Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-03-2013, 23:03   #1
Snakeey
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Po dłuższej nieobecności...

Witam wszystkich.

Mam pewien dylemat i liczę na to, że znajdzie się ktoś kto ukierunkuje mnie...Nie miałem styczności z Tibią od ponad roku, mam zamiar powrócić, założyć całkowicie nową postać na świecie PVP. Wcześniej moja "kariera" obejmowała tylko Palladynów, miałem ich sporo na poziomach 40,60,90+...Moja dotychczasowa gra obejmowała światy non-pvp.

Prosiłbym o pomoc w wybraniu świata PVP gdzie panuje raczej spokojna atmosfera i nie roi się od oszołomów polujących na innych.

Z racji tego, że sporo czasu mnie nie było, pojawiło się sporo aktualizacji prosiłbym również o szybkie streszczenie co nowego w ostatnim roku pojawiło się u Pallka i u Druida, mam dylemat którą postać wybrać.

Czasu na grę nie będzie nie wiadomo jak sporo, praca, dom, obowiązki wszystko ogranicza to.... Konto przez pierwszy miesiąc będzie posiadać status Free, po miesiącu grania będę chciał przejść na Premium.

Tak więc...czy byłby ktoś w stanie pomóc w doborze świata PVP (będę grać sam) i pokrótce streścić co nowego u RP i ED ? Ewentualnie wyrazić swoją opinię na temat danej profesji po ostatnich zmianach...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-03-2013, 16:27   #2
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Nastała era bota. Sam nie gram aktywnie, ale skoro grales tylko palkami to polecam co druida ew sorca (sam preferuje sorce). Jezeli nie masz czasu na pg to polecam serv Aurora (lub ten drugi x2, nie pamietam nazwy tez na "A"). Server ten nie jest zdominowany przez gildie w takim stopniu, ze jakbys chcial zabic jakiegos noobka na respie to nie wpadnie po ciebie 200lvl +. Tyle z mojej strony, osobiscie zamierzam wrocic do gry w maju/czerwcu
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2013, 19:13   #3
Snakeey
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dzięki bardzo za odpowiedź Johanes. Właśnie jestem w trakcie robienia postaci na Aurora, będzie to ED.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:22.


Powered by vBulletin 3