Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-01-2004, 10:07   #1
Wiedzmak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2003

Posty: 8
Wiedzmak ma numer GG 4477425
Domyślny Czary i kasa

I znów wołam o pomoc, ale mam nadzieje że ten temat przyda sie nie tylko mi Chodzi o to, że zacząłem sobie grać druidem. I niby wszystko fajnie. Do pewnego momentu. Otóż stoje sobie pod depo w Ab, i cały szczęśliwy dre sie"I sell bag of fire fields only 300 gp !!!"
Nie będe mówił z której strony o Tibii dowiedziałem sie że fire fieldy to świetny sposób na pierwszą kase. Na moje szczęście pewien koleś mi uświadomił, że tego nikt nie kupuje bo wszyscy mają GFB I okazało sie że zmarnowałem czas i pieniądze na niepotrzebny czar.
Mógłby mi ktoś powiedzieć ca najlepiej kupić żeby zarobić troche kasy na lepdzy sprzęt ?? Mam 9 lvl i 5 mg lvl.
Wiedzmak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2004, 10:45   #2
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Hehehe 2 mój kumpel co próbował wcisnąć bag of fire field.Najlepszym czarem jaki radze zakupić to hmm(HeavyMagic Missilie jakoś tak)za 600gp.Za bp dostaniesz 1k - 220gp na bp i runki.Świetny do trenienia mag lv.
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2004, 12:03   #3
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Zaczynasz tak:
0-light/create food, 1-exura, a potem exura gran i Have Magic MIssile(chodza po okolo 800-1000gp) i to rob do momentu az bedziesz mial UH/SD.
Mozna Druidem jescze kupic Intense Healing rune szczegolnie na nowym swiecie ludzie je kupuja a na starych tez napeno sprzedaz.

Kiedys robilo sie jeszcze Energy fieldy ale teraz juz nikt ich nie kupuje.

Mozesz sobie znalesc kogos kto Vampiry tepi i jemu robic Fire Bomby ale to w sumie tez duzo nie sprzedaz.

Ogolnie najpierw HMM a potem UH lub SD.Najlepiej sie oplaca bo malo kasy wydasz.

BTW: Kiedys jakis chlop na Danubi dawal mi BAG of LMM(light magic missile) za Dragon Shield.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2004, 19:05   #4
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Na Secura ostatnio jeszcze modne czary to:

GFB - ale trzeba sie dobrze targowac zeby przynajmniej 2k dostac (bierze 120 many a UH 100).

Explosion - 180 many a mozna za to dostac 3-3.5k

IH - druidem najlepiej robic to dla siebie, UH czarodziejowi/druidowi nie oplaca sie urzywac.

Pozostale czary (w moim poscie + te wymienione przez poprzednika) to tylko zabawki i nikt tego w duzych ilosciach nie kupuje (HMM najlatwiej sprzedac, tylko krzyknij ze sprzedajesz 20 plecakow to juz sie kolejka ustawia).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2004, 01:10   #5
Kraus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 77
Domyślny

Druid to moja profesja,juz tyle swiatow ma mojego druidka na 30 lvlku(nigdy jakos mi sie nie chcialo ponad 30 walic)

0mlvl-create food
1mlvl-light magic missile(przyda sie na pierwszy hunt,mozecie sie smiac ale ja kocham LMM,zawsze mam ze soba pare bp hmm i jeden LMM,nienawidze marnotrastwa energii,a jak cyklopkowi albo dsowi zostanie z 1-10 hp to az zal walic hmm)
3mlvl-HMM
4mlvl-IH5mlvl-fire ball
11mlvl-UH
Kraus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2004, 20:50   #6
Dark Lord Nasher
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2003

Posty: 11
Domyślny

Na pewno odradzam GFB bo ostatnio byly obrazenia zmniejszone nie wiem jak po updejcie. Teraz jest slabe. Najlepiej HMM i SD. Sam tak robie. Najlepiej znajdz kupca zeby tak z 3 bp of sd kupil od ciebie. I wporzo.
Max. dostaniesz prawie 13K za te 3 bp. Ale trzeba se targowac. NO ja ostatnio sprzedaje za 4,3 K jeden bp. NIzle co nie???
Dark Lord Nasher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2004, 22:16   #7
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Wiedzmak jeśli grasz na Eternii to będę od ciebie taśmowo brał gfb jeśli tylko będziesz robił.

Nie ma co się rozmieniać na drobne. Bierzesz to czym walczysz, bierzesz trochę żarcia, bp blanków i zawijasz na trolle/roty/dwarfy i robisz runy. Najpierw hmmy później uhy. No i ewentualnie gfb dla mnie
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2004, 23:43   #8
czarna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2004

Posty: 34
czarna ma numer GG 1307001
Domyślny

Ja moim druidem zrobilam tak :
Do 11 lvl zwyklego i 11 m lvla robilam HMM'y
A potem juz UH'y bo tojest najkozystniejsze do zarabiania
czarna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2004, 06:37   #9
Majen
Użytkownik Forum
 
Majen's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 314
Majen ma numer GG 3010433
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Wiedzmak
...dre sie"I sell bag of fire fields only 300 gp !!!"
Nie będe mówił z której strony o Tibii dowiedziałem sie że fire fieldy to świetny sposób na pierwszą kase. Na moje szczęście pewien koleś mi uświadomił, że tego nikt nie kupuje bo wszyscy mają GFB ...
Niewiem kogo spotkałeś, ale Fire Fieldy nie mają nic wspólnego GFB, GFB robisz wielką rozrube na małym terenie, a gdy jesteś w jakiejś jaskini i goni cię dużo potworów to walisz na cay korytaż fire fieldy i w ten sposób ci to troche pomaga. Może gościu myślał o Fireball jak tak to możesz spróbować zrobić Bp Fire Fieldów i napewno wtedy od ciebie ktoś to kupi.
Majen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2004, 07:11   #10
Verhettin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004

Posty: 26
Verhettin ma numer GG 5420729
Domyślny

HMM HMM i jeszcze raz HMM

nabijaj se mlvl robiac bp puzniej jak uda cisie mlvl nabic tak zeby muc robic IH rune (Intensive healing rune)
to wtedy to rub cos okolo 1k za bp (jezeli grasz na danubi to sam bym schecia kupil 1 bp ihow) puzniej 11mlvl i bedziesz mugl robic UH rune i twedy jazdaaaaaa bedziesz mial duzo sianka (bo sam mialem druida i wiem) i dalej rub tylko UH rune
Verhettin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:22.


Powered by vBulletin 3