Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-07-2007, 18:49   #241
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapitan Chrupek Pokaż post
lmao za co go zabili?? oO
bo gdyby nie on to bym zdazyl sie wylogowac z 10 razy?
Sck jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2007, 21:29   #242
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
bo gdyby nie on to bym zdazyl sie wylogowac z 10 razy?
Zdarza sie ..

Mnie sck jedno ciekawi .. czy ty z virazem macie sie zamiar fragowac na battle i na wojnie wogole ? Bo jezeli dobrze pamietam to sie dosc qmplowaliscie bo gdzie nie przeszlem to byles ty z virazem i antyadamem chyba .. macie sie zamiar fragowac czy przez gre i wojnie koniec qmpelstwa ? xD
Driger jest offline  
stary 24-07-2007, 21:51   #243
Xaemus Serigimox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wymagasz od stonkutwy, zeby byl wierny swoim idealom i przyjaciolom?
Chyba widac jak na dloni, ze teraz stonkutwa lize mengirta. Mamy nadzieje ze z wzajemnoscia. Przydupasy czesto zmieniaja obiekt swoich westchnien. Wlasny char jest przeciez wazniejszy niz kumple. Zreszta nie on sam ze strachu zapomnial kim byl. Przypominamy - przydupas zawsze bedzie przydupasem. Dziwi natomiast czemu akurat wybral mengirta. Przeciez mengirt tez jest tylko przydupasem. Czegos tu nie rozumiem?! Gdyby wybral diego - armando, da silva, jezus, pitagoras don hespios aka snikers mysle, ze bysmy to zrozumieli. Ale mengirta????????? Chodz chodza sluchy, ze ciezko sie dostac w tych trudnych czasach do hajleveli, a podobno mengirt pasa swoje krowy dwie łąki dalej od finixa. A finix to juz rzut beretem do samego don diego armando snikers da silva. Wiec przydupas lize przydupasa by ten poznal go z kims co cos moze. To taki lancuch pokarmowy. Liz dopoki cie nie zezra. WELCOME ON NEBULA DOG EAT DOG.

PS. Xefi tez sie skundlil. Natomiast Wina sie nie skundlil. Wina zawsze byl kundlem.
PS2. Wiedzieliscie, ze Castor jest grubszy od Calha? Ja nie wiedzialem. Juz wiem. Ladne zdjecia Castorku tylko nie ladnie sie smiac z kogos, ze jest gruby bedac samemu kuzynem swini. Teraz juz wiemy skad te kompleksy.

Ostatnio edytowany przez Xaemus Serigimox - 24-07-2007 o 22:03.
 
stary 24-07-2007, 23:29   #244
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

@Xaem~
Widac jak bardzo jestes zakompleksionym dziadkiem, powinienes chyba juz dawno przestac grac. Tak mam sie komu podlizywac, na pewno Mengirtowi, ktorego znam z czasow gdy nie widzialem nic potezniejszego od dwarfa guarda mym paladynem. Nie wiesz, a gadasz. Nie bede sie znizal nawet do twojego poziomu, bo nie bawi mnie wyzywanie ludzi. Moglbys chociaz udawac madrego na te swoje stare lata.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driger Pokaż post
Zdarza sie ..

Mnie sck jedno ciekawi .. czy ty z virazem macie sie zamiar fragowac na battle i na wojnie wogole ? Bo jezeli dobrze pamietam to sie dosc qmplowaliscie bo gdzie nie przeszlem to byles ty z virazem i antyadamem chyba .. macie sie zamiar fragowac czy przez gre i wojnie koniec qmpelstwa ? xD

Z Virazem jestesmy dalej dobrymi kumplami, dalej gadamy nic sie nie zmienilo. Tibia to tylko pare pixeli, nie zapominaj o tym. A to ze Dan, tzn terazniejszy owner Antyadama cos odwala to juz co innego. Jak dla mnie to nawet Viraz moze miec i fraga kiedys na mnie, nie zmieni to faktu ze dalej bedziemy dobrymi kumplami. To tak jak bys plakal ze kolega w CSa byl po przeciwnej stronie niz ty.
Sck jest offline  
stary 25-07-2007, 01:12   #245
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
bo gdyby nie on to bym zdazyl sie wylogowac z 10 razy?
Wiesz co to Noob Char i Soul Fire? bo neiwiem czy nie wiesz czy nie myslisz
Safe jest offline  
stary 25-07-2007, 01:36   #246
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post

Z Virazem jestesmy dalej dobrymi kumplami, dalej gadamy nic sie nie zmienilo. Tibia to tylko pare pixeli, nie zapominaj o tym. A to ze Dan, tzn terazniejszy owner Antyadama cos odwala to juz co innego. Jak dla mnie to nawet Viraz moze miec i fraga kiedys na mnie, nie zmieni to faktu ze dalej bedziemy dobrymi kumplami. To tak jak bys plakal ze kolega w CSa byl po przeciwnej stronie niz ty.
Dzieki ze mi powiedziales ze tibia to kilka pixeli i zebym nie zapominal .. naprawde nie wiedzialem .. myslalem ze to moje drugie RZycie .. xP

A tak serio nie zapomniam i nie zaponialem bo jak sie logne na tydzien kilka godzin zeby pogadac to tyle .. nie jestem dzieckiem neo ktore poza swoja postacia nie widzi niczego innego i przyslania caly bozy swiat mi ..

spytalem o viraza bo myslalem ze poprostu chcesz wbic 100+ lvl i przylaczyc do vu a embraced bylo tylko gildia ktora sie wyslurzyles .. dla mnie to juz nie jest gra jak chcesz po prostu byc najelpszy najwiekszym kosztem , a tylko po to by byc w najlepszej gildi bo wygrywa TERAZ wojne , mnie ciekawi najbardziej andrenos z swoim braciszkiem jak dlugo beda jeszcze na tym servie .. wykopali mi dobrych qmpli (nawet swoich ze swojego rodzimego miasta - dlaczego ? .. odp : Chcieli sie podlizac vu co potem zaowocowalo do dolaczeniem do FBN, kozaczyli do rli moich jakby byli panami swiata i z tego co wiem do szakiego i jego panienki co szaki chcial im wpie***lic i kitenosik lazil za nim osrany i ciagle sie dopytywal za co ..

PS : Jesli szatan mordorr to serio morderrca za ktorego tak sie podaje to ja mowie wam .. gosc ma o sobie bardzo duze mniemanie , wescie go dajcie na prezydenta , polityka , bo to teraz sie najbardziej liczy .. a jak to nie morderrca to zwracam honour Xd
Driger jest offline  
stary 25-07-2007, 03:23   #247
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driger Pokaż post
Dzieki ze mi powiedziales ze tibia to kilka pixeli i zebym nie zapominal .. naprawde nie wiedzialem .. myslalem ze to moje drugie RZycie .. xP

A tak serio nie zapomniam i nie zaponialem bo jak sie logne na tydzien kilka godzin zeby pogadac to tyle .. nie jestem dzieckiem neo ktore poza swoja postacia nie widzi niczego innego i przyslania caly bozy swiat mi ..

spytalem o viraza bo myslalem ze poprostu chcesz wbic 100+ lvl i przylaczyc do vu a embraced bylo tylko gildia ktora sie wyslurzyles .. dla mnie to juz nie jest gra jak chcesz po prostu byc najelpszy najwiekszym kosztem , a tylko po to by byc w najlepszej gildi bo wygrywa TERAZ wojne , mnie ciekawi najbardziej andrenos z swoim braciszkiem jak dlugo beda jeszcze na tym servie .. wykopali mi dobrych qmpli (nawet swoich ze swojego rodzimego miasta - dlaczego ? .. odp : Chcieli sie podlizac vu co potem zaowocowalo do dolaczeniem do FBN, kozaczyli do rli moich jakby byli panami swiata i z tego co wiem do szakiego i jego panienki co szaki chcial im wpie***lic i kitenosik lazil za nim osrany i ciagle sie dopytywal za co ..

PS : Jesli szatan mordorr to serio morderrca za ktorego tak sie podaje to ja mowie wam .. gosc ma o sobie bardzo duze mniemanie , wescie go dajcie na prezydenta , polityka , bo to teraz sie najbardziej liczy .. a jak to nie morderrca to zwracam honour Xd

Viraz od poczatku wiedzial, ze po stronie tej samej prawdopodobnie nie staniemy. Duzo razy o tym rozmawialismy, ale ja wciaz nie widze zadnego problemu, dla mnie w przeciwienstwie do pana Xaemusa wojna w grze nie oznacza wcale wojny na rl.
Sck jest offline  
stary 25-07-2007, 14:25   #248
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

war war war swoja droga viraz to ciota to po co ma go ktos lubic?:>
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 25-07-2007, 15:38   #249
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
Viraz od poczatku wiedzial, ze po stronie tej samej prawdopodobnie nie staniemy. Duzo razy o tym rozmawialismy, ale ja wciaz nie widze zadnego problemu, dla mnie w przeciwienstwie do pana Xaemusa wojna w grze nie oznacza wcale wojny na rl.
wiem .. wojna w rl xd ale to brzmi xD

@Webi .. nie wieksza od ciebie .. on jakos nie placil vu paymentu .. a ty zaplaciles z tego co wiem ale nie caly i potem musiala uciekac sobie p piramidkach w ank xD

Osobiscie ja do viraza nic nie mam , angoli , szwedow .. Tak wiec war its war ..

PS: Twoj post jakby emituje jakas zazdroscia xD
Wes sobie go przeczytaj a izastanow co nam chciales nim przekazac ..
Driger jest offline  
stary 25-07-2007, 15:47   #250
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Gdybys znal kilka faktow to bys rozumial pewne rzecyz inaczej. Natomiast twoja niewiedza moze tylko bawic te osoby, ktore wiedza troche wiecej niz ty.

Takze moze popytaj kumpli co mialem na mysli zanim powiesz mi po raz enty zebym przeczytal swoj post


Edit:
Do angoli nic nie masz? a do czarnuchow, albo szwabow?

Mam nadzieje, ze zrozumiales aluzje.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.

Ostatnio edytowany przez Webi - 25-07-2007 o 16:13.
Webi jest offline  
stary 25-07-2007, 16:52   #251
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Gdybys znal kilka faktow to bys rozumial pewne rzecyz inaczej. Natomiast twoja niewiedza moze tylko bawic te osoby, ktore wiedza troche wiecej niz ty.

Takze moze popytaj kumpli co mialem na mysli zanim powiesz mi po raz enty zebym przeczytal swoj post


Edit:
Do angoli nic nie masz? a do czarnuchow, albo szwabow?

Mam nadzieje, ze zrozumiales aluzje.
Nie zrozumialem twojej aluzji .. byla az tak madra ze moj mozg nie jest w stanie jej zrozumiec i pojac .. sory ale nie jestem taki mONdry jak ty


Co do morrdercy to jednak to nie on tylko zevie sie podszywal pod niego xd
Driger jest offline  
stary 25-07-2007, 17:43   #252
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Otoz wyjasnie ci w takim razie. Nie ma takiej nacji jak angole, sa anglicy, brytyjczycy. Tym samym piszac angole obrazasz ich jednoczesnie mowiac, ze nic do nich nie masz. To tak samo jak do niemca powiedziec szwabie nic do ciebie nie mam, albo do murzyna(czy tez afroamerykanina) powiedziec czarnuchu jestes ok, badz tez mowic, ze rasista nie jestes, ale asfalt powinien byc na swoim miejscu. Czy teraz zrozumiales?
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 25-07-2007, 20:56   #253
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kapitan Chrupek Pokaż post
Naziole jebani... blood and honour?
Jul 25 2007, 12:09:46 CEST Killed at Level 79 by Arthas of nebula
and by Asanil

Faraon of Nebula Vu bieze sie za relax teraz?
kolejny bez blesow ? xD .. eh a arthas mial byc retired .. dlaczego on nas oklamal ?! Jakis "potstemp" ? ?! SWE BACK SWE BACK ?!!


@Webi .. chcialbym byc taki mONdry jak ty ale obawiam sie ze jest to niemozliwe =(

Wiekszosc mowi tak na anglikow angole , niemcow szwaby , i jakos nie ma z tego wiekszych afer .. tak samo jak my na innych , tak inni na nas maja specjalne nazwy jakies .. chyba nie myslisz ze przez to ze jestes polakiem to kazdy cie bedzie szanowal webjuszu ? .. Jak ktos jest normalny to sie nie obraza , jakimis odzywkami . No chyba ze jak ktos chodzi napompowany jak paw no to sory xD .. taki ludzi to mi zal do ktorych nic nie mozna powiedziec bo ciagle cos albo nie na miejscu albo cos ..

A opowiadasz jak jakis nauczyciel .. jakies dązenia w tym celu ? xd
Driger jest offline  
stary 25-07-2007, 21:50   #254
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Jasne, bede uczyl twoje dzieci w szkole specjalnej.
Nie mam nic przeciwko mowieniu na anglikow angole, sam tez to uzywam, ale to w jakim sensie to powiedzialem to bylo mniej wiecej jak miekki kamien czy twardy puch i mimo swoich dazen do bycia nauczycielem nie pamietam jak to sie fachowo nazywa, ale chyba o to twoje dzieci w szkole specjalnej ptac nie beda?
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 26-07-2007, 00:01   #255
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Jasne, bede uczyl twoje dzieci w szkole specjalnej.
Nie mam nic przeciwko mowieniu na anglikow angole, sam tez to uzywam, ale to w jakim sensie to powiedzialem to bylo mniej wiecej jak miekki kamien czy twardy puch i mimo swoich dazen do bycia nauczycielem nie pamietam jak to sie fachowo nazywa, ale chyba o to twoje dzieci w szkole specjalnej ptac nie beda?
Taa a skad ty wiesz jakie beda moje dzieci ? Moze akurat tak sie trafi ze beda madrzejsze od twoich ? .. Twoje komentarze co do moich przyszlych dzieci jezeli takowe bede mial sa nie na miejscu .. jak brak ci argumentow to bym cie prosil o nie wypowiadanie sie bo twoje wypowiedzi trzymaja poziom ponizej normy ..

A i to jest forum i temat o wojnie nie o czyis dzieciach itp .. moze zalorzmy temat "Tutaj jezdzimy sobie po rodzinach itp" .. ? Co ty na to tato ?
Driger jest offline  
stary 26-07-2007, 12:19   #256
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driger Pokaż post
Co ty na to tato ?
Jak sie kontaktujesz z tata przez forum.tibia.pl to naprawde musi byc cos nie tak. Nie uwlaczajac.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 26-07-2007, 15:10   #257
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Jak sie kontaktujesz z tata przez forum.tibia.pl to naprawde musi byc cos nie tak. Nie uwlaczajac.
Z toba cos nie tak jest jak nie skumales tego sarkazmuu czy jak to nazwac .. Prawisz tu kazdemu pouczenia jakbys byl najmadrzejszy , prawisz innym tak jakbys byl naszym drugim tata , ..

Twoj post pokazal mi ze z toba nie ma co gadac bo nie potrafisz odpowiedziec normalnie na moj post tylko jakims gupim tempym nic nie wnoszacym do tematu zdaniem .. Nie masz argumentow , nie mam co z toba gadac .. Nie mam nic do wiekszosci bzn i vu ale mam nadzieje ze szwedzi nie beda gupcami zeby do was dolaczyc , do ludzi ktorzy wywalili ich z serva , a potem sie z nich nabijano itp ..

Maja galane , pandorie , elysie , obsidie , thorie i mam nadzieje ze nie beda marnowac czasy na jakas noobowska zapelniona polskimi dziecmi nebule ..
Driger jest offline  
stary 26-07-2007, 15:40   #258
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Dobrze, ze wszystkie twoje posty wnosza wiele do tematu. Poza tym nikogo nie pouczam, wytykam bledy, nigdzie nie powiedzialem, ze jestem najmadrzejszy, a co do tego wszystkieog ma stare phyrexian to nie wiem, zmieniasz watki jak dziwka facetow, nie uwlaczajac.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 26-07-2007, 23:53   #259
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Dobrze, ze wszystkie twoje posty wnosza wiele do tematu. Poza tym nikogo nie pouczam, wytykam bledy, nigdzie nie powiedzialem, ze jestem najmadrzejszy, a co do tego wszystkieog ma stare phyrexian to nie wiem, zmieniasz watki jak dziwka facetow, nie uwlaczajac.
Domyslalem sie ze nie bedziesz wiedzial co maja phyrexian .. Tak wiec ci napisze .. Popatrz na Invite do gildi , phyraxian czlonkow pododawaliscie i wogole posty na tibia.com z noob charow bzn o to kogo by mozna przyjac do gildi gdzie wymieniono szwedow .. Te posty to oczywiscie pokazuja ze ktos chce pomocy od szwedow ..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
.. zmieniasz watki jak dziwka facetow, nie uwlaczajac.
Az taki szybki jestem ? Nie wiedzialem ze az tak , dzieki wielkie za komplement ;o
Driger jest offline  
stary 27-07-2007, 11:23   #260
Xaemus Serigimox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mamy fote na ktorej siedmiu czlonkow Vu odwiedza Zoo i karmi 4 kleczace malpy. Jedna malpa jest gorylem, druga odstajace uszko ma, dwa pozostale malpiszony sa rodem ze slaska. Nie uwlaczajac
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:04.


Powered by vBulletin 3