Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-02-2009, 21:23   #121
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AxeVice Pokaż post
@up

Cichoo , oni przeciez znaja 5089 języków , nie wiesz ze oni gadali z kosmitami jak atakowali Ziemię w filmie...
ja, jazon ger ut password till svenska killar, omg! vi har tillbringat mkt tid ihopa sĺ jazon vet det
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2009, 21:30   #122
arx261
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 10 2008

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inrzynier Pokaż post
AB nie oddaje charów, Jazon King po prostu zna dobrze szwedzki.
Siedziałeś kiedyś ze swe na vencie??? Wątpię bo gdybyś siedział to tak samo jak my ich nauczyliśmy słów typu k*rwa to oni nas nauczyli wyzwisk po Szwedzku
@Pan_Dirak
Hmmm.... Ja nie wiem czy kafar miał kogoś innego na oku ale nam zaproponował te chary i nie tłumacz teraz że musiał bo nie musiał rozdaliście nam passy ale następnego dnia jak zrobiliśmy sobie gathera o 10 rano all loguja a tu chary w temple bez eq i było fajnie. że nam od*******a to wiemy sami nam to nie przeszkadza i nie uważamy się za bogów wojny tylko uważamy że nasz skill jest o wiele lepszy niż flow.
arx261 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 21:32   #123
Jawor131
Użytkownik Forum
 
Jawor131's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Take Over
Świat: Morgana
Poziom: 107
Domyślny

Przyznam Dempah raz smigal na Danym?
Jawor131 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 21:50   #124
qcosa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006

Posty: 36
Domyślny Oficjalna odpowiedz x'a.

Poczatkowo bylem zly z tego powodu, ze padlem na afku, pozniej ochlonolem, powiedzialem ze chce 100k, i sie tego trzymalem.
Jesli nie chcesz poznac prawdy, ktora moze zmienic twoje poglady o tym, dlaczego naprawde odpuscilem ci, to nie czytaj tego
Ukryty tekst:
Jesli sadzisz, ze jak parafrazujac twoja wypowiedz: odpuscilem ci, dlatego ze nie chcialem problemow to naprawde teraz ciebie rozczaruje,
nie balem sie problemow. Jesli balbym sie, to nawet bym slowem nie pisnal na vencie o tym, ze masz mi cos zaplacic za to.
Ja podtrzymywalem to, argumentowalem to w rozmowie z waszym leaderem.
po kilku dniach wiekszosc ludzi na vencie wiedziala, a chociaz mam nadzieje ze tak bylo, ze zabiles mi chara i ze chce od ciebie astronomiczna kwote za noob-knighta. Do tego czasu mialem zamiar wziac od ciebie ta kase i rozkoszowac sie tym, ze doceniles to, ze to bylo dla mnie cos strasznego i postanowiles mi dac kase... a zaraz pozniej oddac ci ja, jesli sadzisz, ze nie jestem do tego sklonny - nie jestem zoobowiazany do udowadniania ci tego, kazdy kto mnie zna, wie ze nie mysle jak przecietny czlowiek, tylko widze w roznych rzeczach inne podteksty.
Cały czas wiedziałem, że to moja wina, ze padłem, bo jeśli zostawiłbym na vencie w commencie to, ze jestem tu i tu, to nie było by problemu.

Kontynuujac, doszlo do rozmowy na ten temat, pogadalem sobie, zmieklem.
Powiedzialem, ze jestes free i tyle, ale nie dlatego, ze balem sie.
Teraz udowodnie ci bardzo krotko dlaczego nie odpuszczam innym dlatego, ze sie boje.
Cały konflikt AB vs Flow powstał dlatego, że zaczałem drążyć śmierć [gracz=Roouler]Roouler'a[/gracz], która była odbiciem lustrzanym śmierci mojego chara: tez nie dostał kasy za to, ze padł oraz ci, którzy go zabili nie zapytali sie ludzi z naszego teamu czy moga zabic Rooulera, poprostu zignorowali naszą obecność na vencie. TERAZ DOSTAJECIE OSTRO PO 4*[znaki alfabetyczne] I TRACICIE O WIELE WIĘCEJ ZA SAME AOLE I BLESSY NIŻ MIELIBYŚCIE NAM DO ODDANIA ZA ŚMIERCI NASZYCH CHARÓW.
Krócej mowiac, padacie teraz za to, ze nie potrafiliście oddać kasy za blessy, których ponowne kupowanie było spowodowane tym, ze nie zapytaliście się waszych partnerów w wojnie o to, czy pozwalamy, żebyście zabili tego i tego chara. Wymagaliście tego, zebyśmy wam kumpli nie zabijali - przestawaliśmy to robic. Ale NIE BEDZIEMY zależni od innych w pełnym stopniu.

Xadi.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan_Dirak Pokaż post
Potwierdzam w 50%... bo nie wam proponowali, tylko ja poprosiłem Kafara żeby skołował team na momencie, a on nie miał kogo ogarnąć więc zaproponował was, więc nie przekręcaj faktów. Wtedy wydawaliście się całkiem "wporządku" nawet dało się z wami normalnie pogadać.
Szacunek do was straciłem gdy udało mi się "skulać" sobie chara na Morganie, który (niestety) był hunted u AB, a dokładniej od Xadiego. Mimo iż próbowałem ugadać payament, tłumacząc że obecnie nie mam kasy, że nowy owner, chciałem zebyście dali mi chociażby tydzień, nie interesowało was nawet to, że zaufałem wam, a właściwie Kafarowi na tyle, że dałem wam passy do dobrych (jak na silvere) magów (niestety przez brów nie wyszło to wasze ogarnianie ale fakt faktem passy dostaliście).
Dopiero po interwencji Akona i po tym jak Shejq zrobił o to jazdę na zebraniu na vt, Xadi wspaniałomyślnie darował mi 100k (za zabicie 50 lvla)... nie dodam że tylko dlatego żeby nie robić sobie problemów.
Ogólnie nie zamierzałem wypowiadać się w tym temacie... jednak poruszyłeś temat Silvery, a co za tym idzie mój ... a chciałem ci tylko powiedzieć że nie jesteście takimi "bogami wojny" za jakich sie uważacie i mimo iż z większością z was dało się dogadać, czasami macie odpały i wam od*******a...po prostu zupełnie niepotrzebnie uważacie się za niewiadomo kogo.Trochę więcej szacunku dla innych.
Pozdrawiam
Dirak.

P.S ale sie rozpisałem ..xD

Ostatnio edytowany przez qcosa - 05-02-2009 o 21:59.
qcosa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 21:56   #125
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qcosa Pokaż post
Poczatkowo bylem zly z tego powodu, ze padlem na afku, pozniej ochlonolem, powiedzialem ze chce 100k, i sie tego trzymalem.
Jesli nie chcesz poznac prawdy, ktora moze zmienic twoje poglady o tym, dlaczego naprawde odpuscilem ci, to nie czytaj tego
Ukryty tekst:
Jesli sadzisz, ze jak parafrazujac twoja wypowiedz: odpuscilem ci, dlatego ze nie chcialem problemow to naprawde teraz ciebie rozczaruje,
nie balem sie problemow. Jesli balbym sie, to nawet bym slowem nie pisnal na vencie o tym, ze masz mi cos zaplacic za to.
Ja podtrzymywalem to, argumentowalem to w rozmowie z waszym leaderem.
po kilku dniach wiekszosc ludzi na vencie wiedziala, a chociaz mam nadzieje ze tak bylo, ze zabiles mi chara i ze chce od ciebie astronomiczna kwote za noob-knighta. Do tego czasu mialem zamiar wziac od ciebie ta kase i rozkoszowac sie tym, ze doceniles to, ze to bylo dla mnie cos strasznego i postanowiles mi dac kase... a zaraz pozniej oddac ci ja, jesli sadzisz, ze nie jestem do tego sklonny - nie jestem zoobowiazany do udowadniania ci tego, kazdy kto mnie zna, wie ze nie mysle jak przecietny czlowiek, tylko widze w roznych rzeczach inne podteksty.
Cały czas wiedziałem, że to moja wina, ze padłem, bo jeśli zostawiłbym na vencie w commencie to, ze jestem tu i tu, to nie było by problemu.

Kontynuujac, doszlo do rozmowy na ten temat, pogadalem sobie, zmieklem.
Powiedzialem, ze jestes free i tyle, ale nie dlatego, ze balem sie.
Teraz udowodnie ci bardzo krotko dlaczego nie odpuszczam innym dlatego, ze sie boje.
Cały konflikt AB vs Flow powstał dlatego, że zaczałem drążyć śmierć [gracz=Roouler]Roouler'a[/gracz], która była odbiciem lustrzanym śmierci mojego chara: tez nie dostał kasy za to, ze padł oraz ci, którzy go zabili nie zapytali sie ludzi z naszego teamu czy moga zabic Rooulera, poprostu zignorowali naszą obecność na vencie. TERAZ DOSTAJECIE OSTRO PO 4*[znaki alfabetyczne] I TRACICIE O WIELE WIĘCEJ ZA SAME AOLE I BLESSY NIŻ MIELIBYŚCIE NAM DO ODDANIA ZA ŚMIERCI NASZYCH CHARÓW.
Krócej mowiac, padacie teraz za to, ze nie potrafiliście oddać kasy za blessy, których ponowne kupowanie było spowodowane tym, ze nie zapytaliście się waszych partnerów w wojnie o to, czy pozwalamy, żebyście zabili tego i tego chara. Wymagaliście tego, zebyśmy wam kumpli nie zabijali - przestawaliśmy to robic. Ale NIE BEDZIEMY zależni od innych w pełnym stopniu.

Xadi.
kolejny wyklad naszego mentora od skryptów!
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 21:57   #126
kaffffar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arx261 Pokaż post
Siedziałeś kiedyś ze swe na vencie??? Wątpię bo gdybyś siedział to tak samo jak my ich nauczyliśmy słów typu k*rwa to oni nas nauczyli wyzwisk po Szwedzku
@Pan_Dirak
Hmmm.... Ja nie wiem czy kafar miał kogoś innego na oku ale nam zaproponował te chary i nie tłumacz teraz że musiał bo nie musiał rozdaliście nam passy ale następnego dnia jak zrobiliśmy sobie gathera o 10 rano all loguja a tu chary w temple bez eq i było fajnie. że nam od*******a to wiemy sami nam to nie przeszkadza i nie uważamy się za bogów wojny tylko uważamy że nasz skill jest o wiele lepszy niż flow.
Dostalem passy do okolo 10 charow na Silverze (70-110 ,magi sorce) od Rethona i poprosil mnie zebym im pomogl i zebral ekipe bo Brazole to niemoty i nic nie potrafia zrobic(do tej pory nie wiem czemu akurat mi ale luz ).Nie bylo czasu zbierac ekipy wszedlem na starego venta (to bylo grubo po wojnie) a tam siedzieliscie wy (czyt.AB team) wiedzac ,ze zle nie gracie stwierdzilem ,ze nie ma co szukac innych ludzi skoro mozna dac wam , pobawic sie mozna.Mielismy cos robic na nastepny dzien ale Brazole na nocna akcje oddaly charze jakims niemota i wszyscy popadali I tak sie skonczyla ta przygoda z Silvera ;d a szkoda;p Jak by nie bylo Arx kochany przesadziles troche piszac ,ze Silvera prosila was o pomoc Niewazne nie ma sie co klocic o takie glupoty panowie To tylko gra , ja dalej lubie wiekszosc ABcokow i mysle ,ze oni tez nic do mnie nie maja.Nie ma sie im co dziwic ,ze walcza razem z Zydami.Pewnie robil bym to samo na ich miejscu.Ogolnie to nie jestem w temacie i nawet nie wiem o co teraz trwaja klotnie na carlin.pl ale nie mam zamiaru czytac tych wypocin Tyle w temacie , trzymajcie sie chlopaki
Cya in battle;*
kaffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 21:59   #127
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaffffar Pokaż post
Dostalem passy do okolo 10 charow na Silverze (70-110 ,magi sorce) od Rethona i poprosil mnie zebym im pomogl i zebral ekipe bo Brazole to niemoty i nic nie potrafia zrobic(do tej pory nie wiem czemu akurat mi ale luz ).Nie bylo czasu zbierac ekipy wszedlem na starego venta (to bylo grubo po wojnie) a tam siedzieliscie wy (czyt.AB team) wiedzac ,ze zle nie gracie stwierdzilem ,ze nie ma co szukac innych ludzi skoro mozna dac wam , pobawic sie mozna.Mielismy cos robic na nastepny dzien ale Brazole na nocna akcje oddaly charze jakims niemota i wszyscy popadali I tak sie skonczyla ta przygoda z Silvera ;d a szkoda;p Jak by nie bylo Arx kochany przesadziles troche piszac ,ze Silvera prosila was o pomoc Niewazne nie ma sie co klocic o takie glupoty panowie To tylko gra , ja dalej lubie wiekszosc ABcokow i mysle ,ze oni tez nic do mnie nie maja.Nie ma sie im co dziwic ,ze walcza razem z Zydami.Pewnie robil bym to samo na ich miejscu.Ogolnie to nie jestem w temacie i nawet nie wiem o co teraz trwaja klotnie na carlin.pl ale nie mam zamiaru czytac tych wypocin Tyle w temacie , trzymajcie sie chlopaki
Cya in battle;*
bo carlos chcial openke na carlin.pl to oto jestesmy!
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 22:03   #128
kaffffar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 81
Domyślny

XDDD

aaa Xadi apropo tamtego bot kina Twojego... Wtedy na Rethonie gral inny owner jeszcze i to ja z nim Cie zabilem (I ja powiedzialem "lejemy tego kina")^^ poprostu tylko on dostal fraga ,a ja potem stwierdzilem ,ze nie bede sie przyznawal bo przeciez nie ma co psuć dobrych stosunkow ,a on to wziol na siebie Nie gniewaj sie :*
Apropo wojny i waszego buntu, stalo by sie to predzej czy pozniej Wiec nie ma co zalowac i marudzic tylko bawmy sie pixelami panowie.
kaffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 22:03   #129
arx261
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 10 2008

Posty: 38
LOL

@Kaffar
też cię LOFAM!!!
ale przyznam ze jak maiłeś trapa to aż chciałem mieć fraga na tobie zresztą to samo na aziku XD
może i przesadziłem chodziło mi że dostajemy chary, nie rozdajemy ich!!!
arx261 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2009, 23:13   #130
Antonioo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2008

Posty: 204
Gildia: Flow
Domyślny

Panowie, dzięki wam Carlin.pl wraca do mojego spisu lektur <3 długo czekałem, ale się doczekałem! Rugac sie rugac :-))
Antonioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 02:11   #131
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Yuya Zidlya
Feb 06 2009, 01:52:55 CET Killed at Level 46 by Mekkron
and by Cinek Niszczyciel

kurwa made my day XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


keeph
Feb 05 2009, 23:13:10 CET Killed at Level 147 by Xervim
and by Fureyka

bounty Darko
Feb 06 2009, 01:52:10 CET Killed at Level 130 by Thumedan
and by Mekkron
arianna~
Feb 06 2009, 01:58:21 CET Killed at Level 111 by Victeron
and by Ike Capone
poyek
Feb 06 2009, 01:57:42 CET Killed at Level 99 by Ike Capone
Keri Inferno
Feb 06 2009, 01:59:22 CET Killed at Level 143 by Victeron
Dorlik
Feb 06 2009, 02:00:44 CET Killed at Level 163 by Victeron
and by Cinek Niszczyciel


ky thx bey teraz czekam na filmik pod tytulem "okolnir massacre" na tibia.de
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO

Ostatnio edytowany przez Yanne - 06-02-2009 o 02:39.
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 10:12   #132
arx261
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 10 2008

Posty: 38
Domyślny

@up to będzie nazwane "massacre-mighty super-ultra-wpierdol na okolnirt palenie żydów" XD

Ale po pewnej dedukcji dochodzę do konkluzji iż więcej się w takie g*wno nie wpi*rdolimy, tu muszę przyznać furorze iż sprytnie to wymyślili najpierw wpaść noobami potem masslog.

EDIT:
Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 2, gości: 2)
arx261, xBardolekx

/\ CZEKAM NA RIPOSTĘ!!! XD

Ostatnio edytowany przez arx261 - 06-02-2009 o 10:13.
arx261 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 11:47   #133
meravi
Użytkownik Forum
 
meravi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: e(L)blag

Posty: 210
Stan: Początkujący
Gildia: FLOW
Świat: Morgana
Domyślny

pomysl logicznie, na kartce to rozpisz,
moze dojdziesz do wniosu, ze "z kanalow wyszliscie, do kanalow wrocicie"
bardzo sprytnie ja pierdole!!!!!!!11

Ostatnio edytowany przez meravi - 06-02-2009 o 11:50.
meravi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 11:53   #134
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

z drugiej stronie pogratuluje prawdziwym morganinczykom pomysłu i ogarnięcia

nastepnym razem ebz dempaha bsp niklasa i chuj wie kogo jeszcze nie wbijajcie pz

albo nie, wbijajcie
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 12:27   #135
kaffffar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arx261 Pokaż post
@Kaffar
też cię LOFAM!!!
ale przyznam ze jak maiłeś trapa to aż chciałem mieć fraga na tobie zresztą to samo na aziku XD
może i przesadziłem chodziło mi że dostajemy chary, nie rozdajemy ich!!!
Bogu dzieki Ci sie nie udalo To byl by koniec swiata ... zniszczyl bys mi psychike i reszte zycia , nie rob tego !


Dziewczyny przestancie sie grysc...
kaffffar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 12:42   #136
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xBardolekx Pokaż post
z drugiej stronie pogratuluje prawdziwym morganinczykom pomysłu i ogarnięcia

nastepnym razem ebz dempaha bsp niklasa i chuj wie kogo jeszcze nie wbijajcie pz

albo nie, wbijajcie
powiedzial koles z teamu na którym 20+ postaciach była furora XDDDD, bez nich to by sie skonczyło 20:0 w tym defensie <3 nie mialem mw zeby im zaduzo pomoc,BTW kto mi zajebal 100 manasów i 3 sdki ?bo woja podpierdolił kijek bida w kraju czy jak ;o
po akcji chlopaki powiedzieli "i wont xlog if my friends fight" ;d i jeszcze sie zlewali z was ;D
mera~ bardzo sprytnie i odwaznie to wy zrobiliscie massloga w 30 osób o 2giej w nocy, my chociaz robimy te sneaki troche wczesniej a po sneakach nie leciem na defa a ciebie znowu nie bylo...
anyway cinek i mekkron z pztem
MADE MY week!
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO

Ostatnio edytowany przez Yanne - 06-02-2009 o 12:48.
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 12:47   #137
meravi
Użytkownik Forum
 
meravi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: e(L)blag

Posty: 210
Stan: Początkujący
Gildia: FLOW
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaffffar Pokaż post
Bogu dzieki Ci sie nie udalo To byl by koniec swiata ... zniszczyl bys mi psychike i reszte zycia , nie rob tego !


Dziewczyny przestancie sie grysc...
napisz, ze udajesz.
meravi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 12:58   #138
meravi
Użytkownik Forum
 
meravi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: e(L)blag

Posty: 210
Stan: Początkujący
Gildia: FLOW
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yanne Pokaż post
mera~ bardzo sprytnie i odwaznie to wy zrobiliscie massloga w 30 osób o 2giej w nocy, my chociaz robimy te sneaki troche wczesniej a po sneakach nie leciem na defa a ciebie znowu nie bylo...
bo gdybym byl to bys napisal, ze zrobilismy w 31 osob o 2 w nocy...
(poza przegladaniem forum w pracy nie ma mnie juz 3 tygodnie)
i nie napiszesz tez, ze ucieklem do defa...

jaka jest roznica czy o 2 czy wczesniej?
tak czy tak jestescie bo wkoncu ktos pada...
meravi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 13:33   #139
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yanne Pokaż post
wy zrobiliscie massloga w 30 osób o 2giej w nocy, my chociaz robimy te sneaki troche wczesniej a po sneakach nie leciem na defa
wcześniej nie expicie?:< wy robicie wcześniej, wieczorem o 23 jak dempahy bsp i inni znajdą dla was chwilke czasu :< nie, nie lecicie na defa tylko od razu na stacka - tam gdzie dempah sie najlepiej czuje :< get lost kid

anyway, jak dla was wygraliśmy wojne to nie przeszkadzała ci furora? typowe zagranie murzyńskiego asslickera idź na vencie spróbuj z niklasem pogadać może zainteresuje sie tobą
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 13:42   #140
AxeVice
Użytkownik Forum
 
AxeVice's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2009
Lokacja: Tarnów
Wiek: 31

Posty: 406
AxeVice ma numer GG 3102402
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arx261 Pokaż post
@up to będzie nazwane "massacre-mighty super-ultra-wpierdol na okolnirt palenie żydów" XD
Jaa pier**le jaki ty jestes fajny , Moge dotknąc ?? plx PLX
AxeVice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin 3