Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-07-2015, 12:35   #1
SoneQ
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2011

Posty: 6
Domyślny Powrót, premium, profesja

Witam serdecznie. Po jakimś czasie postanowiłem wrócić do Tibii i mam pare pytań.

1. Na aktualne czasy - jaką profesję wybrać, dodam, że nie jestem jakimś profesjonalnym graczem Tibii
2. Premium - do jakiego lvla można ciągnąć przy premium i czy opłaca się kupować je od razu?
3. Serwer - Jaki serwer aktualnie polecacie wybrać? Kiedy gram w MMO lubię jak widzę dużo ludzi
4. Liczba graczy - No właśnie. Masowe banowania botów. Czy opłaca się jeszcze grać w Tibie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam.
SoneQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2015, 14:03   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

1. Tego nikt Ci nie doradzi. Każdy ma inne preferencje wobec profesji. Zależy jaki stal gry Ci odpowiada.
2. Opłaca się kupować od razu. Bardzo ułatwia grę.
3. Na początku określ typ serwera jaki Cię interesuję. Open pvp czy optional pvp. Na pierwszym można tłuc się z przypadkowymi graczami, a na drugim nie. Jedynie jak chcesz powalczyć to trzeba ustawić war między gildiami.
Serwery wybieraj europejskie - mniejsze lagi i więcej polaków.
4. Jeden powie, że się nie opłaca bo to strata czasu, jak każda inna gra. Dla innego będzie to dobry zabijacz czasu. Liczba graczy maleję. Cipsoft ma trochę złą politykę. Grają obecnie tylko starzy gracze. Nowych jest bardzo mało. Dlatego też średnia wieku graczy jest dość wysoka. Sytuacja z botami się poprawia. Coraz mniej jest farm gp, bo cena jest dość niska. Boty też są banowane dość sprawnie, wiadomo, nie działa to idealnie, ale działa.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:12.


Powered by vBulletin 3