Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-03-2008, 23:54   #1
Neyrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2008

Posty: 7
Domyślny Nowy Swiat

Witam, wiem ze zakazano pytac o nowe swiaty ale mi chodzi o cos innego. Powieccie mi czy wogóle warto oczekiwac na nowy swiat (wiem ze nikt o tym nie wie oprocz samych tworcow gry) ale wg was ?
Neyrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2008, 00:35   #2
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neyrus Pokaż post
Witam, wiem ze zakazano pytac o nowe swiaty ale mi chodzi o cos innego. Powieccie mi czy wogóle warto oczekiwac na nowy swiat (wiem ze nikt o tym nie wie oprocz samych tworcow gry) ale wg was ?
do wakacji poczekaj
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2008, 14:07   #3
Bezmusk
Użytkownik Forum
 
Bezmusk's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Zadupie

Posty: 126
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Puroo
Profesja: Elder Druid
Gildia: Valiant Boys
Świat: Secura
Poziom: 83
Skille: 15/24
Poziom mag.: 58
Domyślny

UP: albo ja albo ty nie rozumiemy

Odp: oczywiście, że warto. Teraz załóżmy, że zaczniesz grać na securze. Cena itemków - nie warto sie fatygować i pisać na trade, lepiej poprosić znajomych o sprzedanie items u djinnow/rashida. Ranking - każdy marzy by być najlepszym na serwie, na starych światach wątpie żeby ci się to udało. Zazwyczaj są przepełnione expowiska, bo newbie i zazwyczaj nooby grają bo "itemz som tanie11!!!"

Nowy świat: na początku serwa, każdy strartuje równo, masz szanse wejść do czołówki, zazwyczaj ludzie, których poznajesz od początku serwa są przyjaciółmi do końca naszej/jego gry. Ludzie na nowych serwach chcą zawierać znajomości. Profity z huntu, wiadomo, nowy serw, nikt nie ma na start 100k i k seta, więc trzeba zacząc od zera Nikt nie będzie sprzedawać niczego u djinna, rozwija się handel, zazwyczaj addon items na nowych serwach są tanie, więc można się za małą kase pokusić o ulubiony addon
__________________
OH MAJ GAT

DZIZYS KRAJS

DŻOŁK HEHE

Po kilku latach na forum odkryłem Listę Kumpli.
Bezmusk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2008, 22:25   #4
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bezmusk Pokaż post
UP: albo ja albo ty nie rozumiemy
Edita chłopak zrobil ... było cos innego napisane (chyba) btw stary temat ;p
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2008, 19:15   #5
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Co do nowych światów to z jednej strony mają plusa, ale z drugiej dużego minusa.

Plus za to ze ceny itemów są wysokie, wolne respy (przynajmniej na samym początku) itd.

Minus za to, że żeby grac na nowym serwerze, myśląc o nim poważnie powinieneś mieć od razu PACCa by w pierwszy dniach serwera móc sie zalogować, a także później móc spokojnie expić gdzie tylko Ci sie spodoba. Minusem także jest nawał osób chcących grać na nowym serwerze co skutecznie utrudnia wyjście z Rookgaardu.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2008, 19:03   #6
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Ja mam ostatnio wielką chęć aby grać na nowym świece i z niecierpliwością oczekuje letniego update który być może przyniesie ze sobą nowe serwery.
__________________
Levi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 19:13   #7
k0m4nd0s
Użytkownik forum
 
k0m4nd0s's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ja rowniez oczekuje na nowy swiat, ostatnio gralem w tamtym roku w kwietniu do maja zrobilem 66 ek lecz matura i jakos przestalem, teraz chcialbym wrocic, kupilbym pacca na start aby grac od poczatku na nowym serwie a nie jak bedzie ogolnodostepny tylko wlasnie, jak mozna bedzie sie dowiedziec czy warto wydac te 100 zl na pacca bo bedzie nowy serw, bo jesli nie wyjdzie ani jeden to stracilbym 100 zl bo i tak bym nie gral, a z drugiej strony moze byc tak ze wyjdzie z dnia na dzien, zanim aktywuje mi sie pacc to niektorzy juz beda robic deserta itp heh skad wziasc taka informacje, czy wyjscie test serwera gwarantuje nowy swiat?!
k0m4nd0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2008, 20:54   #8
uzytkownik2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 04 2008

Posty: 50
Domyślny

Każdy oczekuje na nowy serwer,szczególnie ci,którzy grają na saphirze tam gdzie nie pójdziesz to 100rs cie zabije dla zabawy xd
uzytkownik2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2008, 00:01   #9
k0m4nd0s
Użytkownik forum
 
k0m4nd0s's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

no to pozytywnie masslog fajna sprawa ale podczas wojny albo jak ktos sie komus narazie ale tak dla jaj to normalne jest 2x ms 25 z 4fe ale 100 o_O : D jeszcze pewnie jakies hlvle walace ue jak nienormalni nic tylko wspolczuc -.-' co nie zmienia faktu ze jesli wyjdzie nowy serw to i tak bedzie to pewnie 2x no pvp bo jak narazie to te serwy sa najbardziej przepelnione ew po jednym z kazdego rodzaju i na to tez licze
k0m4nd0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.


Powered by vBulletin 3