Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2005, 16:01   #1
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny komentarze moderatorow

Praca modkow jest potrzebna poniewaz forum w bardzo krotkim czasie stalo by sie jednym wielkim smietniskiem.
Niestety jednak komentarze umieszczane przez modkow przyskasowanym temacie nie sa do konca na poziomie ktorego by sie mozna spodziewac po moderatorze. Przytocxze jeden przyklad i bede uzupelnial o kolejne w przyszkosci:

DZIAL ZDJECIA
TEMAT
Najlepszy gracz w tibi wkoncu cahero<

Wertyk Temat skasowany przez Dr. Omader
Powód: Ja *******e co za banda kretynow w tym temacie.Ludzie opamietajcie sie!Zacznijcie uzywac glowy!I przestancie pieprzyc glupoty


Uwazam ze uwagi w stylu "banda kretynow" i "przestancie pieprzyc glupoty" sa conajmniej nie na miejscu. Nawet jesli poziom wypowiedzi byl bardzo niski to dany komentarz przy skasowanym temacie powienien nyc ktorki i "suchy" (bez wyrazania emocji)
Jestescie obecnie jednym z partnerow tibia.com wiec troche podniescie poziom...
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2005, 16:06   #2
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Phew. Prawda w oczy kole...Ma mówić "Przepraszam inteligentnych panów forumowiczów, ale musze skasować ten temat, ponieważ...".





#1999
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2005, 16:06   #3
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Temat z tą samą sprawą jest już w OWIONie.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2005, 16:59   #4
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Odsylam do moich postow w tym temacie:
http://www.forum.tibia.pl/showthread...4&page=2&pp=40

Tam juz raz napisalem co o tym mysle i dlaczego tak robie, nie bede sie powtarzal. Jesli ktos z ludzi ktorzy wypowiadali sie w tamtym skasowanym temacie poczul sie urazony i opuscil forum to sie ciesze. Ten kto jest inteligentny napewno sie nie poczul tym urazony bo wie, ze to nie do niego i wie ze w tamtym temacie naprawde mozna bylo zwariowac przy czytaniu kolejnych postow.
Szkoda ze nie widac ile ostrzezen bylo w tamtym temacie, bo sam dalem okolo 5 zanim moglem skasowac spokojnie temat.

Przedstawie to ci na przykladzie ktory moze do ciebie dotrze:
Rodzice tlumacza cos dziecku, dziecko robi dalej swoje, rodzice mu znowu tlumacza, dziecko dalej robi swoje, rodzice znowu dziecku tlumacza, dziecko dalej robi to co robilo i nie zwraca uwagi na to co mowili mu rodzice.... W pewnym momencie rodzice juz maja dosc ciaglego tlumaczenia i wrzeszcza na dziecko, albo je karza. Dziecko po takim incydencie wie zeby tak nie robic. I tak samo ja robie na forum(ile razy mozna tlumaczyc?), jak ciagle tylko wszedzie widze idiotyczne teksty w stylu "Bubble/Cachero/Eternal Oblivion sux i dziela konta i niech spadaja"(to jest bardzo delikatny przyklad) i tlumaczenia tym ludziom nie daja efektow to w koncu trzeba przez brutalne wypowiedzenie prawdy dac im do zrozumienia, ze w glowie maja cos takiego jak mozg i nalezy tego uzywac zanim napisze sie posta.

@autor tematu:
phii...
I to mowi czlowiek, ktory dostal ostrzezenie za: "Za obrażanie innych i idiotyczny spam w tym temacie."
Spojz najpierw na siebie, zaloze sie ze na codzien odzywasz sie gorzej i teraz zgrywasz swietego i pokrzywdzonego przez zlego, kudlatego droma.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
#1999
Spamer!
jk

Temat otworzylem tylko dlatego, zeby ludzie nie mowili ze im sie zabrania mowic to co mysla. I tak im wszystkim udowodnie, ze sa w bledzie

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 17-05-2005 o 17:05.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2005, 17:37   #5
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Po pierwsze: podniecacie się jak dzieci, niedlugo to org***u dostaniecie (nie wiem czy takim powaznym panom można mówić o takich rzeczach, ale czasem trzeba).

Po drugie: czy was okładano jajami po oczach? LUDZIE! Od czego jest ten temat: http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=3887 ?
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2005, 21:00   #6
Gum3z
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No przecież nie wolno się cackać z jakimś wyrzutkiem który zakłada idiotyczny temat.. Miesiąc urlopu i narazie...

Jak będziesz miał czas, przeglądnij wszystkie działy i popatrz ile tematów trzeba zamykać, żeby się burdel nie zrobił, wpierw trzeba to przeczytać...

Najbardziej mi się podoba powód MayGyvera [Evul Bannator][powaga xD] odnośnie tematu o masturbacji... Może nie wszyscy go widzieli, ale nie chce pisać bo jeszcze coś przekręce i zmienie sens
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 00:21   #7
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny

@ Dr. Omader

Wisz dlaczego otworzylem ten temat? Bo znale cie z zupelnie innej strony, a tu takie zonki. Nic w skasowanym temacie nie pisalem ubodly mnie jedynie okreslenia przedstawione w komentarzu.
Nie chodzi kto jest inteligentny a kto nie tylko o twoj komentarz. Niech nawet 100% widocznych w temacie wypowiedzi bylo debilnych, to nie powinno wplynac na twoja postawe. jako moderator powinienes swiecic przykladem i dawac upust emocja gdzie indziej.
Pomysl sobie ja bys sie poczul jak bu jakis modek skasowal twoj temat (nie waznie czy idiotyczny czy nie) i umiescil komentarz w formie: TAKIEGO DEBILA NIE WIDZIALEM JAK ZYJE. SKASOWALEM TEN TEMAT BO BIE MOGE SCIERPIEC JAK DEBIL ZAKLADA TEMAT A RESZTA DEBILI STARA SIE W NIM ZABLYSNAC.

Niestety ale zostajac modkiem musiales sie liczyc ze bedziesz musial sprzatac po innych. Modek jest jak sprzataczka w szkole: Dzieciaki narobia balaganu a ona i tak musi to posprzatac. Przykre ale prawdziwe

Pomysl sobie co by bylo jak by modki z tibia.com pisali podobne.
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 00:58   #8
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

@up:
Mowilem ci ze masz sobie poczytac moje posty w tamtym temacie do ktorego linka podalem. Ja sie nie wyzywam, zero emocji, zawsze tak robie, to rutyna.

Autor nie byl kretynem(walil troche bledow ort. i nie edytowal postow, ale inni byli tam gorsi), napisalem ze ludzie ktorzy sie tam wypowiadali w wiekszosci nimi sa. Temat polecial caly dlatego, ze w sumie nie bylo w nim nic niezwyklego, byly 2 screeny z tibia.com z Bubble i Cachero i tekst ze Cachero ja przegonil czy cos takiego. Sam temat nie byl do konca zly, ale to co sie w nim dzialo i poziom jaki prezentowali w nim ludzie zdecydowal o tym ze po rozdaniu kilku ostrzezen wywalilem go.

Mowisz ze nic nie pisales, a widziales moze ten temat?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zuper
Cachero wymiata
Bubble do dupy
Jeden z postow ktore tam byly, jakos go musialem przegapic, ze nie wywalilem
Reszta byla gorsza -.-""

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fre Ithil
TAKIEGO DEBILA NIE WIDZIALEM JAK ZYJE. SKASOWALEM TEN TEMAT BO BIE MOGE SCIERPIEC JAK DEBIL ZAKLADA TEMAT A RESZTA DEBILI STARA SIE W NIM ZABLYSNAC.
Nie przesadzaj, tak bym tego nie napisal, to zbyt dosadne, pozatym nie mam problemow z shiftem zeby wszystko duzymi literami pisac
A co do ludzi ktorzy sie poczuli tym urazeni to juz napisalem co mysle, jesli nie wroca to dobrze Idioci SIO! Inteligentni zostana, a poziom forum wzrosnie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fre Ithil
Niestety ale zostajac modkiem musiales sie liczyc ze bedziesz musial sprzatac po innych. Modek jest jak sprzataczka w szkole: Dzieciaki narobia balaganu a ona i tak musi to posprzatac. Przykre ale prawdziwe
Alez ja jestem tego w pelni swiadom i zawsze bylem.
Ale ty nie jestes, za to w pelni swiadom roli moderatora. Moderator nie ma tylko sprzatac po dzieciach, moderator ma tez te dzieci nauczyc zeby nie robiły pod siebie, bo im to na dobre nie wyjdzie i jeszcze dostana opieprz od sprzataczki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fre Ithil
Pomysl sobie co by bylo jak by modki z tibia.com pisali podobne.
Hmmz... Co by bylo? Pewnie idioci z tamtego forum znaczaco by zniekneli gdyby zaczeli byc tak traktowani, co napewno na dobre by wyszlo tamtemu forum, bo bajzel tam nie maly jest. I co moze zle by sie stalo? Pomysl nad tym

A na zakonczenie prosze przeczytaj moje posty w temacie, do ktorego linka dalem wczesniej bo naprawde nie mam czasu ani ochoty na wklepywanie tego jeszcze raz co tam juz napisalem.
I wtedy pomysl czy to co robie jest takie zle i niedobre.

Tibia.pl jest jak Media Markt - Nie dla idiotów!

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 18-05-2005 o 01:03.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 01:00   #9
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fre Ithil
Pomysl sobie co by bylo jak by modki z tibia.com pisali podobne.
Nie wiem, może się mylę, ale czy to nie jest przypadkiem forum.tibia.pl ? Bo być może zbłądziłem..
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 03:46   #10
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny

przeczytales caly post czy tylko ten maly wycinek "tibia.com" ?
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 03:46   #11
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
Nie wiem, może się mylę, ale czy to nie jest przypadkiem forum.tibia.pl ? Bo być może zbłądziłem..
przeczytales caly post czy tylko ten maly wycinek "tibia.com" ?
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 14:57   #12
Lucifer
Użytkownik Forum
 
Lucifer's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 236
Domyślny

Faktycznie niektore komentaze modkow sa zbyt dosadne ale nie mozemy zapominac tez o tych przyzwoitych:

NP:

Temat skasowany przez Raul
Powód: Z tematu: "Kurcze wiem że było już nieraz te pytanie, ale ja nierozumiem."
Lucifer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 15:03   #13
Zaglada
eX Moderator
 
Zaglada's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2003
Lokacja: Castle Shop 1
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,004
Gildia: Dreamers
Domyślny

Co jak co ale ja dostalem 5 punktow za przeklinanie.

Czasem uzycie wulgaryzmu podziala tak, ze dany uzytkownik zastanowi sie kilka razy zanim napisze kolejny idiotyczny temat.

@down

Chyba nie dokonca sie zastanowiles ~
__________________
Serce człowieka to cmentarz pogrzebanych nadziei.

Ostatnio edytowany przez Zaglada - 18-05-2005 o 17:48.
Zaglada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 16:25   #14
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Up.
Jak jest cos niezgodne z regulaminem to chyba wiadomo, ze sie za to oberwie.

Top.
Tak jak Drom powiedział nie da sie przemówić do rozsądku normalnie, trzeba użyć innych srodków, z czasem to poskutkuje.

Sam pisałem w tamtym temacie, lecz wszystko to co wyszlo spod mojej klawiatury było pełne ironii i dlatego nie czuje sie w zaden sposob przez modka urazony.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 17:15   #15
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PalAnonim
Up.
Jak jest cos niezgodne z regulaminem to chyba wiadomo, ze sie za to oberwie.

Top.
Tak jak Drom powiedział nie da sie przemówić do rozsądku normalnie, trzeba użyć innych srodków, z czasem to poskutkuje.

Sam pisałem w tamtym temacie, lecz wszystko to co wyszlo spod mojej klawiatury było pełne ironii i dlatego nie czuje sie w zaden sposob przez modka urazony.
Drogi kolego

Nasz doktorek moze stosowac bardziej wyrafinoane metody nizli wyzwiska. Mysle ze IP BAN byl by bardziej skuteczna forma odstraszania niz przedstawiona wczesniej forma.
Mozna byc surowym ale nie aroganckim.
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...

Ostatnio edytowany przez Fre Ithil - 18-05-2005 o 17:16.
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 17:24   #16
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Co Ci z tego, ze dasz blokade na IP, skore młot jeden z drugim pojdzie, albo do cafe albo do kumpla i napisze jeszcze głupszy temat, pod wpływem oburzenia, ze ktos osmielil sie dac mu blokadke. Czasem lepiej jest kogos leciutko zbluzgac (ten przykład raczej nie nalezy do bardzo wulgarnych) i ktos, albo zniknie gdyz zrozumie, ze to nie jego miejsce, albo ucichnie na kilka dni moze tygodni i znowu zaatakuje.

A tak poza tematem to chyba za słabo sie znamy, abysmy mogli operować mianem "kolegi" w stosunku do siebie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 21:56   #17
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fre Ithil
Mysle ze IP BAN byl by bardziej skuteczna forma odstraszania niz przedstawiona wczesniej forma.
To zle myslisz. Wiekszosc ludzi ma dynamiczne IP, to co moze damy bana na host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl?
Juz mi wystarczy ze dalem bana na jedna siec kablowa o nazwie ToYa, bo ktos dawal z niej keylogi i mam srednio 3~ maile dziennie o tresci: "za co ten ban? ja nic nie zrobilem!"
Co do normalnego bana: koles zalozy nowe konto i tyle i dalej bedzie robil to co robi, do tego z starego konta wysle mi na pw duzo gwiazdek w prezencie

Czekam dalej na twoja propozycje: jak pozbyc sie lepiej idiotow z forum?
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 22:59   #18
Fre Ithil
Użytkownik Forum
 
Fre Ithil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004

Posty: 97
Domyślny

@Doktorku

Zastanowmy sie wspolnie co zrobic by wygladalo dobrze i bylo skutecznie.
Jak przyjdzie mi do glowy jakis ciekawy pomysl to sie odezwe.

Pozdro
__________________
RETIRED
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arand Ward
...mam problem...jestem Knightem i pech chcil ze na rooku nie naiblem sobie wogle mlvl...
Fre Ithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 23:25   #19
Bucik
Użytkownik Forum
 
Bucik's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Wiek: 32

Posty: 132
Domyślny

DR. OMADER powiedz mi ile musisz przycisków kliknąć by gościowi założyć bana... w pewien sposób ban na konto może pomóc bo przecierz modek użyje mniej siły na założenie bana a ten będzie musiał od nowa zakładać konto... wiem że to monotonne by było żeby tak ciągle banować a ten na nowo ale jak pare razy by zrobił konto nowe to by mu się znudziło to...
__________________
Nie odpowiadam za swoją ortografię...

gram na arcanii i niestać mnie na pacca...
Bucik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2005, 07:54   #20
Mack Abadrak
Użytkownik Forum
 
Mack Abadrak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 20

Posty: 119
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Poziom: 39
Skille: 81/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Hmm, co za problem, że młotki piszą debilne komentarze?
Komentarz to odbicie tematu, im temat głupszy, tym głupszy komentarz...
Pozatym niektórych ludzi denerwuje, jak 50 razy dziennie kasują ten sam temat, a gościu nadal nie chce dać sobie spokoju....
Mack Abadrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:21.


Powered by vBulletin 3