Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-02-2008, 22:06   #241
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

-Maniek guardia master
-15
-zaawansowany
-znam niemiecki na poziomie podstawowym
-trochę sie znam
-gram w tibie ok. 1,5 roku poświęcam ok 2h dziennie
-lvl 85 i rośnie
-tworzyłem wraz z kumplami wiele stron szczególnie za domenie yoyo.pl
-przez 1,5 roku czytałem go jako gośc a od ok 0,5 roku jestem użytkownikiem
-bym całkowicie poświęcił moje kilkuletnie doświadczenie w każdym dziale
-ok 1,5 roku przed zaczęciem grania w tibie chodziłem codziennie na ,,kafejke" i czytałem zawzięcie waszą stronę, teraz chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, a przede wszystkim przywrócić tibii dawny doskonały klimat

Ostatnio edytowany przez Robin - 01-03-2008 o 10:29.
Robin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-02-2008, 22:07   #242
Dzik Dzik Tadzik
Zbanowany
 
Dzik Dzik Tadzik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 272
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ceriux
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Poziom mag.: 8
Dzik Dzik Tadzik ma numer GG 1638963 Send a message via Skype™ to Dzik Dzik Tadzik
Domyślny

Twój nick.
Dzik Dzik Tadzik
Twój wiek.
17 lat.
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Poziom średnio zawaansowany.
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki na podstawowym poziomie.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)?
Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
C++ - Dopiero zaczynam go poznawać.
Html - Podstawowy poziom.

Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W Tibie gram od 3 lat, lecz z dużymi przerwami.
Czas, który poświęcam na gre jest bardzo zróżnicowany. Staram się grać systematycznie i nawet jeżeli nie expie to loguje się, aby załatwiąć sprawy Guldii. Ale do rzeczy dziennie gram średnio 2h. Tygodniowo ok. 12h.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
125 Elite Knight - Ceriux.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nic wielkiego. Zabawy z kolegami z html'em.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Z informacji, które są zawarte na stronie korzystam od ponad 3 lat, ale czynnym użytkownikiem forum tibii.pl jestem od października 2005 roku.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Myśle, że jako aktywny gracz chciałbym zajmować sie taktykami potworów, mapami respawnów, a przede wszystkim forum.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Chciałbym się sprawdzić w roli supportera. Możliwe, że dzięki temu jak powiedziała Atmica stanę się modernizatorem, a ta wizja bardzo mi odpowiada. Na forum, w którego życiu biorę czynny udział jestem obiektywny i nie prowokuje sprzeczek, a staram się je omijać. Nie jestem wulgarny, pisze poprawną polszczyzną co jest niestety rzadkie w dzisiejszych czasach.

Ostatnio edytowany przez Dzik Dzik Tadzik - 29-02-2008 o 22:11.
Dzik Dzik Tadzik jest offline  
stary 29-02-2008, 22:44   #243
Shedii
Użytkownik Forum
 
Shedii's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Shedii ma login Tlenu piko1987@tlen.pl
Domyślny

-Shedii / She
-14 lat.
-Poziom matury normalnej, początki FCE.
-Znam podstawy Niemieckiego.
-Znam html, często uzywam photoshopa, webdesign.
-Na poziomie średniozaawansowanym.
-Gram w Tibie od 4 lat, potrafię spędzić ponad 5h.
-Moja najwieksza postac ma lvl 78, She Nocturna [senior tutor]
-Tak, mam doświadczenie. Pomagałem [tworzyłem grafikę do strony poligraficznej www.sonnor.pl
-Około 3 lata
-Wszystko co potrzeba.
-Ponieważ dość długo gram w Tibie, osiągnełem już duzo. Znam HTML, oraz za rok podchodzę do egzaminu FCE! Bardzo lubię photoshopa, pracowałem [co prawda pod nadzorem dorosłego grafika] w firmie poligraficznej [renoma bis]
__________________
Shedii jest offline  
stary 29-02-2008, 23:17   #244
BorucaoO
Użytkownik Forum
 
BorucaoO's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 116
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Domyślny

Borucaoo
17 lat
Dobry
Dodatkowo uczę się języka niemieckiego od 2lat
Znam język html bardzo dobrze, ale mam zamiar nauczyc sie także języka C++
W tibię gram od 4lat, tygodniowo poświęcam dla tibii około 25h
Obecnie Borucao 50ed na świecie Morgana
Zajmowałem się razem z kolegą stroną internetową mojej klasy, ale po kilku tygodniach projekt upadł z powodu małej liczby użytkowników
Tym kontem od 4 miesięcy, a moim poprzednim kontem od przeszło 2 lat
Chciałbym zajmować się potworami
Lubię pomagać innym użytkownikom, a także jak zaczynam coś robić to kończe. Czytam ten serwis od przeszło dwóch lat i sądze że fajnie by było stać się jego częścią

Pozdrawiam,
Borucaoo
__________________
Vavamuffina Style

Ostatnio edytowany przez BorucaoO - 29-02-2008 o 23:17. Powód: Literówki
BorucaoO jest offline  
stary 01-03-2008, 00:29   #245
Xavius
Użytkownik Forum
 
Xavius's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2006
Lokacja: Lubin

Posty: 128
Domyślny

1.Xavius.
2.18.
3.Średni.
4.Niemiecki (podstawowy).
5.Nie znam.
6.W tibię gram 3 lata, tygodniowo spędzam na grze do 40h.
7.Xavius Pall - 105 RP, Evestor 101 RP.
8.Nie mam.
9.Ponad 1,5 roku.
10.Questy, Taktyki, Potwory.
11.Dlaczego? Hmmm jestem już doświadczonym graczem i mógłbym podzielić się swym doświadczeniem z innymi oraz ułatwiać pracę moderatorom.
__________________
You'll never walk alone.

Wielkie Zagłębie Lubin.
Mistrz Polski 1991, 2007.
Xavius jest offline  
stary 01-03-2008, 00:46   #246
Klawiatura
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Klawiatura ma numer GG 6300646
Domyślny

Moja postać nazywa się [CHAR]Zohop[/CHAR], mam 17 lat(30.12). Myślę, że znam poziom angielskiego na poziomie wyższym-średnim.Znam niemiecki, na poziomie bardzo podstawowym.Niestety nie znam ale uczę się.Gram od początku. Tygodniowo przypada mi około 20h(średni wynik), dziennie myślę, że jestem na tibii od jednej do trzech-czterech godzin.Moja aktualna najlepsza postać ma poziom 71.Stworzyłem stronę klasową(jeśli to jakiś wyczyn). Uczęszczam na forum od początku(wyleciało mi z głowy od kiedy). Datę dołączenia tego konta mam taką a nie inna, ponieważ straciłem dostęp do innych, wcześniej założonych.Myślę, że mógłbym być pomocny w każdym dziale, bynajmniej starałbym się jak tylko bym potrafi i na ile znam się na tibii(myślę, że znam tą grę dość dobrze).Dlaczego ja?Wydaje mi się, że mógłbym wnieść więcej niż niektórzy obecni ,,Supporci". Moja wiedza na pewno mogłaby wam się przydać.Gdy jestem na komputerze to pierwsze co robię włączam gg i tibie.pl w celu pomocy.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, na pewno nie stracicie a możecie zyskać starego ,,wyjadacza".Nie znaczy to, że teraz nie jestem na czasie.Mam nadzieję, że dołączę do Tibia.pl, ponieważ bardzo mi na tym zależy.Podchodzę do tego bardzo poważnie,chcem pomagać niedoświadczonym graczą i tibi.plPozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Klawiatura - 01-03-2008 o 01:07.
Klawiatura jest offline  
stary 01-03-2008, 01:37   #247
M^^ke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

-Twój nick.
M^^ke

-Twój wiek.
Prawie 18 lat

-Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Potrafię się w nim porozumieć jednak mam jeszcze pewne braki w tym zakresie.

-Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Potrafię się dogadać po niemiecku.

-Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
O HTML'u jakieś pojęcie mam. No i jeszcze podstawy php...

-Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Zacząłem grać w październiku 2004 roku. Swego czasu grywałem po 5-6h dziennie, obecnie nie więcej niż 3h tygodniowo.

-Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Moim najlepszym charem był Sir Mike of Lucera. Lv nie był imponujący-48. Było też kilka 30+lv oraz krótka przygoda z 80+ knightem.

-Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Uczę się w szkole z duża ilościa przedmiotów informatycznych więc i robienie stron nie jest mi obce.

-ak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Czytam to forum od kilku lat, od ok. 2005 roku jednak nie jestem zbyt aktywnym forumowiczem jeśli chodzi o liczbę wysłanych postów/artykułów.

-W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Mógłbym zajmować się czymkolwiek. Oczywiscie najbardziej atrakcyjny byłby dział z broniami czy potworami jednak wiem że każdy tak mói Dlatego mógłbym robić praktycznie wszystko

-Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Myślę że sprostałbym wyzwaniu pracy w supporcie. Jestem obowiązkowy i dysponuję sporą ilością wolnego czasu który mógłbym poświecic właśnie na ten cel. Myślę że moje umiejętności by Was zadowoliły.
__________________
Aut fer Aut feri.
M^^ke jest offline  
stary 01-03-2008, 02:43   #248
MR_DAVID
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Premia
Domyślny

Twój nick.
MR_DAVID
Twój wiek.
15 lat
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Perfekcyjny.
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niestety nie, chociaż mam ambicje nauczyć sie hiszpańskiego.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
HTML, stopien bardzo podstawowy.
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
2 lata, 5-7h dziennie.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Lvl 56, Rocker Swordmaster.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Raczej nie, chyba że założenie strony na CMSku sie liczy
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
A to nie widać po lewej?
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Moge pomagać we wszystkim, chętnie służe doświadczeniem, jeżeli ktoś wykaże choc odrobine zapału i inteligencji.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Hmm, to chyba wy powinniście oceniać, bo tak sie popisywać to troche nieskromnie .
MR_DAVID jest offline  
stary 01-03-2008, 05:12   #249
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

* Twój nick.
-Doom Terror
* Twój wiek.
-17
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Na poziomie umozliwiajacym mi swobodna wymiane zdan z obcokrajowcami,chociaz zdarzaja sie niedociagniecia.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-Nie.
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-Nie
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-Created:May 14 2005, 19:54:51 CEST,zaleznie od tego czy jest wolne od zajec szkolnych,jak nie to ok.20h tygodniowo,jezeli mam wolne od szkoly to 6h dziennie nie stanowi problemu.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
105,Fayter.
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Data dołączenia: 08 04 2006
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
w kazdej w jakiej moja wiedza by mogla zostac wykorzystana;porady,potwory,pvp.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Dlatego iz jestem dysponuje czasem,ktory moglbym to poswiecic(w razie braku czasu sam bym zrezygnowal z supporta),a takze mam dosc dlugi staz w tibii oraz spora wiedze na jej temat,ktora sie powieksza z niemalze kazdym dniem,a takze chce zaprowadzic jakis porzadek w dziale "wydarzenia ze swiatow" poniewaz widuje tam coraz zalosniejsze tematy/posty/wymiany zdan miedzy userami oraz szukam motywacji do ksztaltowania wlasnego charakteru przez obowiazki i sadze ze zostanie supportem pomoglo by mi sie w jakis sposob realizowac =)

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 01-03-2008 o 05:18.
Doom Terror jest offline  
stary 01-03-2008, 10:42   #250
sojus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

#Shareza
#18
#Jestem rok przed FCE (ucze sie 7-8lat~).
#Nie.
#W malym stopniu Pascal.
#Gram od 4 lat~ z przerwami, na gre poswiecam stosunkowo duzo czasu ale w zaleznosci co tam sie w szkole dzieje ^^.
#Shareza 157 Master Sorcerer (ciagle rosnie ), mam tez 103 Royal Paladina - Soulsinger
#Raczej nie.
#Strone odwiedzam ok.3 lat~
#Moze potwory, questy
#Wybierzecie kogo bedziecie uwazac za odpowiedniego, jednakze jestem doswiadczonym graczem i moglbym co nieco pomoc ^^.

Ostatnio edytowany przez sojus - 01-03-2008 o 10:44.
 
stary 01-03-2008, 11:09   #251
KURCZE
Użytkownik forum
 
KURCZE's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2008
Lokacja: Leicester

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 10
Skille: 28/27
Poziom mag.: 2
KURCZE ma numer GG 11088473
Dumny

* Twój nick. = Aragorn Krol Gondoru
* Twój wiek. = 13
* Na jakim poziomie znasz j. angielski? Jestem w Angli ponad rok i chodze do szkoly wic dogadac sie umiem ;]
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? znam troszke Francuski
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? jeszcze nie ale jak tego wymagacie to moge sie nauczyć
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę? w tibie gram okolo 2 lat a dziennie okolo 2 godzinki
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW) Aragorn Krol Gondoru1 10 lvl ( zaczynam od nowa grac bo inne postacie mialy hacka )

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? narazie najwiecej co mam na koncie to zrobienie bloga ;]
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? oh z 1,5 roku ;]
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) móglbym byc w Broniach, uzbrojeniach ;] to kocham najbardziej
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie? według mnie powinniscie/powinienes mnie przyjoc bo jestem z tibią n a bierząco ;] ale to od was/Ciebie zalezy ;]
KURCZE jest offline  
stary 01-03-2008, 11:58   #252
swirusek92
Guest
 

Posty: n/a
LOL Pomoc

nick swirusek92
wiek 16 lat
Na jakim poziomie znasz j. angielski? Znam średnio zaawansowany
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? Znam angielski, niemieckiego
Czy znasz jakieś języki programowania Znam html, poczesci php
Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? W dośc dobrym
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo Gram od 6 lat pswiecem od 2 do 4 godzin grania
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? Sprzedalem ja ( 56 level mag ) ale obecnie 12 druid Murder Ghost
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? Tworzylem strone szkoly mojej
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? Jestem od 3 lat ale nie uczestniczylem w zyciu na forach
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) Pasowalo by mi pomagac przy mapach
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Poniewaz, kieruje sie na informatyka i chcetnie by sie przydalo nabrac doswiadczenia do nowej szkoly. Chce tez poszerzac choryzonty internetu i rzeczmi z nimi zlaczonymi. Byłbym zapewne dobrym pomagierem jak by to mozna ujac.
Prosze o pozytywne rozpatrzenie wnisku

Dziekuje
 
stary 01-03-2008, 12:12   #253
MydlanaBanka
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2007

Posty: 256
Stan: Niegrający
Imię: Rembik
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 105
Domyślny

1. Valdas de'vito
2. 15
3. ponad średni
4. Tak
Niemiecki - bardzo słabo
Francuski - niżej niż średnio
5. Nie
6. Od ponad 3 lat. Dziennie 0,5h - 3h,czasami,w wolnych chwilach więcej
7. 114
8. Ponad rok,może więcej(nie pamięta)
9. Tak - Front Page
10. Update informacji o mapach,potworac,broniach
11. Myśle,że bylibyście ze mnie zadowoleni,pracowałbym sumiennie i napewno bym nie zawiódł. Lubię Tibię,nie tylko jako grę,ale także jako coś w czym można poznać wielu ludzi i nauczyć się od nich wiele,więc chciałbym nie zaprzestać na Tibii jako tlyko grze,ale także pomagając właśnie Wam w tworzeniu strony.
MydlanaBanka jest offline  
stary 01-03-2008, 12:14   #254
FilthyVampire
Użytkownik Forum
 
FilthyVampire's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Nosgoth

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fill~
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
FilthyVampire ma numer GG 6920899
Domyślny

* Green Michael ok Celesta
* 17
* zaawansowany
* niemiecki- nędzny
* coś tam z html'a kojarzę
* 4 lata~, zalezy od dnia średnio dziennie siedzę na kompie po 6-7h, na tibie poświęcam może 3h, ale można zawsze zwiększyć ten czas
* 90, Green Michael ok Celesta
* Żądnych ważniejszych projektów nie robiłem.
* może 3 lata? Może więcej.
* mapy (bo większość czasu, 90% jaki przeznaczam na tibie to zwiedzanie) może być i potwory z taktykami ;p
* A czemu nie? Chciał bym się sprawdzić w takiej roli.
__________________
W kategorii "Najbardziej Denerwujący Użytkownik Roku 2006"
zwycięża
Filthy. Użytkownik ten jest zbanowany na zawsze, więc pewnie w tym temacie jego nick pojawia się po raz ostatni.



OWN3D
FilthyVampire jest offline  
stary 01-03-2008, 12:25   #255
**StEnCiU**
Użytkownik Forum
 
**StEnCiU**'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2006
Lokacja: Pasłęk
Wiek: 32

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
**StEnCiU** ma numer GG 1242718
Domyślny

1.**StEnCiU**
2. 16 lat
3. śr.zaawansowany
4. j. niemiecki -podstawowy
5. obecnie nie znam żadnego lecz jestem w stanie by móc się tego nauczyć
6. w Tibie gram od 2 lat, obecnie mało poświęcam na grę lecz gdy mam chęć do grania to i nawet 5h/dzień
7. Aktualna moja najlepsza postać to 62 knight - Jizin Tefus
8.tworzyłem stronę internetową dla mojej szkoły oraz stronki poświęcone muzyce oraz sportom
9.Użytkownikiem tibia.pl jestem od listopada 2006 roku
10.Chciałbym pomagać w dziedzinach potworów,broni,uzbrojenia,przedmiotów
11. Myślę że jestem odpowiednią osobą,towarzyską,miłą, a przede wszystkim odpowiedzialną.
__________________
Żal.pl ;p

20:51 Rutek from hell [44]: elo, ide z blokerem na potwory daje mu party i jak zrobic zeby miec pewnosc ze mnie niewyhuja na lota?

13:12 Krystek Dragon wielki: Gram w tibie od tygodnia ale nadal nie wiem ktorym sie skacze...
**StEnCiU** jest offline  
stary 01-03-2008, 12:32   #256
Lord_Morth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2007
Lokacja: Koszalin

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord Morth
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 202
Skille: xx / xx
Poziom mag.: 9
Lord_Morth ma numer GG 8997552
Domyślny

* Twój nick. Lord Morth
* Twój wiek. 18 lat
* Na jakim poziomie znasz j. angielski? Umiem się poprostu dogadać z innymi ludzmi
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? Język niemiecki dobrze
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? Nie za dobrze
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę? W tibie gram prawie 3 lata... Zależy to od dnia nieraz gram 1h a nieraz o wiele dłużej
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW) 137lvl Lord Morth
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? Nie tworzyłem żadnych stron ale koledzy zawsze mogą pomóc
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? Od około pół roku
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) Najbardziej potwory oraz eq i taktyki postaci
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie? Uważam iż jestem doświadczonym i dobrym graczem tibi
Lord_Morth jest offline  
stary 01-03-2008, 12:46   #257
Abuk-repiH
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: wodziany

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 44
Skille: 19/26:>
Poziom mag.: 51
Abuk-repiH ma numer GG 3147888
Żarówka

-Unu'hexium
-16
-poziom średni
-j. niemiecki, poziom średni
-przeszedłem podstawowy kurs html, innych języków jestem w stanie się nauczyć
-ponad 4 lata, dziennie poświęcam minimum 1h,tygodniowo ponad 24h

-100ek(Crosback)
-tak,obecnie zajmuje sie tworzeniem modów (lf2 vdbz oraz naruto story)(głównie tylko data)
-od 2004 roku
-mógłbym pomagać w aktualizowaniu broni,uzbrojenia,przedmiotów,map,questów,itd
-dlatego że jestem osobą ambitną, chętna do współpracy,cierpliwa,pracowita,odpowiedzialna,posi adam rozległa wiedzę na temat tibii

Ostatnio edytowany przez Abuk-repiH - 03-03-2008 o 14:19.
Abuk-repiH jest offline  
stary 01-03-2008, 13:08   #258
Vorden
Użytkownik Forum
 
Vorden's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 198
Profesja: Elder Druid
Gildia: Raissa
Świat: Harmonia
Domyślny

*Twój nick.
Vorden
*Twój wiek.
Za 2 miesiace 18 ;]
*Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Srednio-zaawansowany
*Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki, ponad podstawowy
*Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Ehh nie
*Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Konto na tibii mam od 2004 roku, dziennie gram jakos po 5h
*Jaki level ma Twoja najlepsza postać?
Vorden 102 ED
*Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Hmm.. tyle co z informatyki w szkole
*Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
26.09.2005, dokladnie tyle
*W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać?
Itemy, looty, respy potworow
*Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Calkiem sporo wiem o tibii. Mysle ze jest to calkiem ciekawe i przyjemne zajecie, a robic cos dla kogos.. mmmm wspaniala rzecz

Pozdrawiam
__________________




Jest taka zasada,
nie każdy ją zna,
WOLNOŚĆ zaczyna sie tam,
gdzie kończy się STRACH!
Vorden jest offline  
stary 01-03-2008, 13:50   #259
Armix
Użytkownik Forum
 
Armix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 341
Stan: Niegrający
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Poziom: 105
Send a message via Skype™ to Armix
Domyślny

*poodek

*18 lat

*dobry, komunikatywny

*niemiecki, słabo

*nie znam

*w tibie gram z przerwami od konca 2004 roku/dziennie gram okolo 2-3 godz oraz podczas gry (kiedy afcze), często siedze długo na waszym forum

*100+ (jeżeli nick będzie potrzebny podam go na priv)

*posiadam minimalne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, nie pomagałem w tworzeniu większych projektów, wyłącznie na potrzeby własne

*29 07 2005 dołączyłem, ale siedziałem już na nim o wiele wcześniej

*mógłbym pomagać w taktykach, potworach oraz dawać rady jak grać palladynem, ponieważ w mojej długiej tibijskiej karierze palladynem grałem najdłużej i myślę, że wiem o nim (prawie) wszystko

*powinniście mnie przyjąć ze względu na to, że chętnie pomagam, jestem chodzącą wikipedią jeżeli chodzi o przedmioty, miasta etc, oraz posiadam dużą wiedzę na temat profesji. Moja ortografia nie razi, a moje posty nie muszą być usuwane przez moderatora. Jeżeli wybierzecie mnie, obiecuję że dołożę wszelkich starań aby uczynić stronę oraz forum lepszym miejscem dla naszych wszystkich forumowiczów!
__________________
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba poczekać


When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.
Armix jest offline  
stary 01-03-2008, 14:27   #260
q3m4ti
Użytkownik forum
 
q3m4ti's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Polkowice

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Edwardowie
Świat: Candia
Poziom: 40
Skille: 68/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

Twój nick.
Mati

Twój wiek.
21. (22 rocznikowo)

Na jakim poziomie znasz j. angielski?
I know English language very well. I think.

Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki (Podstawowy)

Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
C++ podstawowy, nadal się uczę. (Student informatyki), HTML zaawansowany

Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W tibie gram od 2 lat spędzam średnio 3-4h. Gram bo lubię a nie bo muszę. Nie dążę do tego aby być najlepszym, czysta przyjemność.

Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
44 RP (Obronczyni Bogow)

Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Od 6 lat Tworzyłem strony klanowe dla Graczy Quake 3 Arena. Teraz juz tym sie nie zajmuje bo nie gram. Ale wiedza pozostała.

Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Jakieś pół roku na oko.

W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Nie zastanawiałem się nad tym.

Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Ponieważ myślę ze wśród tych 16 latków mam większy zasób wiedzy. (Skromny)

Ostatnio edytowany przez q3m4ti - 02-03-2008 o 17:12.
q3m4ti jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:07.


Powered by vBulletin 3