Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-05-2008, 13:02   #21
Crassus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2008

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etal Pokaż post
Co Ty gadasz....
Premium Time można anulować maximum po 2 tygodniach. Więc takie bajeczki to wiesz... Do Disneya
Osoba ktora zamowila tego pacca moze tak
Mowa tu o osobie ktora zakladala pacce przez kradzonie paypale i to firma paypal wycofala te pacce np znany boter z hiberny (Kubach 200ek) kupil pacca na rok zostalo mu 3 miesiace i ma teraz iles dni na minus pacca (nie wiem dokladnie ile)

http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=2136247

Ps wkoncu Vdlair bedzie wolne

Ostatnio edytowany przez Crassus - 16-05-2008 o 13:15.
Crassus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-05-2008, 14:00   #22
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Na innej lepszej stronie poświęconej Tibi z Polskim interfejsem ( coś_tam.org.pl ) przestrzegają praw autorskich, nie kasuję postów jak BOGOWIE!!!
To co tu jeszcze robisz? Idź tam = mniej problemów.

Jak ci się nie podoba, że kasują posty = nie pisz ich. Albo się dostosujesz do regulaminu albo nie masz co pisać.

Temat:

Wystarczy nie akceptować od nieznajomych. Lol na świecie nie ma Św. Mikołaja co za darmo daje pacca.
Erhion jest offline  
stary 16-05-2008, 14:56   #23
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KlonAdam Pokaż post
Serio? Zarzucasz mi coś, czujesz się wyższy ode mnie, czujesz sie dumniejszy? Czy czujesz sie jak ostatnie dziecko NEO?
Czuje się jak dziecko NEO ;<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KlonAdam Pokaż post
Na innej lepszej stronie poświęconej Tibi z Polskim interfejsem ( coś_tam.org.pl ) przestrzegają praw autorskich, nie kasuję postów jak BOGOWIE!!!
Chyba źle rozumiesz pojęcie 'prawa autorskie', w większości postów nie ma ono nic wspólnego z nimi. Posty łamiące regulamin się kasuje i to chyba całkiem normalne, chociaż nie wiem jak to tam u ciebie bywa.
Rybzor jest offline  
stary 16-05-2008, 15:59   #24
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Jezu ale nie ma co popadac w przesade. Ja dla "kolegi" z tibii raczej dla znajomego bo tak by bylo porpawnie kupilem 3 pacce na 3 misiace kazdy [ mial 72 poziom wiec moglem mu zablokowac konto] Ale tego nie zrobilem. Wiec? Jak ktos dosyc dobrze znany to mozna wziasc pacca ale nie od kompletnie obcej osoby

/up do ryby Masz racje z tymi postami a on robi z siebie debila nie marnuj swojego cennego zycia na rozmowy prowadzace do nerwicy.
Mufinek jest offline  
stary 16-05-2008, 16:48   #25
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

lol, co za kretyni, z miesiac temu jednej osobie kupilem pacca moja WLASNA karta i zostal on wczoraj anulowany... najsmieszniejsze jest to, ze ani kasa na konto nie wrocila, ani pacc na moim koncie ktorym gram nie zostal anulowany, a zostal on oplacony z tej samej karty. LLLLLLLOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL

Apr 27 2008 payment transfer from this account -90 Apr 27 2008 26 Jul 2008
ZAL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etal Pokaż post
Co Ty gadasz....
Premium Time można anulować maximum po 2 tygodniach. Więc takie bajeczki to wiesz... Do Disneya
Rok czasu jest, kup pacca karta i przeczytaj e-maila ktorego dostaniesz, jest tam link za pomoca ktorego mozna platnosc cofonac, jak dobrze pamietam...
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 16-05-2008 o 22:55.
Phoelerius jest offline  
stary 16-05-2008, 16:59   #26
djbuhos
Użytkownik Forum
 
djbuhos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2008
Lokacja: Lublin (okolice)

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Djbuh
Profesja: Paladin
Gildia: Luminosity
Świat: Libera
Poziom: 112
Skille: 90+
Poziom mag.: 22
djbuhos ma numer GG 9716423 Send a message via Skype™ to djbuhos
Domyślny

Hail to znaczy ze nie mozna juz kupowac pacca za gp
djbuhos jest offline  
stary 16-05-2008, 19:28   #27
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

/up No myslalem ze mnie nikt bardziej nie zdziwi. Czytales tibia rules? a poza tym nawet ich czytac nie trzeba to jest powszechnie wiadome: PACC NIE MOZNA KUPYWAC ZA ITEMY ANI INNE RZECZY Z GRY! TAK SAMO JAK ITEMOW NIE MOZNA SPRZEDAWAC ZA PRAWDZIWE PIENIADZE! TO JEST NIELEGALNE! a ze ludzie to robia to juz inna sprawa... ich sprawa.
Mufinek jest offline  
stary 16-05-2008, 19:36   #28
Knorek
Użytkownik Forum
 
Knorek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2007
Lokacja: Psk

Posty: 24
Stan: Zbanowany
Świat: Furora
Poziom: 45
Skille: n/a
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Banished: permanently because of invalid payment
Pozdrawiam wszystkich którzy zobaczyli taki sam napis na stronie swojej postaci.

Jak dla mnie to już koniec z tą grą. Zostały tylko screenshoty i świadomość ze zmarnowało sie rok czasu (życia).

Pozdro dla wszystkich maniaków i nie życzę im tego ...
:/ ja mam taki napis ecch , tez zmarnowalem tylko czas robiąc postać.. kiedyś tibia była w miare ale teraz to tylko maszynka do kasy a jak kupisz sracca nie tak jak Super cipsux chce to masz bana... ;/ Pozdrawiam [CHAR]elmer knorek[/CHAR]
__________________


_____
knorek
Knorek jest offline  
stary 16-05-2008, 19:38   #29
KlonAdam
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To czemu nie kasujesz swojego OT?

Zapraszam do dyskusji: http://wwwforum.tibia.pl/showthread.php?p=2060108
 
stary 16-05-2008, 19:49   #30
Dachowiec
Użytkownik forum
 
Dachowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crassus Pokaż post
Osoba ktora zamowila tego pacca moze tak
Mowa tu o osobie ktora zakladala pacce przez kradzonie paypale i to firma paypal wycofala te pacce np znany boter z hiberny (Kubach 200ek) kupil pacca na rok zostalo mu 3 miesiace i ma teraz iles dni na minus pacca (nie wiem dokladnie ile)

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=2136247

Ps wkoncu Vdlair bedzie wolne
Kim Ty wogole jestes ze niby tak sie na Hibernie znasz? Bo prawie all co mowisz nie jest zgodne z prawda

Ostatnio edytowany przez Dachowiec - 16-05-2008 o 19:52.
Dachowiec jest offline  
stary 16-05-2008, 19:55   #31
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mufinek Pokaż post
/up No myslalem ze mnie nikt bardziej nie zdziwi. Czytales tibia rules? a poza tym nawet ich czytac nie trzeba to jest powszechnie wiadome: PACC NIE MOZNA KUPYWAC ZA ITEMY ANI INNE RZECZY Z GRY! TAK SAMO JAK ITEMOW NIE MOZNA SPRZEDAWAC ZA PRAWDZIWE PIENIADZE! TO JEST NIELEGALNE! a ze ludzie to robia to juz inna sprawa... ich sprawa.
Pokaz gdzie pisze ze nie wolno.
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline  
stary 17-05-2008, 03:17   #32
Nattii
Użytkownik Forum
 
Nattii's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 189
Imię: Rena Marin
Profesja: Druid
Domyślny

Ja Ci pokażę ;]


Rule 2c) Illegal Advertising
Advertising content which is not related to the game or offering Tibia items for real money.

(...)

Offering Tibia items for real money:
Do not advertise or request trades of Tibia items for real money. You should try to earn your ingame possessions rather than purchasing them for real money. Please keep in mind that premium time periods also represent real money. Consequently, advertising the trade of premium time for Tibia items is prohibited. Besides, there is always the risk to get tricked in such trades. Keep in mind that we cannot help you in such cases, so never accept such offers and follow the rules for your own safety.




;]
__________________
18:34 Pretorian Lady [15]: GILDIA JEBANEGO MANNOWA ZABIJA WZYSTKICH POLAKUW POLACY JEDNOCZCIE SIE MY NOOBY UBIJEMY ICH NIE BEDZIE SZWED PLUL NAMW BACKPACK !!! MYPOLSKI NARUD POLSKI LUT

Nattii jest offline  
stary 17-05-2008, 09:12   #33
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

To nie dotyczy samego zakupu/sprzedazy pacca, badz kasy, tylko oglaszania tego typu rzeczy, sam zakup/sprzedaz kasy/pacca jest legalny. Cip Soft po cichu wspiera to(przeciez dali mozliwosc zakupu pacca innej osobie ktorej kiedys nie bylo), bo maja z tego kase, co w cale nie dziwi, tylko ze nie moga zrobic za duzo gdy platnosci byly wykonywane z kradzionych kont i itp, dlatego zaleca ostroznosc.
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline  
stary 17-05-2008, 09:22   #34
Tom@$Z
Użytkownik Forum
 
Tom@$Z's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 226
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora
Tom@$Z ma numer GG 646353
Domyślny

@up
Dokładnie.









A te cholerne Cipy sami sobie grób kopią...
__________________
Tibia tu, Tibia tam, Tibia życie zniszczy nam
Tom@$Z jest offline  
stary 17-05-2008, 09:44   #35
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ep'Dulin Pokaż post
Banished: permanently because of invalid payment
Pozdrawiam wszystkich którzy zobaczyli taki sam napis na stronie swojej postaci.

Jak dla mnie to już koniec z tą grą. Zostały tylko screenshoty i świadomość ze zmarnowało sie rok czasu (życia).

Pozdro dla wszystkich maniaków i nie życzę im tego ...
W takim razie dziękuję za pozdrowienia ;]

Powiem tyle... w tej chwili od nikogo nie kupujcie premmy na TIBII, bo idą straszne przekręty. Myślisz, że masz PACC'a a tu bach nie ma... po paru dniach jedyne co masz to bana... jeżeli osoba od której kupujesz pacc'a jest osobą jaką możesz widywać na co dzień to proszę bardzo. Jednak jeżeli tak nie jest to po prostu nie kupywać. Teraz już nie ma jak to kiedyś można było określić "pewnych źródeł", każdy może cię zrobić na szaro.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 17-05-2008, 10:24   #36
Simi
Użytkownik Forum
 
Simi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Wiek: 34

Posty: 25
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 40+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum Pokaż post
A czemu aż tak dużo? A jeśli mój pacc się skończył i już wykorzystałem 90 dni przez co mam facc account to po wycofaniu wpłaty przez osobę od której kupiłem premium dostanę bana?
Ja tak mam , pozdro

I teraz jak kupie pacc to bede dalej free acc

@Up
Dokładnie... i dzieje się tak nie tylko na Hibernie, ale też na innych serwach :/ przykładowo na forterze połowa polaków ma wycofaną kasę za pacc czyt. ma bana...
__________________
Sumaryczna wielkość lub waga obrazków w sygnaturze przekroczyła obowiązujące na tym forum limity. Sugeruję zapoznanie się z regulaminem w celu uniknięcia upomnień w przyszłości.


A jednak nie

Ostatnio edytowany przez Simi - 17-05-2008 o 10:28.
Simi jest offline  
stary 17-05-2008, 18:41   #37
Wenusska
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak naprawdę ,żenujący jest tylko stosunek liczby graczy z banem do liczby graczy komentujących tego posta.Nie ma co ukrywać ,że wielu graczy nawet z wysokim levelem i z długim stażem gry dało się zwieść obietnicy pacca z gp.
Nie wiem czy uważają to za dyshonor ,ponieważ porażające jest tempo w , którym odbanowali się.Zrobili to błyskawicznie i cicho
 
stary 19-05-2008, 07:11   #38
kakademona111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Kętrzyn - W.-M.

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta/Morgana
Domyślny

Ja mam do was pytanie odnosnie Pacca. Kolega ktorego troche znam z tibi wczoraj do mnie napisal z offerta, ze sprzedaje pacc na 30 dni za 50k oraz na 90 dni za 120k. Ja sie zastanawiam nad kupnem pacca na 30 dni. Slyszalem ze w innych krajach juz to weszlo ale zeby w polsce nic o tym niewiem . Czy jest to mozliwe? Czy on chce mnie tez oszukac ?
Noi czy z paccem na 30 dni jest mozliwe kupienie domku ?

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam !
kakademona111 jest offline  
stary 19-05-2008, 11:28   #39
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kakademona111 Pokaż post
Ja mam do was pytanie odnosnie Pacca. Kolega ktorego troche znam z tibi wczoraj do mnie napisal z offerta, ze sprzedaje pacc na 30 dni za 50k oraz na 90 dni za 120k. Ja sie zastanawiam nad kupnem pacca na 30 dni. Slyszalem ze w innych krajach juz to weszlo ale zeby w polsce nic o tym niewiem . Czy jest to mozliwe? Czy on chce mnie tez oszukac ?
Noi czy z paccem na 30 dni jest mozliwe kupienie domku ?

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam !
Kolega, żeby Ci mógł kupić pacc na 30 dni musiałby znać Twoje hasło i account number. A do tego musiałby mieć kartę kredytową z jednego z krajów w którym można kupić PACC na 30 dni, bo w Polsce nie można.

A tak ogólnie to zrób sobie rachunek... 10k kosztuje przeważnie około 3zł, czyli on chce Ci sprzedać pacc za 36zł... Co oznacza, ze dokłada do niego 50zł z swojej kieszeni...

I jak? Dalej myślisz, że kolega jest uczciwy? Chce Cię okraść i to widać na kilometr
Dr. Omader jest offline  
stary 19-05-2008, 18:05   #40
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

O ile mi Slythia opowiadała, to było to na pvp-enforced, gdzie tibijskie pieniądze są sporo warte...
Dragon-Fly jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:26.


Powered by vBulletin 3