Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-02-2009, 12:43   #561
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
Ty może tak, ale Rocket? No nie wydaje mi się. Co tu jest do rozumienia? To jest proste - i chore! Bo pk, a morderstwo to chyba coś innego. Więc nie rozumiem was, dlaczego porównujecie grę do rla.
Ej bo ja jestem inny! Dlatego mnie tak wytykają, choćbym głosił te same poglądy :S zalazłem biedakom za skórę...


Cytuj:
Fail. Nie każdy, wierzy w Boga.
Fail. Zamiast papieża wstaw dowolny swój autorytet (jeśli go masz)

Cytuj:
Bo wiesz, że gadasz głupoty i nie masz racji.
Odsyłam do wypowiedzi Pana Klocka jakieś 4 strony temu. Zrozumiesz.

Cytuj:
Gratuluję. Tylko popatrz na siebie.
Gdybym na siebie nie patrzał, nie napisałbym tego.


Cytuj:
Jeśli ktoś dobrze gada, to się go popiera nie? Ciebie jakoś nikt nie popiera.
Popiera, tylko widzą, że walczę z wiatrakami.

Cytuj:
No tak, bywa.
Jak komuś zależy, to nie może stać obojętnie.

Cytuj:
Bo mamy rację.
Bo nie dorośliście i podchodzicie do spraw w bardziej dziecinny sposób.

Cytuj:
Skory my mamy swój, to Ty też masz swój.
Realny i nie zmyślony.

Cytuj:
Złego nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi.
Przykro mi. Ty nie jesteś wrogiem - ty jesteś idiotą.

Cytuj:
I nie twierdz, że ktoś chodzi do gimnazjum, skoro go nie znasz.
Cześć gimnazjalisto.

Proponuję zakończyć dyskusję. Co ty na to? Inaczej będziemy truć w nieskończoność... a po co? Żeby nabić posty?



@Down
SERIOOO????? >.<
Tylko nowi lub mniej rozgarnięci biorą takie rzeczy na poważnie.. ehh
Śmieszna jest twoja głupota, obrazki przy tobie wymiękają.

....::::Hail szaraczki!::::....
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 02-02-2009 o 13:03.
Rocket Slayer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2009, 12:59   #562
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

@up
Tu nie ma licznika postów.

Ostatnio edytowany przez Setro - 02-02-2009 o 13:02.
Setro jest offline  
stary 02-02-2009, 13:47   #563
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

To czy jestem głupi czy mądry, nie jest tobie przykazane sądzić. Ciota.
Setro jest offline  
stary 02-02-2009, 14:10   #564
ajeja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Dwie z pozoru różne sytuacje- random pk w Tibii i obicie mordy przez dresy.

Omijając oczywistą otoczkę i oczywiste różnice, na których właśnie Wy się zatrzymujecie, idę dalej, poziom głębiej.

W obu wypadkach mamy przykład nieuzasadnionej agresji przez jednostki (lub grupy) wobec niewinnej jednostki. W obu wypadkach prawdopodobne jest jednak, że reszta społeczeństwa nie zareaguje w taki sposób jak powinna (znieczulica). Wielce prawdopodobne jest, że obie strony agresywne mają pewne problemy i jest to dla nich sposób na dowartościowanie się czy odreagowanie. Ich istnienie i działanie jest społeczeństwu niepotrzebne i utrudniają jego prawidłowe funkcjonowanie. Możliwe jednak, że jednostka wobec której została zastosowana nieuzasadniona przemoc, postanowi się w taki sam sposób odegrać. I tak dalej.
Kolejny przykład niezrozumiałego porównania zachowania w grze do zachowania w rl. Po to są chyba serwery pvp czy pvp-enfo by móc kogoś zabić. Jak się tego boisz to idziesz na non-pvp i po problemie. POza tym za pkowanie nie ma żadnego taryfikatora kar!!!. To czy pkujesz zależy tylko od ciebie. I co jak spotkasz kogoś kto zaczyna cię klepać to reportujesz to do gma czy idziesz do mamy? Co innego pobicie w rlu bo za to grozi odpowiedzialność karna. Nie popieram oczywiście random pk bo to jest zabawa dla małolatów a już z tego wieku wyrosłem, lecz gdy ktoś ci wbija na respa masz możliwość użycia siły by go stamtąd wyrzucić. To, że gracie na non-pvp i gadacie cały czas, że wam boty potwory wybijają to świadczy tylko o was, że baliście się podjąc ryzyka i grać na serwerach pvp. Tam takich problemów nie ma bo ci uczciwi jakoś sobie radzą z boterami. I zapominacie o najważniejszym, że większość boterów jednak siedzi przed kompem lub w jego okolicy i w każdej chwili mogłiby przejąć stery nad charem. Nie każdy ma tyle zawziętości by expic ktorys tydzien na malpach czy zolwiach.


A jeśli chcecie mieć juz porównanie tibii do rla to proszę bardzo. Pytam wszystkich tych, co nigdy nie uzywali bota i uważają to za zbrodnię, czy zdażyło się wam kiedyś ściągać podczas sprawdzianu,testu? Zapewne tak, więc pomyślcie teraz o tym jak zachowują się ci którzy uczyli się na to kilka godzin by dostać 5, dostają tą samą ocenę co ci, którzy w tym czasie byli na polu? Lecą do nauczyciela i mowią, że ten i ten ma 5 a wszystko ściągał a on siedział 3 godziny nad książkami? Zapewne nie bo rozumieją takie osoby. Nie każdy jest tak zdolny by miec dobre oceny, więc korzysta z czego się da. Z doświadczenia wiem, że nie ma tu zawiści i takiej agresji chociaż jest to poważniejsza sprawa niż głupie bocenie w grze. I żeby zakończyć tą wypowiedź powiem jeszcze, że każdy kto gra na bocie wie czym to grozi i naraża tylko swojego chara, tak samo, jak osoba ściągająca może za to dostać banie. My(boterzy) siadamy na sprawdzianie w ostatniej ławce by móc ściągać(bocić) a wy choć wszystko umiecie(gracie uczciwie) idziecie tam gdzie my choć wiecie, że bez tego i tak sobie poradzicie. Przemyślcie to i zastanówcie się czy oszustwo w tej grze wymaga aż takiego napiętnowania, podcza gdy w rzeczywistości robicie dużo gorsze rzeczy(zapewne nie wszyscy). Zapewne była to moja ostatnia wypowiedź bo szkoda mi czasu(mam sesje i egzaminy). Życzę wszystkim udanego dnia(dobrze mnie rozumiecie wam też uczciwi gracze), niech ta gra nie powoduje większego przypływu adrenaliny tylko relaksuje, a to w jaki sposób niech każdy sam zadecyduje.[/b]
ajeja jest offline  
stary 02-02-2009, 14:47   #565
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Kojotes
Problem w tym, że wypowiedzi Rocketa sugerują, że dla niego osoba kradnąca jest taką samą szmatą jak boter. TO JEST chore.
Ale widzę, że nadal nie odpowiedzieliście na pytania typu:
Czy nigdy nie ściągaliście, nie piliście alkoholu przed 18, itp. I przede wszystkim, czy zakończylibyście znajomość z przyjaciółmi, gdyby zaczęli botować? Toż to szmaty jakieś..

Cytuj:
Z doświadczenia wiem, że nie ma tu zawiści i takiej agresji chociaż jest to poważniejsza sprawa niż głupie bocenie w grze
Popatrz na posty Rocketa, i zastanów się co dla niego jest poważniejsze.

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 02-02-2009 o 14:50.
 
stary 02-02-2009, 15:03   #566
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Fajnie że tym razem dyskusja nie zaczyna sie od bluzgów.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ajeja Pokaż post
Po to są chyba serwery pvp czy pvp-enfo by móc kogoś zabić. Jak się tego boisz to idziesz na non-pvp i po problemie.
Odpowiem kilka cytatów niżej.


Cytuj:
POza tym za pkowanie nie ma żadnego taryfikatora kar!!!.
Truskawa, ban za masowe fragowanie?


Cytuj:
To, że gracie na non-pvp i gadacie cały czas, że wam boty potwory wybijają to świadczy tylko o was, że baliście się podjąc ryzyka i grać na serwerach pvp.
Mylisz sie. Ja gram na non pvp dlatego, żeby nie wyłapywać exp locków, nie być huntowanym za kolor outfitu czy level, żeby nie miec nie wiadomo jakich paymentów, "resp rules", być zmuszanym do zmiany serwera i uczestnictwa lub nie w wojnach....
Gdyby pvp wymagało skilla jak dawniej, i gdyby gra na serwerach pvp nie przypominała życia w reżimie totalitarnym, to już dawno bym się tam przeniósł.


Cytuj:
Tam takich problemów nie ma bo ci uczciwi jakoś sobie radzą z boterami. I zapominacie o najważniejszym, że większość boterów jednak siedzi przed kompem lub w jego okolicy i w każdej chwili mogłiby przejąć stery nad charem.
No widzisz, czyli jednak sobie na tym pvp niezbyt efektywnie radzicie z boterami, bo w każdej chwili moga przejąc stery i uciec.


Cytuj:
Pytam wszystkich tych, co nigdy nie uzywali bota i uważają to za zbrodnię, czy zdażyło się wam kiedyś ściągać podczas sprawdzianu,testu?
Moje odpowiedzi na ten fragment mogą byc nieco mylne, bo ja nigdy nie musiałem sciągać w szkole.


Cytuj:
Zapewne tak, więc pomyślcie teraz o tym jak zachowują się ci którzy uczyli się na to kilka godzin by dostać 5, dostają tą samą ocenę co ci, którzy w tym czasie byli na polu? Lecą do nauczyciela i mowią, że ten i ten ma 5 a wszystko ściągał a on siedział 3 godziny nad książkami?
Ja raz czy dwa dawałem sciągać, ale później ignorowałem pasożyty. A gdy kumpel miał z czymś problemy to mu w wolnej chwili wyjaśniałem zagadnienie.


Cytuj:
Zapewne nie bo rozumieją takie osoby. Nie każdy jest tak zdolny by miec dobre oceny, więc korzysta z czego się da.
Większości przedmiotów w szkole można się wykuć na pamięć. Do niektórych trzeba trochę ćwiczeń (częściowo przedmioty ścisłe), do innych nieco myślenia (wypracowania, języki). Zresztą są nauczyciele, są zdolniejsi koledzy, są rodzice czy Internet. Większość złych ocen to raczej wina samych uczniów (lenistwo, notoryczny brak nauki i ignorowanie szkoły, itp).


Cytuj:
Przemyślcie to i zastanówcie się czy oszustwo w tej grze wymaga aż takiego napiętnowania
Wymaga napiętnowania.


Cytuj:
Życzę wszystkim udanego dnia(dobrze mnie rozumiecie wam też uczciwi gracze)
Smutne, że trochę tymi życzeniami właśnie napiętnowałeś uczciwych graczy.


Cytuj:
niech ta gra nie powoduje większego przypływu adrenaliny tylko relaksuje, a to w jaki sposób niech każdy sam zadecyduje.
Powiedz to boterom, którzy przez większą część dnia zajmują wszystkie respy, choćby dragonów. Powiedz to kozakom z PvP, którzy nakładają paymenty za to że się hunci frosty. Powiedz to ludziom z tego tematu, którzy zaczynają bluzgać gdy kończą im się argumenty.



######################
Cytuj:
Czy nigdy nie ściągaliście, nie piliście alkoholu przed 18, itp. I przede wszystkim, czy zakończylibyście znajomość z przyjaciółmi, gdyby zaczęli botować? Toż to szmaty jakieś..
Piłem, ale sporadycznie i nie nadużywałem. Ściągać nie musiałem. Zakładając że moi przyjaciele zaczęliby grać w Tibię i botować, to starałbym im się to wyperswadować. Do skutku.

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 02-02-2009 o 15:07. Powód: odp na jeszcze jeden post
Kojotes jest offline  
stary 02-02-2009, 15:06   #567
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ajeja Pokaż post
Kolejny przykład niezrozumiałego porównania zachowania w grze do zachowania w rl. Po to są chyba serwery pvp czy pvp-enfo by móc kogoś zabić. Jak się tego boisz to idziesz na non-pvp i po problemie. POza tym za pkowanie nie ma żadnego taryfikatora kar!!!. To czy pkujesz zależy tylko od ciebie. I co jak spotkasz kogoś kto zaczyna cię klepać to reportujesz to do gma czy idziesz do mamy? Co innego pobicie w rlu bo za to grozi odpowiedzialność karna. Nie popieram oczywiście random pk bo to jest zabawa dla małolatów a już z tego wieku wyrosłem, lecz gdy ktoś ci wbija na respa masz możliwość użycia siły by go stamtąd wyrzucić. To, że gracie na non-pvp i gadacie cały czas, że wam boty potwory wybijają to świadczy tylko o was, że baliście się podjąc ryzyka i grać na serwerach pvp. Tam takich problemów nie ma bo ci uczciwi jakoś sobie radzą z boterami. I zapominacie o najważniejszym, że większość boterów jednak siedzi przed kompem lub w jego okolicy i w każdej chwili mogłiby przejąć stery nad charem. Nie każdy ma tyle zawziętości by expic ktorys tydzien na malpach czy zolwiach.


A jeśli chcecie mieć juz porównanie tibii do rla to proszę bardzo. Pytam wszystkich tych, co nigdy nie uzywali bota i uważają to za zbrodnię, czy zdażyło się wam kiedyś ściągać podczas sprawdzianu,testu? Zapewne tak, więc pomyślcie teraz o tym jak zachowują się ci którzy uczyli się na to kilka godzin by dostać 5, dostają tą samą ocenę co ci, którzy w tym czasie byli na polu? Lecą do nauczyciela i mowią, że ten i ten ma 5 a wszystko ściągał a on siedział 3 godziny nad książkami? Zapewne nie bo rozumieją takie osoby. Nie każdy jest tak zdolny by miec dobre oceny, więc korzysta z czego się da. Z doświadczenia wiem, że nie ma tu zawiści i takiej agresji chociaż jest to poważniejsza sprawa niż głupie bocenie w grze. I żeby zakończyć tą wypowiedź powiem jeszcze, że każdy kto gra na bocie wie czym to grozi i naraża tylko swojego chara, tak samo, jak osoba ściągająca może za to dostać banie. My(boterzy) siadamy na sprawdzianie w ostatniej ławce by móc ściągać(bocić) a wy choć wszystko umiecie(gracie uczciwie) idziecie tam gdzie my choć wiecie, że bez tego i tak sobie poradzicie. Przemyślcie to i zastanówcie się czy oszustwo w tej grze wymaga aż takiego napiętnowania, podcza gdy w rzeczywistości robicie dużo gorsze rzeczy(zapewne nie wszyscy). Zapewne była to moja ostatnia wypowiedź bo szkoda mi czasu(mam sesje i egzaminy). Życzę wszystkim udanego dnia(dobrze mnie rozumiecie wam też uczciwi gracze), niech ta gra nie powoduje większego przypływu adrenaliny tylko relaksuje, a to w jaki sposób niech każdy sam zadecyduje.[/b]

Widzę, że zaczynacie rozumieć. Bo dobrze wiecie, że porównywanie gry do rla jest chore! Szczególnie pierdolenie typu: Pk, a morderstwo w rl.

@Rocket
Na twoje głupie posty, nie będę już odpowiadał, bo cały czas porównujesz grę do rla. Odpowiem tylko na jedno.

Cytuj:
Przykro mi. Ty nie jesteś wrogiem - ty jesteś idiotą.
Słabo się cenisz - skoro uważasz, że jesteś idiota.
Kileros fire'son jest offline  
stary 02-02-2009, 15:07   #568
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Powiedz to ludziom z tego tematu, którzy zaczynają bluzgać gdy kończą im się argumenty.
Rockecie, mówię Ci to. Happy now? ;o
 
stary 02-02-2009, 15:12   #569
Dobrodziej
Użytkownik Forum
 
Dobrodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: .
Świat: Pandoria
Domyślny

nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wspominał, bo nie mam zamiaru czytać tylu stron spamu, aczkolwiek domyślam sie czym kierował sie cip soft karając tych a nie innych graczy. Pytam teraz tych graczy którzy dostali Bany, mieliście problemy z prze logowaniem sie na innego chara podczas gdy mieliście włączonego bota? Pytałem moich znajomych każdy miał, a Ci którzy nie mieli innego chara na koncie bana nie dostali. Jak było z wami?
Dobrodziej jest offline  
stary 02-02-2009, 15:27   #570
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Rockecie, mówię Ci to. Happy now? ;o
To ty jesteś tym mądrym graczem, którego prosiłem o wypowiedź? Dyskutowałem z tobą, byłem po przeciwnej stronie. Dlatego uważam to też za płacz dziecka lub wypowiedź bez chwili zastanowienia.

btw kiedy dojdziesz do 10 punktów?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
Szczególnie pierdolenie typu: Pk, a morderstwo w rl.
1. Nie porównywałem PK do morderstwa w Rl.
2. Pokazywałem proste analogie, które dziecko w wieku gimnazjalnym nie powinno mieć problemów w zrozumieniu, gdyby się chwilę zastanowiło.
3. Jeżeli tego nie rozumiesz to znaczy, że bierzesz to zbyt dosłownie.

Cytuj:
Na twoje głupie posty, nie będę już odpowiadał, bo cały czas porównujesz grę do rla. Odpowiem tylko na jedno.
Patrz wyżej prof. S. Jonalisto.

Cytuj:
Słabo się cenisz - skoro uważasz, że jesteś idiota.
A: ty ch*u!
B: sam żeś ch*j!

Śmieszne, nie?


;=/ Zrobiłem błąd i uległem tak marnej prowokacji...


Cytuj:
To czy jestem głupi czy mądry, nie jest tobie przykazane sądzić. Ciota.
A teraz idź się schować do kąta <foch>. Powiedziałeś swoje. I tak jesteś głupi
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 02-02-2009 o 15:38.
Rocket Slayer jest offline  
stary 02-02-2009, 15:28   #571
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
W obu wypadkach mamy przykład nieuzasadnionej agresji przez jednostki (lub grupy) wobec niewinnej jednostki. W obu wypadkach prawdopodobne jest jednak, że reszta społeczeństwa nie zareaguje w taki sposób jak powinna (znieczulica). Wielce prawdopodobne jest, że obie strony agresywne mają pewne problemy i jest to dla nich sposób na dowartościowanie się czy odreagowanie. Ich istnienie i działanie jest społeczeństwu niepotrzebne i utrudniają jego prawidłowe funkcjonowanie. Możliwe jednak, że jednostka wobec której została zastosowana nieuzasadniona przemoc, postanowi się w taki sam sposób odegrać. I tak dalej.
x.x ale w tibii przecie mozesz za soba rzucic mwalla i utani gran hur, a w rl ludzie biegaja mniej wiecej z rowna szybkoscia...

czyli random peka "to som hiue jebpanei tszeba i h wrzystkih dednoc"?
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline  
stary 02-02-2009, 15:44   #572
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
btw kiedy dojdziesz do 10 punktów?
Ja? Nie rozumiem ;|

Cytuj:
dziecko w wieku gimnazjalnym nie powinno mieć problemów w zrozumieniu
Chwila, to dziecko w gim jest w końcu głupie, czy mądre?


Cytuj:
starałbym im się to wyperswadować. Do skutku.
A gdyby nie wyszło? Szmaty, złodzieje i mordercy, tak?

Cytuj:
Dyskutowałem z tobą, byłem po przeciwnej stronie. Dlatego uważam to też za płacz dziecka lub wypowiedź bez chwili zastanowienia.
Jeżeli ktoś się z Tobą nie zgadza, to jest płaczącym dzieckiem, ciekawe.
To, że ktoś dostał dowód osobisty nie jest równoznaczne z tym, że jest dorosły. Sam fakt tego, że uważasz się za najmądrzejszą osobę na tym forum, dyskutujesz z dziećmi z klasy specjalnej i walczysz z wiatrakami jak to sam napisałeś pokazuje, że do dorosłości brakuje Ci baardzo dużo.
 
stary 02-02-2009, 15:49   #573
ajeja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Truskawa, ban za masowe fragowanie?
Na pvp-enfo nie ma limutu, na pvp owszem, ale chodziło mi o pojedyncze próby a nie o robienie armagedonu




Cytuj:
Mylisz sie. Ja gram na non pvp dlatego, żeby nie wyłapywać exp locków, nie być huntowanym za kolor outfitu czy level, żeby nie miec nie wiadomo jakich paymentów, "resp rules", być zmuszanym do zmiany serwera i uczestnictwa lub nie w wojnach....
Gdyby pvp wymagało skilla jak dawniej, i gdyby gra na serwerach pvp nie przypominała życia w reżimie totalitarnym, to już dawno bym się tam przeniósł.
I potwierdziłes tu tylko, że boisz się tego co napisałeś. Wolisz iść na non-pvp by nikt cie nie zabił itp. Jest ryzyko jest zabawa. Właśnie tu potrzebne są skille by nie dać się zabić, by nie być hunconym i zyć w zgodzie z innymi. Na thorii, gdzie dawniej wiecznie była wojna pewne osoby nie bały się tu przyjść i zacząć grać. Dzięki dyplomatycznemu podejściu są gildie, które są neutralne i nie muszą się obawiać o to, że zaraz wpadnie po niego 10 osób. Dlatego graj na non-pvp gdzie panuje sielanka, każdy włazi na respa każdemu gdzie 5 osób bije 1 frosta bo tak fajnie.




Cytuj:
No widzisz, czyli jednak sobie na tym pvp niezbyt efektywnie radzicie z boterami, bo w każdej chwili moga przejąc stery i uciec.
Jakbyś czytał moje posty dokładnie to byś wiedział, że ja również boce, z umiarem i jestem w razie potrzeby blisko kompa, ale bocę tylko knightem.Mam także swojego palka, którym gram ręcznie i u nas panuja zgoda między botami i graczami, wystarczy chcieć.




Cytuj:
Moje odpowiedzi na ten fragment mogą byc nieco mylne, bo ja nigdy nie musiałem sciągać w szkole.
Widocznie jesteś drugim Einsteinem, ale inni nie są tak zdolni i nie mają kasy na korki czy inne zajęcia




Cytuj:
Ja raz czy dwa dawałem sciągać, ale później ignorowałem pasożyty. A gdy kumpel miał z czymś problemy to mu w wolnej chwili wyjaśniałem zagadnienie.
Ignorowałeś ich ok, ale czy donosiłeś na nich jak ściągali od kogoś innego? pewnie nie




Cytuj:
Większości przedmiotów w szkole można się wykuć na pamięć. Do niektórych trzeba trochę ćwiczeń (częściowo przedmioty ścisłe), do innych nieco myślenia (wypracowania, języki). Zresztą są nauczyciele, są zdolniejsi koledzy, są rodzice czy Internet. Większość złych ocen to raczej wina samych uczniów (lenistwo, notoryczny brak nauki i ignorowanie szkoły, itp).
Oczywiście, że tak ale nie zawsze zapamiętasz wszystko i nie każde zadanie jest takie samo, nie wystarczy tylko podstawić do wzoru i gotowe, czasami trzeba skorzystać z innych nabytych wcześniej umiejętności, z którymi większość ma problemy. Ciekawe dlaczego większość osób trzęsie teraz portami jak matura z matmy ma być obowiązkowa?

Cytuj:
Smutne, że trochę tymi życzeniami właśnie napiętnowałeś uczciwych graczy.
Chciałem uniknąć sytuacji by ktoś nie zarzucił mi, że dla mnie wszyscy gracze to boterzy




Cytuj:
Powiedz to boterom, którzy przez większą część dnia zajmują wszystkie respy, choćby dragonów.
Tak się dzieje właśnie na non-pvp bo tam nie przyjdzie nikt by cię zabić, więc ci kolesie czują się bezkarnie, nie popieram notorycznego bocenia 15h na dobe, ale są sposoby by takich wyeliminować np trap, wystarczy samemu coś zrobić, a nie tylko użalać się na forum

Cytuj:
Powiedz to kozakom z PvP, którzy nakładają paymenty za to że się hunci frosty.
I tu właśnie jest potrzebna dyplomacja bo rozmową da się wszystko załatwic, poza tym grając dłuzej na serwie poznajesz wiele osób, z którymi że tak powiem zaprzyjaźniasz się w grze, więc są oni tobie w stanie pomóc

Cytuj:
Powiedz to ludziom z tego tematu, którzy zaczynają bluzgać gdy kończą im się argumenty.
Ale to wy głównie jedziecie po nas, że kradniemy wam expa, respy itp. Wystarczy sobie zając wcześniej respa i po kłopocie a to ze wlazisz dajmy na to o 15 i myslisz na dragi czekaja na ciebie to życzę powodzenia. Jak nie boter to inny gracz ci je zajmie.
ajeja jest offline  
stary 02-02-2009, 16:18   #574
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Kojotes

Ty to co innego

Rocket~

Daja ci duzo takich samych przkladow jak ty i ty nawet na nie nie odpowiadasz. Na twoje stwierdzenie ze sie na ciebie obrazili czy cos tam, odpowiadam ci ze nie mam nic do ciebie. Chodzi tylko o to ze porownujesz gre do rl dajac marne argumenty, gdzie ja ci moge dac kilka kontrargumentow. Problem tkwi w tym, ze ty starasz sie to przekazac jako mysl wiodaca, a nie jako twoje odrebne zdanie.

Co do gimnazjum, to ci powiem hail technikum ?
NOHAS jest offline  
stary 02-02-2009, 16:26   #575
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Ja? Nie rozumiem ;|
Nvm

Cytuj:
Chwila, to dziecko w gim jest w końcu głupie, czy mądre?
Program nauczania pozwala dojść do tego poziomu, do takiego rozwoju dziecka, by mogło zrozumieć. Niestety, część gimnazjalistów olewa bo są cwańsi.


Cytuj:
Jeżeli ktoś się z Tobą nie zgadza, to jest płaczącym dzieckiem, ciekawe.
Oczywiście, że nie! Jeżeli robi to w sposób mądry, sensowny to zasługuje na szacunek.
Co byś pomyślał o takim kolesiu, który by ci powiedział spotykając cię na ulicy
"Ulrikk ty ch*ju" zostawiając cię z tępym wyrazem twarzy?

Cytuj:
Ale to wy głównie jedziecie po nas, że kradniemy wam expa, respy itp. Wystarczy sobie zając wcześniej respa i po kłopocie a to ze wlazisz dajmy na to o 15 i myslisz na dragi czekaja na ciebie to życzę powodzenia. Jak nie boter to inny gracz ci je zajmie.
1. Jeżeli stwierdzenie oczywistych faktów jest wg ciebie "pojechaniem komuś" to nie mamy o czym rozmawiać.
2. Botter w tej grze jak i innych nie powinien w ogóle istnieć.

Cytuj:
To, że ktoś dostał dowód osobisty nie jest równoznaczne z tym, że jest dorosły.
Nigdzie tego nie piszę. Jak już wiele osób powtarza, że nie wiek jest wyznacznikiem dorosłości.

Cytuj:
uważasz się za najmądrzejszą osobę na tym forum
Niektórym osobom do pięt nie dorastam np Litaworowi, w pewnym stopniu Panu Klockowi. Oni mają wiedzę, potrafią przekazać logiczne argumenty na różne tematy, w których ja bym się nie udzielał.

Cytuj:
Chodzi tylko o to ze porownujesz gre do rl dajac marne argumenty,
Napiszę wyraźniej, bo nawet po poście Kojotesa tego nie zrozumiałeś - W RL I GRZE MOŻNA SIĘ DOPATRZEĆ PEWNYCH ANALOGII. NIE POWINNO SIĘ BRAĆ TYCH PRZYKŁADÓW W 100% SERIO BO TO GŁUPOTA. Dotarło?
@NOHAS, pisałem to wiele razy. Jeśli masz kłopoty z czytaniem to nie jest moja wina. Co do wieku - CZY JA NIE WYRAZIŁEM SIĘ JASNO NA TEN TEMAT? DŹIZAS! CZYTAJCIE....

,
Cytuj:
dyskutujesz z dziećmi z klasy specjalnej i walczysz z wiatrakami jak to sam napisałeś pokazuje, że do dorosłości brakuje Ci baardzo dużo.
Błąd, że wierzę w nawrócenie. Szkoda, że byłem tak naiwny. Mam już doświadczenie i nie odpowiem na ŻADNĄ prowokację w tym temacie.

Eot i nie moja wina, że nie potraficie uważnie czytać! (nie wszyscy ofc)
Pozdrawiam i żegnam
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 02-02-2009 o 16:43.
Rocket Slayer jest offline  
stary 02-02-2009, 16:36   #576
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

hahahha..zmieniasz bardzo szybko zdanie <3 Teraz to analogia ? A nie lepiej pomyslec 5 razy przed napisaniem posta i przekazac naprawde to co sie chce z odpowiednimi slowami ? Trudno tak ? Nadal ignorujesz kilka pytan, ktore ci zadano Odpowiadasz na urywki, ktore ci odpowiadaja.

Wiek nie jest wyznacznikiem doroslosci...co z tego ze masz 18 lat ? Jestes fajny...masz dowod..mozesz sobie kupic, wypic alkohol nie patrzac na rodzicow..ale powiedzcie mi co z tego ?
NOHAS jest offline  
stary 02-02-2009, 16:37   #577
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Co byś pomyślał o takim kolesiu, który by ci powiedział spotykając cię na ulicy
"Ulrikk ty ch*ju" zostawiając cię z tępym wyrazem twarzy?
Mówiąc całkowicie szczerze, z ręką na sercu? Co najwyżej, że chyba dawno wpier*** nie dostał. No i jeszcze, hmm skąd on zna mój nick na forum.tibia.pl ;p
 
stary 02-02-2009, 16:39   #578
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ajeja Pokaż post
I potwierdziłes tu tylko, że boisz się tego co napisałeś. Wolisz iść na non-pvp by nikt cie nie zabił itp. Jest ryzyko jest zabawa. Właśnie tu potrzebne są skille by nie dać się zabić, by nie być hunconym i zyć w zgodzie z innymi.
Owszem, to miałoby sens gdybyś tak mówił trzy lata temu.
Obecnie na pvp potrzebne są jedynie jakieś nędzne popłuczyny takiego skilla, jaki był niezbędny kiedyś. I dlatego osobniki które botują, sharują czy maniaczą 15h, mają dużo wyższy level. Co dzięki botom, hotkeyom przekłada się na przewagę. I nic nie dają negocjacje i rozmowy. Kiedyś owszem, dzisiaj nie.
Gdyby było mniej power abusingu, a więcej zależało od skilla, to nadal grałbym na pvp.


Cytuj:
Dlatego graj na non-pvp gdzie panuje sielanka, każdy włazi na respa każdemu gdzie 5 osób bije 1 frosta bo tak fajnie.
Lepsze to niż jak na respa wlazi 10 osób celem zabicia gracza, bez żadnego powodu.


Cytuj:
Widocznie jesteś drugim Einsteinem, ale inni nie są tak zdolni i nie mają kasy na korki czy inne zajęcia
W życiu nie miałem korków.


Cytuj:
Ciekawe dlaczego większość osób trzęsie teraz portami jak matura z matmy ma być obowiązkowa?
Bo nie potrafią logicznie myśleć (przeważnie rzecz jasna).


Cytuj:
są sposoby by takich wyeliminować np trap, wystarczy samemu coś zrobić, a nie tylko użalać się na forum
Masz może jakiś tajny sposób na zabicie solo na non-pvp 150 ek na dragach w yalahar, nie botującego afk?


Cytuj:
I tu właśnie jest potrzebna dyplomacja bo rozmową da się wszystko załatwic, poza tym grając dłuzej na serwie poznajesz wiele osób, z którymi że tak powiem zaprzyjaźniasz się w grze, więc są oni tobie w stanie pomóc
Cóż, życzę powodzenia w uprawianiu sztuki dyplomacji z przeciętnym brazylijczykiem: "hi, hunted, vc viado, fdp, pay 500k" bądź statystycznym polaczkiem "plac hóju juebany bo dedniesz krówwa".


Cytuj:
Ale to wy głównie jedziecie po nas, że kradniemy wam expa, respy itp.
Wiesz, krytyka przy użyciu konstruktywnych argumentów to nie bluzgi, jakby nie patrzeć.


Cytuj:
Wystarczy sobie zając wcześniej respa i po kłopocie a to ze wlazisz dajmy na to o 15 i myslisz na dragi czekaja na ciebie to życzę powodzenia.
A jak wlaże o 9, a o 9:15 wchodzi mi na respa jakis idiota i od razu włącza bota?
Kojotes jest offline  
stary 02-02-2009, 17:09   #579
Jvsta
Użytkownik Forum
 
Jvsta's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 35

Posty: 122
Imię: Skasha
Domyślny

I czym oni się chwalą, co przez to info Cipsoft chce udowodnić?
Chyba jedynie tylko swoją NIE UDOLNOŚĆ z walką z botami. Myślą, że zrobią wrażenie bo podadzą liczbę 5tys kont? Chyba każdy, kto potrafi logicznie pomyśleć, dojdzie do wniosku że jest to TYLKO 5k kont.
Istnieją 74 światy, w tym 14 to non-pvp, gdzie ilość graczy online wynosi przeważnie max. I tak teraz hmm.. policzmy samych graczy aktualnie online, w przybliżeniu:
60x500 (60 pvp x 500 online)= 30000 graczy (30k!)
14x950 (14 non pvp x max ) = 13300 graczy (13k)
Łącznie wychodzi 43k graczy, którzy sobie aktywnie grają. Załóżmy 1/4 używa botów (taka prawda). Czyli aktualnie boci 10k graczy.
A teraz pomyślmy ile ogólnie jest kont, teraz jedna osoba z botem się wyloguje i zaloguje za chwile inna, ciągły przepływ graczy. Reasumując, choć nie jestem w stanie przybliżyć ile ogólnie może być ilościowo botujących graczy, jest ich conajmniej 10k x 2 = 20k dziennie.
A Cipsoft zbanował raptem 5k w jakimś tam okresie czasu. Dla niego to jest sukces?
Cóż, cieszę się że przynajmniej przyznają, że nie są w stanie zbanować wszystkich używających programów, ponieważ trudno to udowodnić.
__________________

Ostatnio edytowany przez Jvsta - 02-02-2009 o 17:15.
Jvsta jest offline  
stary 02-02-2009, 17:10   #580
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

2xUP

Mam tylko 1 zastrzezenie Wbijasz o 9...typ puszcza bota o 9.15, ale zdaje mi sie ze swiadomie wybierales swiat jakim jest non-pvp..Powiesz, ze nie pasi ci granie na pvp bo pa etc. Ale to da sie obejsc..wystarczy byc tam gdzie trzeba, a nie narzekac jak to jest zle tu i tu.

Ostatnio edytowany przez NOHAS - 02-02-2009 o 17:12.
NOHAS jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin 3