Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2008, 23:46   #1
JustaNoob
Użytkownik Forum
 
JustaNoob's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007

Posty: 32
Domyślny Informacje dla prawie 50sorca - WEJDŹ I POMÓŻ

Witam, tak tak to kolejny nudny i głupi temat z tym GDZIE EKZPIDŹ !!
Tylko ja zamierzam sprecyzować swój problem, a nie pisać tego w stylu "gcie ekzpic 8 sorcereererrerem?"
No więc, dotąd wbijałem lvl najczęściej na tombach (tar -3 o ile dobrze pamiętam)
Wychodziłem stratny około 50% za manasy,a exp 35k/h może trochę więcej jeżeli ludzie nie przychodzili,a a przychodzili BARDZO często (cania sux )
Wszystkie inne tomby do poziomu -3 odpadają, bo tam mi się expienie nie zwróci dopóki nie wstawią tam mailboxa dla ludzi z PACC'em, a o summonach na tombach w ogóle mi nie mówcie.
Mam quest na piratów aczkolwiek to expowisko mi ZUPEŁNIE nie odpowiada, co chwila się kończą manasy (3bp) dosłownie totalne dno co 20 minut latać po manasy Exp dobry i niby się zwraca, ale trzeba te śmieci hooki itp sprzedawać ludziom co niezbyt lubię i nie mam kasy na to, żeby kupować sobie niewiadomo ile manasów, a później hurtowo sprzedawać te rzeczy. Jeżeli ktoś chce mi polecić jakiś inny sposób expienia na piratach to BARDZO PROSZĘ, oby skuteczny.
Dragi odpadają, albo wszystko zajęte, albo respy mi nie paszą (np DL jest dalej),a najczęściej i tak waste
Ice Witch Tower próbowałem - fakt jest nieźle i NIEBEZPIECZNIE trochę na ten lvl, ale Candia - ta nazwa mówi sama za siebie 100 lvle siedzą tutaj we 3 i siebie nawzajem wyganiają, nie wiem czy oni są normalni? Wyciągają max 30k/h bo sami sobie resp bloczą i biją się o każde 50 expa - ŻAL PLX
Barbariany - to mi nawet odpowiadało, najbardziej odsunięty obóz tam sobie expiłem i wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że ja bez bohów idę tam chyba z 15 minut po czym po godzinie muszę wyjśc bo brakuje mi manasów i następne 30 minut marnuje na dojście + przyjście - troszkę ch****
Frost Gianty - byłem totalny żal i dno
GSy (poh?) dość ciekawie, ale jeszcze nie czuje się tam pewnie, nie mam bohów i jestem w sam z tą ilością hp żeby paść na jego maxymalnego hita lub na jakimś lagu czy coś
Ancient Scaraby - wchodzę na resp i od razu z x4 ASy do wybicia jak pusto, a jak ktoś siedzi to od razu luruje na mnie nie dając mi nic powiedzieć
Crystal Spidery - nie wiem niby potworki w zasięgu ręki, ale jednak tak daleko, bo nic mi o nich nie wiadomo o ich respach, hitach, loocie i taktykach na nie
Dworce - prawie idealny a jednak shit, dlaczego? Ilość HP w 80% potrzeba 2 strzałów z WoI żeby zabić tę szmatę (drugi strzał za ok. 5hp? =/) czyli 26mana poszło na jednego się je....
Chakoye (czytaj wyżej)
rotwormy(czytaj x2 wyżej)
larvy (czytaj x3 wyżej)
Drefia - nic mi o tym miejscu nie wiadomo, tylko tyle, że ponoć na candii tam full ludzi, ale chętnie bym się jakiś konkretnych wiadomości dowiedział jak tam expić moją postacią
Tomby za teleportami - nic mi nie wiadomo o tym jeżeli ktoś by mi poradził jak expić żeby nie mieć waste, jaką tombę wykryć czy coś to bardzo chętnie to przeczytam i spróbuję!
Scaraby - żal, nędza i ubóstwo, mało tego syfu, daleko trzeba łazić za następnymi, dużo hp, a loot nie zachwyca, czasem dropnie trochę kasy, ale raczej rzadko
Małpy - 100lvle+ bottuja, GM'owie nie odpowiadają po mailach do cipsoftu, po raportowaniu na tibia.com, po raportowaniu w grze, na innych posty odpowiadają na moje nie przykładowa sytuacja
TEMAT PANA XXX OSTATNIA ODPOWIEDŹ: GM KOŃSKA SPIER*OLINA
TEMAT MÓJ OSTATNIA ODPOWIEDŹ: BRAK
TEMAT PANA YYY OSTATNIA ODPOWIEDŹ: GM KOŃSKA SPIER*OLINA
Czy ja raportuje jakieś niewłaściwe osoby? Czy im wolno bottować? Lvl chyba nie ma znaczenia


Moja postać to 49lvl sorcerer (jutro będzie 50) i 42 mlvl (jutro 43), eq: b robe, b legs, v shield, WoI (posiadam także WoCE i inne), Fur Boots, Crusader Helmet

Prawda jest taka, expi się taką postacią nawet fajnie, ale kaski se z dupy nie wytrzasnę, więc czekam na odpowiedzi sensowne, jeżeli nie ma takiego expowiska to jak mam expić żeby mi się zwracało, bo na prawdę Z KASĄ U MNIE BARDZO CIĘŻKO
__________________
JustaNoob jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2008, 23:57   #2
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

ja 45 ed expilem na penisulina tombie za tp oba poziomy 90k/h~ z gfb czasem sie zwracało
oprócz tego możesz pobić frost drag hatclingi na okolnir, ancienty są chyba 4~ respy zawsze se znajdziesz jakiś wolny, mozesz sprobować dragi ale mała szansa że sie zwróca, ew. necro z 2x ds exp nie najlepszy ale kasy sporo jak masz farta,
Mam nadzieje że pomogłem

Ostatnio edytowany przez Lynx - 02-02-2008 o 00:01.
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2008, 00:03   #3
JustaNoob
Użytkownik Forum
 
JustaNoob's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007

Posty: 32
Domyślny

90k/h bardzo interesująca sprawa hmmm...
tylko z tym "CZASEM SIĘ ZWRACAŁO" jest podejrzane
powiedz kiedy to było, przed tym za nim runka dostały więcej strzałów?
Wydaje mi się, że powinno mi się zwracać, walę ok ~100 z gfb (nie wiem, bo nie strzelałem nigdy chociaż mam 49lvl lol ) w gfb jest chyba 6 strzałów (5?)
Średni damage z jeden runy 600(500?)
Tylko co ja mam tam zabijać?
Nie znam za bardzo tej tomby już tym bardziej za tp, ale zaraz sprawdzę co tam jest...
Ktoś może jeszcze się wypowie o expieniu za tombami dla mojej postaci?
__________________
JustaNoob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2008, 00:05   #4
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

zwracało sie tylko jak vampka spadła a tak srednio to 60%~ wastu zwracalo sie w gp, clothach, szitach, najlepsze co tam jest to necro/bb ale za to jest bardzo dużo Ghostów/Stalkerów to możesz lurować po 10~ i zabijać na 1-2 strzaly,
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2008, 23:56   #5
Pomocny Murzyn
Użytkownik Forum
 
Pomocny Murzyn's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 810
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Ja polecam Ancient ruins tomb za tp i 1 poziom w dól, prawe skrzydło. Wszystko lejesz co się nawinie, exp ~80k/h. Ludzi tam nie ma, często spadają bohy, b roby i inny shit, ale czasami można mieć spory waste.

Nie masz kasy, to porób sobie tibia tales, albo inny syf (deep fibula, of itp.)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazonik Pokaż post
Mój tata ( 56 lat) gra w tibie( 44 pallek-Candia).Czasami mnie denerwuje bo mnie woła i pokazuje jaki loot. -.-
Pomocny Murzyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2008, 03:42   #6
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Jeżeli ktoś chce mi polecić jakiś inny sposób expienia na piratach to BARDZO PROSZĘ, oby skuteczny.
Sproboj uzywac RoH/LR w zastepstwie czesci mf, pozatym sprobuj chodzic ostrozniej (3 BP mf w 20 minut to cos podejrzanie duzo).

Cytuj:
Crystal Spidery - nie wiem niby potworki w zasięgu ręki, ale jednak tak daleko, bo nic mi o nich nie wiadomo o ich respach, hitach, loocie i taktykach na nie
Crystal Spider = GS z tym wyjatkiem ze zamiast summonowac male pajaki to paralizuje... osobiscie nie sadze zeby bylo tam bardzo bezpiecznie dla kogos na ~50 lvl.

Cytuj:
Dworce - prawie idealny a jednak shit, dlaczego? Ilość HP w 80% potrzeba 2 strzałów z WoI żeby zabić tę szmatę (drugi strzał za ok. 5hp? =/) czyli 26mana poszło na jednego się je....
Chakoye (czytaj wyżej)
rotwormy(czytaj x2 wyżej)
larvy (czytaj x3 wyżej)
Czy probowal pan kiedys bic te potwory z broni? (mowie w szczegolnosci o rotwormach i larwach).

Cytuj:
Drefia - nic mi o tym miejscu nie wiadomo, tylko tyle, że ponoć na candii tam full ludzi, ale chętnie bym się jakiś konkretnych wiadomości dowiedział jak tam expić moją postacią
Pochodz i obacz, jest skrzynka, jest tam masa roznych umarlakow z tych slabszych kategori (do necro), wez ze soba stealth ring i zakladaj zawsze jak wchodzisz w nieznana dziure (moze byc 3-5 DSow zaraz pod spodem).

Cytuj:
Tomby za teleportami - nic mi nie wiadomo o tym jeżeli ktoś by mi poradził jak expić żeby nie mieć waste, jaką tombę wykryć czy coś to bardzo chętnie to przeczytam i spróbuję!
Moja rada?
Jak nie wiesz konkretnie co gdzie to sie nie pchaj... moze byc latwo po calym poziomie a mozesz nagle na behemota wpasc.

Cytuj:
Czy ja raportuje jakieś niewłaściwe osoby? Czy im wolno bottować? Lvl chyba nie ma znaczenia
Botterow sa tysiace, GMow kilku a system banowania bardzo malo wydajny... nie wyrabiaja sie.

Cytuj:
90k/h bardzo interesująca sprawa hmmm...
tylko z tym "CZASEM SIĘ ZWRACAŁO" jest podejrzane
Faktycznie... tyle to ja mialem druidem tam na 90 lvl... z blokerem
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 17:08   #7
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Czy probowal pan kiedys bic te potwory z broni? (mowie w szczegolnosci o rotwormach i larwach).
Ja tam boce z 1reczna bronia na czakojach 90 ed..
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 22:00   #8
Dracyon
Użytkownik Forum
 
Dracyon's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dracyon
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Poziom: 50
Skille: 81/62
Poziom mag.: 13
Dracyon ma numer GG 8468830
Domyślny

Ja osobiście polecam Dworce, ale nie z woi (woce albo wand of decey).
Może trochę wolniej będziesz expił, ale duuużo mniejsze waste .
__________________
exura "gówno daje, ale się przydaje
Dracyon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 22:27   #9
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

ja polecam dwarfy w kazzo i zamek w ab pozdro!
Kurczakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin 3