Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-05-2008, 09:11   #41
KlonAdam
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Po 1. Nareszcie można komentować niusa bosala

;] Nic się zmieni... Po co robić aferę ;P
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2008, 09:20   #42
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ad3k Pokaż post
@2 Down
Nie chodzi o to czy by się dostali ale o to, że modki z tamtego forum nawet nie będą się starać u supported. Również tam toczy się dyskusja na temat całej afery
Niech sobie dyskutuja.. I tak nic wielkiego z tego im nie wyjdzie, gdyz nie znaja calej prawdy (zapewne takze nie poznaja).

O torg mam okreslone zdanie, i zapewne ono sie tak szybko nie zmieni. Coz, torg zawsze zazdroscila tibia.pl, wiec zapewne teraz sie z tego ciesza. Prawie jak pies ogrodnika...

Coz, zycze moderatorom z torg dalszego utrzymywania "poziomu" i pogoni za tania sensacja. Moze nawet awansujecie do sf...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 07-05-2008, 09:21   #43
Kredo
Użytkownik Forum
 
Kredo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008
Lokacja: W innym świecie

Posty: 17
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.tibia.com Pokaż post
Tibia.pl not supported anymore! Even though we have asked them several times to remove links that lead to illegal websites, they refused to do so. Please note that it is no longer allowed to post links to tibia.pl.
LoL śmieszne to jest. Gdzie te linki niby?

@Edit/down
Yhym

Ostatnio edytowany przez Kredo - 07-05-2008 o 09:27.
Kredo jest offline  
stary 07-05-2008, 09:25   #44
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kredo Pokaż post
LoL śmieszne to jest. Gdzie te linki niby?
Chodzi o to, ze juz nie mozna dawac linkow do tibia.pl na help, tutor, trade, forum.tibia.com etc..
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 07-05-2008, 09:30   #45
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

I tak dla mnie Tibia.pl to zawsze będzie Szupołtin Tibja FanSajt!

@Edit
Skoro oficjalnie T.pl nie jest STF to może by tak nowy dział "OTSy"?
Oczywiście nie wiem czy na to Admini się zgodzą xD

Ostatnio edytowany przez Avios - 07-05-2008 o 09:38.
Avios jest offline  
stary 07-05-2008, 09:37   #46
Horrigan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 38

Posty: 60
Profesja: Elite Knight
Poziom: 131
Poziom mag.: 8
Domyślny

Smieszy mnie to odwracanie kotka ogonem...
Najpierw dumni jak pawie a teraz ze niby specjalnie, wcale im nie zalezy aby byc 'supported fansite', hehe. Chodzi o to ze zmienil sie zarzad tibia.pl , ten obecny stawia na $$$ a jak wiadomo, reklamy to zrodlo $$$

Ze niby od roku sie o to starali? Jakby rok temu nie chcieli byc 'supported fansite' to wyjscie z programu byloby kwesta chwili - list do Cip i usuniecie loga. Poporstu komus sie wydawalo ze skoro polacy sa niemal trzonem spolecznosci tibijskiej to tibia.pl jako jedyna polska 'supproted...' moze stawiac warunki i liczyc na taryfe ulgowa, jednak okazalo sie ze tak nie jest.

To co powyzej napisalem jest moja opinia i tak wlasnie postrzegam ten problem, nie mialem na celu zadnej personalnej obrazy.
Horrigan jest offline  
stary 07-05-2008, 09:37   #47
Leef
Użytkownik forum
 
Leef's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Gliffice

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Leefi
Profesja: Elite Knight
Gildia: Vahalla
Świat: Celesta
Poziom: 100
Poziom mag.: 7
Oczko Kłamstwo !!!

Tibia.com ogłosiła że tibia.pl nie jest już fanowską poniEważ nie usunęła nie legalnego linku ze swojej strony prowadzącego do schakowania naszej postaci.

Tibia.pl not supported anymore! Even though we have asked them ...
Tibia.pl not supported anymore! Even though we have asked them several times to remove links that lead to illegal websites, they refused to do so. Please note that it is no longer allowed to post links to tibia.pl.

nic dodać nic ując poprostu tibia.pl poniekąd nas okłamała ..niechcąc mówić żę ich wywalili ... tłumaczy sie odejściem ale i tak Mam respect do nich ;] bow miedzy czasie bardzo dużo zrobili ..dla nas zwykłych tibijczków
Leef jest offline  
stary 07-05-2008, 09:43   #48
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leef Pokaż post
Tibia.com ogłosiła że tibia.pl nie jest już fanowską poniEważ nie usunęła nie legalnego linku ze swojej strony prowadzącego do schakowania naszej postaci.

Tibia.pl not supported anymore! Even though we have asked them ...
Tibia.pl not supported anymore! Even though we have asked them several times to remove links that lead to illegal websites, they refused to do so. Please note that it is no longer allowed to post links to tibia.pl.

nic dodać nic ując poprostu tibia.pl poniekąd nas okłamała ..niechcąc mówić żę ich wywalili ... tłumaczy sie odejściem ale i tak Mam respect do nich ;] bow miedzy czasie bardzo dużo zrobili ..dla nas zwykłych tibijczków
Translator, FTW!
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline  
stary 07-05-2008, 09:44   #49
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leef Pokaż post
Tibia.com ogłosiła że tibia.pl nie jest już fanowską poniEważ nie usunęła nie legalnego linku ze swojej strony prowadzącego do schakowania naszej postaci.
nic dodać nic ując poprostu tibia.pl poniekąd nas okłamała ..niechcąc mówić żę ich wywalili ... tłumaczy sie odejściem ale i tak Mam respect do nich ;] bow miedzy czasie bardzo dużo zrobili ..dla nas zwykłych tibijczków
Najciekawsze jest to, ze w momencie wprowadzenia nowego wygladu strony ten link zniknal... I nie chodzi tutaj o link do strony, na ktorej mozna zostac shackowanym, gdyz tibia.pl nigdy nie miala oraz nigdy nie bedzie miala takiego linku.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 07-05-2008, 09:50   #50
Looker
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bosal Pokaż post
Prawie rok temu Tibia.pl zaczęła rozważać odejście z programu Supported Tibia Fansites, programu, który jest tak naprawdę wielką iluzją. Doszliśmy jednak do wniosku, że zostaniemy i poczekamy na reakcję CipSoftu. Reakcja "firmy" była zdumiewająco szybka... Zajęło im to prawie rok...

Dzisiaj jednak pisać o jego licznych wadach, czy znikomych zaletach nie czas i miejsce.

[/b]
Bla,bla,bla...to tylko żałosne tłumaczenie zaistniałej sytuacji.Daliście ciała i nic poza tym.
 
stary 07-05-2008, 10:02   #51
Wigon'Saris
Użytkownik Forum
 
Wigon'Saris's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Carlin
Wiek: 32

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ogar
Świat: Fortera/Premia
Domyślny

LoL jestem zaskoczony z deczka ;d
__________________
Wigon
Wigon'Saris jest offline  
stary 07-05-2008, 10:18   #52
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

pamiętam te fanfary na wiesc o przystąpieniu Tibia.pl do suportet fan site, te szumne zapowiedzi ze bedizemy wiedzieli o wszystkim z wyprzedzeniem i te rozne zapewnienia ze beda matrialy tylko i wylacznie specjalnie dla nas. Przez te 3 lata jedyne imformacjie ktore byly przeznaczone wylacznie dla nas to kilka screnow przedupdatowych ze znaczkiem tibia.pl w rogu a tak naprawde na konkurencyjnych stronach te same zdjecia pojawialy sie z godzinnym opoźnieniem....wedłóg mnie to dobrze ze w koncu prowadzacy strone postawili sie cipsoftowi ktory moze nie tyle nie chce co nie ma czasu zeby dawac jakies smaczki zakulisowe....suported fansite to wielka mistyfikacja i dobrze ze ta strona nie bierze w niej udzialu
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 07-05-2008, 10:30   #53
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Pod koniec 2004 roku CipSoft, autorzy Tibii, postanowili pomóc jakoś autorom najlepszych stron o swojej grze. Wybrali więc 4 najpopularniejsze i najlepsze ich zdaniem strony i zaproponowali im współpracę. I tak 9 lutego 2005 roku program oficjalnie ruszył.
Początkowo w programie brały udział World of Tibia (www.tibia.de), TibiaBR (www.tibiabr.com), TibiaNews (www.tibianews.net) oraz Tibia.pl (www.tibia.pl). Wkrótce jednak pierwsza z wymienionych stron opuściła to grono.
Z czasem, do istniejących supported fansites dołączyły:
Erig.net, MyTibia.com, Tibiacity.org, TibiaHispano.com, TibiaHumor.net i TibiaMx.com.mx
6 września 2007 TibiaHumor.net została skreślona z listy supported fansite.

Dzisiejszego dnia na www.Tibia.com ukazała się wiadomość iż www.Tibia.pl nie jest już uczestnikiem oficjalnego programu "Supported Tibia Fansite".

Oto jej treść:

Cytuj:
Tibia.pl nigdy więcej w Supporcie! Pomimo licznych próśb o wykasowanie odnośników do nielegalnych stron, nie udało się osiągnąć porozumienia. Od tej pory uprasza się o nie umieszczanie linków do strony Tibia.pl na oficjalnym forum i w samej grze.

Jak widać najwidoczniej twórcy Tibii przestraszyli się iż na www.Tibia.pl znajdują się odnośniki do www.Hunted.pl.
Czyżby szykowana przez Ancardia Team alternatywa wobec "prawdziwej" Tibii aż tak przestraszyła CipSoft? Wiadomo jedno, iż jeszcze przed oficjalnym rozruchem serwera Ancardia wieści jakie ukazują się w sieci na jego temat bardzo mocno przestraszyły twórców Tibii.

A oto treść jednej wiadomości od CipSoftu do www.Tibia.pl w tej właśnie sprawie:

Cytuj:
Hi Matkus,

I had a closer look at your homepage tibia.pl today and noticed that
there is a part about OT servers in your homepage. This is out of place
for a supported fansite. Please remove it.

Kind regards,
Conny
Tibia Customer Support
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że tego typu wiadomości dochodziły do www.Tibia.pl na długo przed zmianami na www.Hunted.pl (chodzi o okres w którym zostały dodane treści o OTS i ujawnione szerszej publice informacje o projekcie Altaron.pl), a teraz gdy po aktualizacji www.Tibia.pl linki do www.Hunted.pl zostały wykasowane nagle CipSoft sobie o "czymś" przypomniał.

A tak na dobrą sprawę należało zadać by sobie następujące pytanie:

"Co takiego miała www.Tibia.pl z uczestnictwa w programie "Supported Tibia Fansite"".

Wielu z nas podziela opinię iż program od dłuższego już czasu istniał tylko "na papierku" i powoli umierał śmiercią naturalną.
Bo w domyśle twórców tego programu, umieszczenie linków stron fanowskich na Tibia.com miało pomóc zwiększyć rangę i ich oglądalność, lecz warto dodać iż z linków na Tibia.com tygodniowo "przechodziło" na www.Tibia.pl około 10 osób - co za oszałamiające wsparcie ... !!
Źródło www.Hunted.pl
Scobel jest offline  
stary 07-05-2008, 10:31   #54
Persifal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 3
Domyślny

No to przez bardzo długi czas, albo nawet wcale żadna polska strona o tibii nie będzie supported.
Persifal jest offline  
stary 07-05-2008, 10:33   #55
Asash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Lokacja: Konin
Wiek: 28

Posty: 283
Stan: Na Emeryturze
Asash ma numer GG 8690411
Domyślny

Supported czy nie ale to zawsze będzie ta sama tibia.pl
Asash jest offline  
stary 07-05-2008, 10:37   #56
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Evul

Panowie niema co plakac nad rozlanym mlekiem, tibia.pl sie doigrala, po pierwsze zaczeli tworzyc ots na hunted.pl czym dzialali na szkode firmy(moze cipsoft pozwie pl? ), w dziale filmy modkowie nieusuwaja hack linkow a jedynie zamykaja temat rofl, korupcja na forum powoduje ze ci co znaja modkow moga zdobywac info o przeciwnikach, jeden z modkow sprzedal moje ip za 10k na guardi... to smutne...



__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline  
stary 07-05-2008, 10:44   #57
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Haha!

Smieszni jestescie jezeli sadzicie, ze cipsoft boi sie jakiegos otsa Nawet nie macie tyle funduszy zeby dzwignac z 10k ppl
A jezeli ancardia bedzie przeszkadzala CipSotowi to podejma odpowiednie kroki gdyz otsy z prawem CipSoftu sa zabronione + przerabiacie silnik, ktorym autorem jest wlasnie CipSoft.

Panowie, daliscie ciala, a teraz odwracacie kota ogonem.
Kicek jest offline  
stary 07-05-2008, 10:45   #58
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

kicek 100% poparcia, swoja droga wczoraj skminilem ze tibia.de jest fansite o.o!
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline  
stary 07-05-2008, 10:48   #59
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Panowie niema co plakac nad rozlanym mlekiem, tibia.pl sie doigrala, po pierwsze zaczeli tworzyc ots na hunted.pl czym dzialali na szkode firmy(moze cipsoft pozwie pl? ),
Niestety nie maja takiej mozliwosci.
Cytuj:
jeden z modkow sprzedal moje ip za 10k na guardi... to smutne...
Raczej, szczegolnie, ze masz neostrade. Wiec twoje IP o kant dupy rozbic.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 07-05-2008, 10:49   #60
Cainsw
Użytkownik forum
 
Cainsw's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2008

Posty: 4
Domyślny

K***a ....[przepraszam]

Porobilem kilkanascie grafik na ten konkurs... mialem jakakolwiek nadzieje ze wygram [przynajmniej kazdy kto mnie znal tak mowil...], pacca niechcialem bo niegram w tibie....
i co teraz...
po wafla sie nameczylem ....
[a tej nagrody niespodzianki nie bedzie nie ??? jesli tak to bym dalej sie zglosil, a tera to sensu niema ...]

a ogolnie to mi wszystko jedno ;] tibia.pl jest i bedzie, niewazne czy popierana przez cip'soft czy nie ;d

1 post
Cainsw jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin 3