Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-01-2007, 00:36   #361
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@upup
Co do "włączania" SS
1) Czasami, pare razy dziennie, jest coś w rodzaju "mini resetu" który kasuje ciała, śmieci itd. a daje respiące sie itemy (np. dziś dwa razy zabrałem bębenek od szamana w sabrehaven). Możliwe że ten Mini-reset oddaje też SS.
2) Możliwe że SS można włączyć wykonując jeszcze raz jego wyłączenie (głupia teoria, ale możliwa )


A nawiasem. Wcale nie 90%, tylko jakieś 2% (ja), reszta będzie tylko zaglądać.
A poza tym nie solucje, tylko odpowiedź na to je***e pytanie "czy do sposobu zniknięcia spike sworda można dojść w jakiś logiczny sposób?"
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2007, 00:44   #362
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

@Michoss:

Nie można go włączyć ponowny wykonaniem tamtych czynności, ani wspak, ani normalnie. Testowałem ja i nie tylko ja

Dałem logiczną zagadkę i kilka podpowiedzi, za które mam nadzieję nikt nie będzie miał mi za złe, bo w końcu też je dostałem od ... (jeżeli uważnie czytałeś forum i gdzieś kliknąłeś, to być może utkwił Ci tekst "It is gone??", jeżeli tak to jużw wiesz)
Res Khmer jest offline  
stary 27-01-2007, 00:44   #363
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

Vantage powiem tak:

[Asslicker mode=on] Zgadzam się z Tobą prawie z wszystkim. Wreszcie ktoś konkretny się wypowiedział, bez żadnych przypuszczeń, aluzji i ironii. [/Asslicker mode=off]

Jednakże nie zgadzam się z Tobą co do kwesti ukarania. Nie chce żeby to było odebrane jako podlizanie się komukolwiek, lecz nawet jakby to zrobili noobkowie nie chciałbym, żeby ich w jakikolwiek sposób karano za to, że uchylili rąbka tajemnicy.
Instynkt jak i Jej ekipa udowodnili, że można "wywołać" zniknięcie Spike Sworda, co do tej pory było zagadką.
Myśle, że dowcip związany z tym był jak najbardziej na miejscu i nie ubliżał nikomu jedynie wywoływał lekki "dyskomfort" gdyż czuło się, że ONI wiedzą więcej niż JA.
Za co więc mieli by zostać ukarani? Za niewinny dowcip? Za to, że umieścili film, który nie był ani fake'iem, ani nie obrażał nikogo, ani nie został nakręcony na OTS-ie, ani tym bardziej nie krzywdził nikogo.
Możliwe, że coś umknęło mojej uwadze i źle zrozumiałem Twoje intencje, lecz wydaje mi się, że tak nie jest.

Z poważaniem

Y'all
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all

Ostatnio edytowany przez Yallah - 27-01-2007 o 00:48.
Yallah jest offline  
stary 27-01-2007, 00:45   #364
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

@Pan A: Wszyscy winni powinni dostac bana
@Pan B: Bo co?
@Pan A: Sorry, raczej "delejta",..


20:33 Rookguardian de'Bove [90]: Zaraz na Main chyba przejde

Za kare lepiej wejdz na "Maina", a pozniej Polska naiwnośc nie ma granic


CipSoft nie da takich rarytasów na rooku, to jest wyspa dla nowych by wbic 8 lvl, i siedziec na Mainie, to tyczy sie tak samo jakby serwer mialby byc odrazu od rooka pvp, to tak samo z takimi dzikimi Questami, Takie rzeczy to tylko w,.. na Mainie.


Close this Thread please,...
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline  
stary 27-01-2007, 00:52   #365
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

@res khmer

Wiesz co?... tak czekam na "solucje" bo nie bede mial okazji nawet powalczyc sam ze znalezieniem rozwiazania. Na wszystkich swiatach na jakich mam postacie nie ma juz spike. Przez pare tygodni napewno beda latali 'wtajemniczeni' i robili to dla zwaly, a ja nie mam ochoty wstawac nad ranem i sie z nimi scigac.

Cytuj:
każdy kto czeka na jakąkolwiek kolejną podpowiedź to wrzód na honorze polskich rookstayerów
To nie Ty wspominales przypadkiem o podpowiedziach, ktore dostels od -kogos tam-? (nie chce mi sie szukac cytatu) Czy mam rozumiec, ze rozgryzles 'solucje' MS?

Co do pojawienia sie spike... trzeba bylo sprawdzic czy smieci na wyspie zniknely razem z pojawieniem sie ogni...

Jedno pytanie: czy wykonujac owe dwie zekome czynnosci sa jakies efekty w miejscu ich wykonywania? (w przypadku obecnosci miecza na wyspie i gdy go nie ma)
Zito jest offline  
stary 27-01-2007, 01:06   #366
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Tak dostałem pewne podpowiedzi, okreslilem pierwsze miejsce, ale bez drugiego nic się nie zdziała. Tylko ja nie czekałem aż mi ktoś je da, sam się oto starałem. Zresztą ja większość czasu przeznaczam na stanie na rynku, w tym czasie szukając sensownych pomysłów. Skończyły mi się pomysły na trapy, lurowania.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito
Jedno pytanie: czy wykonując owe dwie rzekome czynności są jakies efekty w miejscu ich wykonywania? (w przypadku obecnosci miecza na wyspie i gdy go nie ma)
Oni mnie zabiją, że Wam tyle mówię ;/ Nie ma efektów, ale coś trzeba zrobić. I niniejszym oświadczam, że była to ostatnia odpowiedź. Gdyż już każdy powinien wiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 27-01-2007 o 01:33.
Res Khmer jest offline  
stary 27-01-2007, 01:09   #367
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@res khmer
Jeśli za logiczną odpowiedź uznajesz "cave-dirt-poisen(chyba powinno być poisOn)"itd. to...Taaak. Baardzo logiczna podpowiedź. Szczególnie Bite bite i ouch...
Poza tym, jestem pewien, że ty otrzymawszy TAKĄ podpowiedź, też byś nic nie wymyślił.
A pytanie o "logiczny sposób" znaczyło czy można to wymyślić BEZ PODPOWIEDZI.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 27-01-2007, 01:16   #368
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
KLOCEK MAMY CIĘ !!! I JAK SIĘ TERAZ USPRAWIEDLIWISZ KŁAMCO JEDEN ?!?!?!?! napisałeś : widziałem. A taki wiarygodny się wydawałeś, nie uwierzę ci już na ani jedno słowo a nawet na kropkę

PS. MYŚLĘ, że ci którzy wiedzieli i tak mnie zjechali powinni jednak mnie przeprosić. Za bachorka itp ;/
Ehh Coray Coray, jednak jestes glupi.... moze nie bylem w tej ekipie "z niebieskiego jeepa" ale jechalem zaraz za nimi, na doczepke..... po wyjasnieniu Pani Instynkt Milana, Res i reszty przeczytaj moje posty i sie zastanow, czy rzeczywiscie tak w ciemno jechalem.

DO wszystkich co po mnie jada:
Mowcie mi do reki.

Tak mi zalezy na waszych pogladach, tego rodzaju komentarze mozecie sobie darowac. Jesli ma ktos ochote na powazna polemike zapraszam na PW.

A do Pani Instynkt:
Co tak szybko ja bym ich jeszcze pomeczyl troche, wlasnie fabrykowalem kilak screenow


do calej myslacej reszty:
Mamy juz cos, mamy poczatek, cos sie nareszcie ruszylo. Teraz my sie ruszmy i pchnijmy to dalej. Ja wlasnie po tej akcji kupilem znow pacc. SoF here i come!


PS
A wkasnie, teraz po tej akcji widac jeszcze jedno, kto jest zaufana osoba godna uslyszec sekretow Rooka. To tak na przyszlosc..... Pokorny znaczy tez podporzadkowany
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 27-01-2007 o 01:19.
Pan Klocek jest offline  
stary 27-01-2007, 09:28   #369
Rohas
Użytkownik Forum
 
Rohas's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2006
Lokacja: Osaka
Wiek: 32

Posty: 619
Stan: Na Emeryturze
Rohas ma numer GG 3027418
Domyślny

@Grupa Niebieskiego Jeep'a
Przyznam, że dałem się nabrać na waszą...eee "zagadkę" Co nie zmienia faktu, że nadal Was lubie
@Pan Klocek
Jestem z Tobą
Rohas jest offline  
stary 27-01-2007, 10:22   #370
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Widać, że temat już stracił popularność

Ja nie uwierzyłem. Chciałem dowodu na to, że ktoś rzeczywiście miał Sofa, więc byłem jednych z tych noobów jak to powiedział Vantage latających po servach ;] Gratuluje wam pomysłu i szczególnie wykonania, choć było mnóstwo nieścisłości (może były celowe?). Obudziliście przynajmniej szarą społeczność Rookstayerów, którzy wzieli sie wreszcie za szukanie i chwała wam za to ;]
Alessandro Del Piero jest offline  
stary 27-01-2007, 10:26   #371
Trollowiec
Użytkownik Forum
 
Trollowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 24
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 12
Domyślny

obejrzałem filmik i to było niesamowite! Polacy jako pierwsi odkryli zagadke spike'a! Ciekawe jak ona to zrobiła i czy ciężko było.
__________________
ale mam głupi podpis... jeśli masz pomysł na ten podpis pw do mnie
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME!*

*Za DARMO!
Trollowiec jest offline  
stary 27-01-2007, 10:29   #372
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trollowiec Pokaż post
obejrzałem filmik i to było niesamowite! Polacy jako pierwsi odkryli zagadke spike'a! Ciekawe jak ona to zrobiła i czy ciężko było.
Z tym postem chyba każdy wie co zrobić ?? - nick mówi sam za siebie.
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*
filobossek2 jest offline  
stary 27-01-2007, 10:36   #373
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Ehh Coray Coray, jednak jestes glupi.... moze nie bylem w tej ekipie "z niebieskiego jeepa" ale jechalem zaraz za nimi, na doczepke..... po wyjasnieniu Pani Instynkt Milana, Res i reszty przeczytaj moje posty i sie zastanow, czy rzeczywiscie tak w ciemno jechalem.

DO wszystkich co po mnie jada:
Mowcie mi do reki.

Tak mi zalezy na waszych pogladach, tego rodzaju komentarze mozecie sobie darowac. Jesli ma ktos ochote na powazna polemike zapraszam na PW.

A do Pani Instynkt:
Co tak szybko ja bym ich jeszcze pomeczyl troche, wlasnie fabrykowalem kilak screenow


do calej myslacej reszty:
Mamy juz cos, mamy poczatek, cos sie nareszcie ruszylo. Teraz my sie ruszmy i pchnijmy to dalej. Ja wlasnie po tej akcji kupilem znow pacc. SoF here i come!


PS
A wkasnie, teraz po tej akcji widac jeszcze jedno, kto jest zaufana osoba godna uslyszec sekretow Rooka. To tak na przyszlosc..... Pokorny znaczy tez podporzadkowany
Ehh klocek, klocek sory za tamten post ale dopiero po nim res czy tam milan (już się pogubiłem) przyznał, że ci powiedział ... więc jeszcze raz sory

Ostatnio edytowany przez Coray - 29-01-2007 o 18:03.
 
stary 27-01-2007, 10:49   #374
Leilandel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tia....najpierw wszyscy mowia ,,a potpowieccie jedna wskazuwke czyli jak zdobyc spajk sworda" a potem wszyscy ,,Od poczatku to bylo wiadomo ze nie zdobyliscie SS".
 
stary 27-01-2007, 10:52   #375
Tebiator
Użytkownik Forum
 
Tebiator's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tebiator
Profesja: Rookstayer
Świat: Pandoria
Poziom: 34
Tebiator ma numer GG 6666188 Tebiator ma login Tlenu power_metal@tlen.pl Send a message via Skype™ to Tebiator
Domyślny

mnie osobiscie malo to obchodzi czy zdobyla czy nie i bez tego niezle wale z katanki w potworka wiec? tak sie jarac SoFem... ech ludzie....
__________________
Zbyt duzy podpis
Tebiator jest offline  
stary 27-01-2007, 10:55   #376
Maciek11
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007

Posty: 11
Domyślny

Dobrze, że się chociaż przyznaliście... Dałem się nabrać na tą sztuczkę i na te wszystkie "opowieści". No cóż winni pozostają winnymi ale bez kary-wolałem, żebyście powiedzieli, że znaleźliście sposób na znikanie SS'a a nie, że go zdobyliście... Może nie było by tego zamieszania.

Ostatnio edytowany przez Maciek11 - 27-01-2007 o 10:56. Powód: Dopisanie zdania
Maciek11 jest offline  
stary 27-01-2007, 10:59   #377
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tebiator Pokaż post
mnie osobiscie malo to obchodzi czy zdobyla czy nie i bez tego niezle wale z katanki w potworka wiec? tak sie jarac SoFem... ech ludzie....
zal.br


@Cala reszta

W natloku tej agresji, wyzwisk i oczerniania zgubiliscie jeden kluczowy watek. Trollowiec o nim wspomnial, w swoj glupkowaty sposob, odkryta zostala jedna z najwiekszych tajemnic rooka, jzu wiemy ze Spike nie znika sam z siebie. I sugeruje ze od tego teraz nalezy zaczac.


@Coray
Cytuj:
res czy tam milan (już się pogubiłem) przyznał, że ci powiedział
tak? powiedzial? lol ^.-

Edit.
@ Down


A i jeszcze jedno zapomnialem powiedziec. Knightmare byl uwazany za geniusza, ktory stworzyl wielka zagadke rooka, a teraz coraz bardziej jestem przekonany ze on jest po prostu SZALONY! Tylko chory czlowiek mogl cos takiego stworzyc @_@
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 27-01-2007 o 11:17.
Pan Klocek jest offline  
stary 27-01-2007, 11:07   #378
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Res Khmer Pokaż post
[Always hunted]
Jeśli o mnie chodzi, to myślę że Instynkt powinna zostać pozbawiona modka jako sprawca zamieszania i kłamczyni. Która/której broniła się/broniono do końca, aż się przyznała. Ale to, że się przyznała, bynajmniej nie zmniejsza jej winy.
[/hunted]

Po pierwsze to nie Szanowny Instynkt, a my dolewaliśmy oliwy do ognia.




Być może wbrew woli pozostałych członków, po kryjomu, po północy... Zdradziłem mu coś. Ale tylko dlatego że zasłużył sobie swoją osobą i swą pokorą. Nie kłamał!!! On nie kłamie.

@2down: -.^ mocne słowo, nie został w to wciągnięty bo był offline




Naszym głównym celem, było pokazanie, że Rookgaard to miejsce gdzie jeszcze wiele jest do odkrycia. Knightmare gratulujemy pomysłów, nie mam pojęcia jak na takie coś można wpaść.
@up
To Res, tak napisał o Tobie ...
 
stary 27-01-2007, 12:18   #379
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Widać, że wiele osób potężnie się rozczarowała. Teraz krążą tu i tam po tym temacie i nie wiedzą co ze sobą zrobić. Teraz będzie dochodzenie? Szczerze mówiąc to kogo obchodzi kto zawinił. To tylko zwykły żart wykonany tak by omamić. Bardzo dobry żart. Ale jak zwykle, wszyscy szukają w tym złego, choć więcej w tym pożytku. Jeden dzień oderwałeś się od expienia i zacząłeś szukać? Co z tego, że nic nie znalazłeś? Łojej, musisz się wyżyć, przecież trzeba ich wieszać, palić, ciąć i polewać octem bo zrobili ci kawał? Ahaaa, przecież na forum musi być porządeczek, a ty musisz tego dopilnować! Nie powiem "szkoda słów" bo wcale ich nie szkoda!

Jakiś miesiąc temu powstawały tematy "Spike znika, to zabawa ge-emów!". Każdy podawał tam swoje tezy i wiele z nich były bliskie prawdy albo po prostu mówiły prawdę. Inni jednak gdy usłyszeli "Spike znika gdy wykona się jakieś czynności, tak mi się przynajmniej wydaje." reagują wyzwiskami itd.

Nie wiem co zrobić, żeby Spike zrobił <puff> (kwestia czasu ^^) ale wiem, że każdy ruch w tej grze jest częścią czegoś innego co ma swoją przyczynę. Przyczyna - skutek. Znikanie legendarnego miecza to tylko począttek, wstęp. Nie wiadomo czy ktokolwiek rozwiąże ją do końca. Tylko pewien pan na literę K. wie i pewnie teraz dziwi się, że ktoś wykonał jej strzęp... Zostało tylko szukać dalej.

Edit:
@Jerry.
Wskazówa Resa jest chyba najbardziej przydatna. Tyle, że te "(..) proszę, proszę - ałajć (...)" mnie dobija. xD
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury

Ostatnio edytowany przez Tom The Tanner - 27-01-2007 o 13:23.
Tom The Tanner jest offline  
stary 27-01-2007, 13:01   #380
Fejfer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Poland
Wiek: 30

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zamiqs
Profesja: Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 24
Skille: 60/38
Poziom mag.: 10
Domyślny

Mówicie, że dla Instyktu należy się ban/warn. A tak naprawdę większość z was powinna go dostać! A za co? Już tłumaczę...

Przez pierwsze kilkanaście stron był tylko offtop, na temat solucji do questu i ogólnie krzyk na Instynkt za to, że solucji nie daje/nie dała. A po wyjaśnieniu sprawy - znowu offtopic i znowu krzyk na Instynkt.

NIE MA SoFA? TO USUŃCIE TEMAT ZAMIAST ROBIĆ ŚMIETNIK, KURWA JA PIERDOLĘ!

Pozdrawiam,
Fejfer
Fejfer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin 3