Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-07-2005, 10:43   #21
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Co do drugiej części - czytaj ze zrozumieniem, albo nie wyrywaj moich zdań z kontekstu. Dalej napisałem, że najczęściej nie znaczy zawsze, czyli że nie zawsze są to ludzie o jakich pisałem.
Jeśli idzie o to, co nazwałeś 'pierwszym typem takich ludzi', nigdzie nie ma sformułowania, że 'tacy są najczęściej'. Przeczytaj co sam napisałeś.
Cytuj:
Świetnie, czyli można wyznawać tą filozofię, jednocześnie wierząc w Boga? Bo wydaje mi sie że filozofia i wiara to różne rzeczy, a tutaj sie gryzą.
Można. Można wierzyć że istnieje Bóg, ale trzeba wtedy sądzić, że nie ma nad Tobą władzy. Bo satanista sądzi, że on sam steruje sobą i swoim życiem.
Cytuj:
Euhuaheuahuehua? Brednia <pff, uhh, pufff>
To nawet nie stereotyp, tylko to co mysli wiekszosc ateistow.
O, a gdzie się podziała dolina muminków? Sorry, nie będę dyskutował z takimi dzieciakami jak ty.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-07-2005, 10:44   #22
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Każdy człowiek ma prawo wierzyć we własną wiarę, mieć własne poglądy, własną
filozofie.
@Kald Przesadzasz nieco z krtytyką katolicyzmu i chrześcijaństwa, być może większość ludzi, z presji oddziaływującej na nich wybierają 'dla wygody' akurat tą religię, ale pamiętaj także , że istnieją ludzie, którzy NAPRAWDĘ wierzą...
Nie mam zastrzeżeń do twojejego ateistycznego nastwienia do religii, lecz pamiętaj także, że nie wiadomo jak to naprawdę będzie ( po śmierci). Nikt nie wie. Od tego jest wolna wola, żeby wybierac wiarę na swój własny sposób. A inni ludzie powinni by.ć tolerancyjni dla innych wierzeń i religii, chyba że są skrajne i fanatyczne (niebezpieczne sekty, bądź jakieś religię, które mówią że wysadzając się wśród Żydów mają dodatkowe łaski -.- )
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 10:46   #23
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berials
Gwałt, to seks "wymuszony". Czyli co z tym idzie nie gwałcimy. Jeśli mamy okazje do sexu, z dziewicą to czemu nie.
tutaj chcę tylko zauważyć, że gwałt to nie tylko seks, ale zmuszenie człowieka do zrobienia czegoś wbrew jego woli, a to, że najczęściej używane jest w takim znaczeniu to już inna sprawa..

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 10:47   #24
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord shard
@Kald Przesadzasz nieco z krtytyką katolicyzmu i chrześcijaństwa, być może większość ludzi, z presji oddziaływującej na nich wybierają 'dla wygody' akurat tą religię, ale pamiętaj także , że istnieją ludzie, którzy NAPRAWDĘ wierzą...
Ja tylko odpowiadam stereotypem na stereotyp. Bynajmniej nie sądze tak o ogóle katolików, ba, ten stereotyp bynajmniej nie sprawdza się w większości przypadków. Ja tylko pokazuje, jak wygląda szafowanie stereotypami od tej drugiej strony...
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 10:47   #25
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 36

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
Satanizm, Szatanizm, w wymowie nie ma dużej różnicy, więc mogłem sie pomylić.
Tutaj masz racje.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
Świetnie, czyli można wyznawać tą filozofię, jednocześnie wierząc w Boga?
Nie, Satanizm odrzuca m.in. Boga.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
Wnioski swoje wysunąłem z własnych doświadczeń z tymi ludźmi, więc nie mów mi że posługuje się stereotypem. Oczywiście może być inaczej niż mówie, ale ja miałem takie doświadczenia.
Nigdy nie wejdziesz do takiej samej rzeki, tak samo jak prawie nigdy nie spotkasz takich samych Satanistów, gdyż większość z nas pojmuje tą wiare inaczej.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
satanizm wyznają najczęściej ludzie zrezygnowani, przygnębieni życiem, szukający jakiegoś pocieszenia, władzy, lub ucieczki od żeczywistości.
Ja bym raczej powiedział, że Satanizm wyznają ludzie którzy chcą czerpać z życia to co najlepsze nie zważając na innych. Nie tylko Sataniści są przygnębieni życiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
no i dzieci które mazną pentagram na podłodze pozapalają świece i chcą bawić sie w medium.
Tutaj dobrze to określiłeś, "DZIECI", jeśli mówimy o młodzieży to użył bym słowa "idioci".

re: Matek Uciekaido

Pójdźmy w kwesti wiary na kompromis.

re: Gohan

Jeśli jeszcze raz zadasz jakieś idiotyczne pytanie dot. szatanistów to przestane być cierpliwy. A w kwesti Satanistycznych piosenek, znam takich pare, są to głównie parodie które śpiewamy z przyjaciółmi po kilku głębszych, ale nie śpiewamy ich między blokami bo szanujemy ludzi i ich prawo do spokoju w godzinach wieczornych/nocnych. A jeśli chodzi o ich tytuły to znam dwie piosenki :
Wina Szatana (Napije się ! Powiadam wam, wspaniałe wina stworzył Szatan!).

Oraz piosnka kolejna : My czterej niewierni ! szataniści piekielni ! Na stos ! Rzuciliśmy kościoła los na stos na stos ! Zgwałcimy dziwice ! Wygrzmocimy psa ! A wieś spalimy ! Wszystko dla Szatanaaaa!

Ostatnio edytowany przez Berials - 28-07-2005 o 10:54.
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 10:53   #26
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

@Kaldrick
Speszyl for ju. Przeczytaj jeszcze raz i powiedz mi czy mówie o wszystkich, i czy mówie o większości.
Cytuj:
widze że satanizm wyznają najczęściej ludzie zrezygnowani, przygnębieni życiem, szukający jakiegoś pocieszenia, władzy, lub ucieczki od żeczywistości, bądź z nudów, no i dzieci które mazną pentagram na podzłodze pozapalają świece i chcą bawić sie w medium. Oczywiście najczęściej nie znaczy zawsze.
Dalej:
Cytuj:
Można. Można wierzyć że istnieje Bóg, ale trzeba wtedy sądzić, że nie ma nad Tobą władzy. Bo satanista sądzi, że on sam steruje sobą i swoim życiem.
Niestety, można wierzyć że Bóg istnieje, ale nie o to chodzi w wierze w Boga, chyba że sam sobie ktoś tą wiare wymyśli.

A i jeszcze jedna sprawqa tak ogólnie. Ciekawe skąd LaVey wziął sobie ten Satanizm? Wytworzył go od Szatanizmu czy obmyślił własną filozofię którą wyznajecie? Jeśli wyznajecie (nie jako wiare) filozofie LaVey'a, to czy przypadkiem nie wyznajecie w tym samego ojca filozofii LaVey'a?

edit:
@Berials
Cytuj:
Nie, Satanizm odrzuca m.in. Boga.
Tyle chciałem wiedzieć :-)
Kaldrick - n/c
Z następnymi cytatami w pełni się zgodzę.
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat

Ostatnio edytowany przez Gufat III - 28-07-2005 o 10:56.
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 10:57   #27
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 36

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gufat III
Ciekawe skąd LaVey wziął sobie ten Satanizm?
Satanizm stworzony przez LaVeya to połączenie wielu filozofii i doktryn. M.in. Netizschanizmu (teoria nadczłowieka), Crowleynizmu(magia), Racjonalizmu.
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:07   #28
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
@Kaldrick
Speszyl for ju. Przeczytaj jeszcze raz i powiedz mi czy mówie o wszystkich, i czy mówie o większości.
I tu się pokazuje jak pięknie potrafisz obracać czyjeś słowa na własną chwałę. Mówiłem o PIERWSZYM TYPIE LUDZI JAKI WYMIENIŁEŚ. A tam było tylko:
Cytuj:
Cóż jeste satanizm i satanizm. Jest satanizm ludzi słabych, pragnących władzy i bogactw od demonów z którymi stara się połączyć, co oczywiście im nie wychodzi, bo sztuka takiego satanizmu już praktycznie wyginęła.
A tu mówisz o wszystkich. Więc n/c skieruj do samego siebie.
Cytuj:
Niestety, można wierzyć że Bóg istnieje, ale nie o to chodzi w wierze w Boga, chyba że sam sobie ktoś tą wiare wymyśli.
Speszyl for ju. http://pl.wikipedia.org/wiki/Deizm
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:14   #29
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Ciekawe. Nietzsche prawił że Bóg umarł, ponieważ ludzie nie czują jego bliskości. Mówi o nadczłowieku, jako o osobie idealnej, której powinno sie wybaczac wszelkie winy, ze względu na dobro wyższe. No ale godzi sie to nieco, bo nadczłowiek może rządać od Satanisty czegoś czego sobie Satanista nie życzy i Satanista zgodnie z przykazaniami musi nadczłowieka z niszczyć. No ale nadczłowieka nie MOŻNA! Godzi to w filozofię Nietzsche'go, z której się Satanizm, czyli wiara Satanisty chcącego zabić nadczłowieka wywodzi.

Crowley - mistyk-fantasta. Mało o nim słyszałem, ale wystarczy by jasno wskazać na cytat z niezależnej encyklopedii. Here comes:
Cytuj:
Nie jest prawdą, że Church of Satan wywodzi się z filozofii Crowleya. Church of Satan to Church of Satan, a Thelema to Thelema, choć widoczne są tutaj pewne inspiracje pierwszego tym drugim. Podobnie do inspiracji jego naukami przyznają sie prawie wszyscy współcześni okultyści.
Dla dociekliwszych link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley
No, chyba że nie o tego Crowleya chodzi, to zwracam honor.
Ale co do samego z Crowleyizmu (dobrze napisałem?). Racjonalizm polega na logicznej krytyce tego co przyswajamy dla umysłu, czyli dla wszechobecnej wiedzy, jaką też jest magia i mistycyzm proponowany przez Crowleya. Niestety, nie da sie logicznie wytłumaczyć magii, mimo że jest ona napewno jakimś zasobnikiem wiedzy w głowach ludzi praktukujących magię i wszelakie okultyyzmy. Pytam się więc, jak LaVey może tworzyć swoją filozofię na samych sprzecznościach, jakie zaprezentowałem? Czy może te zacytowane przez Berials'a prawa jak mniemam z satan.pl są tylko mżonką, z którą sz.p. LaVey nie ma nic wspólnego? Noo, mam nadzieję, że jakiś Satanista mi to wytlumaczy, bo zaczynam mieć wątpliwości.
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:16   #30
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

LaVey był półidiotą i świrem, który jedynie zapoczątkował tę filozofię, a która rozwijała się sama niezależnie od niego...
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:17   #31
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

ja nie rozumiesz na czym polega polaczenie to chyba nie wina Laveya??????????

Skonczyles 12 lat juz?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:19   #32
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Uważam to za wielką bzdure i wogule ludzie poprostu nie wiedzą co robią
Są oczywiscie różne wersje satanizmu ale ja jestem wszystkim przeciwny
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:20   #33
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 36

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

re: Baron Kaldrick

Niestety masz racje. Był świrem i półidiotą ale napewno był niezwykle charyzmatyczny.

re: Gufat

Jak już pisałem nie każdy pojmuje Satanizm tak samo. Jedni wiążą go z magią, inni z Racjonalizmem. A co do Crowleya i powiązań jego Thelmy z Kościołem Szatana, to widzisz, jedna encyklopedia napisze tak, druga napisze inaczej. Ja czytałem tą inną.

Ostatnio edytowany przez Berials - 28-07-2005 o 11:21.
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:23   #34
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Cytuj:
I tu się pokazuje jak pięknie potrafisz obracać czyjeś słowa na własną chwałę. Mówiłem o PIERWSZYM TYPIE LUDZI JAKI WYMIENIŁEŚ. A tam było tylko:
Czytaj ze zrozumieniem całego posta. Zaprezentowałem dwie twarze Satanizmu. A raczej jak już powiedziałem, a raczej jak się pomyliłem, Satanizm i Szatanizm. To co zacytowałeś tyczyło się dzieci i dorosłychy bawiących się w czarne msze, druga twarz jak dobrze pamiętam prezentowała filozofię czerpania z życia. n/c
Cytuj:
Speszyl for ju. http://pl.wikipedia.org/wiki/Deizm
Deizm nie jest mi obcy. Czytałem o tym. Deizm to wytłumaczenie dla powstania świata poprzez jakąś siłę sprawczą, popytaj się naukowców-deistów, założę się że nikt nie sprecyzuje iż tą siłą sprawczą jest z pewnością Bóg, o którym rozmawiamy.

@Berials
Cytuj:
Jak już pisałem nie każdy pojmuje Satanizm tak samo. Jedni wiążą go z magią, inni z Racjonalizmem. A co do Crowleya i powiązań jego Thelmy z Kościołem Szatana, to widzisz, jedna encyklopedia napisze tak, druga napisze inaczej. Ja czytałem tą inną.
Tylko tyle?
Pokaż mi więc tą encyklopedią, tylko niech tam jasno piszę, że Thelma ma powiązanie z kościołem Szatana, bo tak to będzie moje zdanie przeciw Twojemu i do niczego sie nie dojdzie.
Pozatym kawałem o filozofii Nietzschego i nadczłowieka też jest nie wyznawany? Przecież Satanizm opiera się na filozofii Nietzschego.
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat

Ostatnio edytowany przez Gufat III - 28-07-2005 o 11:26.
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:23   #35
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

Berburion/11

Religia jak i każda inna.Nikt nie musi wierzyć w tego jednego bo napisali w kilkunastu książkach o nim i wielkie halo.
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:25   #36
Berials
Użytkownik Forum
 
Berials's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Lublin
Wiek: 36

Posty: 552
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Isara
Domyślny

re: UP

Zanim zaczniesz spamowac może byś przeczytał posty w temacie? Zostało już powiedziane, że Satanizm nie jest Religią.
Berials jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:28   #37
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Czytaj ze zrozumieniem całego posta. Zaprezentowałem dwie twarze Satanizmu. A raczej jak już powiedziałem, a raczej jak się pomyliłem, Satanizm i Szatanizm. To co zacytowałeś tyczyło się dzieci i dorosłychy bawiących się w czarne msze, druga twarz jak dobrze pamiętam prezentowała filozofię czerpania z życia. n/c
Ty naprawdę jesteś idiotą, czy tylko wybierasz to, co chcesz?
Cytuj:
Deizm nie jest mi obcy. Czytałem o tym. Deizm to wytłumaczenie dla powstania świata poprzez jakąś siłę sprawczą, popytaj się naukowców-deistów, założę się że nikt nie sprecyzuje iż tą siłą sprawczą jest z pewnością Bóg, o którym rozmawiamy.
Ale może być, nieprawdaż? I moje na wierzchu..
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:31   #38
Noob Polski
Użytkownik Forum
 
Noob Polski's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005
Lokacja: a ja gdzieś mieszkam?

Posty: 41
Noob Polski ma numer GG A co to jest?
Domyślny Ave

Satanizm jest taka sama religia jak każda inna (tylko ze według mnie lepsza)
Może i jest to szkodliwe ale tylko dla ludzi słabych...
Osobiście sam wyznaje mistrza i mam do tego takie samo prawo jak chrześcijanin do swojego boga.
Nie pytajcie jak ja tak mogę, bo i tak nie będzie mi się chciało odpowiadać.
__________________
Wchodzi pan do windy a winda w lewo xD
wchodzi pan do windy a guziki się smieją xD

Ostatnio edytowany przez Noob Polski - 28-07-2005 o 11:34.
Noob Polski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:32   #39
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Cytuj:
Ty naprawdę jesteś idiotą, czy tylko wybierasz to, co chcesz?
Zdaje sie że masz mnie za skończonego idiote i bałwana, i nie wiem co tu może sie zmienić. Chciałbyma byś sprecyzował o co Ci chodzi, bo albo piszesz niejasno i Cie nie rozumie, albo mam najzwyklej w świecie rację.
Cytuj:
Ale może być, nieprawdaż? I moje na wierzchu..
Może, ale Deizm nie opiera sie na tym, że siłą sprawczą jest Chrześcijański Bóg i wcale nie jest Twoje na wierzchu. Think obout it.

re:up
ROTFL
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat

Ostatnio edytowany przez Gufat III - 28-07-2005 o 11:33.
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2005, 11:36   #40
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Zdaje sie że masz mnie za skończonego idiote i bałwana, i nie wiem co tu może sie zmienić. Chciałbyma byś sprecyzował o co Ci chodzi, bo albo piszesz niejasno i Cie nie rozumie, albo mam najzwyklej w świecie rację.
W tej części mojego posta, do której się dopieprzyłeś, chodziło mi o twoje określenie OKULYSTÓW, gdzie wcale nie powiedziałeś, że WIĘKSZOŚĆ jest taka jak opisałeś. Więc uogólniłeś. A w momencie, w którym ja próbowałem ci wytłumaczyć twój błąd, odsyłałeś mnie do drugiej części - już o satanistach. Teraz rozumiesz, czy mam to napisać drukowanymi literami?
Cytuj:
Może, ale Deizm nie opiera sie na tym, że siłą sprawczą jest Chrześcijański Bóg i wcale nie jest Twoje na wierzchu. Think obout it.
A mi chodziło o to, że można być satanistą, wierząc w boga, jeśli sądzi się, że ten nie ingeruje więcej w sprawy ludzkie. Think About it.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin 3