Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-05-2008, 14:18   #261
Mleko9669
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008
Lokacja: Sczecin

Posty: 26
Świat: Isara
Evul

giezet !

Ostatnio edytowany przez Mleko9669 - 09-02-2009 o 18:08.
Mleko9669 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2008, 14:27   #262
Kieperlana
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008

Posty: 13
Domyślny Co tam słychać?

Widze ze dalej kłutnie i ciągle to samo i w kułko czy wam się to nie nudzi ludzie wchodząc na ten temat czytają te posty ze smiechem ;p osmieszacie się tylko żeby nie było macie jakiś SS

Za czasów grania na isarze, Dziękuje tylko 8 osobą które zawsze za mną stały a reszta niech zdycha ;]








Pozdro :*:* Maćko,Rywin,Sanek,Kordek,Exo'rat<kamil>,Dara Tramel,Przemuś,Xeron, Reszta niech ... Baba


jeszcze jedno znając życie zaraz wypowie się unasek,Rudzioch,i kazo team sux więc nie zwracać na nich uwagi.
Kieperlana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 14:33   #263
ogoreek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2007

Posty: 48
Domyślny

BOSKI BABA SZCZOTO, nikt płakać nie będzie
__________________


HoS plx
ogoreek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 14:41   #264
Bristan
Użytkownik Forum
 
Bristan's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bristan
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 53
Poziom mag.: 48
Domyślny

@Sanada Mag
pacynkarzu ze wsi jak taki kozak jestes to sam mu wyjeb;]
__________________
21:25 Avast: nie ma jak za czasow Gierka
21:25 Avast: ; |
21:25 Bristan Palek: a jak
21:25 Bristan Palek: 7.6 rox
21:25 Avast: xd
21:25 Avast: Wtedy chleb byl na kartki
21:25 Avast: ;|

Bristan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 16:46   #265
Kieperlana
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008

Posty: 13
Domyślny Nono ;]

Wyjebałem cie na kase i jestem z tego dumny a ty i rudzielec maska i najes jesteśćie bandą wałszywych szmat i tylko za plecami najeżdzacie na siebie ;] brawo tego zjebanego teamu co ogorek jak mamusia w domku to kurcze nie?a jak nie ma to kurwa cioto laczkowata nawet koraz na ciebie najechał laczku i hakerze jebany by cie chuj szczelił
Kieperlana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:11   #266
Storiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 165
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Selena
Domyślny

Adres Laxi + imie i nazwisko było pisane na forum Tibi.pl sto tysięcy razy :d
__________________
Rahsel Here!
-----------------------------------------------------------
14:01 Felianther: Moja pappuga by cie solnela
14:01 Smoczq: nie watpie
14:01 Smoczq: skoro ma lepsze pvp niz ty
14:02 Me: HAHAHA <spadl z krzesla>
-----------------------------------------------------------
00:12 Shay Utini: just bapupa
00:12 Shay Utini: he attack his own mother if he want sto
Storiel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:13   #267
MasterDunaXdd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2008

Posty: 18
Domyślny Boski:

Boski ty szmato jebana!!!!, nie grasz juz na isaze bo wiesz ze nie ma juz sensu tobie juz gra tutaj, takich dzieci i zjebów co o*******aja swoich to my no need : ) ps na jakim swiecie teraz grasz?? pzdr
MasterDunaXdd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:21   #268
ogoreek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2007

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kieperlana Pokaż post
Wyjebałem cie na kase i jestem z tego dumny a ty i rudzielec maska i najes jesteśćie bandą wałszywych szmat i tylko za plecami najeżdzacie na siebie ;] brawo tego zjebanego teamu co ogorek jak mamusia w domku to kurcze nie?a jak nie ma to kurwa cioto laczkowata nawet koraz na ciebie najechał laczku i hakerze jebany by cie chuj szczelił
Ty szmato pierdolona, adres tylko twój skołuje to Ci rozpierdole tą małą mordę. DO ZOBACZENIA W WARSZAWIE MAŁY *****OŻERCO.
__________________


HoS plx
ogoreek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:24   #269
MasterDunaXdd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2008

Posty: 18
Domyślny

ogor nie masz co czekac na niego w wawie mama go i tak nie pusci : <<< pozatym niech on sie uczy narazie bo nie zda 2x :///i wtedy bedzie bida bida
MasterDunaXdd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:26   #270
Sanada
Użytkownik Forum
 
Sanada's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2008

Posty: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kieperlana Pokaż post
Wyjebałem cie na kase i jestem z tego dumny a ty i rudzielec maska i najes jesteśćie bandą wałszywych szmat i tylko za plecami najeżdzacie na siebie ;] brawo tego zjebanego teamu co ogorek jak mamusia w domku to kurcze nie?a jak nie ma to kurwa cioto laczkowata nawet koraz na ciebie najechał laczku i hakerze jebany by cie chuj szczelił
Jak taki kozak jestes, to w Warszawie sie spotkamy.
(Jezeli powiesz ze nigdzie nie jedziesz to przyjebales w huja z Mackiem, Rywinem.)
Sanada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:40   #271
ogoreek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2007

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kieperlana Pokaż post
brawo tego zjebanego teamu co ogorek jak mamusia w domku to kurcze nie?

I tego kurwa nie rozumiem... ocb? umiesz normalnie pisać?
__________________


HoS plx
ogoreek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 17:54   #272
Zivielite
Użytkownik Forum
 
Zivielite's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zivi
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jaka gildia?
Świat: Isara
Poziom: 101
Skille: 10/10
Poziom mag.: 7
Oczko wtf

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogoreek Pokaż post
I tego kurwa nie rozumiem... ocb? umiesz normalnie pisać?
a co jest, kiedy spot w wwa?
Zivielite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 18:15   #273
Crazy Iwan
Użytkownik Forum
 
Crazy Iwan's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 38

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Pierw waszcze idiotyckie i szczeniackie zachowanie było nawet śmieszne, teraz jest zwyczajnie beznadziejne.
__________________
<szakal> odkad wlaczyli exp x2 w tibii frekwencja w naszej szkole spadła o 40 % ... <- bash.org.pl
Crazy Iwan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 18:21   #274
ogoreek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2007

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Iwan Pokaż post
Pierw waszcze idiotyckie i szczeniackie zachowanie było nawet śmieszne, teraz jest zwyczajnie beznadziejne.

czemu twój avatar jest EMOOOO ?
__________________


HoS plx
ogoreek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 19:23   #275
Gundrak
Użytkownik Forum
 
Gundrak's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 68
Imię: Skitso
Domyślny

Ja cie kurwa Boski nie rozumiem, najpierw sie kuma ze wszystkimi, niby taki zajebisty ziomek i wogole. Pozniej ktos cie jedzie, o*******asz ludzi i sie podniecasz ze wyhujales chlopa na kase. Daj se spokoj z takimi postami co to w nich żadnego sensu sie nie mozna dopatrzec. Grasz sobie dalej, to graj... Nie grasz na tym serwie to sie tutaj nie wypowiadaj o to temat o Isarze.. Jak ci mama nie przypomina to ja ci powiem: "2 tygodnie do wystawienia ocen". Wyjazd z forum i nos w ksiazki, bo watpie czy moglbys dalej na*******ac w ta gre jakbys siedzial 2 raz w jednej klasie. Juz ja sobie wyobrazam Tatusia Boskiego, ktory prowadza po korytarzu gromadke dzieciaczkow za soba i jest ich szkolnym bodyguardem.. hahaha ^^
Gundrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 19:28   #276
Crazy Iwan
Użytkownik Forum
 
Crazy Iwan's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 38

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogoreek Pokaż post
czemu twój avatar jest EMOOOO ?
Bo pare lat temu miałem takie widzimisie żeby go ustawić i nie chciało mi się go zmieniać. Jeżeli na podstawie avatara myślisz, że mam coś z emo wspólnego to buahahahahaha
__________________
<szakal> odkad wlaczyli exp x2 w tibii frekwencja w naszej szkole spadła o 40 % ... <- bash.org.pl
Crazy Iwan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 20:09   #277
Madriato
Użytkownik Forum
 
Madriato's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 189
Stan: Usunięty
Imię: Madriato
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 130
Poziom mag.: 67
Domyślny

Wasza ortografia mnie poraża Xd no ale trudno , nie wiem też dlaczego jeździcie po rodzicach, to i tak nic nie da
Te groźby pobiciem itp są również nad wyraz śmieszne i dziecinne

Nie trzymam żadnej ze stron, ja miałem z Wami zawsze ubaw

Pozdro Białystok , Pozdro Boski

@ Crazy Iwan~

Nie musisz okazywać swojej 'wyższości umysłowej' nad wszystkimi użytkownikami tego threadu, bo Twoje wypowiedzi czasem też nic , tylko o glebę pierdolnąć...
Madriato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 20:24   #278
Kieperlana
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008

Posty: 13
Domyślny Buhaha

Oczywiście, a nie mówiłem?że zaraz biały stok będzie coś pisać. A więc zaczynamy pojazd pierwszy będzie duna to tak una a dokładnie loczek bo dawid jest spoko żeby cie juz nie wyzywać to ci powiem tak masz 3 lata więcej odemnie a nawet interpunktci nie używasz walisz byk za bykiem większe niż ja i tylko dlatego zdajesz bo chodzisz do szkoły dla porarżonych psyhicznie 2.koraz do ciebie nic wcześniej nie miałem pomogłeś mi i ci byłem za to wdzięczny ale to że zmieniłeś otoczenie i nie miałeś mnie okazi poznać z dobrej strony a kilka osób zna tą strone to nie moja wina, nie będe cie wyzywać bo wiem że gdyby nie okoliczność to może byśmy się dalej kumplowali jak kiedyś po 3 Ogorek oszukałem cię tylko i koraza za ponirzenia jak miał bym o*******ać swojych to juz bym mial 3kk~~ mialem, sca,softy,cale eq masster-knighta on ma all wszyscy maja wszytko gafka mms miałem oddałem mu poniewarz on sie tylko przed wami popisywał a jak z nim sam gadałem to normalnie sobie gadaliśmy.

Jeszcze 2 osóby sie musze doczepić Ball pele i glazze dopuki nie wbili lvl to byliście dla wszytkich mili i mieliście respekt teraz macie 15 lvl więcej i zachowujecie się jak byśćie byli panami serva i nic dla was sie nie liczy tylko wasza racja do reszty nie mam zastrzeżeń jeszcze tylko ten Team zotaw bylem w tym teamie poniewarz byłem na to zmuszony a dla duny info teraz gram na isarze tylko teraz bawie sie z nowym teamem z otsa mamy wojne na eloth.mine.nu exp 3 loot 2 skille 3 magic 2 i tu mnie szanują i ja ich tak samo a z rywinem maćkiem i gadam sobie czasami na osobności i oni do mnie jadą i nawet z kordkiem sie spotkam ;] pozdro duna troche mi ciebie szkoda Bocie pozdro :**
Kieperlana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 20:36   #279
Sanely
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 12 2005

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ante~
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kieperlana Pokaż post
Oczywiście, a nie mówiłem?że zaraz biały stok będzie coś pisać. A więc zaczynamy pojazd pierwszy będzie duna to tak una a dokładnie loczek bo dawid jest spoko żeby cie juz nie wyzywać to ci powiem tak masz 3 lata więcej odemnie a nawet interpunktci nie używasz walisz byk za bykiem większe niż ja i tylko dlatego zdajesz bo chodzisz do szkoły dla porarżonych psyhicznie 2.koraz do ciebie nic wcześniej nie miałem pomogłeś mi i ci byłem za to wdzięczny ale to że zmieniłeś otoczenie i nie miałeś mnie okazi poznać z dobrej strony a kilka osób zna tą strone to nie moja wina, nie będe cie wyzywać bo wiem że gdyby nie okoliczność to może byśmy się dalej kumplowali jak kiedyś po 3 Ogorek oszukałem cię tylko i koraza za ponirzenia jak miał bym o*******ać swojych to juz bym mial 3kk~~ mialem, sca,softy,cale eq masster-knighta on ma all wszyscy maja wszytko gafka mms miałem oddałem mu poniewarz on sie tylko przed wami popisywał a jak z nim sam gadałem to normalnie sobie gadaliśmy.

Jeszcze 2 osóby sie musze doczepić Ball pele i glazze dopuki nie wbili lvl to byliście dla wszytkich mili i mieliście respekt teraz macie 15 lvl więcej i zachowujecie się jak byśćie byli panami serva i nic dla was sie nie liczy tylko wasza racja do reszty nie mam zastrzeżeń jeszcze tylko ten Team zotaw bylem w tym teamie poniewarz byłem na to zmuszony a dla duny info teraz gram na isarze tylko teraz bawie sie z nowym teamem z otsa mamy wojne na eloth.mine.nu exp 3 loot 2 skille 3 magic 2 i tu mnie szanują i ja ich tak samo a z rywinem maćkiem i gadam sobie czasami na osobności i oni do mnie jadą i nawet z kordkiem sie spotkam ;] pozdro duna troche mi ciebie szkoda Bocie pozdro :**
Porażonych*
Psychicznie*
Poniżenia*
Ponieważ* <- lol taki bład Xd
Dopóki*

Piszesz o nim, ze robi błedy i co to ma do rzeczy? huh? Amakuza~tez robil móstwo błedów, a co racja to racja ale trzeba przyznac, ze byl on wporzadku gostkiem. Jednym z nieliczych 0o. A Ty po prostu sie nie masz do czego przyczepic i piszesz o jego ortografii lol. To niestety nie ma zadnego powiazania z osobowoscia ^^ Mr Smart

Ostatnio edytowany przez Sanely - 27-05-2008 o 21:05.
Sanely jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 20:46   #280
Crazy Iwan
Użytkownik Forum
 
Crazy Iwan's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 38

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madriato Pokaż post
@ Crazy Iwan~

Nie musisz okazywać swojej 'wyższości umysłowej' nad wszystkimi użytkownikami tego threadu, bo Twoje wypowiedzi czasem też nic , tylko o glebę pierdolnąć...
Odbieraj sobie moje posty jak chcesz. To, że uważam część tu piszących za debili nie znaczy, że sam jestem idealny.
__________________
<szakal> odkad wlaczyli exp x2 w tibii frekwencja w naszej szkole spadła o 40 % ... <- bash.org.pl
Crazy Iwan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:04.


Powered by vBulletin 3