Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2009, 17:27   #3641
asus597
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2009

Posty: 59
Domyślny

brandom pech czy jak mu tam *****e bylo
Oct 12 2009, 15:29:14 CEST Died at Level 100 by a quara hydromancer.

co sie stało? pixele sie pogniewały?








































I HUJ DOBRZE CI TAK CIOTO AHAHUHAUAHUAHUA
asus597 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-10-2009, 11:49   #3642
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Forum umiera
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 16:52   #3643
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

http://www.megaupload.com/?d=78AUFNUM
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:06   #3644
Jezus'mistrz
Zbanowany
 
Jezus'mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Zbanowany
Profesja: Rookstayer
Świat: walorjapjp
Poziom: 123
Skille: 665/535
Poziom mag.: 12
Jezus'mistrz ma numer GG 997
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kakej92 Pokaż post
Forum umiera
To forum może umrzeć? Ludzie umierają ale forum?
Jezus'mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:19   #3645
kura17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2009

Posty: 6
Domyślny

btw mozliwe ze kamba jest gejem lecz znam go z rl i jakos tego nie zauwazylem za to jest mi bardziej do smiechu z tego powodu ze jestescie takimi kozakami ale tylko z anonimowych kont napisz z maina do niego w grze ze jest gejem i takie tam a nie walisz konia przed komputerem podjarany ze napisales z anonimowego konta .

~ Kura
kura17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:28   #3646
kamba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2006

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: sto
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kura17 Pokaż post
btw mozliwe ze kamba jest gejem lecz znam go z rl i jakos tego nie zauwazylem za to jest mi bardziej do smiechu z tego powodu ze jestescie takimi kozakami ale tylko z anonimowych kont napisz z maina do niego w grze ze jest gejem i takie tam a nie walisz konia przed komputerem podjarany ze napisales z anonimowego konta .

~ Kura
Kura nie produkuj sie tu bo ja mam wyjebane w tych ludzi za komputerem strugaja kozakow a w rl wielkie pizdy ktorych na rl niechcialoby mi sie ich dotykac pozdro jebane lamusy ;]
Btw. kurczak jak mozesz mowic "mozliwe ze kamba jest gejem" jak jeszcze wczoraj pojezdzalem twoja starsza XD AHAHAHAHH nie no żartuje ;*

~~Retired~~
kamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:40   #3647
asus597
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2009

Posty: 59
Domyślny

WY MYSLICE O DOTYKANIU KOLESI ?haHAHHAHAHAHAHAHHA CO ZA POJEBY /GEJE/PEDALY/TRANZWESTYCI/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE

NIGDY CIPKI NIEWIDZIELISCIE I NIZEOBACZYCIE TIBIJCZYCY

KURA CZY KURWA ? BO JUZ SIE NIELAPIE... JAK MOZNA MIEC PRZEZWISKO KURA hahahahhahaHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA kOLes loL IDZ SIE UTOP /POWIES/WPADNIJ POD SAMOCHOD CZY COS oK?

PRZEZWISKO kampa AHAHAHHA ROWNIE DOBRE HUHUHU

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I IDZ ZLAP SE SWOICH FLOW przyjaciół ZA HUJA ... I WŁASNIE MOJE PYTANIE... JAK WY TO ROBICIE NA ODLEGŁOSĆ? SKYPE? CZY VENT WAM WYSTARCZA ... ODGŁOSY NATURY ?


IDZICI SE POEXPIC

Ostatnio edytowany przez asus597 - 15-10-2009 o 17:42.
asus597 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:44   #3648
kura17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2009

Posty: 6
Domyślny

nie wierze koles ... przezwisko jest od podobienstwa do mojego nazwiska nie mam zamiaru sie o to z toba spierac pozatym jakbym ci to wytlumaczyl troszke madrzejszymi slowamia to pewnie bys nie zrozumial gdyz pewnie ledwo co podstawowke skonczyles badz jeszcze nie. i sprawdz co oznacza slowo "ciota" w jakims slowniku bo te slowo nie padlo w zadnej mojej wypowiedzi i prosze jeszzce raz napisz nick swojego maina
kura17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 17:45   #3649
kamba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2006

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: sto
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asus597 Pokaż post
WY MYSLICE O DOTYKANIU KOLESI ?haHAHHAHAHAHAHAHHA CO ZA POJEBY /GEJE/PEDALY/TRANZWESTYCI/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE/GEJE

NIGDY CIPKI NIEWIDZIELISCIE I NIZEOBACZYCIE TIBIJCZYCY

KURA CZY KURWA ? BO JUZ SIE NIELAPIE... JAK MOZNA MIEC PRZEZWISKO KURA hahahahhahaHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA kOLes loL IDZ SIE UTOP /POWIES/WPADNIJ POD SAMOCHOD CZY COS oK?

PRZEZWISKO kampa AHAHAHHA ROWNIE DOBRE HUHUHU

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I IDZ ZLAP SE SWOICH FLOW przyjaciół ZA HUJA ... I WŁASNIE MOJE PYTANIE... JAK WY TO ROBICIE NA ODLEGŁOSĆ? SKYPE? CZY VENT WAM WYSTARCZA ?


IDZICI SE POEXPIC
"NIGDY CIPKI NIEWIDZIELISCIE I NIZEOBACZYCIE TIBIJCZYCY" AHAHHAHHH zdziwilbys sie pojebany psychopato tibijski =]


Kampa? Nie znam takiego..

Ostatnio edytowany przez kamba - 15-10-2009 o 17:50.
kamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 18:03   #3650
asus597
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2009

Posty: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamba Pokaż post
"NIGDY CIPKI NIEWIDZIELISCIE I NIZEOBACZYCIE TIBIJCZYCY" AHAHHAHHH zdziwilbys sie pojebany psychopato tibijski =]


Kampa? Nie znam takiego..

ty widziales cipke przy porodzie nic wiecej

--- asus597 dodał 0 minut i 41 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kura17 Pokaż post
nie wierze koles ... przezwisko jest od podobienstwa do mojego nazwiska nie mam zamiaru sie o to z toba spierac pozatym jakbym ci to wytlumaczyl troszke madrzejszymi slowamia to pewnie bys nie zrozumial gdyz pewnie ledwo co podstawowke skonczyles badz jeszcze nie. i sprawdz co oznacza slowo "ciota" w jakims slowniku bo te slowo nie padlo w zadnej mojej wypowiedzi i prosze jeszzce raz napisz nick swojego maina
bedziesz płakać?

--- asus597 dodał 11 minut i 41 sekund później ---

Kura domowa (Gallus gallus domesticus) – ptak hodowlany z rodziny kurowatych, hodowany na całym świecie. W środowisku naturalnym nie występuje. Uważa się, że stanowi formę udomowioną kura bankiwa (Gallus gallus), lecz nie wyklucza się domieszki innych gatunków południowoazjatyckich kuraków (zarówno żyjących, jak i wymarłych). Udomowienie miało prawdopodobnie miejsce w III tysiącleciu p.n.e. w Indiach. Około 1000 p.n.e. kury hodowano już w Chinach, a ok. 500 p.n.e. w Egipcie i Europie, w tym w Polsce (odnaleziono kości kur podczas wykopalisk w Biskupinie). W tym okresie w Chinach prowadzono już sztuczne wylęganie. Jak wykazały badania, ówczesne kury przypominały dzisiejsze kury bezrasowe, lecz miały lepiej rozwinięte skrzydła.

KURY MIESNE ochodzą z Azji, gdzie do dziś w stanie dzikim żyją ich przodkowie. Cechuje je wysoka masa ciała (u kogutów przekraczająca nieraz 5 kg), dobry rozwój mięśni oraz niska nieśność. Ze względu na słabe parametry rozrodcze, w celu uzyskania brojlerów krzyżuje się je z rasami ogólnoużytkowymi.

KURY OGÓLNOUŻYTKOWE owstały ze skrzyżowania śródziemnomorskich kur nieśnych z ciężkimi kurami azjatyckimi. Mają łączyć cechy obu tych grup i w zależności od rasy przeważają cechy jednego bądź drugiego typu. Masa kogutów to 3 do 4 kg, a kur 2,2-3 kg. Nieśność w granicach 130-160 jaj rocznie. Mają z reguły silny instynkt kwoczenia.

KURY AMATORSKIE : * bojowce – rasy hodowane ze względu na swoją siłę i agresywność. Niektóre koguty mają po kilka ostróg na nodze. Używane do walk kogutów.
* kury karłowate – jedyna prawdziwie karłowata rasa to bantamki – masa 500 - 800 g, krótkie nogi, bardzo duży ogon i bardzo niską nieśność, co sprawia, że trudno je hodować. Ich pochodzenie nie jest pewne. Ceni się je jako doskonałe nasiadki podsuwając im jaja takich ptaków jak bażanty, przepiórki czy kuropatwy. Pozostałe rasy z tej grupy to potomkowie ras z innych grup, u których wystąpił defekt hormonalny. Ze względu na niski ciężar miały przez długi czas jedynie zastosowanie ozdobne. Obecnie ze względu na duży stosunek masy jaj do masy kury (odpowiednio ok. 35g i 1 kg) karłowate nioski są hodowane w celu pozyskiwania masy jajecznej z ich jaj.
* kury zniekształcone – kury z utrwalonymi zniekształceniami kośćca lub upierzenia. Zazwyczaj hodowane w celach ozdobnych:
o kury bezogonowe – brak u nich kręgów ogonowych.
o kury czubate – kostny guz na głowie sprawia, że pióra układają się w charakterystyczny czub.
o kury krótkonogie – nastąpiło u nich skrócenie niektórych kości długich, nie posiadają umiejętności grzebania, co pozwala na trzymanie ich jako ptaków ozdobnych w ogrodach.
o kury o anormalnym upierzeniu – występują u nich takie zmiany jak: bardzo długie sterówki (np. u kogutów rasy feniks dochodzą do 6 m długości), kury gołoszyje z nagą szyją, kury jedwabiste – bez haczyków w piórach, stąd wyglądają jakby pokrywało je miękkie futro.

Osobną grupę stanowią kury bezrasowe – są to ptaki hodowane przez wiele stuleci w prymitywnych warunkach bez określonego kierunku selekcji. Obecnie często krzyżowane z kurami rasowymi w celu podniesienia jakości mieszańców (efekt utrzymuje się jednak tylko przez kilka pokoleń). Kury bezrasowe charakteryzuje duża zmienność ubarwienia oraz wygląd najbardziej zbliżony do kur ogólnoużytkowych. Ich nieśność rzadko przekracza 100 jaj, które znoszą zazwyczaj na wiosnę i jesienią. Ich zalety to duża wytrzymałość oraz umiejętność wyszukiwania pokarmu, nieraz daleko od kurnika. Te zalety to w dużej mierze wynik doboru naturalnego

Ostatnio edytowany przez asus597 - 15-10-2009 o 18:03. Powód: Automerged Doublepost
asus597 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 18:12   #3651
kura17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2009

Posty: 6
Domyślny

xd gosciu prosze cie wez skoncz bo naprawde tobie leczenie nie pomoze ;o
kura17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 18:21   #3652
asus597
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2009

Posty: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kura17 Pokaż post
xd gosciu prosze cie wez skoncz bo naprawde tobie leczenie nie pomoze ;o
uswiadamiam ci prawde frajerze
idz poćwicz z kolegami z flow kto pierwszy sie spuści na monitor

skype wam to ułatwi

--- asus597 dodał 3 minut i 26 sekund później ---
KKAAAAMBBBAAAA

Murzynek KAMBA pod knajpą mieszka, złodziej i s*****el ten nasz koleżka, chodzi i pije przez całe ranki, potem sie ***** u swego chłopaka, a gdy do domu od kurwy(kury) wraca, śpiewa w*****ony, płyty przewraca, gdy ojcjec krzyczy - KAMBO łobuzie, KAMBA mu szmatą zatyka buzie, pierdoli wszystko i pije codzień, bo jest skurwysyn, s*****el i złodziej, zgwałcił już wszystkie swoje chłopaki, wszystkie te dzieci i ich ojców, a gdy mu tego nie wystarczyło, jebał co złapał, co tylko było, gdzieś na poboczu stał stary klasztor parę zakonnic i stary pastor....


ahushausuahs

Ostatnio edytowany przez asus597 - 15-10-2009 o 18:22. Powód: Automerged Doublepost
asus597 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 20:26   #3653
AxeVice
Użytkownik Forum
 
AxeVice's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2009
Lokacja: Tarnów
Wiek: 31

Posty: 406
AxeVice ma numer GG 3102402
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yanne Pokaż post
Mnie ten film nie chodzi ((
__________________
AxeVice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 21:35   #3654
Jawor131
Użytkownik Forum
 
Jawor131's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Take Over
Świat: Morgana
Poziom: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AxeVice Pokaż post
Mnie ten film nie chodzi ((
Odtwórz przez real media playera bo chyba tylko on obsługuje rmvb.
Jawor131 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2009, 21:57   #3655
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

a mi chodzi ale badziewna jakość, co chwile jakieś pixele na siebie nachodzą, zero prawie normalnego filmu, który dałoby się oglądać
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2009, 18:12   #3656
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Filmik by był fajny jakby go robił ktoś o mocnym kompie. Bo tak to nie da się oglądać czarnych pixeli
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2009, 20:50   #3657
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrju88 Pokaż post
Filmik by był fajny jakby go robił ktoś o mocnym kompie. Bo tak to nie da się oglądać czarnych pixeli
te czarne pixele są wynikiem konwertowania z avi do RMVB


normalna jakość video (avi) tak jak powinno to wyglądać
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


TAK TRWA PRZETWARZANIE TERAZ TEGO VIDEO NA STRONCE (TAK JAK NA YT) WIEC MYSLE ZE WCIAGU 3-12H BEDZIE JUZ DOSTEPNY...



/magro
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 11:21   #3658
Lavi0
Użytkownik Forum
 
Lavi0's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lavio Cold
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

@Angelosy i inne przydupaski.


Robicie filmik jak zabijacie bot chary i później cieszycie puchę, kreując siebie na uber pk team? Kiedy wy możecie tylko na wykopkach ziemniaki zbierać.




`Miodu
__________________
` Miodu
Lavi0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 11:48   #3659
kura17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2009

Posty: 6
Domyślny

Angelos "ja nie bylem na vaoecie " na filmiku slychac twoj glos i widac przy tym na vencie nick vaoet~ . Pozdro milego pz camp .Jak ja lubie jak ludzie sami z siebie robia debili ;>

--- kura17 dodał 13 minut i 4 sekund później ---

zapomnnialem dodac russel bedzie z was dumny ze mimo jego kapitulacji dalej robicie cos na ty serverze XDDDDDDDDDDDDDDDD

Ostatnio edytowany przez kura17 - 17-10-2009 o 11:48. Powód: Automerged Doublepost
kura17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 16:37   #3660
Angelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009

Posty: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kura17 Pokaż post
Angelos "ja nie bylem na vaoecie " na filmiku slychac twoj glos i widac przy tym na vencie nick vaoet~ . Pozdro milego pz camp .Jak ja lubie jak ludzie sami z siebie robia debili ;>

--- kura17 dodał 13 minut i 4 sekund później ---

zapomnnialem dodac russel bedzie z was dumny ze mimo jego kapitulacji dalej robicie cos na ty serverze XDDDDDDDDDDDDDDDD
Wyjebane mam na twoje kawalki jak i na Ciebie po calosci , tylko zapomnialem dodac na vt , jak byles ostatnio, zebys nie seplenil , jak do mnie mowisz.

@Lavio

Zgadza sie , ja skrecalem film i dodawalem vt recordy , jednak to nie moj glos slychac na filmiku i nie ja bylem na akcji.

Nie zabilem ani jednego twojego chara ani zadnego innego , Vaoet to NIE MOJ CHAR. Powiedzialem to raz na tibia.com i nie widze sensu tego powtarzac. Nie chce juz grac kozaka na forum - jak chcesz pogadac o tym , podaj jakies vt albo wejdz na to Unitas i zobaczysz , czy mam taki glos jak na nagraniach.

@Flow
Nie mam duzego wplywu na to , czy mnie kicknienie z serva czy nie , bo bylem kiedys zydem i teraz mam malo do gadania... ale czy to wporzadku ? ze ktos mnie obwinia za rzeczy , ktorych nie zrobilem. Co do Angelosa od 1 zaczely mi sie wyklady i nie mam za duzo czasu zeby grac i logowac na nim , wiec jesli ktos by mial jakas sprawe (ktos inny od Lavia) niech pisze tutaj lub liscik na ankh.

To chyba tyle z mojej strony , pozdro
'Stupid Comments ? I don't care '
Angelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin 3