Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-05-2007, 11:01   #161
Deemer
Użytkownik Forum
 
Deemer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Hmmm... Nowe lodowe tereny... W takim razie jest bardzo prawdopodobne że dodadzą też tego Ice Demona [czy jakoś]. Będzie ciekawie
Deemer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2007, 11:55   #162
Lord Dark'Wiz
Użytkownik Forum
 
Lord Dark'Wiz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Lordun
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 53
Skille: 79/59
Poziom mag.: 14
Domyślny

Heh, zgaduje że nie ma co liczyć na najmniejsze przecieki, sprit'y itp... ;'(

Jakby kto coś ciekawego znalazł, to niech da znać, strasznie intrygujący wydaje się być ten updt.
__________________
R A D I O H E A D - M Y L O V E .

16:04 Zamak Saio [6]: Moj kumpel to moothonost i nikt mnie niezabije bo jak zabije to mu powiem i tego co mnie zabije on zabije jego!
Lord Dark'Wiz jest offline  
stary 14-05-2007, 13:21   #163
Mordor
Użytkownik Forum
 
Mordor's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 166
Skille: 102
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

80 sorc na d lair bez ludzi wyciagnie 50-60 k na godzine
80 knight na zulwiach bez ludzi wyciagnie nawet 80 k na godzine
No człowieku tu mnie rozbiłes miałes może kiedys 80 mastera ^.-, bo jakos nie widze ze wiesz ile on moze expa wyciagnac na d lair, no chyba ze ty nie umiales nim kompletnie expic, albo wiesz to od kolegis ktory bił 1/5 dragow na d lair. Z tego co slyszałem od kumpla 80 ed wyciagal on ~90k expa lekka reka na dragach na edron wiec nie wiem skad ci sie wzielo 50-60k. Widac ze albo jestes jakis glupi albo ciagle usilujesz innym wmowic ze sorc nie jest najszybciej expiaca profesja -.-'. Btw nie wiem co oznacza sformulowanie d lair bez ludzi? U ciebie na serverze d lair jakiekolwiek edron czy venore to jest public place? Bo z tego co widze na swoim servie to wystarczy sobie zajac respa i masz d lair bez ludzi.
__________________
I am the man,
who walks alone,
when I'm walikng
in dark road.
Mordor jest offline  
stary 14-05-2007, 13:49   #164
Stavros
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ogólnie jak najbardziej przyda się ulepszenie palków i knightów.. bo na wyższych lvlach sorkowie i druidzi lekką ręką robią tyle expa dziennie że knight musiałby 3-4 dni expić non stop.
 
stary 14-05-2007, 15:16   #165
ElynAlvia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krytyk44 Pokaż post
hahahaha i dobrze ze bedzie tylko dla pacc przynajmnniej nie zobacze tych noobkow z polski i plix itenc pl? jak nie macie kasy to idzcie pod kosciol wyzebrac albo dac dupy na dworcu!!


@up niech zgadne grasz a selenie ;o?

... Powiem Ci jedno a czy ty aby przypadkeim nie jesteś z Polski? Może jest kilka osób żebrających ale nie przekreślaj każdego Polaka bo sam nim jesteś więc powinenś się inaczej zachować... A dupy to ja juz nie powiem kto tu może dać...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jEnTkEr92 Pokaż post
Ja mam PACCa i mi to wisi czy ktoś jest Pacc czy Facc to ich sprawa chcą to sobie kupią nie chcą to nie kupią (bądź nie mają za co;/)

Mnie najbardziej interesuję to zbalansowanie postaci
Gram knightem i mam nadzieje że coś mi dodadzą
No właśnie bo masz PACCA! Przecież pisze, że tibia do DARMOWA gra! A tu co jest? FACC to też gracze czasem bywają fajniesi niż CI z PACCEM


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
uffff... 14 stron, ostro...

Szczerze mówiąc, mam w dupie z jakich powodów nie chcecie/nie możecie kupić sobie pacc, ja za grę płace, i oczekuje że będe miał większe prawa niż 'noob z calin na 8 lvlu'.
I prosze, nie rozśmieszajcie mnie, pisząc w co drugim poście 'plax terenki 4 facc, k?', bo to i tak nic nie da...
Yyy, czy jeżeli nie mam PACCA to jestem automatycznie noobem? Osoby na low lvl są newbie (początkujący)...
Jeżeli sugestia z "plax terenki 4 facc, k?" jest do mnie to wyobraź sobie nigdy tak nie piszę... a napisałem tak ponieważ pisze, że wkońcu ta gra jest darmowa! jak już to niech napiszą prawdę ( "free game mmrog version demo " ; when you have a PACC you have full version this game. ) - czy coś w tym stylu ( sory jeżeli coś w tym po angielsku będzie źle gramatycznie )

P.S Jeżeli już tak tibia bardziej tą grę przestawia na PACC to niech chociaż obniżą płatności za niego...

edit :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
Ehhhh, nasze małe biedne facce, chcecie być cool, szanowani mieć fajny wygląd i w ogóle to SZYBKO KUPIĆ SE PACCA, a jak nie to te 90zł wydajcie na coś innego. Pall też nic nie zrobi, postacie niemagiczne są do dupy w 80% grach MMORPG jak i RPG, coś o tym wiem uwierzcie mi i następny update pogorszy profesje i wtedy będzie 5% paladynów 7% knightów a druidów 39% reszta to sorki-nooby które biją trole z hmmów. Nie mówię, że sorce to nooby, ale z własnego doświadczenia wiem, że własnie sorce takie są.
Jeju dlaczemu każdy kot ma PACCA mysli, że jest cool, szanowany i ma fajny wygląd? Dlaczego niby cool? Cool można być nawet FACCEM... Szanowanym też, no ale z wyglądem to jest już inaczej...

A tak na marginesie Cipsoft powinien robić jakieś nowe rzeczy też dla FACC bo to tylko doda Ci chęci gry, a to, że PACC ma wszystko a Ty wielkie g***o to zniechęca wieć to jest też w ich interesie...

Ostatnio edytowany przez ElynAlvia - 14-05-2007 o 15:25.
ElynAlvia jest offline  
stary 14-05-2007, 15:51   #166
Tyson
Użytkownik Forum
 
Tyson's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 39

Posty: 31
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Tyson ma numer GG 3192460
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElynAlvia Pokaż post


P.S Jeżeli już tak tibia bardziej tą grę przestawia na PACC to niech chociaż obniżą płatności za niego......
Nie wiem kolego dlaczego uważasz, że powinni obnizyć płatność skoro to nawet nie wychodzi złotówka dziennie. Wystarczy, że zrezygnujesz z 5 piw albo paczek fajek w miesiącu i masz na pacc. Proste.
__________________
Respect All
Tyson jest offline  
stary 14-05-2007, 16:05   #167
ElynAlvia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

wybacz "kolego" lecz nie palę ani (jak narazie) nie pije xD wiec... no ale mogli by obnizyc np do 60 zł...
ElynAlvia jest offline  
stary 14-05-2007, 16:09   #168
Tyson
Użytkownik Forum
 
Tyson's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 39

Posty: 31
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Tyson ma numer GG 3192460
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElynAlvia Pokaż post
wybacz "kolego" lecz nie palę ani (jak narazie) nie pije xD wiec... no ale mogli by obnizyc np do 60 zł...
A no to sorki, ja też nie pale i nie pije Ale wystarczy dziennie wrzucać 1zł do skarbonki i jakoś to będzie. Powinno się grać dla przyjemności a nie za wszelką cenę. Pozdro
__________________
Respect All
Tyson jest offline  
stary 14-05-2007, 17:10   #169
misiekblade
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElynAlvia Pokaż post
wybacz "kolego" lecz nie palę ani (jak narazie) nie pije xD wiec... no ale mogli by obnizyc np do 60 zł...
Pewnie...
... A potem CIPsoft z braku kaski bedzie robił "apdejty" raz na 5 lat :/.
 
stary 14-05-2007, 17:59   #170
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

LOl wy nawet nie wiecie ile to jest dla niemcow 20 Euro to jak u nas 20 zl !!!
wiec nie przesadzajcie =.=
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 14-05-2007, 18:04   #171
ElynAlvia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

eee, Cipsoft bez kasy? nie wyobrażam sobie tego... jeżeli by zrobili po 60zł pacc to napewno cos by wymyslili dla wiekszego zysku... moze wieksze updaty aby juz kazdy sobie kupil pacca nie wiem...

@up

to u Niemców nie u nas :/
ElynAlvia jest offline  
stary 14-05-2007, 19:05   #172
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mordor Pokaż post
No człowieku tu mnie rozbiłes miałes może kiedys 80 mastera ^.-, bo jakos nie widze ze wiesz ile on moze expa wyciagnac na d lair, no chyba ze ty nie umiales nim kompletnie expic, albo wiesz to od kolegis ktory bił 1/5 dragow na d lair. Z tego co slyszałem od kumpla 80 ed wyciagal on ~90k expa lekka reka na dragach na edron wiec nie wiem skad ci sie wzielo 50-60k. Widac ze albo jestes jakis glupi albo ciagle usilujesz innym wmowic ze sorc nie jest najszybciej expiaca profesja -.-'. Btw nie wiem co oznacza sformulowanie d lair bez ludzi? U ciebie na serverze d lair jakiekolwiek edron czy venore to jest public place? Bo z tego co widze na swoim servie to wystarczy sobie zajac respa i masz d lair bez ludzi.


widac ze nie miales nigdy pacc
i to mi sie w pacc podoba ze jak napiszesz list to ci nikt nie wlazi tylko 1 na 10 zdazy sie co wlezie i to jest wlasnie pacc a facc ?? 10 ludzi na jeden cyc

d lair jest na facc arena ale moze byc wolny jak bys wstal o 4 rano to watpie czy ktos tam bedzie moze jedna osoba

a ed to nie ms wiec moze byc ruznica expa

ja na 64 levelu tez bym tyle wyciagna bo co za problem nawalac z run i mort huruw tylko waste jakie

Ostatnio edytowany przez Albertus - 14-05-2007 o 19:08.
Albertus jest offline  
stary 14-05-2007, 19:15   #173
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElynAlvia Pokaż post
@up

to u Niemców nie u nas :/
A to ich wina, że w Polsce 20 euro to fortuna? Nie. Nie sądzisz zatem, że dla jednego, niewiele znaczącego państewka nie będą obniżać ceny?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 14-05-2007, 19:31   #174
ElynAlvia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Domyślny

czy aż tak małonieznaczącego to nie... wkoncu Mateusz jest z Polski tak jak i reszta świetnyh graczy... dużo Polaków gra w tibie
ElynAlvia jest offline  
stary 14-05-2007, 19:34   #175
horyniec2
Guest
 

Posty: n/a
Problem

pomyslcie przyszlosciowo na start gry kazdy facc by dostawal 30 dni pacca a potem 90 dni pacca by kosztowalo 60zł a jak by pacc kosztował przynajmniej 60 zł to duzo wiecej ludzi by kupilo pacca ni z teraz trza troche pomyslec
teraz 7% graczy z tibii ma pacca o wartosci 90zl a jak by kosztowalo 60zł to by mialo 57% graczy pacca i to jest roznicas barzdzo duza az 50% wiecej ludzi z paccem

Ostatnio edytowany przez horyniec2 - 14-05-2007 o 19:58. Powód: czekam na odpowiedzi ;p;p;p;p;p;p ide cya
 
stary 14-05-2007, 19:41   #176
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez horyniec2 Pokaż post
pomyslcie przyszlosciowo na start gry kazdy facc by dostawal 30 dni pacca a potem 90 dni pacca by kosztowalo 60zł a jak by pacc kosztował przynajmniej 60 zł to duzo wiecej ludzi by kupilo pacca ni z teraz trza troche pomyslec
A kumasz dziecko, że dla reszty świata 20euro to nie jest nie wiem jaka fortuna? I tylko z powodu Polski nie będą obniżać jego ceny? Zresztą to nadal jest 1zł na 1 dzień. W porównaniu z WoW'em to taniocha. Wystarczy odpuścić sobie dziennie dwie fajki/batona albo coś w ten deseń i już można uzbierać.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 14-05-2007, 20:01   #177
horyniec2
Guest
 

Posty: n/a
Problem

jak ty palisz to nie pal i se zbieraj ja mam 14 lat i nie pije anie nie pale ani nie biore narkotykow mam 90 zl na pacca ale dla mnie to jest za drogo ;p
 
stary 14-05-2007, 20:03   #178
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez horyniec2 Pokaż post
mam 90 zl na pacca ale dla mnie to jest za drogo ;p
I dlatego CIPSoft ma obniżać ceny? Bo małpka nie chce banana kupić, bo za drogo? To chyba jednak jest problem małpki, nie?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 14-05-2007, 20:40   #179
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny Uptade Uptade Podniecilem Sie

Omg .. uptade uptade .. i ciekawe czy dadza te servy pvp czy te syfiaste non pvp .. Padlo kilka wypowiedzi ze po co pvp jak jest ich pelno .. A no bo to bo one juz sa stare i ludzie sie powybijali robia PA a low lvle sa tylko pionkami .. Na starych servach jak nie sharujesz i botujesz to ciezko ci raczej jest sie wybic .. Taka juz jest ta gra xD
Driger jest offline  
stary 14-05-2007, 20:41   #180
horyniec2
Guest
 

Posty: n/a
Problem

kto malpka ten malpka niech dadza dla faccow na start 30dni pacca

to wtedy bedzie duzo ludzi testowalo pacca i beda kupowac
a pacca ja chyba kupie w 2012 roku za 20euro bo bede mial euro ;p
albo za tydzien kupie za 85 zeta ;p;p;p
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin 3