Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2004, 18:43   #21
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
LOL

a ja omijam miejsca z minosami (pierwszego mojego minosa ubilem dopiero na mainie na 15lev ) z waspami, orcami spearmenami (chociaz ubilem raz sam na 4lev)..... ale najgorsze to jest... Goblin Hell (czy jakos tak; niestety teren dla pacc) - gobliny na wysepkach (mozna tylko utluc broniami dystansowymi), a walka finalowa to mino,wasp, 2 gobliny i spearmen

LOL!
__________________
"the world is change..." <<<<siemankoadventures.blog.onet.pl - zapraszam!>>>>
Gohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2004, 22:21   #22
Tuke-Nalek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2004

Posty: 14
Cool Najbardziej hmm.....

Najbardziej omijam pomieszczenie z paroma Rotwormami, i miejsce gdzie jest dużo Spermanów Pozdro all TIBiA.PL THE BEST !!!!!!
Tuke-Nalek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 19:56   #23
Hordonn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Omijacie!!

LOL!! omijajcie quest na rooku na spike sworda!! Nie wielu go wykonało ale do pokonania jest orc shaman o ile pamietam albo mino mag ale hcyba jets to orc shaman ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 20:16   #24
Pantryk
Użytkownik Forum
 
Pantryk's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 32

Posty: 115
Stan: Początkujący
Pantryk ma numer GG 3088135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hordonn
LOL!! omijajcie quest na rooku na spike sworda!! Nie wielu go wykonało ale do pokonania jest orc shaman o ile pamietam albo mino mag ale hcyba jets to orc shaman ;]
Mino Mag

@Topic
Ja omijam całą lewą stronę rooka
__________________
Brak pomysłu na podpis
Pantryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 20:34   #25
Romusiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Belchatów
Wiek: 33

Posty: 75
Romusiek ma numer GG 4355960
Domyślny

ehh... duzo ludzi sie boi chodzic na quest po katane, a ja tam chodze na 2 lvl
Romusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 21:15   #26
Coby
Użytkownik Forum
 
Coby's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Coby ma numer GG 4348388
Oczko Lol

Ja sam chodze po katane .To jest prosty quest.Niemusisz zabijać ,mozesz pujść szybko po kluczyk (tylko zeby Cie roty nie bloknely) no idziesz do dziurki otwierasz drzwi szybko przeciagasz dźwignie wchodzisz bierzesz katane i spylasz ! Mnie raz polak trapnoł na katana quest czekałem 3 godziny żeby ktoś otworzył drzwi a w tym czasie pogadalem sobie z Ghulem Pozdro!

PS.Jak zrobić pod spodem ten komentarzyk który jest zawsze jak na piszesz posta? Z góry THX.
Coby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 21:55   #27
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Gdzie jest quest po katane???
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 22:16   #28
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Domyślny

@up: Nie mozna o tym mowic na tym 4um bo to jest quest spoiling =/
@Coby: Wchdzoisz w panel uzyszkodnika i masz tam zmien podpis i inne opcje
@down:
To nie powod zeby Cie banowac, nie przesadzaj
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien

Ostatnio edytowany przez Dwarf - 26-12-2004 o 22:45.
Dwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2004, 22:40   #29
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Ej sorry, że napisałem na temat questa! Zapomniałem się! Plz opki nie blokujcie mi konta na forum!
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2004, 20:11   #30
Coby
Użytkownik Forum
 
Coby's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Coby ma numer GG 4348388
Domyślny

THX Dwarf
__________________
I know nobody knows where it comes and where it goes. I know it's everybody's sin, you got to lose to know how to win...
Coby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 12:59   #31
Najt of Destrukszyn
Użytkownik Forum
 
Najt of Destrukszyn's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: Venore
Wiek: 32

Posty: 71
Wyślij wiadomość przez ICQ do Najt of Destrukszyn Najt of Destrukszyn ma numer GG 6148313
Domyślny

Znam takie miejsca co są szalenie niebezpieczne. Są to wg. mnie Mino hell, chain armor quest na full respie (zrobiłem go raz jak był full, z 5 minosów i chmara orków, pomógł mi jakiś 8lvl), no i spearmany na zachodzie z wieżą waspów (taką jedną sprawę załatwiłem na dachu a potem milutki (ten sam) 8lvl pacc dopomógł mi w uzyskaniu satysfakcjonującej nagrody). Czasem jak sie nudze to luruje spearmany pod wieże waspów i koło polanki bearów. Raz nawet udało mi się zlurować 2 spearmany, 4 orki i waspa. Potem to wszystko ubilismy. A pojedyncze minosy to pestka(z kumplem, przynajmniej jednym). Raz zblokowałem chama z brass shieldem (skill w sh. był chyba 15). Straciłem 1hp, a koledzy go zabili.
__________________
Paladyn Heniek
Harmonia
Najt of Destrukszyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 13:24   #32
DR.UTi
Użytkownik Forum
 
DR.UTi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
DR.UTi ma numer GG 4790821
Domyślny ale sie rozpisalem :D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najt of Destrukszyn
Znam takie miejsca co są szalenie niebezpieczne. Są to wg. mnie Mino hell, chain armor quest na full respie (zrobiłem go raz jak był full, z 5 minosów i chmara orków, pomógł mi jakiś 8lvl), no i spearmany na zachodzie z wieżą waspów (taką jedną sprawę załatwiłem na dachu a potem milutki (ten sam) 8lvl pacc dopomógł mi w uzyskaniu satysfakcjonującej nagrody). Czasem jak sie nudze to luruje spearmany pod wieże waspów i koło polanki bearów. Raz nawet udało mi się zlurować 2 spearmany, 4 orki i waspa. Potem to wszystko ubilismy. A pojedyncze minosy to pestka(z kumplem, przynajmniej jednym). Raz zblokowałem chama z brass shieldem (skill w sh. był chyba 15). Straciłem 1hp, a koledzy go zabili.
eeee...ty wiesz w ogóle co piszesz..? Chain armor quest na full respie to jest 1 mino,2 orki i misio,..5 minosuw mozna spotkac na Cs-quescie (Counter Strike Quest..buhehehe)..a nawet więcej na full resp. nigdzie indzie

re:down - W sumie nie ma miejscówy w która bałbym się iść na rooku....wszystko na rooku jest tak powolne że ucieka sie bezproblemowo...spearman nie walnie więcej niż za 10 jesli jestes zaraz obok niego..lub 6 kratek dalej....rot...ma tylko dobry atak wiec trzeba go lac w grupie..inaczej jest to nieopłacalne...A tak do wszystkich tu prawie postów...po cholere bawić się na rooku w lurowanie spearmenów czy rot hunty...jesli w tym samym czasie można isc do jaskini pajaków...gdzie pełen respawn caaałej groty to około 13 PS'ów....z 10+ spiderow....kilka bógow ratuw.......schodza moze 2 lf na full resp....jak nie chcesz byc rokstayerem to expij jak najszybciej i nie baw sie na mino jeżeli jakis 46lvl ( Dziewiczy Instynkt zwracam respect ) może sobie to wybic i miec z tego expa....
DR.UTi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 19:24   #33
Fox of Desert z Aldory
Użytkownik Forum
 
Fox of Desert z Aldory's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Gdańsk, Orunia
Wiek: 34

Posty: 35
Fox of Desert z Aldory ma numer GG 2772485
Strzałka wiesz co mówisz

W jaskini koło bear room respią się dwa mino i orc oraz niedżwiedzi sam tego na własnej skórze doświadczyłem spadałęm stamtąd z 2 hp
Fox of Desert z Aldory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 14:59   #34
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Pergamin Tez sie boje!!!

Tez mam miejsca których sie bałem na 2 i 3 lvlu. Niestety mam dopiero 7lvl (mialem 8 ale w poblizu Thais zalatwil mnie cyclop). Planuje pozostawic moją starą postać (Boximus na Fortera) i przejąc władze nad postacią mojego brata. On nie gra zbyt duzo i ma dopiero 1 [pierwszy lvl. Planuje dłuuuuuugo zostac na rooku. Bede jednak omijac takie miejsca jak: tunel którym można uciec z miasta na pierwszym lvl (na mapce "x" chyba ) ci którzy juz sie zdecyduja tam pojsc (mowie do tych na 1lvl!) niech wezma ze sobo kolege na przynajmniej 5lvlu i 4torche. Kolega tez powinien miec torche.

Martwi mnie tylko to ze po wyjscu z miasta spotykamy takie potwory jak: snaki, wolfy, orki i spirmany. Odkrylem niedawno polanke gdzie zawsze znajdzie sie jakis Poision Spider (jesli nikt w przeciągu 5minut tam nie laził znajdzie sie ich od 1 do 3).
Moj aktualny nick to Mishele na Forterze. MSG ME jesli chcecie uzyskac jakies pomoce dotyczace trudnych miejsc na rooku.
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 15:42   #35
Vamerian
Użytkownik Forum
 
Vamerian's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: Radzionków

Posty: 255
Stan: Niegrający
Vamerian ma numer GG 2576346
Domyślny

Najczesciej omijam wieze gdzie sie respi spearman(albo 2 nie pamietam) i minohell oczywiscie jak nic nie ma wybitego ...
Vamerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 16:10   #36
Wmosca
Użytkownik Forum
 
Wmosca's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Lucera/Venore
Wiek: 32

Posty: 56
Wmosca ma numer GG 5067151
Domyślny

Teraz jestem na mainie, to nie mam coś omijać. Ale omijałem to miejsce, gdzie można zdobyć wędkę 10 arrows i 4 poison arows. Tego miejsca się boje, bo często jest tam po 10 minosów.
__________________
Druid 10 level
Mlevel: 5
Club Fighting: 16
Shielding: 17
Miasto: Ab'Dendriel
Świat: Chimera

Best Friends: Naruto De'Fire(66lvl), Nerbo Levin (12lvl), Marcin Marcin (11lvl).
Wmosca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2004, 16:41   #37
Boximus
Użytkownik Forum
 
Boximus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004
Lokacja: Skąd
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Celesta
Poziom: 12
Skille: 17/20
Boximus ma numer GG 3454319
Domyślny Uwaga!

Zmienieam zamiar! Od dzisiaj jestem "Boximus dwa" na forterze.[IMG]d:/boximus[/IMG] . Ktos szuka pomocy? Ktos kto gra na Rooku? Ja juz dawno wyszedlem z roka ale gram tam od nowa. Mój aktualny stan (z 30 XII):
lvl 2 (bo gram od nowa )
exp: 154
sword fighting: 12 :|

Miejsce na którym można się nieźle wyexpić:
Dostepny nawet na 1lvlu tunel. "x" Jest tam sporo potworów typu bug, wolf, spider, rat, cave rat. Jak ktoś wie, to może sie dostać do kilku rotwormów. Jednak nie polecam tego nikomu poniżej 10lvl
strona klanu "Golden Armor" w przygotowaniu adres: www.republika.pl/tibia_golden_armor/
adres e-mail klanu: [email protected] (w onetPoczcie)

PISAĆ JAK KTOS CHCE WSTĄPIĆ!!! REGULAMIN KLANU PRZYSLE JAK KTOS CHCE SIE DOSTAC!!!!!!!
Boximus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 17:10   #38
Manaj
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 26
Domyślny na rooku

na rooku najbardziej boje sie qestu na cooopera dead dragon qest niezpowodu potworow ale ognia bez life fluidow tam niechodze ale naszczescie gdy tam ide zawsze spotyka mnie mila niespodzianka w postaci kilku deadlych ludzi z pelnymi bp eq i kasa za***iscie...
Manaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2005, 14:06   #39
zooney
Użytkownik Forum
 
zooney's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 31

Posty: 38
Wyślij wiadomość przez ICQ do zooney zooney ma login Tlenu zooney@o2.pl
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -->Goshty Rambo<--
moim skromnym zdaniem uwazam ze najszybciej ale i najtrudniej sie expi w jaskini spiderow (najbardziej wysunieta jaskinia na wschod). Jest tam mnostwo dziadostwa typu bugi, spidery , poison spidery.Szczegolnie te ostatnie som niebezpieczne ze wzgledu na to ze zatruwajom wiec bed wypasiomnego eq nigdy tam nie schodze. Przydajo sie czesto tez life fluidy ktore czesto ratujom zycie nawet najleszym graczom
lol ta jaskinia nie jest na wschodzie tylko na dalekim zachodzie.wymienie stworki jakie tam sobie zyja:raty,bugi,spidery,poison spidery,rotworm(jeden tylko )
__________________
zooney jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 18:42   #40
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

ja to tam jestem soft korowiec :/ ale sie dygam 2 miejsc:
1.prawa jaskinnia z kostaki i kapustami <poison fild > a dokladnie jedna dziura ta z rotami co sie ropa do gury i tam cos kolo 6 rotów kolo ciebie chyba ze po sejvie :/
2. mino hell ehhh.... do update muj dostawca adrenaliny ahh czemu do updattu?
na kazdym serverze mialem jakis kumpli zbieralismy sie w 2-3 i szlismy do mino hell idziemy przez labirynt i zbiermay mienso. Albowiem ja sie najmniej balem < adrenalina plx> wbijam jako pierwszy patrze 6 orków wolf i mino to ja wbijam przesuwam i koledzy z gury ropujom monstra i tam wybijamy kilkanascie miut pierwszy resp potem gdy juz bylismy u schodów do mino hell czekalem az mi hp wejdzie na zielony koledzy blokowali repsa i wbijalem przesuwalem mino i szlem za te krzeselka szybciotku ustawialem i woloalem kolegów. barakadowalismy sie tam i wybiijalismy mino pokollei.. ah to bylu za czasy kolo 8 level na gratulowal ze w 2-3 osoby rozwalilismy kolo 10 mino i 20 orków. Teraz sie boje tam zapuszczac bo boje sie ze jakies nupki poniczyly krzeselka od blokowania i jak wejde to nie zdonze zrobic slalomu do wyjscia :/

PS Na spirmenach uzupelniam adrenaline raz na wiezy na 4 levelu zsolowalem spirmanea zostalo mi 15 hp a na dole jeszcze byl orc a jeszcze nizej spirmen i 2 orkipoczekalem az ktos je lurnie lekko i dalem dyla
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin 3