Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-03-2005, 21:29   #1
Perwol
Użytkownik forum
 
Perwol's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 31

Posty: 15
Perwol ma numer GG 6586031
Problem Hackowanie postaci

Denerwują mnie hakckerzy którzy haclkują postacie (przeważnie lvl 20+) i je rookują. Mój kumpel zrobił sobie knighta 21 lvl miał super skile i stuff i jakiś debil hacker zhackowal mu tą postac. Gdy wkońcu udało mu się zalogować tą postacią zobaczył ją na 8 lvl ze skilami po 21/17 tak sie wkurzył że rozpiep.... klawiature z nerwów. Ostatnio stoje sobie pod dp i postac która miała 42 lvl (elite knight[nicku nie podaje]) i hacker biega i mówi zeby go zabić. Wkońcu jak z kumplem zobaczyliśmy że ta postać ma już 31 lvl sie wkurzyliśmi i biegliśmy z nim żeby go nikt nie zabił ale wkońcu gość zwiał .
P.S. Wyazy współczucia dla posiadacza tej postaci
Perwol jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-03-2005, 21:42   #2
Devx
Użytkownik Forum
 
Devx's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Chorzów ( taka wiocha xD )
Wiek: 33

Posty: 83
Devx ma numer GG 1620997
Brak ikony

Wiesz mi się wydaje że hakerzy chcą jak najwieksze lvl hakować a potem nie maja co robic z postacia to rookują , red skulla robia . lub zaciągają długi ale nie zawsze im sie to udaje jak ktos np : na kompie nie na antywira to się nie dziwie a tak wogule 20 lvl mial twój Qmpel i rozwalil krawiature lol ?
( 20 lvl w tydzien morzna nabic )
__________________
Obecnie czekam na nowy swiat


Tibia RuLeZzZzZ...


" ŻyJ TaK AbY Po TwOjEj ŚmIeRcI TwOi PrZyJaCiElE OdCzUwAlI PoTwOrNą NuDe....
Devx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 21:48   #3
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

wg mnie to w ogóle tego nie nazwal bym hakowaniem, ale tylko wylawianiem naiwnych, albo jakos jeszcze inaczej, bo w 99% to nie hakerzy tylko jacos niedzielni nastolatkowie sie bawia i szukaja naiwnych 20 kilku lvleach, potem ich nagabuja az uzyskaja potrzebne informacje, albo jeszcze inaczej komus ktos daje haslo, tamten innemu, inny jeszcze komus i po sprawie, albo jeszcze inaczej komus podpatrzyl ktos jak sie logowal passy i po sprawie, jak juz mowisz o hakowaniu jego "swietnej" 20 lvlowej postaci pomysl troche - to nie boli

Ostatnio edytowany przez emilok - 19-04-2007 o 23:15.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 21:59   #4
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Devx
a tak wogule 20 lvl mial twój Qmpel i rozwalil krawiature lol ?
( 20 lvl w tydzien morzna nabic )
dla niektorych zrobienie tego 20lv to kwestia kilku dni... ale dla osob poczatkujacych 20lv to miech albo jeszcze wiecej ( a jak ktos jest nubek to moze grac w tibie 3 lata i tego 20lv nie zdobedzie), a jak ktos niszczy klawiature z powodu shakowania 20lvla napewno zalicza sie do tych poczatkujacych osob i taki 20lv ma dla niego spora wartosc.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 22:03   #5
aliens
Użytkownik Forum
 
aliens's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Wiek: 37

Posty: 36
Domyślny

Zasada jest prosta wystarczy nie używać nielegalnych programów ani nie ściągać podejrzanych plików. W kompie mieć zainstalowanego i dobrze skonfigurowanego firewalla i antywira i to wystarczy aby w wielkim stopniu uniknąć hacka mimo wszystko jednak jakies prawdopodobieństwo zawsze istnieje.
aliens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 22:06   #6
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Perwol
tak sie wkurzył że rozpiep.... klawiature z nerwów.
Po pierwsze masz nienormalnego kolege, po 2 'hacki', jak to nazywacie NIE biorą się z niczego, wiesz o co chodzi, więc nie ma się czym bulwersować.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 22:14   #7
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Perwol
tak sie wkurzył że rozpiep.... klawiature z nerwów.
Zamiast nowej klawiatury mógł sobie konto nowe kupic... lepiej by mu to wyszło... Szkoda mi go... Bierze tibie zbyt poważnie, jest naiwny(jakos go musieli zhackować[pewnie sciagnal jakies gowno albo sie nabral na free PACC]) i do tego zbyt nerwowy... Dokładne odwzorowanie gościa, który nie powinien grać w tę grę...
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2005, 22:31   #8
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Cytuj:
Haker lub hacker (ang. hacker) to osoba o bardzo dużych praktycznych umiejętnościach w sprawach związanych z komputerami – dla której obcowanie z komputerami jest nie tylko środkiem, ale celem samym w sobie.

Wśród hackerów określenie to ma charakter wręcz tytułu honorowego i nie jest nadawane lekką ręką. Nazwanie kogoś hackerem jest wyrazem dużego szacunku, jaki się posiada wobec umiejętności danej osoby. Stosuje się także odpowiednio skwantyfikowane określenia, np. Perl hacker oznaczające osobę bardzo dobrze znającą język Perl.

Słowo to jest też stosowane przez media w znaczeniu włamywacza komputerowego, które to użycie jest bardzo niepopularne wśród hackerów i uważane przez nich za błędne.
Więc przestań się wypowiadać o rzeczach na temat których nie masz pojęcia. Nie obrażaj ludzi, okej?
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 07:46   #9
Belefiz
Użytkownik Forum
 
Belefiz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 164
Stan: Na Emeryturze
Belefiz ma numer GG 6661337
Domyślny

$orcerer ma rację. Taki co kradnie postacie to poprostu złodziej nie hacker -.-
__________________
Retired...
Belefiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 08:05   #10
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Umiejętności Tibijskich 'hakerów' ograniczają się do zrobienia stronki pseudo tibia.com i naciągania ludzi na wpisywanie haseł i numerów kont albo ładowania keyloggerów do nielegalnych plików typu TibiaGG i innych nagminnie uzywanych przez graczy tibia-hacków. Jak ktoś jest na tyle głupi aby dać się nabrać na coś takiego ... Na szczęście większość tych osób zasługuje na hacka bo sami się o niego proszą instalując TibieGG itd. szkoda mi tylko tej małej grupy newbe, którzy nie umieją grać, nie znają zasad i zagrożeń i dają się nabrać na fałszywą pomoc innych graczy.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 08:27   #11
error błąd
Użytkownik Forum
 
error błąd's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Szczecin,Inferna,Ab'dendriel :P
Wiek: 35

Posty: 116
Domyślny

@pebe83
tak, znam to . Moj kolega sie zalogowal na taka strone i co?Zgadnijcie...
Topic: Tibijski "hacker"(sacker?)- jest to polaczenie nooba ktory nie umie postaci zrobic, o wiekszym "umysle" (umie dawac KL ). Ten "hacker" to nieodloczona czesc gry, bo kazdy NIE lubi np. Pk,Hackerow,noobow, newbie(tylko niektorzy) jest to wrodzone w tibii, po prostu .
__________________
eh... po co mi tibia?:/
postac: fajna
nick: nie powiem
prof: knight
lvl: 8
skille: 72/69
eq:c-armor, c-legs, c-helmet, c-shield, f-axe, BoHy(skad?, ze starej postaci ;])
swiat: pacera
error błąd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 15:16   #12
Averus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 160
Domyślny

Usuniete. Usuniete. Usuniete.

Ostatnio edytowany przez Averus - 29-07-2009 o 00:49.
Averus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:04   #13
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Averus
Mi "ukradli" razem 3 postacie...
Złapałem keylogga z rec., na Tibii.pl jeżeli sie nie mylę...
Niech ktoś podpowie jakis program do wykrywania tego badziewia, i da link...
Keyloggera z .rec ... dobre dobre .. dalej sobie tłumacz, że ten keylogger nie był z nielegalnego programu np. TibiaGG. Najlepiej zwalać wszystko na TibiCam i pliki .rec ponieważ ich uzywanie nie jest zabronione.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:05   #14
maripo
Użytkownik Forum
 
maripo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 32

Posty: 191
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 66
maripo ma numer GG 1138995
Domyślny

Wiesz ja polecam AVG free edition możesz go ściągnąć na underpl.org


Link: http://underpl.org/main.php?d=1&cat=109&dfile=2507

Niema keyloggera ani virka bo niezaliczam się do tych "graczy"

Wykrył już kilka keyloggerów na kompach moim i kolegów, problemem jest to że prawie codziennie się atualizuje przez 1-2 min przy włączeniu kompa
maripo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:20   #15
Vermyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Kathmandu, Nepal
Wiek: 35

Posty: 390
Imię: Vermyn
Profesja: Elite Knight
Gildia: Core
Świat: Lunara
Poziom: 85
Domyślny

Dude, ludzie sa hackowani z wlasnej glupoty przez keyloggery, ktore sami sciagaja z neta, dlatego nie szkoda mi ich -.-'
__________________
Signed
Vermyn
† "Obsequium amicos, veritas odium parit." †
Vermyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:13   #16
Perwol
Użytkownik forum
 
Perwol's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 31

Posty: 15
Perwol ma numer GG 6586031
Domyślny

Macie racje ''hackerzy'' hackuja najwieksze lvle. Ale tez macie racje z tym ze hacker to znaczy co innego ci co hackuja postacie to po prostu zlodzieje i nooby!!! Strzerzcie sie noobow!!! Mam postac 25 knighta i ostatnio przyczepil sie do mnie jakis gosc i sie podal za GM'a chociaz nie mial na poczatku imienia ''GM''
i zaczal cos snuc ze mam virusa na koncie i kazal mi podac passworda i accounta
ale ja sie kapnolem ze to ne GM i podalem mu jakies niestworzone passy i acc.
i tak najlepiej pozbywac sie noobow i zlodzieji !!!

Precz z noobami i zlodziejami!!!

I chroncie sie przed keylogerami!
Perwol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:40   #17
Averus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 160
Domyślny

Usuniete. Usuniete. Usuniete.

Ostatnio edytowany przez Averus - 29-07-2009 o 00:47.
Averus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 21:02   #18
Morzewik z Aurei
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Najlepszym sposobem na ochrone przed hacknieciem postaci byloby granie w tibie majac DOS'a , gdyz jest to system jednoprogramowy (tylko jeden program moze byc uruchomiony naraz). Chodzila by wiec tylko tibia , a procesów byloby 0. Ale niestety niema wersji tibi na dosa, i winampa by niebylo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 21:04   #19
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

najlepszym soposobem na nie dostanie hacka (sprawdzony w 10000%) jest nie granie w Tibie... proste ?
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 21:13   #20
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Averus
Jeżeli nie słyszałeś o tej sprawie z keyloggami w rec. to nie jesteś winny, bo była to pewnie bzdura, acz moze prawdziwa, chodziło o jeden filmik, sam niewiem jak tam by mógł byc keylogg. Wybaczcie jestem wściekły, ale zapewniam, że nie używałem nic poza TibiCAM i na 100% mam keya z jakiegos niby filmiku(czasem jakiś nie działa, może któryś nie działał bo to wcale nie był film), zresztą kto to wie, może kiedyś zrobiłem cos głupiego i nie pamietam... Pewnie kiedys nie zwróciłem uwagi na coś... Nieważne, nie mam postaci...
Słyszałem i to bardzo dużo gdyż autor tematu znalazł keyloggera w filmiku, który został nagrany przez mojego kumpla a na forum był dodany przeze mnie i ja go udostępniałem innym. Dany filmik miał normalnie odtwarzać film a keyloggera instalować jako bonus (więc twoje filmiki niedziałające odpadają). Chodziło o filmik z Annihilatora robionego przez Harrego Marrego na Securze. Autor tematu po tym jak został wysmiany przez kilkanaście (kilkadziesiąt ?) osób nagle stwierdził, że się POMYLIŁ i w tym filmiku nie ma keyloggera. Plik został wysłany do MKS i oni go również sprawdzili i zgadnij co ? To jest zwykły plik binarny. Jak narazie nadal uważam, że keylogger w .rec to mit aż ktoś tego nie udowodni.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:34.


Powered by vBulletin 3