Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-06-2008, 12:56   #21
Afb
Użytkownik Forum
 
Afb's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Ropczyce

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Iridia
Poziom: 19
Skille: x/19
Poziom mag.: 15
Domyślny




fakeeee
Afb jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2008, 13:08   #22
Szczepi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2007

Posty: 187
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawolka93 Pokaż post
Jak na Guardii nie potrafią ubić ghaza~? xD
Wow? Serio? : |
Szczepi jest offline  
stary 26-06-2008, 13:21   #23
Pawolka93
Użytkownik Forum
 
Pawolka93's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2007

Posty: 522
Profesja: Elder Druid
Świat: Tego też nie xD
Poziom: xD
Skille: xD
Poziom mag.: xD
Domyślny

Wyszydzać już nie można? Chodzi mi tylko o to, że jeżeli na niektórych serverach nie potrafią pokonać obecnie istniejących potworów, to jaki jest sens wprowadzania jeszcze silniejszych?
Pawolka93 jest offline  
stary 26-06-2008, 13:27   #24
Szczepi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2007

Posty: 187
Domyślny

A co to CIpsoft'a obchodzi? Jeśli byłby jakiś super boss to wiele osób kupowałoby pacc gdyż chcieliby ukraść loot (ewentualnie wylootować). Ot cała filozofia.
Szczepi jest offline  
stary 26-06-2008, 14:23   #25
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

@offtop
Z jakiej gry jest ten screen?
Robin jest offline  
stary 26-06-2008, 14:38   #26
Pawolka93
Użytkownik Forum
 
Pawolka93's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2007

Posty: 522
Profesja: Elder Druid
Świat: Tego też nie xD
Poziom: xD
Skille: xD
Poziom mag.: xD
Domyślny

"Mozecie to porównać z wielki Bossem gry [Flyff]"
Pawolka93 jest offline  
stary 26-06-2008, 14:50   #27
Muzzores
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Tarnów
Wiek: 33

Posty: 58
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

pomysl jest ciekawy ale strasznie glupi jednoczesnie
po 1 skad wiedzieli by kto go zabil skoro wszystkie swiaty by naparzaly razem po 2 wszyscy by stali na okolo niego a on jedno combo i wszyscy dentka bwiec to bezsensu po 3 zaraz by sie zlecialo tam w huj nobow ktore uniemozliwilyby robienie czegokolwiek po 4komu by sie chcialo robic cala tibie zniszczona chyba ( taka sama mapka tylko ze zrespiony potwor) po 5 tibia to tibia a nie Lynff czy jakos tak po 6 od tego sa najazdy potworow

A teraz przejde do mojego pomyslu otoz na kazdym servie mogliby zrobic takiego bossa ktory by stal wmiejscu i zajmowal kilka sqm ( 5x5 ) bylby on bardzo silny i server by z nim walczyl aby zapobiec tam czemus , np maja caly dzien na zabicie go i jesli przegraja to exp przez tydzien jest 0,75 a nie 1x, a jak wygraja dostaja wyzej wymienione suprise bagi (red & blue) albo 1,75 exp rate.
No z tego bosa lecialoby napewno jakies rare itemsy
Z poczotku myslalem ze to drzewo ( Oak ) bedzie potworem ono by sie dobrze nadawalo na takiego monstra. )
Muzzores jest offline  
stary 26-06-2008, 14:51   #28
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

ja nie wiem jak sobie wyobrazacie bicie bossa wymagajacego kilkudziesieciu/set ludzi jesli juz przy Ghazbaranie najsilniejsi dostepni blokerzy maja tendencje do giniecia/ prawie giniecia na 1 combo.

Nawet jak 256 ( dla okraglosci ) osob bedzie leczylo blokera to i tak moze nie przezyc 1 hita takiego chociazby Infernatila, a co dopiero smiecia 10x10 kratek.

@ ograniczona ilosc miejsca na ekranie: przeciez postacie moga sie stackowac schodzac np po schodach lub parcelach. Strach pomyslec co by sie stalo gdyby boss zaatakowal taki square z jakiegos silnego czaru, zabijajac 1 hitem 40 ludzi.
__________________
Vil jest offline  
stary 26-06-2008, 14:56   #29
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Zapraszamy na OTS-y...
Na większości serverów pokonanie Ghaza czy Ferumbrasa to wielki sukces nie mówiąc już o potworze, który byłby niemożliwy do pokonania...
Wylansowany jest offline  
stary 26-06-2008, 14:56   #30
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Heh ładnie by było, boom i przez 10min schodzi Ci "... left party";p
Taki trochę głupi pomysł, wystarczy popatrzeć co było z jakimś tam ghazem (czyżby Dysan wtedy blokał?), że ekipa go wy-mwall-owała, i dupa... no way.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 26-06-2008, 14:57   #31
Muzzores
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Tarnów
Wiek: 33

Posty: 58
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
ja nie wiem jak sobie wyobrazacie bicie bossa wymagajacego kilkudziesieciu/set ludzi jesli juz przy Ghazbaranie najsilniejsi dostepni blokerzy maja tendencje do giniecia/ prawie giniecia na 1 combo.

Nawet jak 256 ( dla okraglosci ) osob bedzie leczylo blokera to i tak moze nie przezyc 1 hita takiego chociazby Infernatila, a co dopiero smiecia 10x10 kratek.

@ ograniczona ilosc miejsca na ekranie: przeciez postacie moga sie stackowac schodzac np po schodach lub parcelach. Strach pomyslec co by sie stalo gdyby boss zaatakowal taki square z jakiegos silnego czaru, zabijajac 1 hitem 40 ludzi.
zgadza sie , tylko niewiadomo czy beda schody przy tym monstrze , chyba ze bedzie mogl sie ruszac
Muzzores jest offline  
stary 26-06-2008, 15:15   #32
!~Gangsta~!
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Hamburg

Posty: 303
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Insane
Świat: Refugia
Poziom: 240
Skille: 13/37
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muzzores Pokaż post
pomysl jest ciekawy ale strasznie glupi jednoczesnie
po 1 skad wiedzieli by kto go zabil skoro wszystkie swiaty by naparzaly razem po 2 wszyscy by stali na okolo niego a on jedno combo i wszyscy dentka bwiec to bezsensu po 3 zaraz by sie zlecialo tam w huj nobow ktore uniemozliwilyby robienie czegokolwiek po 4komu by sie chcialo robic cala tibie zniszczona chyba ( taka sama mapka tylko ze zrespiony potwor) po 5 tibia to tibia a nie Lynff czy jakos tak po 6 od tego sa najazdy potworow
Twoje problemy naprawde nie sa trudne do rozwiazania.

1. Kazdy swiat by mial swoja szanse go zabic? Np. jakies 5h dla kazdego swiata. Tym ktorym sie uda Ci zostana wynagrodzenii, reszta ma pecha.

2. A czy taki potwor koniecznie musi bic na caly ekran? W Tibii sa rozne ataki i moznaby dla niego wybrac odpowiednie by zapobiec temu problemowi.

3. No to niech ten boss bedzie tylko ciezko dostepny gdzie wiekszosc graczy nie dojdzie i juz masz paru n00bow mniej.

4. No coz, to to juz akurat kwestia checi.

Cytuj:
A teraz przejde do mojego pomyslu otoz na kazdym servie mogliby zrobic takiego bossa ktory by stal wmiejscu i zajmowal kilka sqm ( 5x5 ) bylby on bardzo silny i server by z nim walczyl aby zapobiec tam czemus , np maja caly dzien na zabicie go i jesli przegraja to exp przez tydzien jest 0,75 a nie 1x, a jak wygraja dostaja wyzej wymienione suprise bagi (red & blue) albo 1,75 exp rate.
No z tego bosa lecialoby napewno jakies rare itemsy
Z poczotku myslalem ze to drzewo ( Oak ) bedzie potworem ono by sie dobrze nadawalo na takiego monstra. )
Fajny pomysl.
!~Gangsta~! jest offline  
stary 26-06-2008, 17:20   #33
Sasukekeuhn
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Sasukekeuhn ma numer GG 9417373 Sasukekeuhn ma login Tlenu sasukekeuhn@o2.pl Send a message via Skype™ to Sasukekeuhn
Domyślny

kto tu chyba nie czyta tematu do konca ;] All by sie odbywalo na innym kliencie ! loota nie mozna przenisc na prawdziwy server
Sasukekeuhn jest offline  
stary 26-06-2008, 17:35   #34
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Ten temat to sprytnie ukryta reklama gry. xD

A co do pomysłu: Hm coś podobnego można by zrobić, tylko, że potwór nie na 10x10 tylko tak jak zwykły demon tylko, że cholernie silny itp.
Erhion jest offline  
stary 26-06-2008, 23:01   #35
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

bardzo chetnie uslysze jak planujecie rozwiazac problem sily czegos takiego.
__________________
Vil jest offline  
stary 26-06-2008, 23:21   #36
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

A może potwór nie byłby silniejszy od Ghaza, ale:

Miałby "siedem żyć" (na siedem dni tygodnia albo dlatego, że jest z Ruthless Seven - mam nadzieję, że dobrze napisałem). Chodzi o to, że przy deep red hp nagle by znikał i pojawiał się w innym miejscu. Oczywiście zanim cała ekipa przyszłaby w odpowiednie miejsce on odnowiłby całe hp. I tak znikałby siedem razy, a za ósmym już nie. Wtedy rozwiązałoby to dwa problemy:
1. Potwór nie byłby tak silny, że nie do pokonania, a przy tym najmocniejszy w grze (bo ghaz aktualnie taki jest).
2. Event naprawdę trwałby kilka dni, ponieważ wątpię czy jakaś ekipa zabiłaby w jeden dzień 8 Ghaz~ i to w różnych miejscach(inny teren=nieco inna taktyka).
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline  
stary 26-06-2008, 23:25   #37
H_A_W_K
Użytkownik Forum
 
H_A_W_K's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fiirma
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Orient
Świat: Arcania
Poziom: 167
Skille: 10/27
Poziom mag.: 76
H_A_W_K ma numer GG 1996048
Domyślny

Sasukekeuhn daj gieta tego czego jarales
__________________


H_A_W_K jest offline  
stary 26-06-2008, 23:51   #38
Initial
Użytkownik Forum
 
Initial's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Inaxo
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 53
Skille: 82/65
Poziom mag.: 13
Initial ma numer GG 5988754 Send a message via Skype™ to Initial
Domyślny

Moim zdaniem bezsensu jest w ogóle takie eventy planować, skoro i tak wiemy ze czegoś takiego nie będzie.

Zbędne gdybanie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez troyanX Pokaż post
Ja mam paladyna 76/64 i 32 lvl i bez problemu leje GS Dragi i DL noszac ze soba na wszelki wypadek 2 bp HP ale i tak radko kiedy uzywam wystary mi Exura Gran casem Exura Vite
Initial jest offline  
stary 27-06-2008, 00:59   #39
Abin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2007
Lokacja: Dokąd?

Posty: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xKaseKx Pokaż post
Skoro czegoś takiego nie widziałeś oznacza to że w tibie grasz od 2 tygodni...

ja gram 4 lata i tez nie widzialem czegos takiego ale dobra, musze sie pogodzic z tym ze ja jestem noob a ty wielki pro gracz ktory by bil z sd w potwora 10x10 sqm, i to calym serwerem chociaz nie wiem jakbyscie tam zmiescili caly serw
pomarzyc zawsze mozna, jezeli chcecie takie cos to sobie otsa zrobcie a nie zasmiecacie forum jakimis pomyslami 12 latka ..


@topic wyobrazacie sobie potwora 10x10 sqm (jak jestesmy na postaci to widzimy od doly do gory 11 sqmow, a od prawej do lewej chyba 16 sqmow, o tej godzinie juz nie mysle ) oraz wyobrazacie sobie jakby bloker przy tym wygladal? hahahhahahahahaha

Ostatnio edytowany przez Abin - 27-06-2008 o 01:05.
Abin jest offline  
stary 27-06-2008, 09:10   #40
Tamakasi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: Oświecim
Wiek: 31

Posty: 36
Stan: Początkujący
Imię: -------
Profesja: Knight
Gildia: Szukam
Świat: Guardia
Poziom: 8
Skille: Robie
Poziom mag.: --
Tamakasi ma numer GG 10724105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muzzores Pokaż post
zgadza sie , tylko niewiadomo czy beda schody przy tym monstrze , chyba ze bedzie mogl sie ruszac

Jak sie będzie mógł jak przyjdzie serv i będzie na okolo stać to nie rozumie jak może sie przemieszczać
__________________
Liczy sie Gildia i Ludz a nie Exp!!!



[CHAR]Knight Mateusz Maly[/CHAR]
Tamakasi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin 3