Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-03-2005, 17:57   #21
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uncle Warrior
Ale wiesz, oni myślą, że są 1337, że są kimś za***istym jak powiedzą, że piją piwo czy coś w tym stylu ;d To samo idzie za klnięciem Pozerstwo i tyle trzeba ignorować chyba, że ktoś uważa to za dobry moment do zjechania kogoś tak też można
Ja nie pije... jedynie herbate ;P
Z tego mam rozumieć: "Nie znam żadnego z tych 12 latków, nie wiem jakie mają oceny. co robią, ale są pozerami i gówniarzami, trzeba takich ignorować"?

@Topic
Myślcie sobie, że jestem pozerem, ale przy okazjach z kumplami lubię wypić jakiegoś małego dębowego or something, co dzdaża się bardzo żadko, i to nie dlatego, ze czuję się gorszy, gdybym się czuł gorszy piłbym przy każdej okazji o papierosach już nie wspominając(oczywiście nie palę). Czy jak pieprzony 12 latek napisze, że ma kaca to znaczy, że to pozerstwo? A jeżeli na prawdę ma i ma w dupie komentarze od "dojrzałych" 13 latków, którzy im napiszą, że są gówniarzami? Ja jestem głupim 12 letnim gówniarzem. O dziwo jako jeden z niewielu takich mam umiar i nie czuję się gorszy kiedys starsi kumple piją jakieś świnstwo...
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-03-2005, 18:16   #22
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

hmm.... mi niekiedy daje mąż mojej siostry i najlepsza jest WARKA STRONG
__________________
"Bo nie możemy nie mówić tego cośmy słyszeli i widzieli"
Dz 4,20
eldian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:39   #23
Brzydal
Użytkownik Forum
 
Brzydal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Bydzia
Wiek: 36

Posty: 28
Brzydal ma numer GG 3168941
Domyślny

Taaaak...Bryna wszyscy wiedzą że ze Zdzichem sączycie bo 3 specjale naraz, ale ujawnianie tego do publicznej wiadomosci to juz skandal. Przez Ciebie dzieci zamiast zająć sie czymś pozytecznym mysla 3 godziny co by tu napisac zeby komus zaimponowac.W temacie wyrażnie bylo napisane od 18 lat, wiec nie wiem dlaczego wydowiadają sie dzieci 11 czy 12 lat. TO juz nawet nie jest smieszne. Moje gusta znasz... juzsie kiedys wypowiadałem.

BORYNA LEPIEJ BYS GRAL A NIE SIE OPIEPRZASZ !!!!
__________________
Hail Unforgivens!



Brzydal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:45   #24
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boryna
Jakie piwko lubicie najbardziej??
Tyskie w towarzystwie przyjaciół...
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:47   #25
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brzydal
Taaaak...Bryna wszyscy wiedzą że ze Zdzichem sączycie bo 3 specjale naraz, ale ujawnianie tego do publicznej wiadomosci to juz skandal. Przez Ciebie dzieci zamiast zająć sie czymś pozytecznym mysla 3 godziny co by tu napisac zeby komus zaimponowac.W temacie wyrażnie bylo napisane od 18 lat, wiec nie wiem dlaczego wydowiadają sie dzieci 11 czy 12 lat. TO juz nawet nie jest smieszne. Moje gusta znasz... juzsie kiedys wypowiadałem.

BORYNA LEPIEJ BYS GRAL A NIE SIE OPIEPRZASZ !!!!

3 na raz?? hehe....standard niechwaląc sie mój rekord to prawie dyszka .....i ja tu nikogo do nieczego nienamawiam tylko zadaje pytanie kto jkaie pifko najbardziej lubi ...a co do tibii to moze znowu zaczne grac czesciej.... i sie nieopierdoalam tylko poprostu sie troche zaczołem uczyc nawet student czasami musi
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:50   #26
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hupe
Jak ja zacytuje tu pare wypowiedzi Twoich z Tibi to zobaczysz co to patologia....
Nie pije bo nałóg wyniszcza, ja zgine grając a nie pijąc !!

hupe...Polak nie kaktus....pic musi.....a skoro już mówisz o nałogach to moze zwolnij troche z tibią a jeśli chodiz o moje niektóre wypowiedzi z Tibii to można powidzec ze kamufluje sie w środowisku
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:53   #27
sesaj
Użytkownik Forum
 
sesaj's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2003
Wiek: 34

Posty: 522
Domyślny

Gonzo ma racje, Tyskie rzadzi.
__________________
Leader of Oldschool's Maniacs.

I Believe, I Can Fly...

Oldschool's maniacs were, they are and will be 4ever!
sesaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:53   #28
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Ja raz w życiu spróbowałem... omal się nie zrzygałem... od tamtego czasu nie pije i nie mam takiego zamiaru... co najwyżej podpiwek xP .
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:56   #29
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Dębowe mocne rządzi. Zaraz dalej Tyskie ofkoz. Albo wina
Wódka tylko na weselach
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 18:57   #30
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Ja raz w życiu spróbowałem... omal się nie zrzygałem... od tamtego czasu nie pije i nie mam takiego zamiaru... co najwyżej podpiwek xP .

hehe......i bardzo dobrze robisz (uwzględniając twój wiek) ....moze niejestem wróżką...ale cos mi sie zdaje ze za kilka wiosen zmienisz zdanie o piwie
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:00   #31
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boryna
3 na raz?? hehe....standard niechwaląc sie mój rekord to prawie dyszka .....i ja tu nikogo do nieczego nienamawiam tylko zadaje pytanie kto jkaie pifko najbardziej lubi ...a co do tibii to moze znowu zaczne grac czesciej.... i sie nieopierdoalam tylko poprostu sie troche zaczołem uczyc nawet student czasami musi
A jakie wypiles? Bo czeskie piwka to nawet ja bym w liczbie 10 wypil....Sprobuj Faxe mocne, 11% piwko

@11-12 lat : ludzie, o co wy tak sie drzecie? Skoro taki 'gowniarz' pije, to znaczy, ze mu sie to podoba. Przeciez nie bedzie udawal, ze nie pije, co nie?-.- Coz, to jego wybor. A zdanie moze wziac kazdy, wiec prosze mi tu nie 'gowniarzowac'.Btw nie mam 12 lat.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:05   #32
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A jakie wypiles? Bo czeskie piwka to nawet ja bym w liczbie 10 wypil....Sprobuj Faxe mocne, 11% piwko

@11-12 lat : ludzie, o co wy tak sie drzecie? Skoro taki 'gowniarz' pije, to znaczy, ze mu sie to podoba. Przeciez nie bedzie udawal, ze nie pije, co nie?-.- Coz, to jego wybor. A zdanie moze wziac kazdy, wiec prosze mi tu nie 'gowniarzowac'.Btw nie mam 12 lat.
Specjale czarne ...a po tych czeskich to bym padl
A bicie rekordu było poprzedzone tygodniami treningów polegających na zmniejszeniu tolerancji i udało sie
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:19   #33
OLOL
Guest
 

Posty: n/a
Evul

DAJCIE DŁŻEJ POŻYĆ SWOIM NERKOM
i wątrobom.

Pijcie Kubusia albo tego dinozaura co lata po drzewach BTW
Piwo powoduje:
-Zaniki pamięci na czas nieokreślony (aż kumple z imoprezy nam powiedzą co robiliśmy po 10-tej butelce).
-Bruździ w dokumentach (nie zdziwcie się jak was policja przyłapie na chodzeniu zygzakiem).
-Utrudnia chodzenie, siedzenie na krześle(zawsze można spaść), komunikacje, stanie na baczność, prace, prowadzenie samochodu.
-Kac. Według niektórych największy minus piwa i innych alkoholów(bez dopływu zimnej wody jest źle )
-Kary na kompa(jeżeli twoi rodzice z powodów blizej nieokreślonych zakazują ci pić owego trunku).
-Trudności z pamięcią i koncentracją(żadne vigor ani inne ziółka tutaj nie pomogą ).
Mam nadzieje że otworzy to oczy (lub odpowie na niektóre pytania) dłuższych użytkowników trunków ,,mocniejszych" jak i tym młodszym, którzy lubią się popisać (Pozdrawiam moją klasę ).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:22   #34
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Ja raz w życiu spróbowałem... omal się nie zrzygałem... od tamtego czasu nie pije i nie mam takiego zamiaru... co najwyżej podpiwek xP .
po "pierwszym razie" to wiekszosc osob malo sie nie porzygalo/porzygalo Pozniej juz bedzie tylko lepiej ;D
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:26   #35
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boryna
Specjale czarne ...a po tych czeskich to bym padl
A bicie rekordu było poprzedzone tygodniami treningów polegających na zmniejszeniu tolerancji i udało sie
Czeskie piwa maja max 4%....
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 19:35   #36
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

wy tu sobie gadu gadu o piwach, powiedcie mi czy piliście kiedyś wino samoróbe?
mój brat (25lat) takie robi, są lepsze i słabsze niż takie "buraki"
zawsze jak u niego w domu jestem to mnie szklaneczką częstuje (podejżewam że takie niedojżałe jest słabsze niż piwo) smakuje jak sok
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:17   #37
Uncle Warrior
Użytkownik Forum
 
Uncle Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Dunno :!

Posty: 435
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Z tego mam rozumieć: "Nie znam żadnego z tych 12 latków, nie wiem jakie mają oceny. co robią, ale są pozerami i gówniarzami, trzeba takich ignorować"?
O ocenach nic nie wspomniałem bo mnie to nei obchodzi, ale tak uważam, że ktoś kto mówi, że pije alkohol w wieku 12 lat to to mnie śmieszy i nie uwierze czyt. biorę to jako pozerstwo ;d Po drugie 'co robia...' to wiem bo właśnie mówią, że piją.
Cytuj:
A jeżeli na prawdę ma i ma w dupie komentarze od "dojrzałych" 13 latków, którzy im napiszą, że są gówniarzami?
Nie jestem wystarczająco dojrzały żeby pouczać kogoś czy picie jest dobre czy nie, od tego są rodzice.. napisałem co o tym myślę nikogo także nie nazwałem gówniarzem ;>
Cytuj:
Nie żebym się narzucał, ale czy wy mojego posta lub she przeczytaliście? Czy my tam mamy choć jedno słowo, że pijemy alkohol? Może ja ślepy, ale nic takiego nie widzę.
Eee... chyba nawet nikt nie wspomniał, że akurat Ty pijesz :P
__________________
Juz tylko patrze

Ostatnio edytowany przez Uncle Warrior - 08-03-2005 o 20:24.
Uncle Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:31   #38
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uncle Warrior
O ocenach nic nie wspomniałem bo mnie to nei obchodzi, ale tak uważam, że ktoś kto mówi, że pije alkohol w wieku 12 lat to to mnie śmieszy i nie uwierze czyt. biorę to jako pozerstwo ;d Po drugie 'co robia...' to wiem bo właśnie mówią, że piją.
No ja lubię małe piwko z kumplami od czasu do czasu, ale to nie musi znaczyć, że kłamie, chce się popisać i jestem gówniarezm. A tak odbiera to większość "dojżalszych". To dość smutne po prostu, powinienem kłamać?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uncle Warrior
Nie jestem wystarczająco dojrzały żeby pouczać kogoś czy picie jest dobre czy nie, od tego są rodzice.. napisałem co o tym myślę nikogo także nie nazwałem gówniarzem ;>
W tym wszystkim chodzi o umiar, nich i się napije, byle by wiedział kiedy przestać...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uncle Warrior
Eee... chyba nawet nikt nie wspomniał, że akurat Ty pijesz
Ale Shanowi chodziło zapewne o to, że 12,11 latkowie są z góry kłamcami miejącymi nadzieję, że nie są gorsi. Ja odniosłem (+/-) takie wrażenie po przeczytaniu postu Hoomika. Zactyuję:
Cytuj:
ja *******e, 12-latki mowia jakie maja ulubione piwo -.- Ja bym do waszych postow wprowadzil mala poprawke: nie mowicie o swoich ulubionych piwach, tylko o tych, ktore MOGA BYC waszymi ulubionymi za jakies 3 lata... bo nie wierze, zeby ktorykolwiek z was mial stycznosc z tym trunkiem, chyba ze przez przypadek...
.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:33   #39
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Jesli chodzi o alkohol, to nie mam nic przeciwko. To, ze pije to moja sprawa.. bede chcial, to bede pil.. Uncle Warrior, moze czesc sie 'popisuje', ale po co mialbym klamac? Jakbym nie pil, to bym nie pisal.. a poza tym temat jest bez sensu.. bo i tak malo kto pisze o ulubionych piwach, tylko robi sie dyskusja na temat "12-13 letni pozerzy, ktorzy pisza, ze pija piwo..)

@Down:
12 lat to 6 klasa.. mi tez bylo ciezko sobie to wyobrazic.. wiekszosc ludzi 'zaczyna' pic w wieku 13 lat.. bo gimnazjum, to sie jest doroslym i wogole.. (tak im sie zdaje!) Pieerwszy moj alkohol to byl bodaj w listopadzie. Walnelismy wtedy cwiartke przed dyskoteka.. pozniej bylo pol litra.. pilismy jakies pol litra (wodki) co piatek.. czasami byly przerwy.. a w ten piatek kumpel przynosi 0,7.. nie pisze tego, zeby niby pokazac, jaki to ja 'men' jestem.. po alkoholu jest fajnie i 'lubimy' pic.. mozna sie na moment wyluzowac i zapomniec o problemach.. gorzej jest w domu, bo czlowiek zaglebia sie w swoich myslach i te problemy wyrastaja na jeszcez wieksze..
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 08-03-2005 o 20:42.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 20:37   #40
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

12 lat, czyli jeszcze podstawowka... nie, nadal nie moge sobie jakos tego wyobrazic. Mowcie co chcecie, mnie do tego nie przekonacie. Ale to juz jest offtop chyba, wiec radze albo zalozyc nowy temat, albo zakonczyc ta dyskusje.

P.S. Żubry sux :/
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin 3