Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-04-2007, 18:27   #61
Myszoon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 368
Imię: Myszoon
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesior Pokaż post
Hmm.. UE? A slyszales o wave? 250 many, krotki exhaust. Jak stoi na mana shield to co mu exhaust szkodzi? Nie uhnie sie? pomysl zanim cos powiesz..
Od wave nikt sie nie obroni. Walnie pare osob na raz, a jak bylo widac na innym filmie wali 600-~900 w ludzi :> 110 RP pada na 2 wave. Wszyscy mieli skulle, wiec i tam by nie nalapal duzo unjust, a moglby miec PRZYNAJMNIEJ 1 fraga, a nie pasc jak ciota po raz trzeci. :>
1 dead, bo myslal, ze jest "za fajny" (nikt go nie zabije)
2 dead, bo myslal, ze jest "za sprytny" (nikt sie nie kapnie, ze gra o 2 w nocy)
3 dead, bo nie myslal -.- (kto ma 278 MS chowa sie w tombie? mogl biegac do server save z iloscia manasow jaka taki master powinien miec na wojnie [25-30BP MF])
Trułe. (true)
Myszoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-04-2007, 19:05   #62
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vuxiu Pokaż post
a co, taifun tez wam da chara? mieliscie polowe charow duskow i i tak chuja zrobiliscie
Rotfl. Dobrze wiesz ze jakbysmy tam grali to fragi wygladalyby conajmniej tak dobrze jak te na aldorze.
Prawdopodobnie nawet lepiej, bo tutaj mamy mniejsza sile.
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 19:13   #63
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nowe pvp zabilo tibie. Obecnie mozna kazdego zdjac nawet w biegu wciskajac hotkeye. Dla mnie wojny stracily dusze.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 19:35   #64
Biedny
Zbanowany
 
Biedny's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: O taaaaaaaam ->
Wiek: 25

Posty: 193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onkad Pokaż post
@Vision

Nawet nie umiecie zachować się jak na wysokopoziomowych graczy
przystało tylko od razu po zabiciu kogoś cieszycie się jak dzieci typowym "Haahahah".

Duskiness się nie podda i z pewnością jeszcze nie raz znajdziecie się w temple,
Furora do was nie należy i nigdy nie będzie należeć.

No to tyle co mam do powiedzenia teraz.
lol ostry koles jestes, to ze maja 100+ to nie znaczy ze musza zachowywac sie powaznie, nikogo to nie dziwi ze ciesza sie w taki sposob bo zabiciu 280ms, tylko ciebie to tak boli : )


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebcio :) Pokaż post
nie wiem gdzie sie podzialo pvp taifauna,
takie cos kiedykolwiek istnialo?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesior Pokaż post
Hmm.. UE? A slyszales o wave? 250 many, krotki exhaust. Jak stoi na mana shield to co mu exhaust szkodzi? Nie uhnie sie? pomysl zanim cos powiesz..
Od wave nikt sie nie obroni. Walnie pare osob na raz, a jak bylo widac na innym filmie wali 600-~900 w ludzi :> 110 RP pada na 2 wave. Wszyscy mieli skulle, wiec i tam by nie nalapal duzo unjust, a moglby miec PRZYNAJMNIEJ 1 fraga, a nie pasc jak ciota po raz trzeci. :>
1 dead, bo myslal, ze jest "za fajny" (nikt go nie zabije)
2 dead, bo myslal, ze jest "za sprytny" (nikt sie nie kapnie, ze gra o 2 w nocy)
3 dead, bo nie myslal -.- (kto ma 278 MS chowa sie w tombie? mogl biegac do server save z iloscia manasow jaka taki master powinien miec na wojnie [25-30BP MF])
@do tego co mowil, ze by "xxx" nie zalozyl SSA
Nie zalozyl stone skin? Taifun mial (kiedys) bocika, wiec sie nie martw.. widziales jego anni~? Might ringi, stone skinny i sd lecialy w tempie kosmicznym. Moze wtedy mial takie pvp albo innego ownera? Teraz juz tak nie umie.. nawet 10% z tego co w anni robil.. bot lub jakis bóg tibii gral (wanyn?, vateriel?), teraz gra jak noob, a bocik w nowej tibii pewnie juz nie dziala...
Ja solo zabilem DLa na 33 lvl ED blokujac/walac SD/leczac sie (maja full 310 hp, a leczenie po 150-300 - bez mana shield i skakania gora-dol jak noobki ktore to robily na 40+ z mana shield skaczac gora dol i to ich jaralo o0), wiec o moich zdolnosciach sie nie wypowiadaj.
co ty wiesz o zabijaniu.. ty stara dupa jestes
Biedny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 20:47   #65
Dmitri Vassilliev
Użytkownik forum
 
Dmitri Vassilliev's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: Świebodzin

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rowdy
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Dmitri Vassilliev ma numer GG 1742082
Domyślny

Z tego co widze, to m-wall makerzy na furorze musza za swoje runki zbijac fortune o.0 !
Dmitri Vassilliev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:37   #66
Vasali
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raditz Saiya-jin Pokaż post
A jebnąłby Taifun UE na pożegnanie zamiast czekać na wyrok jak elder druid.

jebnij to Ty się w mózg...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:58   #67
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Biedny Pokaż post
co ty wiesz o zabijaniu.. ty stara dupa jestes
Cos tam o zabijaniu wiem, 50 fragow w tydzien. Glownie wyzsze lvle odemnie.
PKowalem w centrum carlin i padlem tylko 4 razy zabijajac 50 osob :>
CIPbot zniszczyl tibie (przynajmniej wedlug mnie). Kiedys jak jakis noob (typowy 12 latek) gonil takiego PRO (jak ja ) to mogl mi naskoczyc. ~60 MS z kijowym mlvlem walil do mnie z SD, a ja mu zwialem 9 pallem do depo :>
Teraz taki noobek trzyma guzik bez przerwy i sd leca, nie ma nawet jak uniknac jego strzalow, a umiejetnosc UHania nadaje sie co najwyzej do UHania kolegow kiedy na 'battle' jest 50 osob :S
Jak widac niektorym to nie pomaga (szczegolnie tym z furory i padajacym od Yoozka)
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 23:31   #68
Shadow Devil
Użytkownik forum
 
Shadow Devil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006

Posty: 10
Domyślny

Według mnie jak widziałem w opisie jednego kolesia że taifun chcial jego sca na dowod że mu ufa to to żałosne wieć minus dla taifuna.
Wielki poważniak zawsze milczy na wojnach penie jak mial 50~ lvl z kazdym był chętny do rozmowy.
Imargam tez się troche głupio zachowałeś z tym leżysz ku*** no ale kazdy by podobnie zareagowal zapewne w koncu 280 ms to nie byle co
Nie znam tego servera ale z tego co widze pizgają trochę się
No ale widać że z duskiness większość charów kupione albo coś bo zero zgrania na filmie mogliśmy zobaczyć Yubova jak sam chodził po pystyni Vision trzymalo się w teamie.Duskiness latali jak muchy;/
Więc wydaje mi się że duskiness przegra tą wojnę z takim zgraniem.
Na jednym filmie mozemy zauwazyc jak pada james caros(okolo 135 druid chyba) przez 80ms~ i prosi go o litość jeszcze;/
Żałosne.
Pewnie teraz zostane wygwizdany od noobow ale co tam
I nie musicie tak lizać dupy co niektórzy typu "hail vision" to raczej nic nie da.
I nie mówcie też że coś im nie wyszło etc.
Oni tam byli i tylko oni wiedzą jakie były plany itp. ale vision co prawda zrobiło to dużo lepiej dlatego Vision wygra tą wojnę jeżeli już tego nie zrobili

Ostatnio edytowany przez Shadow Devil - 03-04-2007 o 23:33.
Shadow Devil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 00:35   #69
Noldus
Użytkownik forum
 
Noldus's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xantera
Poziom: 87
Skille: xx
Poziom mag.: 63
Noldus ma numer GG 4143921
Domyślny Gratulacje

To sie nazywa gildia i ludzie z charakterem oby tak dalej
Hail Vision


Btw: Taifun noob easy trap
Noldus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 01:44   #70
Pitch_Black
Użytkownik Forum
 
Pitch_Black's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2007

Posty: 175
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shadow Devil Pokaż post
Według mnie jak widziałem w opisie jednego kolesia że taifun chcial jego sca na dowod że mu ufa to to żałosne wieć minus dla taifuna.
Wielki poważniak zawsze milczy na wojnach penie jak mial 50~ lvl z kazdym był chętny do rozmowy.
Imargam tez się troche głupio zachowałeś z tym leżysz ku*** no ale kazdy by podobnie zareagowal zapewne w koncu 280 ms to nie byle co
Nie znam tego servera ale z tego co widze pizgają trochę się
No ale widać że z duskiness większość charów kupione albo coś bo zero zgrania na filmie mogliśmy zobaczyć Yubova jak sam chodził po pystyni Vision trzymalo się w teamie.Duskiness latali jak muchy;/
Więc wydaje mi się że duskiness przegra tą wojnę z takim zgraniem.
Na jednym filmie mozemy zauwazyc jak pada james caros(okolo 135 druid chyba) przez 80ms~ i prosi go o litość jeszcze;/
Żałosne.
Pewnie teraz zostane wygwizdany od noobow ale co tam
I nie musicie tak lizać dupy co niektórzy typu "hail vision" to raczej nic nie da.
I nie mówcie też że coś im nie wyszło etc.
Oni tam byli i tylko oni wiedzą jakie były plany itp. ale vision co prawda zrobiło to dużo lepiej dlatego Vision wygra tą wojnę jeżeli już tego nie zrobili
Polać mu bo prawde gada
Pitch_Black jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 06:58   #71
Vuxiu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: NS
Wiek: 36

Posty: 157
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vu'Xiu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe Pokaż post
Rotfl. Dobrze wiesz ze jakbysmy tam grali to fragi wygladalyby conajmniej tak dobrze jak te na aldorze.
Prawdopodobnie nawet lepiej, bo tutaj mamy mniejsza sile.
raven ci nie powiedzial? no popatrz, a mi powiedzial, takie tajemnice widze przed soba macie czy wstyd ze porazka?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesior Pokaż post
O co chodzi z tymi charami duskow gosciowi /\ ?
o to ze na charach ludzi z duskiness grali ludzie z aldory i jak mi powiedzial 1 z nich next time bedzie lepiej bo dostana wiecej charow bo teraz przejebali bo ci z duskow co jednak grali swoimi charami to sie bali pz zrobic.
Vuxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 08:38   #72
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vuxiu Pokaż post
raven ci nie powiedzial? no popatrz, a mi powiedzial, takie tajemnice widze przed soba macie czy wstyd ze porazka?

o to ze na charach ludzi z duskiness grali ludzie z aldory i jak mi powiedzial 1 z nich next time bedzie lepiej bo dostana wiecej charow bo teraz przejebali bo ci z duskow co jednak grali swoimi charami to sie bali pz zrobic.
Co za oszust...raven nigdy tak nie powiedzial, czemu mialby klamac?

Ale nastepnym razem naprawde bedzie lepiej...
Hupe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 08:43   #73
Weltaxio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

juz teraz mialo byc lepiej wiec sie ogarnij :-)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 08:52   #74
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

Niedlugo sie nieoplaci grac na furorze bo i tym i tym się kasa na woje skończy i skąd ją wezmą ?? odpowiedź jest baaardzo prosta i typowa od low lvli wyłudza więc ludzie zaczną uciekać z furory ja osobiście do tej wojny nic niemam bo zostałem ostatnio wtajemniczony co tam sie działo przez kolege z furory ale niepochwalam za bardzo okradania low leveli na potrzeby celów wojennych to jest troche bezsensu a potem jak się wojna skończy bo wkońcu musi się skończyć to będą wszyscy ździwieni czego tak mało ludzi nagle gra

@ Imargam kiedy zamieżasz skończyć tą zabawe z taifunem ?? ciekawe tylko kto wygra tą wojne.. ja stawiam na imargama mimo że taifuna ceniłem ale patrząc na to co się dzieje na furorze to jest dosłownie jak " kocioł bałkański " z czasów I wojny światowej
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić

Ostatnio edytowany przez Wielki Mancyz - 04-04-2007 o 09:02.
Wielki Mancyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 16:10   #75
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

i Co myślicie że Ron , Anubis albo ktoś inny pogra Taifunem to coś zmieni ?
To się mylicie Bo Ta Wojna Już jest Wygrana z Perspektywy Vision
LaRrYxX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 17:01   #76
Martinesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: EASTSIDERS
Wiek: 33

Posty: 409
Stan: Zbanowany
Imię: Zbigniew~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 140
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesior Pokaż post
Zalezy od wytrwalosci
Jakby mieli TS/Ventrilo i potrafili sobie cokolwiek wytlumaczyc, a nie tylko expic i TS uzywac chyba dla jaj, bo glownie to chyba gadaja o tym gdzie uciekac oraz gdzie czeka na nich najblizszy demon
On by pobiegal z godzine po pustyni. Wypil troche manasow, a koledzy z Dusk~ powinni mu zrobic trapa takiego, ze on wbiega, a droge blokuje 50 noob charow gosci z Dusk~ i ich kolegow. Vision nie zabije 50 noob charow w 2 minuty. Wali exit nawet i go nie ma po chwili jesli nikogo nie bil, a jak bil to po 2 minutach. Zanim Vision sie kapnie co jest grane i rozstawi sie po calej pustyni pojedynczo.. zreszta jak Taifun by dorwal kogos ze skullem kto stoi sam to by go zdjal w 5-10 sekund z Wave :>
Oczywiscie ich TAJNY plan ucieczki do tomba sie nie powiodl. Glownie chyba dlatego, ze z tomba nie bylo drugiego wyjscia

O co chodzi z tymi charami duskow gosciowi /\ ?


jak wyzywasz na opena, to wiadomo, że musisz mieć jakiś plan...

wielki taktyku wbij przynajmniej 80 lv, a nie chwalisz się, że zabijasz swoim charem większe lv. wojna, a zwykłe pkowanie, to coś innego. kiedy pekujesz działasz z zaskoczenia, a jak idziesz na open battle to nigdy nie wiesz, co się stanie, musisz określić wraz z kumplami szczegółowy plan. może i używają ventrilo, jednak powinna być jedna osoba, która by dowodziła, bo tak gówno wyjdzie, jak jape drą po kolei 15 osob. pewnie próbowali dzisiaj testować bota z seleny, ale o czymś zapomnieli ; o

i last kłeszczyn: brałeś kiedyś udział w jakiejś wojnie?

ja propnuje żebyś założył temat oddzielny i pisał o swoich dokonaniach, najlepiej nagrywaj filmiki, zostaniesz sławny!

gdzie dostane twój autograf?
__________________
)
Martinesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 18:25   #77
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Cool

@upupup
"..na opena to musisz miec plan.." widac Dusk~ nie mieli planu, bo panowal totalny chaos. Tajny plan duskow>>"walcie MWalle!!111oneoneone"<<
Temat juz jest. Jak wrzuce nowy film do trafi na 1 strone. Zazwyczaj nie mam filmu.. loguje sie.. ktos mnie wnerwia i zaczyna sie walka. Bije, gadam na GG czy ktos nie zrobi trapa ze mna i w pare minut jest po gosciu. Przychodza jego koledzy i lapia yellow skulla. Tez padaja. Puki nie padne to filmu wlaczyc nie moge. :>
Bralem udzial w wojnie. Goscie byli niezli, ale wybrali zlego przeciwnika.
Zaatakowali mojego kolege 35 sorca.. 42 pall i 36 MS. Kolega walnal manashield i do domku, a ja (54ek - 84/83 - Sirius Loth / morgana) i Knobik (wtedy ~90 lvl i 100 dist) zaczelismy ich gonic. Goscie pobiegli do hell gate i mysleli, ze jak maja klucz to nikt ich nie dorwie. Kto mogl przypuszczac, ze 54 EK ma przy sobie 2 BP kluczy zawsze i 14 BP UH :>
Potem jeszcze pare razy ich dorwalismy i wojna w tydzien sie skonczyla wynikiem ~40:3 dla nas. Goscie sie poddali i zmienili swiat :>
To tyle co wiem o wojnach. Jednak zdecydowanie lepiej od dusk~ dogaduje sie na TS i planuj atak/ucieczke. Niektorzy jak maja red hp to panikuja.
Zrobie w ten weekend stronke z taktykami walki w carlin dla mojego PKejskiego teamu (narazie 11 osob).
Narazie Dusk~ nie maja szans wygrac.. nie graja jak druzyna tylko kazdy chce jak najwiecej dla siebie nie patrzac co z innymi. Nie maja tez zadnego goscia ktory by im mowil co robic (w BF2 komander ) lub nie potrafia sluchac/wykonywac rozkazow tej osoby (glownie dlatego, ze kazdy ratuje swoje dupsko, a nie dba o innych). Imargam staje w przejsciu i blokuje je ile moze, zeby tylko koledzy dali logout/TP sobie. Kto z Dusk~ stanal by i czekal na smierc po to, zeby wiekszosc kolegow mogla zwiac? Patrzac na wojne.. nikt.

Widzac takie zainteresowanie wojnami ostatnio moge przypuszczac, ze jakis geniusz programowania napisze cheat do prowadzenia wojen. Ludzie narzekali na ComboBota ktorym pare miesiecy temu grupy sorcow walily super zgrane comba w ta sama osobe.. kiedys cos takiego robili z pomoca teamspeaka.. kazdy kto gral w BF2 wie ile moze pomoc osoba ktora wie wszystko o bitwie i nie jest zajeta walka. Pomyslcie jak by wygladaly wojny gdyby jedna osoba siedziala w domu i uzywala programu ktory wyswietlal by tibie z dowolnym oddaleniem (jak tibiaearth tylko, ze w super jakosci) pokazujac pozycje wrogow (kazdy z jego gildi mial by program kliencki ktory by przekazywal wszystkie dane o konkretnym wrogu [pozycja/hp] jakiego ma na ekranie). Gosc by widzial co robi ktory wrog (np. ile sekund ma exhausta, kiedy uzyl ostatnio manashield itp.) i klikal na takiego goscia u siebie na ekranie, a wszyscy w zasiegu waliliby z SD w niego.. gdyby cos takiego miala jedna gildia, a wrog nie to niezaleznie od lvli (80 czy 150 juz sie by nie liczylo). Taki program bylby koncem wojen w tibii, a widzac ciagly powolny rozwoj cheatow...

To pisal Gesior, NIE Hide~.
__________________

hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 21:10   #78
Shadow Devil
Użytkownik forum
 
Shadow Devil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaRrYxX Pokaż post
i Co myślicie że Ron , Anubis albo ktoś inny pogra Taifunem to coś zmieni ?
To się mylicie Bo Ta Wojna Już jest Wygrana z Perspektywy Vision
No akurat Anubisa bym w to nie mieszał jak jeden z filmów pokazał cfaniactwo i w ostatniej sekundzie przed savem serva padł/a
Taifun był pewny siebie to czasu a tak wogóle szkoda że go na tym forum nie ma (przynajmniej ja nie widziałem) no bo on już jest wystarczająco mocny i leje na noobów jak my
No ale imargam masz rację raczej już wygraliście po tym co oni pokazali anyway gz 9 mlvl
Shadow Devil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 23:46   #79
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Domyślny

boshe...boshe...BOSHE! To nie Vision są masterami pvp... To duski są takimi noobami takimi że siara sie z nimi na mieście pokazać. U mnie na serverze nie mówi się już "Ale z ciebie noob" tylko "ale z ciebie taifun", albo "lepiej ucz sie pvp a nie tylko expisz bo skonczysz jak taifun". O taifunie jak o chuck norrisie mozna by mowic w nieskonczonosc:
Tylko Taifun potrafi 280 magiem wejsc dwa razy w trapa.
Tylko Taifun moze byc wiekszym noobem od samego siebie.
....
....

Teraz Taifun możesz sie cieszyć jedynie z tego że tibijczycy cie nie zapomna, lecz nie z wpowodu twojego lvl a z powodu tego ześ noob.

Na koniec dodam coś od siebie, taką reakcje po oglądnieciu filmu:

AHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA AHAHAHHAH
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2007, 00:18   #80
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny

@up
o kurwa master pvp sie odezwal co sie cieszy bo trapneli 15xek jak z demoni wychodzil i padl wowowowow

@topic

vision ma chujowe pvp to duski tak lamia i padaja jak cipy
a taifun to juz nie bede mowil, bo expic kazdy moze sie nauczyc ale pvp jak nie grales na starej tibi bez hotkeyow paru war to za chuja teraz nie bedziesz miec...
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:15.


Powered by vBulletin 3