Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2004, 16:30   #1
van palka
Użytkownik forum
 
van palka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Dobre Miasto
Wiek: 33

Posty: 24
Evul Clone czyli ctrl+... -.-

Ten post jest przeznaczony głównie dla początkujących tibijczyków (mam nadzieje, że ci starsi wiedzą o tym :tongue: )
Jasną sprawą jest, że jeżeli ktoś nam chce wyjawić jakiś użyteczny bug(czyli błąd dla niekumatych ) to nie zdradzi nam tego na 100%, czasami jednak trafiają się cfaniacy którzy oferują nam ZA DARMO zdradzenie sekretu klonowania czyli ctrl plus cośtam... większość tibijczyków o tym wie, niestety czasami się trafi jakiś niedoświadczony człowiek czyli noob i nabierze się na tą idiotyczną sztuczkę najczęściej ludzie każą wyrzucić trochę kasy no i ctrl...
a reszte znacie naciśnięcie diabelskiej kombinacji sprawi że nasz char zostanie wylogowany a nieuczciwy bydlak zgarnie naszą ciężko zapracowaną krwawice i ucieknie gdzie nie wiadomo...
van palka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2004, 17:01   #2
zabolek
Użytkownik forum
 
zabolek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Daleko

Posty: 19
zabolek ma numer GG 2189529
Domyślny Noob to nie Newbie

Noob to nie Newbie

Noob to ten ktory nabiera
Newbie to ten ktory nie wie za wiele i daje sie nabrac

A tak poza tym to nic, dobrze ze to piszesz bo nie cierpie jak podlazi taki koles i mowi "put your eq on depo and push ctrl+q" (ctrl+q= logout)

Ostatnio edytowany przez zabolek - 10-10-2004 o 17:02. Powód: literowka
zabolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2004, 22:53   #3
Aradash
Użytkownik forum
 
Aradash's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004

Posty: 20
Domyślny

Takie "cuda" - lol - juz na ROOKU sie dzieją heh Osobiście byłem świadkiem jak kolo próbował skolonować wszystko co miał w torbie po czym wyparował Koleś stojący kilka pól przed nim spokojnie zabrał torbe i równie spokojnie odszedł Jeszcze, gdy obok mnie przechodził napisał żałośnie "hahaha" i zrobił strzałe w bok - lol - Myślałem, że pieprzne z krzesła

Niesamowite jak ludzie sie oszukują Z początku mnie to wkurzało, ale teraz sie z tego śmieje - BIG FUCKIN' LOL - A najbardziej rozdupczają mnie osoby, które wyrywają sobie ciała ofiar... żałosne i... śmieszne bywają zachowania ludzkie

Ooo.... co ciekawe jeszcze.... Bawią mnie ludzie, którzy piszą plx. heh Niby od jakiego słowa to ma być ? Myli się coniektórym pls z thnx, ale to podobno ja noob jestem (w grze co chwile jakiś kolo rypie mi takim tekstem jak go zganie za wykradanie mi ofiary ) Ale co mi tam...

heh dzieci
Aradash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2004, 22:59   #4
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

PLX to mutacja. Powstała od tego ze ludzie często robią literowki jak się spieszą i zamiast 'plz' robi się 'plx'. Mądrzy gracze wiedzą ze plz to PLZ, a nooby uzywają PLX bo myslą ze tak trzeba.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2004, 03:59   #5
LuQar
Użytkownik forum
 
LuQar's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2004
Lokacja: Sillent Hill
Wiek: 38

Posty: 8
LuQar ma numer GG 6241597
Domyślny

Na tego typu rzeczy nikt nie powinien się nabierać ponieważ takie same lub podobne skróty klawiszowe sa wykorzystywane w wielu grach.

Jeśli ktoś się da nabrać to świadczy tylko o głupocie tej osoby.

Mimo to wydaje mi się że n00by które to wykorzystują tylko psują klimat gry i wydaje im się że są superdoświadczonymi graczami bo już oszukali kilka osób
LuQar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2004, 08:12   #6
Dowizul z Inferny
Użytkownik Forum
 
Dowizul z Inferny's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Ostrów Wlkp.
Wiek: 31

Posty: 424
Dowizul z Inferny ma numer GG 3923320
Domyślny

ja zawsze patroluje i jak widze że ktoś wali ścieme z "ctr" "l" lub z "ctrl" "q" to zaczynam krzyczeć thief do niego a do tych co chcieli to zrobić żeby tego nierobili potem kolo przezywa mnie od nobów ale jestem happy że uratowałem kolesia a i jeszcze jedno NA INFERNIE GŁÓWNIE POLACY NABIERAJĄ POLAKÓW CO SIĘ DZIEJE POLSKA ZCHODZI NA NOOBY!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
glosujcie

Dowizul z Inferny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2004, 00:42   #7
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

polacy zchodza na psy nie na noobow... nie rozumie tego w dalszym ciagu... zeby polak polaka? jakas solidarnosc musi byc... ja raz dalem sie nabrac z CLONE... byla to moja pierwsza postac, ktora miala 5 expa i standardowy eq startowy... bylo to na etherni dawno temu bo w zeszlym roku od tej pory wiele sie nauczylem i jeszcze wiecej zostalo przede mna do odkrycia... swoja droga pierwszy raz na oczy zobaczylem wild wariora... i dorobilem sie na nich kilkanascie brass armorow *112 gp
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2004, 17:28   #8
snajper007
Użytkownik Forum
 
snajper007's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 35
snajper007 ma numer GG 5580553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus
polacy zchodza na psy nie na noobow... nie rozumie tego w dalszym ciagu... zeby polak polaka? jakas solidarnosc musi byc... ja raz dalem sie nabrac z CLONE... byla to moja pierwsza postac, ktora miala 5 expa i standardowy eq startowy... bylo to na etherni dawno temu bo w zeszlym roku od tej pory wiele sie nauczylem i jeszcze wiecej zostalo przede mna do odkrycia... swoja droga pierwszy raz na oczy zobaczylem wild wariora... i dorobilem sie na nich kilkanascie brass armorow *112 gp
No wiesz, brazuk brazuka nieoszukuje. A dla objaśnienia, bo nie każdy wie :
NewBie - osoba NOWA, niekoniecznie obeznana.
Noob - osoba która żeruje na newbie.
__________________
War, we don't speak any more on war.......
snajper007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2004, 19:27   #9
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez snajper007
No wiesz, brazuk brazuka nieoszukuje. A dla objaśnienia, bo nie każdy wie :
NewBie - osoba NOWA, niekoniecznie obeznana.
Noob - osoba która żeruje na newbie.
z newbie sie zgodze, natomiast nie do koca sie zgodze z n00bem. otorz noob to taka osoba, ktora twierdzi ze wszystko wie, a w rzeczywistosci nic nie wie... dla przykladu: jezeli ktos twierdzi ze na skupisko dragonow najlepsze jest gfb to jest n(w tym miejscu zatarla sie czcionka na twoim ekranie)...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2004, 19:35   #10
snajper007
Użytkownik Forum
 
snajper007's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 35
snajper007 ma numer GG 5580553
Domyślny

Biorąc pod uwagę Twój przykład, kto się da nabrać na to że gfb dobre na kilka dragów?Newbie....
__________________
War, we don't speak any more on war.......
snajper007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2004, 22:08   #11
Ignus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2004

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez snajper007
Biorąc pod uwagę Twój przykład, kto się da nabrać na to że gfb dobre na kilka dragów?Newbie....
mozliwe ze newbie da sie nabrac, pojdzie przekona sie i nauczy, a noob bedzie sie upieral przy tym (choc niebyl na smokach) bo on wie wszystko a reszta to nooby;/
Ignus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2004, 22:34   #12
Bastek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Kielce

Posty: 186
Stan: Niegrający
Imię: nvm ;)
Gildia: nvm
Świat: Titania
Poziom: 55+
Poziom mag.: 55
Domyślny

kiedys takie pojecie bylo "LAMER"



np :


Udaje przed kumplami ze sie zna na kompie niesamowicie ale tak na prawde nic sam nie zrobi zalamal mnie koles (nicka zachowam dla siebie ) - "wiesz zepsUL mi sie komputer to se go 4 dni robilem" - lol nie... nie da rady zeby tak bylo BULLSHIT! kłamal i tyle, pewnie oddal do serwisu i mu za 4 dni oddali ale on musi sie przed qmplami pochwalic ze SAM GO NAPRAWIL!xD
Bastek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin 3