Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-12-2009, 13:54   #2981
Sherlock_Holmes
Użytkownik Forum
 
Sherlock_Holmes's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2009
Lokacja: Malo istotne?
Wiek: 34

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 150
Domyślny

Bardzo jestem ciekaw, kto to ten "What" haha. Skoro jestes taki cwany to napisz do Zutera hahaha.
__________________
...srogo mam wy***ane na tych, co za plecami
ranią mnie słowami, oni przyjaciółmi nie są,
przyjaciółmi być nie mogą...
Sherlock_Holmes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2009, 14:09   #2982
twistoff
Użytkownik Forum
 
twistoff's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2009
Wiek: 33

Posty: 171
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Ludzie skonczcie z tymi placzami o noob char bez war moda.Pamietacie co bylo na samym poczatku wojny?Nephilism mieli za soba chyba 3 gildie noob charow,i na kazdej bitwie naszych membersow blokowalo co najmniej 2x tyle ludzi,niz teraz was.Ofc my plakalismy z tego powodu,a wy mowiliscie nam to samo co my mowimy wam teraz.Sytuacja sie odwrocila,wiec teraz wy się męczcie.Pozatym jaki jest sens wprowadzac gildie supporterow z malymi lvlami do wojny?Padali by jak muchy,a tak przynajmniej skutecznie wam uprzykrzaja zycie,a nam pomagają.I O TO CHODZI
twistoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 16:30   #2983
Zel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 08 2009

Posty: 6
Imię: Centaur il
Świat: Azura
Poziom: 130
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goton Pokaż post
Centaur, póki pisze się przez ó.
dzięki poprawione // nigdy nie byłem mistrzem ortografii, ale mam papierek na dysleksje to usprawiedliwia ;p
Zel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 16:33   #2984
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez What Pokaż post
Ale jak widać wy "wielcy wanted" nie umiecie grać FAIR.
Haha, owned!
Przytocze kilka postów z tibii.de, ktore oddają sedno:

"I have to ramind you that that was you who started war with Impact and Deduwa, so don't complain now that they are not letting you fu*k themselves. They are part of the war, so they are supporting us as they can.

Also you have your own supporters (Rush Them + a lot of players without guild), so tell them to come on action and support you. What's problem?"

"Typically Nephilims their whining is always about : WHY DEDUWA & IMPACT NO IN WAR MODE!?.
Grow up as everyone always tell you with a smack in your face, you declared on them now shut up and lets go OB. "

"WHY, is ppl starting to whining?
You are telling we are lame, got noobchars blocking you etc, you did put ur self in that situation dont come and cry in forums please. dont.
And Whos the lame ones? U got spy in our ventrilo...
Ahh btw, Its a game, having players outside war mode is a strategy to win over you guys simple..We are using IN-GAME tactics to win over you, not using spys etc in ventrilo."


W skrócie dla tych co nie rozumieją:

- chcieliście wojnę z nimi to macie.
- jak narzekacie na zbyt dużą liczbę supporterów - przyprowadźcie swoich, to szanse się wyrównają.
- blokowanie supporterami w grze to element gry, i jest to jak najbardziej fair
- nie fair za to jest zdobywanie nielegalnie przewagi botem. tyle razy prosiliśmy o wyłączenie bota, to nie było reakcji, dlaczego wiec zatem teraz my mamy iść wam na rękę, skoro was na to nie było stać?
- dodatkowa pomaga wam spy.
- przez 3/4 wojny to po waszej stronie były ze trzy supportujące gildie, 2x wiecej osob niz my teraz mamy, wtedy było jakoś dobrze, a nikt z nas nie płakał z tego powodu na forum. straciliśmy z tego powodu wiele ludzi, i udaremnili nam zdobycie wielu fragów, więc jak wy z tego tytułu też jakieś stracicie, to chyba nie będzie większego problemu.


Podsumowując - Nephy przegrały w dwa dni dwa OB i już 1000 postów na forach jacy to my jesteśmy nie fair, haha.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 17:01   #2985
twistoff
Użytkownik Forum
 
twistoff's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2009
Wiek: 33

Posty: 171
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Na nasze teksty typu - "gracie nie fair",wy odpowiadaliscie - "mistrz nas uczył ;]]]", "uczyliśmy się od najlepszych [;[;[;" Pamięć słabiutka się robi, jak po piździe dostajecie
twistoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 17:10   #2986
azuramistrz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2009

Posty: 32
Domyślny

mazdzacym wynikiem przegralismy ob 50:0 normalnie o czym wy tutaj mowicie?
azuramistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 17:23   #2987
twistoff
Użytkownik Forum
 
twistoff's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2009
Wiek: 33

Posty: 171
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

2 razy s*******aliscie w tym raz przegraliscie 18 fragami.To ze zabiliscie 3 br'ow,to akurat nie problem wanted,bo oni nie sa z nami na vt
twistoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 17:35   #2988
Goton
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2009
Lokacja: Lubań/Wrocław

Posty: 17
Imię: Sir Goton
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zel Pokaż post
dzięki poprawione // nigdy nie byłem mistrzem ortografii, ale mam papierek na dysleksje to usprawiedliwia ;p
Niestety, muszę cię zmartwić, ale "papierek" nie usprawiedliwia lenistwa.
Jeśli nie słownik internetowy, to chociaż wpisz wyraz w wyszukiwarkę google i już masz 100% pewność poprawności swoich wypocin.

Pozdrawiam
Wojtek
Goton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 18:35   #2989
Xandael
Użytkownik forum
 
Xandael's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unfair
Świat: Azura
Poziom: 61
Domyślny

I tyle krzyku przez to, że jakiś "what", który najprawdopodobniej jest nikim w Nephilims (o ile tam w ogóle jest) gada głupoty. Myślę że czas zacząć czytać ludzi który na prawdę są w Nephilims (Zuter, Limehit) a nie robicie taką aferę o byle noobchara.

/Piotrek
Xandael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 18:53   #2990
Eloth'
Użytkownik Forum
 
Eloth''s Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2009
Lokacja: Sieradz

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xandael Pokaż post
I tyle krzyku przez to, że jakiś "what", który najprawdopodobniej jest nikim w Nephilims (o ile tam w ogóle jest) gada głupoty. Myślę że czas zacząć czytać ludzi który na prawdę są w Nephilims (Zuter, Limehit) a nie robicie taką aferę o byle noobchara.

/Piotrek
Juz wole czytac co pisze Kamyxx niz Zuther i Limehit.
__________________
Eloth' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 18:57   #2991
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

ble ble ble fuj fuj fuj
Nie wyszli bo nie bylo marjana koniec kropka przecinek.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end

Ostatnio edytowany przez tajemniczy111 - 21-12-2009 o 08:27. Powód: bo tak
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 19:04   #2992
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

@Jacko
Przeciez mamy remis na war modzie, wiec na jakiej podstawie mowisz, ze jestesmy lamusami? XD
No to przeciez roz*******am was na forum 26/h .
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 19:32   #2993
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

To bylo do przewidzenia ze nemhilims sie obsraja i nie wyjda na ob,i bedą wciskać bajeczki typu "nie wyszlismy zeby was wku**ć"
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 19:52   #2994
Eloth'
Użytkownik Forum
 
Eloth''s Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2009
Lokacja: Sieradz

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
Ja was chlopaki nie rozumiem. Jestescie pro elo ludzie. Jebiecie alla ha a boicie sie wyjsc na openke? Jebia mnie takie texty typu macie kurwa savanow macie brazoli. Przenoscie tu swoich kolegow moze wtedy bedzie cos sie dzialo, bo jak narazie w tym war modzie pokazaliscie ze jestescie "lamusami".
A ty kurwa kamyxxie powinnienes nas solo rozjebac, a Ciebie kurwa nie maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Jebcie sie. Szkoda mi czas na takie pierdoly jak wy.
Kamyxx jest na akcjach!
Dec 19 2009, 18:54:49 CET Slain at Level 99 by Atreihel, Farmazon, Judofix butcher, Lord Laban, Mahoone, Nejufevu, Niewiniatko, Pelefant and Piwug.
Dec 18 2009, 19:36:11 CET Slain at Level 100 by Farmazon, Fraston Yona, Lord-umit, Piwug, Sir Goton and Tetsi.
Dec 18 2009, 19:28:08 CET Slain at Level 101 by Farmazon, Gonzalez de'Brava, Harukata, Issaya and Niewiniatko.
Dec 18 2009, 19:20:22 CET Slain at Level 102 by Harukata, Nejufevu, Urbexx, Vera Tura and Ziomeck.
__________________
Eloth' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 20:02   #2995
Lakii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 12 2009

Posty: 32
Świat: Azura Neutral
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
a ty ogar napiszesz do mnie na vent ?
A kto chce gadac z rudym lamusem?
Lakii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 22:29   #2996
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ansekabanse Pokaż post
To bylo do przewidzenia ze nemhilims sie obsraja i nie wyjda na ob,i bedą wciskać bajeczki typu "nie wyszlismy zeby was wku**ć"
Hmm, niestety - możesz mi wierzyć albo i nie - wcale nie wyszlismy żeby Was wkur..zyć, tylko po prostu z Miśkiem, Marjanem i jeszcze 3 innymi osobami od nas graliśmy w piłę akurat na hali. Możecie uznać że się Was boimy, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś i wolę sobie pokopać piłke niż spamować w klawiaturę ;P

Pozdrowienia
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 22:46   #2997
Acriati
Użytkownik Forum
 
Acriati's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2009
Lokacja: Olsztyn

Posty: 80
Imię: Monek
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 133
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Hmm, niestety - możesz mi wierzyć albo i nie - wcale nie wyszlismy żeby Was wkur..zyć, tylko po prostu z Miśkiem, Marjanem i jeszcze 3 innymi osobami od nas graliśmy w piłę akurat na hali. Możecie uznać że się Was boimy, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś i wolę sobie pokopać piłke niż spamować w klawiaturę ;P

Pozdrowienia
od paru dni nareszcie konkretny post, i to rozumiem, piłeczka, jakieś piwko, jedna akcja mniej srać na to ale no prosze powiedz, czujesz ten dreszczyk emocji biegnac na ob? ....taaaa czujecie lekki dyskomfort
__________________
MONEK
Acriati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 22:47   #2998
Kubek_ll
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2009

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez twistoff Pokaż post
2 razy s*******aliscie w tym raz przegraliscie 18 fragami.To ze zabiliscie 3 br'ow,to akurat nie problem wanted,bo oni nie sa z nami na vt
Bez kitu, jaki ty popierdolony jestes. Nie wiem gdzies ty sie taki uchowal. Najpierw przez kilka miesiecy baliscie sie podpisac war mode, a teraz teksty typu, cyt.: "chcieliscie to macie war mode", "nep~sie obsralo i nie wyszlo na ob", "jestescie lamusami", "dostajecie po pizdzie". Wy dostajecie po tej pizdzie od momentu kiedy wanted sie podzielilo, wiec zamknij juz ten nie wyparzony pysk i jebnij sobie tego baranka o sciane.
Kubek_ll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 22:58   #2999
twistoff
Użytkownik Forum
 
twistoff's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2009
Wiek: 33

Posty: 171
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubek_ll Pokaż post
Bez kitu, jaki ty popierdolony jestes. Nie wiem gdzies ty sie taki uchowal. Najpierw przez kilka miesiecy baliscie sie podpisac war mode, a teraz teksty typu, cyt.: "chcieliscie to macie war mode", "nep~sie obsralo i nie wyszlo na ob", "jestescie lamusami", "dostajecie po pizdzie". Wy dostajecie po tej pizdzie od momentu kiedy wanted sie podzielilo, wiec zamknij juz ten nie wyparzony pysk i jebnij sobie tego baranka o sciane.
Jestes tylko dowodem na to,jak bardzo jestescie zesrani ta cala sytuacja hah ;] Owszem dostawalismy po pizdzie,ale teraz sytuacja w wanted bardzo zmienila,i po pizdzie dostajecie wy.Nie ma problemu nie wyszliscie dzis,od nas ludzie troche poexpia i pobawimy sie jutro.Wydzwoncie sobie cala ekipe,ustawcie sie z supporrterami zeby pozniej nie bylo lamentu i zobaczymy kto jest lepszy na otwartym ob a nie na akcjach gdzie polowe roboty odwalal za was bot
twistoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2009, 23:07   #3000
Kubek_ll
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2009

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez twistoff Pokaż post
Jestes tylko dowodem na to,jak bardzo jestescie zesrani ta cala sytuacja hah ;] Owszem dostawalismy po pizdzie,ale teraz sytuacja w wanted bardzo zmienila,i po pizdzie dostajecie wy.Nie ma problemu nie wyszliscie dzis,od nas ludzie troche poexpia i pobawimy sie jutro.Wydzwoncie sobie cala ekipe,ustawcie sie z supporrterami zeby pozniej nie bylo lamentu i zobaczymy kto jest lepszy na otwartym ob a nie na akcjach gdzie polowe roboty odwalal za was bot
Juz dawno zobaczylismy, ze na otwartym ob lepsze jest Neph~. Takze niczego tu udowadniac nie musimy i na ob tez nie musimy wychodzic za kazdym razem kiedy wy tego chcecie. Nie musimy dzwonic po cala ekipe, tak jak wy to robicie (niklasy, dempahy, banany i jebane savany)bo dajemy rade w tyle osob ile nas tam widac. A po pizdzie i tak dostajecie dalej wiec luzuj majty kolego, bo ci zylka w dupie peknie i dopiero bedzie
Kubek_ll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:35.


Powered by vBulletin 3