Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-08-2007, 19:44   #61
Pedziej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Wiek: 30

Posty: 368
Stan: Niegrający
Domyślny



BK own3d
__________________

Pedziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-08-2007, 22:17   #62
deaddd1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla mnie wyjebiaste miło się oglądało
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 00:53   #63
fundak
Użytkownik Forum
 
fundak's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Wiek: 36

Posty: 20
Domyślny

film bez sensu ;/ Lepiej nic nie zrobic niz tak sie zblaznic
__________________
Kod:
Profesja: Druid       Deads:
Lvl: 13                 skeleton (7 lvl)- za dużo ich było
Mlvl: 15                cyklop (9lvl)- zablokował mnie minotaur
Axe: 17                 Ventax (12 lvl)- byłem afk
Shielding:18            Dron Monteki (13 lvl)- bo miałem mało hp
Fishing: 43

Best solo:
Cyklop (9 lvl)
Minotaur guard (10 lvl)
fundak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 01:22   #64
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fundak Pokaż post
film bez sensu ;/ Lepiej nic nie zrobic niz tak sie zblaznic
No niestety strasznie się zbłaźnili. Sami z siebie parodie zrobili hehe
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 01:53   #65
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
z
edit3: DO ALL DEBILI KTORZY MYSLA ZE MAMY PO 5 LAT! 13, 14, 15 I 17 TO NASZE WIEKI!
taktaktaktak, to widac cała czwórka ma ostry niedorozwój bo najstarszemu z was bym dal hmmm ze 14 lat?
Cytuj:
I NIE POPIEPRZYLO NAM SIE WE LBACH. NAKRECILISMY TE FILMY ZEBY POKAZAC JAKA TA GRA JEST DEBILNA! WIEC JESLI MASZ PISAC COS O TYM, TO LEPIEJ IDZ GRAC, MANIAKU
no niestety, pokazaliscie jakie z was sa debile, normalny człowiek bez stwierdzonych chorób umysłowych tak sie nie zachowuje

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
przepraszam bardzo ale szlag mnie trafia

WSZYSCY! ABSOLUTNIE WSZYSCY w tym temacie wypowiadajacy sie negatywnie gówno robia i na*******aja w te kraty i nie potrafia wykazac zadnej kreatywnosci tylko krytyke jakby mieli prawo do krytykowania pomiedzy wycieraniem dupy z gówna przy kolejnych deadach
no comment
to jest kreatywnosc? jezeli tak to szczytem kreatywnosci jest zajebać matce krzesłem jak ci kompa odlączy...
Cytuj:
AHA. JESLI KTOS COS JESZCZE NAPISZE O NAS, NIE WIEDZAC NIC O NAS (maja neostrade, gra od przedszkola, zawrocila)
nic nie wiedząc? na filmie widac wystarczająco zeby starzy ci zabrali kompa, telewizor i klamki w drzwiach + zalozyli kraty w oknach
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 04:08   #66
Kyrfal
Użytkownik Forum
 
Kyrfal's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007

Posty: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
taktaktaktak, to widac cała czwórka ma ostry niedorozwój bo najstarszemu z was bym dal hmmm ze 14 lat?
do reszty sie nie przyczepie bo jestes za glupi na dyskusje ale:
przyczepianie sie do czegos wygladu jesli ma opóźniony rozwój fizyczny (nawet iz wiemy ze oni nie mają) bądź do jakiegokolwiek upośledzenia fizycznego/psychicznego jest czystym chamstwem, no ale widac tego nie zrozumiesz skoro piszesz takie rzeczy.

ja za to co zacytowałem odpowiem tak- jak kogos z twojej rodziny dotknie tragedia napisz mi na priv, obiecuje ze zgole se czache, ubiore sie jak ty na codzien (czyli ala pedał) i zaczne wyzywac twoja rodzine od szmat, pasi?

btw. zapewne dostane bana/warna albo zostane zbluzgany przez elite forum i twoich kolegow, ale naprawde czasem trzeba pokazac co sie mysli o pewnych zachowaniach
tu nawet nie chodzi o obrone autora i jego filmikow tylko o pewne zasady
__________________

Ostatnio edytowany przez Kyrfal - 25-08-2007 o 06:35.
Kyrfal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 10:33   #67
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
do reszty sie nie przyczepie bo jestes za glupi na dyskusje ale:
przyczepianie sie do czegos wygladu jesli ma opóźniony rozwój fizyczny (nawet iz wiemy ze oni nie mają) bądź do jakiegokolwiek upośledzenia fizycznego/psychicznego jest czystym chamstwem, no ale widac tego nie zrozumiesz skoro piszesz takie rzeczy.
to byla ironia, pan autor próbuje wszystkim wmówić ze widzą co innego niż to co jest na filmie...

Cytuj:
ja za to co zacytowałem odpowiem tak- jak kogos z twojej rodziny dotknie tragedia napisz mi na priv, obiecuje ze zgole se czache, ubiore sie jak ty na codzien (czyli ala pedał) i zaczne wyzywac twoja rodzine od szmat, pasi?
rozumiem tylko to ze mnie nie lubisz... a co do reszty... wtf??? jaka tragedia? jakiego golenie?

BTW: to do mnie bylo w ogole?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 13:19   #68
pardzioch30001
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 17
pardzioch30001 ma numer GG 3664811
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
No, a jednak krytyki nie przyjmujesz żadnej. Być może komuś się spobodało, ale też bardzo dużej liczbie osób się nie podobało. Ci co mówią, że fajne to spoko, ale jak ktoś ma inne zdanie (swoje zdanie), to odrazu mówisz, że debil, bo twój NĘDZNY filmik go nie zachwycił?
lol jesli sie wam wiecznie nie podoba to po co tu ciagle siedzicie? aha. oleje was wszystkich, ktorzy pisza o nas debile. jesli ty (mowie ogolnie) piszesz, ze on, z filmiku jest debilem, to pokaz swoje zdjecie na profilu. zobaczymy czy ty jestes fanem tokio hotel albo gejem. aha, i pokaz swoja srednia na koniec. nie jestem takim maniakiem co gra 20 godzin dziennie i mi nie zawrocilo tak we lbie, zeby myslec tak jak niektorzy z was: debile. teraz czekam. nakreccie wy film. ja przyjmuuje krytyke, ale my smielismy sie z utevo luxa a nie uwazalismy to za dobry czar. ten 15 latek powiedzial dla nastarszego ze to najlepszy czar (dla jaj) a wy juz macie podniete ze mozecie pisac ,,debile". wogole to mozna usunac tego posta? bo sprawil mi wiecej przykrosci niz radosci. a krytyke slysze, ale bez przesady: debile. ?! to ma byc krytyka?
@Gelt
@Kogutt
@AlortDeath17
@Agroki
@dukos
@Dark Brozyn
@fundak
@Piotrek Marycha
ja nigdy do nikogo nie napisalem niedorozwoj albo ze jest debilem. troche to wy z siebie zrobiliscie idiotow. idiota jest ten, ktory bez zaczepki przezywa innych. i co? jestesmy calkiem sprawni umyslowo. srednie? od:5.00 do 4.7 i co? kto tu jest debilem? przestancie tak sie zachowywac. i nie mowcie ze nie przyjmuje krytyki. bo przyjmuje. ale nie przyjmuje WYZWISK.
dobra. ten kto powiedzial do mnie debil: ,,twoja stara to kopara, ma ryj jak niedorozwoj, a gdyby twoj stary wzial sie za prace a nie wpieprzac do geby kolejny puszki piwa to mialby bardziej pofaldowany mozg. twoja siora to mamut ma wlosy spod pachy na glowie, twoj brat to powal chodzi z lysa pala i kupuje ciagle nowe baseballe, a ty jestes fanem tokio hotel i gejem a twoje ulubione zdanie to: jestescie debilami." i co? kwita?

Ostatnio edytowany przez pardzioch30001 - 25-08-2007 o 13:29.
pardzioch30001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 13:43   #69
Dark Brozyn
Użytkownik Forum
 
Dark Brozyn's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Śląsk/Pyskowice
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 105/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

W pierwszej klasie podstawowej też miałem średnią 5.0
__________________
http://s10.photobucket.com/albums/a149/Dark_BrozYn/


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawek112 Pokaż post
mam pytanie gdzie jest miejsce z demonami szkieletorami tylko tak żeby tam dojść bez gigantów i gs i deold widoł
21:24 Zarazestor Masumil [9]: nic jurz
Dark Brozyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 13:51   #70
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

zalowe ale cos tym jest ;d
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 14:07   #71
Kyrfal
Użytkownik Forum
 
Kyrfal's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007

Posty: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
1. to byla ironia, pan autor próbuje wszystkim wmówić ze widzą co innego niż to co jest na filmie...

2. rozumiem tylko to ze mnie nie lubisz... a co do reszty... wtf??? jaka tragedia? jakiego golenie?

3. BTW: to do mnie bylo w ogole?
1. nawet jesli to juz napisalem swoje stanowisko w tej sprawie
2. a to zeby cie wnerwic ^^
3. nom
__________________
Kyrfal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 14:24   #72
Kertoipp
Użytkownik forum
 
Kertoipp's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005

Posty: 22
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Poziom: 109
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
ja mam 14 lat, drugi kolega 15, najmniejszy 13, a najstarszy 17. i my jestesmy ,,dzieci?"
nom xD

Co do filmikow... dla mnie zalosne
Kertoipp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 14:36   #73
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ja nie wiem, czy mam sie śmiać, czy płakać... : P

Żal mi tylko tych ludzi, którzy wyzywają autorów filmu. Nie podoba się Wam ok, nie trafia do Was ich poczycie humoru, ok, ale nie trzeba od razu wyzywać od niedorozwojów itp. Przynajmniej nie siedzą w domu i nie grają w tibie tylko wyjdą pośmiać się dla funu ;p.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 25-08-2007 o 14:44.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 15:10   #74
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

@Pardzioch30001

W tym momencie oczekuje przeprosin, bo nie wyzywałem ani Ciebie, ani Twoich kolegów. Wyrażałem swoje zdanie na temat filmu a nie autorów.

Po co ciągle siedzimy? Chociażby po to, by upomnieć takiego kogoś jak Ty, by nie rzucał wyzwisk bez powodu >.>

@Imm0rtal

Teksty składają się na treść
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 25-08-2007 o 15:47.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 15:12   #75
Imm0rtal
Użytkownik Forum
 
Imm0rtal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: z domu

Posty: 99
Imię: Xartazz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Skille: 75/73
Poziom mag.: 4
Domyślny

Eeee, sam nie wiem co napisać ;s, film pod względem formy całkiem fajnie zrobiony, np.statek do tiquandy , stroje, teksty, no całkiem, całkiem...ale pod względem treści...no cóż, biorąc pod uwagę tę całą nagonkę na Tibie, to GZ dla was za odwagę, trochę to obciachowe, jak discopolo . Aha, pozdro dla tego 17 latka, mam nadzieję, że dziewczyny nie będą się z niego brechtać xD, ja bym się zjarał ze wstydu ;D
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Eee... Szczerze? Tibia NG i zostawiasz postać na około 35h na tombie ;D Inaczej? Być poje*** debilem, żeby marnować tyle czasu na wbicie 35 levela.
Moje zdanie, moja odpowiedź. ;D
23:30 GM Bot Smasher [2]: say exiva dance
GL on Harmonia xD
Imm0rtal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 15:29   #76
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
srednie? od:5.00 do 4.7 i co? kto tu jest debilem?
Nie martw się. W podstawówce miałem 5.6 ...

A tak na temat to wskaż mi chociaż jednego posta,w którym nazwałbym cię debilem, idiotą itp.

Idioto

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 25-08-2007 o 15:30.
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 15:47   #77
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
@Zhukova
najwieksza pomylko tibii wiem ze z utevo luxa nikomu nic nie zrobisz pytalismy zioma po co wali swiatlo a on: to zabiera podobno duzo HP" żal.pl
hmmm... troche to dziwne, bo niektorzy pisa zalosne a niektorzy zajebiste. niektorzy mysla ,,idioci", niektorzy ,,tarzalem sie ze smiechu". slucham i tego, i tego, i denerwuje mnie, jesli 13-latek pisze o nas dzieci, kuzwa. mam juz troche tego we lbie i mam wszystko gdzies oleje was wszystkich ktorzy pisza o nas debile i tyle. debilem jest ten, ktory nie moze docenic tego, co chcialoby i rozsmieszylo polowe uzytkownikow z tego posta. milego ogladania.
Apffff... chodzi o zachowanie, nie o rozwój fizyczny...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
do reszty sie nie przyczepie bo jestes za glupi na dyskusje ale:
przyczepianie sie do czegos wygladu jesli ma opóźniony rozwój fizyczny (nawet iz wiemy ze oni nie mają) bądź do jakiegokolwiek upośledzenia fizycznego/psychicznego jest czystym chamstwem, no ale widac tego nie zrozumiesz skoro piszesz takie rzeczy.

ja za to co zacytowałem odpowiem tak- jak kogos z twojej rodziny dotknie tragedia napisz mi na priv, obiecuje ze zgole se czache, ubiore sie jak ty na codzien (czyli ala pedał) i zaczne wyzywac twoja rodzine od szmat, pasi?

btw. zapewne dostane bana/warna albo zostane zbluzgany przez elite forum..
A czystym chamstwem nie jest najeżdżanie na kogoś od pedałów i głupka nie zdolnego do rozmowy? Ciekawe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
2. a to zeby cie wnerwic ^^
Mi też podałeś ten argument. Głupia próba wyjścia z twarzą?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
lol jesli sie wam wiecznie nie podoba to po co tu ciagle siedzicie? aha. oleje was wszystkich, ktorzy pisza o nas debile. jesli ty (mowie ogolnie) piszesz, ze on, z filmiku jest debilem, to pokaz swoje zdjecie na profilu. zobaczymy czy ty jestes fanem tokio hotel albo gejem. aha, i pokaz swoja srednia na koniec. nie jestem takim maniakiem co gra 20 godzin dziennie i mi nie zawrocilo tak we lbie, zeby myslec tak jak niektorzy z was: debile. teraz czekam. nakreccie wy film. ja przyjmuuje krytyke, ale my smielismy sie z utevo luxa a nie uwazalismy to za dobry czar. ten 15 latek powiedzial dla nastarszego ze to najlepszy czar (dla jaj) a wy juz macie podniete ze mozecie pisac ,,debile". wogole to mozna usunac tego posta? bo sprawil mi wiecej przykrosci niz radosci. a krytyke slysze, ale bez przesady: debile. ?! to ma byc krytyka?
@Gelt
@Kogutt
@AlortDeath17
@Agroki
@dukos
@Dark Brozyn
@fundak
@Piotrek Marycha
ja nigdy do nikogo nie napisalem niedorozwoj albo ze jest debilem. troche to wy z siebie zrobiliscie idiotow. idiota jest ten, ktory bez zaczepki przezywa innych. i co? jestesmy calkiem sprawni umyslowo. srednie? od:5.00 do 4.7 i co? kto tu jest debilem?
A teraz co do twojej części wypowiedzi. Czemu tu siedzimy? Bo to forum, na którym nie masz prawa nikomu zakazać przebywania tutaj. Co ma bycie idiotą do zdjęcia w profilu. Masz coś do gejów lub fanów Tokio Hotel? Obu tych grup nie lubie, jednak to nie powód by ich atakować. Tak samo moge powiedzieć "P0kAsH Mj SFoIe ZdJoNtKom tO ci PoFiem CzY jesTeś GóPkowatym TibjaSzem". I co ma średnia do tego? Można się wykuć na pamięć z książek, ale nie umieć nic po swojemu. Średnia nie ma nic do mądrości tak samo jak zawód, czy wykształcenie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
@Slovik
baranie niedorobiony gramy w tibie od 2 lat

@Marek Tibioman
jestes porabany. PISZESZ ZE NAM TIBIA ZAWROCILA W GLOWACH, A LOOKNIJ NA SWOJ NICK. CZLOWIEKU! NAKRECILISMY TEN FILM, ZEBY POKAZAC LUDZIOM, JAKA TA GRA JEST POWALONA! CO ONI ROBIA?! ,,SD, SD, UHAM SIE" O TO CHODZILO. A NAM NIE ZAWROCILA. NA NASTEPNY RAZ POMYSL CIOLKU ZANIM COS NAPISZESZ. AHA. JESLI KTOS COS JESZCZE NAPISZE O NAS, NIE WIEDZAC NIC O NAS (maja neostrade, gra od przedszkola, zawrocila) TO NIE RADZE BYC ONLINE.
Milego ogladania
Yup... bez zaczepki. NIE PISZ TAKIM PISMEM.



Nie chcę tutaj stawać po jednej czy po drugiej stronie, jednak poziom tego tematu jest tak drastycznie niski, że proponuje zawieszenie broni dla wszystkich stron.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 25-08-2007 o 15:51.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 18:53   #78
Kokoella
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2007

Posty: 15
Domyślny ...

Żałosne... ani razu się nie zaśmiałem. Sorry ale denerwują mnie takie dzieci.
Kokoella jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2007, 21:45   #79
Nauczyciel95
Użytkownik forum
 
Nauczyciel95's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny


Polewka [ale z glupoty tworcy]
Nauczyciel95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2007, 00:01   #80
Nauczyciel95
Użytkownik forum
 
Nauczyciel95's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

A dziewczyne ktos z was ma????
Nauczyciel95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:12.


Powered by vBulletin 3