Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-01-2007, 17:51   #141
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

@Pixik i Szpicel
Nazywajmy rzeczy po imieniu, one się SPRZEDAŁY, naprawdę tego nie widzicie? Na ich stronie przeczytałem kiedyś, że ojciec, bodajże, Toli jest właścicielem firmy fonograficznej. Orientował się w aktualnej sytuacji na rynku muzycznym i ustawił córkę i jej koleżankę. One nie miały nic do gadania i cieszyły się że będą sławne. Same nie potrafią nic zrobić, nagrywają same covery. To wskazuje na to że zespół był robiony "na szybko", byle już przebrały się, wyszły na scenę i zaczęły ruszać ustami do mikrofonu. Są pionkami i tańczą jak im producent zagra. Zarobki ich w stosunku do tego co zarabiają ludzie, którzy nimi kierują są marne.
Jeżeli nagle inna muzyka stałaby się popularna wśród szerokich mas dzieci i młodzieży, podejżewam, że B27 szybko by się "dostosował" i zmienił styl.

Poczytajcie sobie, ich różne wypowiedzi na www.blog27.pl, myślę że zmienicie zdanie co do tego czy są "mądre".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tola na blog27.pl
Czasami[/url] się zastanawiam czy to wszystko ma sens….jaki sens ma zycie? Przeciez to wszystko to jedna wielka abstrakcja, to się nie dzieje do konca na prawde. No ale jak już zyjemy, to może jednak warto zyc zgodnie ze swoimi zasadami, tak by mieć satysfakcje z tego co się robi i mieć świadomość, ze zrobilo się wszystko by się spełnić, no tak, ale jeszcze pozostaje jedno pytanie. Po co się spelniac? Co nam to da? A co nam da, to, ze komus zrobimy przyjemność. Niby nic… ale jednak w srodku czujemy się z tym dobrze. Ja tez wierze w prawo karmy, ze kiedys to do nas wroci, w innej postaci, ale tak samo to odczujemy. Ja dochodze do wniosku, ze jednak warto walczyc o swoje w zyciu, czasem zacisnąć zeby, posiwecic się, ale nie za wszelka cene… nie można się tez zapracowac na śmierć… bo to nie zdrowo. A zdrowie jest najważniejsze

Ostatnio edytowany przez Fiszbin - 02-01-2007 o 17:52.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2007, 17:57   #142
PUPISEM
Zbanowany
 
PUPISEM's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2004
Lokacja: Ab'dendriel

Posty: 226
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Domyślny

Niektórzy mówią że to wiocha i w ogóle! Ludzie opamiętajcie się, ja też nie jestem ich fanem i nie podoba mi się ich styl, ale przeciez każdy ma inny gust jest inaczej wychowany i inaczej się zachowuje...To ich sprawa jak wyglądają, ważne żeby były same z siebie zadowolone.
Po pierwsze to raczej ich nie znamy, więc nie wiemy jakie są naprawdę...
Po drugię: Ludzie
A to, że m popadają w dwie skrajności albo są szalonymi fanami, którzy zrobią wszystko dla tego zespołu, albo są antyfanami i gdzie tylko nie zobaczą jakiejś wzmianki o B27 to odrazu rzucają wyzwiskami.
Po trzecie... Najpierw zastanówcie się jak wy byście się zachowały/zachowali gdybyście mieli swoje pięc minut? a tate byłego perkusiste Lady Pank i że jej mama pracuje w wytwórni jakiejś tam to już jej wielkie szczęście... Można tylko pozazdrościć!
I jeszcze jedno! Czy gdybyście mieli takie znajomości nie skorzystalibyscie z tego? KAŻDY MĄDRY BY SKORZYSTAŁ!!!
PUPISEM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 18:13   #143
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Jedno jest pewne, każda mała dziewczynka chce zostać piosenkarką. Jeśli dostaje tą możliwość to moczy majtki ze szczęścia. Ten zespół nie powstał dlatego, że wyłoniono 2 supertalenty i doceniono ich twórczość tylko dlatego, ze tatuś spełnił marzenie swojej "SwEeT CuFfEcZkI". Moi rodzice też dużo mogą, co nie znaczy, że muszę karać Was swoim śpiewem.

Spójżcie na np. Pink Floyd, na ich piosenkę Another Brick In The Wall. To majstersztyk dopracowywany przez godziny. Zespół włożył w niego dni ciężkiej pracy. Oni sami napisali słowa, nuty, dobrali instrumenty i pokierowali pracami nad świetnym z resztą teledyskiem. Ta piosenka jest żywa do dziś, jest po prostu wspaniała. Blog 27 to 2 dziewczyny, którym ktoś napisał tekst, podkolorował głos i napisał nuty. One same nie mają pojęcia o muzyce, one nawet nie rozróżniają gatunków muzyki. Kiedyś nazwały w jakimś wywiadzie Offspring zespołem raperskim. Ich kawałki powstają na szybko, jedna po drugiej. To coraz częstsze w muzyce. Ktoś nagra jedną dobrą piosenkę i musi dorobić 10 innych, nie ważne jakich byle móc wydać album. Teraz nie ma bardzo znanych dobrych zespołów, a to za sprawą tego, że publiczność nie jest już wybredna.

PS. Tutaj macie link do Another Brick In The Wall, od razu mówię, że w teledyski piosenka zaczyna się od 2:20 . Dobrze też jeśli macie dobry system nagłośnienia i subbufer, bo aromatu utworowi dodaje bas grający z tyłu, przeciętne głośniczki nie grają jak trzeba, bo nie słychać basa.

http://www.youtube.com/watch?v=XhwOGINZ6aE
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:27   #144
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
Spójżcie na np. Pink Floyd, na ich piosenkę Another Brick In The Wall. To majstersztyk dopracowywany przez godziny. Zespół włożył w niego dni ciężkiej pracy. Oni sami napisali słowa, nuty, dobrali instrumenty i pokierowali pracami nad świetnym z resztą teledyskiem.
Dwie sprawy:
a) Another Brick In The Wall jako przykład majstersztyku nie jest zbyt dobry - na śniadanie zjadają go chociażby Money, Time, Dogs czy Shine On You Crazy Diamond.
b) to NIE JEST teledysk, do cholery, tylko fragment filmu The Wall na podstawie płyty, nad którym zresztą pieczy nie sprawował żaden zespół, a jedynie sam Waters.

Cytuj:
Blog 27 to 2 dziewczyny, którym ktoś napisał tekst, podkolorował głos i napisał nuty. One same nie mają pojęcia o muzyce, one nawet nie rozróżniają gatunków muzyki.
Największe hity Blog27 to akurat covery. :-P
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:30   #145
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@up,
To jeszcze gorzej...
Wracając do teledysku, myślałem, że to ich teledysk, a jednak nie. Przepraszam, że wprowadziłem w błąd, dzięki za poprawienie mnie. Za majstersztyk zamiast tego można uznać Prodigy
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:31   #146
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

@Ghost

O ile dobrze wiem one grają tylko covery.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:35   #147
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Korektor: Zgadzam się, ale każdy utwór Floydów był tak tworzony. Warto spojrzeć na całe Dark Side of the Moon. Nie było wtedy komputerów i innych świństw Parsons, który pracował nad tym albumem jako iżynier dźwięku własnoręcznie odmierzał centymetrem taśmy i przycinał je a potem na siebie nakładał. Ale niektórzy innego tego nie rozumieją.

Cytuj:
< foster1> another brick in the wall? < foster1> przeciez to korn spiewa
Ot, co. Teraz Eric Prydz zmiksował. Za tydzień dwa juz będzie "Kawałek Korna zmiksowany przez Prydza!"
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:37   #148
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Chodzi mi głownie o to by ludzie zaczeli dostrzegac polske i przez to burzyć stereotypy o zacofaniu naszego kraju.
Wątpię. Z małej litery nawet ja nie dostrzegam ; ))))).

<edit>
Nie wiem co chcecie osiągnąć przez porównywanie Floyd'ów do Blogu ; ).

@Down
Nie rozumiesz mojego pytania.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 02-01-2007 o 19:57.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 19:48   #149
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Chcemy udowodnić jak duża przepaść ich dzieli. Pink Floyd stoją na Czomolungmie (Mount Everest) a Blog tonie na dnie Rowu Mariańskiego.

Jakby ktoś nie wiedział, powyżej wymieniony rów jest najniżej położonym miejsem na ziemi.

Ostatnio edytowany przez Korektor - 02-01-2007 o 19:49.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 21:05   #150
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

To napisal on, Korektor.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 21:10   #151
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@up:
own3d

Co do wykorzystania szansy o której ktoś tam bablał
Wolałbym nie zostać sławnym, za to móc wyjść z twarzą na maisto i nie poniżać samego siebie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 21:39   #152
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
@up:
own3d

Co do wykorzystania szansy o której ktoś tam bablał
Wolałbym nie zostać sławnym, za to móc wyjść z twarzą na maisto i nie poniżać samego siebie.
Nie wiesz co mówisz, człowieku. Na widok takich pieniędzy wdziałbyś tenisówki, spódnice w szkocką kratkę, perukę i dawał wywiady dla Bravo.

@down
Super, mogę o sobie powiedzieć to samo. Ale jak przyjdzie co do czego, większość ludzi ulega.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 02-01-2007 o 22:16.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 21:46   #153
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@up,
Nie każdy musi się sprzedać za kasę. Ja sam siebie bardzo szanuję (widać ) i nie zrobiłbym z siebie pośmiewiska dla pieniędzy. Może on też nie? Trzeba wziąć to pod uwagę.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 22:00   #154
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

Mógłbym za kasę występować w tv, jako jakiś freek, ale nie tak, jak B27.
Co do filmika: Kiepsko tego słuchać z teledysku, chyba, że w głośnikach masz equalizer, ja nie mam, to mi się lepiej słucha w winampie.
Ps. Wersja korna jest kiepska, cały czas bas huczy, nie wiadomo, co się stało się.
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 22:04   #155
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Nie wiesz co mówisz, człowieku. Na widok takich pieniędzy wdziałbyś tenisówki, spódnice w szkocką kratkę, perukę i dawał wywiady dla Bravo.
Może ty nie, ale ja szanuję siebie. Dodatkowo nie jestem z tych którzy dla pieniędzy zrobią wszystko.

Cytuj:
@up,
Nie każdy musi się sprzedać za kasę. Ja sam siebie bardzo szanuję (widać ) i nie zrobiłbym z siebie pośmiewiska dla pieniędzy. Może on też nie? Trzeba wziąć to pod uwagę.
^^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 22:11   #156
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LolnY Pokaż post
Nie ma co. Blog27 to Metalowy zespół. Popatrzcie sobie sami:
"Nie cytujemy zdjęć"

Tak Blog 27 to zespół "złomowy" ja tak mówie na Metal.

Dziewczyny z Bloku z klatki 27-dmej a "śpiewają", próbują śpiewać "złom", a powinny "HHP" Hip-Hop Polski.

"Jak ja nie cierpie złomu i HHP też" - rzekł Hellraiser maruda.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 02-01-2007 o 22:14.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 23:25   #157
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Dobra, a teraz po polsku:
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 23:28   #158
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Zrozumiałem tyle, że Blog 27 to metal, bo śpiewają, a powinny być hip-hopem.
Odważne słowa jak na fana techno ;-).
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 00:31   #159
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

Ej Dobo, wiesz ja już z Pixikiem się umówiłem na bauns, hellrajser wpadnie tez, więc i ciebie nie może zabraknąć. Będą tanie laski i dobra muza, tylko nie zapomnij o czadowej fryzurze i białych rękawiczkach.
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 00:40   #160
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Biale rekawiczki i dobra muza jakos ze soba nie wspolgraja ;o
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:42.


Powered by vBulletin 3