Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-08-2005, 19:19   #1
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Problem Głupi limit na neostradzie!

Fuck jakie to jest głupie miałem neostrade na starej umowie, teraz na początku sierpnia zmienili regulamin neostrady, i stary musiał podpisać nową umowe, a w tej umowie jest, ze miesiecznie mozna sciagac 32GB, jednak gdy sie wchodzi na jakiejś, stronki to tez zabiera KB, i teraz taki problem podobno, jak grasz przez jakos gre on-line, to też ci wrzera dużo MB i teraz skonczył mi sie limit i niemoge grac w Tibie! SUX, znacie jakiejs fajowskie oferty, kupienia neta bez tych glupich limitów?? Macie takie same problemy?? PLX, o jakiejs fajne oferty bo moge w ciagu 2 miesiecy rozwiazac umowe
Pozdro
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2005, 19:40   #2
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Po pierwsze, po przekroczeniu limitu nie wyłączają neo, tylko spada znacznie transwer downloadu do 32kb/s (upload pozostaje bez zmian). Wystarczy go jednak do grania w Tibię, sprawdzałem. Po za tym limit był od daaawna, jakieś półtora roku temu został podniesiony 2 do 3 krotnie (zaleznie od wersji), a ze 2 miesiące wcześniej wprowadzony, więc nie wiem, czemu teraz się skapnąłeś.
Neo 512 ma 15GB limitu, i mi się go przez półtora roku tylko raz udało wykorzystać, a siedzę na necie jakieś 10-24 h/dobę, i e-muła mam prawie non stop odpalonego. Jak tobie się to udało przekroczyć, to nie wiem, ale lepiej nie pozwalaj mamie przeglądać dysku, mogą dużo brzydkich rzeczy znaleść
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 15-08-2005, 19:45   #3
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

@up
Wiem, że zmniejszają transfer, ale jak chce wejść na tibie to "Cannot connect to a login server. Error: Error while resolving the server name. For more information take a look at the FAQs in the guide section at www.tibia.com."
A na tibi.com nic niema napisane, że są wyłączone servery czy co
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline  
stary 15-08-2005, 19:55   #4
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamlot De'Kapy
@up
Wiem, że zmniejszają transfer, ale jak chce wejść na tibie to "Cannot connect to a login server. Error: Error while resolving the server name. For more information take a look at the FAQs in the guide section at www.tibia.com."
A na tibi.com nic niema napisane, że są wyłączone servery czy co
Proponuję zacząć od sprawdzenia ustawień firewalla i antywira oraz przeskanowania dysku, bo to, co piszesz, nie ma żadnego związku z limitami neostrady.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 15-08-2005, 20:01   #5
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

@up
Oki dziex, rzeczywiście ostanio ściągałem FIREWALLE , a przeskanowałem rano (wczoraj miałem ten problem w tibi)
Dzieki bardzo MatKus już mi działa
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!

Ostatnio edytowany przez Kamlot De'Kapy - 15-08-2005 o 20:28.
Kamlot De'Kapy jest offline  
stary 15-08-2005, 20:41   #6
Xagar
Użytkownik Forum
 
Xagar's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 32

Posty: 380
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Moim zdaniem najlepszy jest net z dialoga mam dsla (1mb) zero lagow w tibi strony otwieraja sie w ulamku sekundy i nie ma zadnych ograniczen sciagam jakies 25-30 giga filmy itp miesiecznie itp i jest wporzo
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Xagar jest offline  
stary 15-08-2005, 20:54   #7
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xagar
Moim zdaniem najlepszy jest net z dialoga mam dsla (1mb) zero lagow w tibi strony otwieraja sie w ulamku sekundy i nie ma zadnych ograniczen sciagam jakies 25-30 giga filmy itp miesiecznie itp i jest wporzo
To wyobraź sobie DSL'a 2mb na jedną osobę.Śmiga o wieeeele szybciej niż Twój 1 mb.Płaci się sporo,ale warto.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline  
stary 16-08-2005, 01:27   #8
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Ten post będzie mega chamski, jak ktoś zacznie płakać, to nie moja wina, ale jestem wybitnie wkurzony i zaraz sie wyładuję, bo inaczej wybuchnę. Od razu pragnę też obiecać że taki pos nie powtórzy się już nigdy aż do następnego razu. Mam zamiar wjechać na użytkowników tak odstro, jak jeszcze nigdy, więc osoby o słabych nerwach proszone są o zamknięcie okna/panelu przeglądarki i wejście na rotfl.pl.

@topic
raz
Człowieku (?) ile ty masz lat, co? sześć? osiem? co ty se kurde myślisz, że jeszcze może ci zapłacić mamy za tego neta? nie umiesz odpalić google.pl i sam sobie poszukać? co to my niby jesteśmy, first ****a aid żę mamy we wszystkim pomagać? RUSZ DUPE *******ony leniuchu i SAM SIE O SIEBIE TROCHE ZATROSZCZ
dwa
a gdzie ty ****a mieszkasz? zapiździucha dolna czy warszawa? jak już ktoś miałby się nad tobą zlitować to może byś mu choć trochę UŁATWIŁ i powiedział jaką masz okolicę? ja nie wątpie, że bygdoszcz to bydgoszcz, ale do cholery, jakaś różnica między centrum a peryferiami miasta chyba jest, nie? co ****a, myslisz ze mamy jakies telepatory czy inne szklane kule i se z nich na zawołanie wyczytamy/wyskanujemy z twojego mózgu całe potrzebne info?
trzy
wytłumacz mi, po kiego kija mam się tobą zająć skoro tobie nawet nie chce się poprzesuwać myszki o jeden metr a ja mam za tobą za*******ać? nosz ****a za c***a tego nie zrozumiem, czemu ja mam harować a ty się rozsiądziesz jak wół i nic ****a nie będziesz robił, tylko czekał aż ci gotowe podetkną?
cztery
RUSZ DUPE LENIU ŚMIERDZĄCY
pięć
Nie podoba ci sie provider, to zrezygnuj. Bez internetu też da się żyć. A jak posiedzisz na modemie to od razu zmienisz zdanie o tej "głupiej" neozdradzie.
sześć
mały edit, ale to niczego nie zmienia.
(01:24:37) [ciach]: btw mozesz dodac pkt 7 ze nikt mu nie kazal podpisywac umowy
(01:24:43) [ciach]: bo nie trzeba bylo jej podpisywac
(01:24:54) [ciach]: w umnie w sieci zostalismy przy starej opcji
(01:25:06) [ciach]: placimy wiecej niz ludzie o takim samym laczu z limitami
(01:25:10) [ciach]: ale nie mamy ich
(01:25:22) [ciach]: i nie bylo ****a nigdzie napisane ze ja musze podpisac ta umowe
(01:25:41) [ciach]: bo to by bylo wbrew pierwszej umowie ktora zawarla sasiadka z nimi wczesniej
ojojoj, no to sie dzieciątko psiejechało? ćia dobźie citać, to by ploblemof nie bylo...
ahuahuahuahuahua!
siedem
Jak nie wiesz czemu wprowadzili limit, to, z łaski swojej, nie ******* że jest głupi, bo gówno wiesz.

no, trochę mi ulżyło. jest jeszcze jedna sprawa. do reszty baranów, którzy tu pisali, a ich posty szlag trafił (zwłaszcza tych dwóch, co mieli posty numer 2 i 3, reszta raczej była w porządku, chociaż były offtopy)

pokażdie mi, paniusie, GDZIE ****A we pierwszym poście jest napisane "TU MOŻECIE SIE CHWALIĆ SWOIMI ŁĄCZAMI I BEZCZELNIE NABIJAĆ POSTY PISZĄC ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT" nosz ****a powiedzcie mi gdzie, bo za te posty które tu wepchnęliście bardzo chętnie udupiłbym was na 7 pełnych dzionków, tylko wasze szczęście że mi sie klikać nie chce.

dobra, to koniec. Tak, mam być miły i uprzejmy, ale czasami mnie ponosi. Dzisiaj miałeś pecha, że trafiło na ciebie. jutro, to może być ktoś inny, więc radzę MYŚLEĆ!

i w k[piik] tle teraz leci ORION a ja mam wielką ochotę roznieść kogoś na gazrurce.
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 16-08-2005 o 02:29.
$corcerer jest offline  
stary 16-08-2005, 02:31   #9
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

scorc.. to mnie zadziwiłeś aż mnie zatkało. też mam ochotę czasami napisać coś podobnego ale jestem silny duchem i nie dopuszczam do takeij eksplozji
zapisze sobie link tego tematu i będzie mi odtąd służył jako pzykład, kiedy ktoś będzie na tyle leniwy, żę nie będzie mu się chciało szukać i założy temat z głupim pytaniem
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
stary 16-08-2005, 03:34   #10
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gohan-san
To wyobraź sobie DSL'a 2mb na jedną osobę.Śmiga o wieeeele szybciej niż Twój 1 mb.Płaci się sporo,ale warto.
Ja mam 2mb DLS z dialogu i wcale nie "smiga" az tak bardzo ... na 1mb podobno transfer dochodzi do 140kb/s mam niewiele wiecej bo do 330 :/

@MatKus
Moze wlasnie dlatego ze uzywasz emula to nie przekroczyles nigdy transferu juz znana wszystkim kazaa szybciej sciaga pliki

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamlot De'Kapy
Fuck jakie to jest głupie miałem neostrade na starej umowie, teraz na początku sierpnia zmienili regulamin neostrady, i stary musiał podpisać nową umowe, a w tej umowie jest, ze miesiecznie mozna sciagac 32GB
Z tego co sie orientuje to w Twojej starej umowie powinien byc punkt o tym ze jesli TPSA zmieni predkosc przesylu, albo warunki umowy to mozna ją rozwiazać.
__________________
Mess with the best, die like the rest...

Ostatnio edytowany przez PinGOnE - 16-08-2005 o 03:38.
PinGOnE jest offline  
stary 16-08-2005, 11:33   #11
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
Ten post będzie mega chamski, jak ktoś zacznie płakać, to nie moja wina, ale jestem wybitnie wkurzony i zaraz sie wyładuję, bo inaczej wybuchnę. Od razu pragnę też obiecać że taki pos nie powtórzy się już nigdy aż do następnego razu. Mam zamiar wjechać na użytkowników tak odstro, jak jeszcze nigdy, więc osoby o słabych nerwach proszone są o zamknięcie okna/panelu przeglądarki i wejście na rotfl.pl.

@topic
raz
Człowieku (?) ile ty masz lat, co? sześć? osiem? co ty se kurde myślisz, że jeszcze może ci zapłacić mamy za tego neta? nie umiesz odpalić google.pl i sam sobie poszukać? co to my niby jesteśmy, first ****a aid żę mamy we wszystkim pomagać? RUSZ DUPE *******ony leniuchu i SAM SIE O SIEBIE TROCHE ZATROSZCZ
dwa
a gdzie ty ****a mieszkasz? zapiździucha dolna czy warszawa? jak już ktoś miałby się nad tobą zlitować to może byś mu choć trochę UŁATWIŁ i powiedział jaką masz okolicę? ja nie wątpie, że bygdoszcz to bydgoszcz, ale do cholery, jakaś różnica między centrum a peryferiami miasta chyba jest, nie? co ****a, myslisz ze mamy jakies telepatory czy inne szklane kule i se z nich na zawołanie wyczytamy/wyskanujemy z twojego mózgu całe potrzebne info?
trzy
wytłumacz mi, po kiego kija mam się tobą zająć skoro tobie nawet nie chce się poprzesuwać myszki o jeden metr a ja mam za tobą za*******ać? nosz ****a za c***a tego nie zrozumiem, czemu ja mam harować a ty się rozsiądziesz jak wół i nic ****a nie będziesz robił, tylko czekał aż ci gotowe podetkną?
cztery
RUSZ DUPE LENIU ŚMIERDZĄCY
pięć
Nie podoba ci sie provider, to zrezygnuj. Bez internetu też da się żyć. A jak posiedzisz na modemie to od razu zmienisz zdanie o tej "głupiej" neozdradzie.
sześć
mały edit, ale to niczego nie zmienia.
(01:24:37) [ciach]: btw mozesz dodac pkt 7 ze nikt mu nie kazal podpisywac umowy
(01:24:43) [ciach]: bo nie trzeba bylo jej podpisywac
(01:24:54) [ciach]: w umnie w sieci zostalismy przy starej opcji
(01:25:06) [ciach]: placimy wiecej niz ludzie o takim samym laczu z limitami
(01:25:10) [ciach]: ale nie mamy ich
(01:25:22) [ciach]: i nie bylo ****a nigdzie napisane ze ja musze podpisac ta umowe
(01:25:41) [ciach]: bo to by bylo wbrew pierwszej umowie ktora zawarla sasiadka z nimi wczesniej
ojojoj, no to sie dzieciątko psiejechało? ćia dobźie citać, to by ploblemof nie bylo...
ahuahuahuahuahua!
siedem
Jak nie wiesz czemu wprowadzili limit, to, z łaski swojej, nie ******* że jest głupi, bo gówno wiesz.

no, trochę mi ulżyło. jest jeszcze jedna sprawa. do reszty baranów, którzy tu pisali, a ich posty szlag trafił (zwłaszcza tych dwóch, co mieli posty numer 2 i 3, reszta raczej była w porządku, chociaż były offtopy)

pokażdie mi, paniusie, GDZIE ****A we pierwszym poście jest napisane "TU MOŻECIE SIE CHWALIĆ SWOIMI ŁĄCZAMI I BEZCZELNIE NABIJAĆ POSTY PISZĄC ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT" nosz ****a powiedzcie mi gdzie, bo za te posty które tu wepchnęliście bardzo chętnie udupiłbym was na 7 pełnych dzionków, tylko wasze szczęście że mi sie klikać nie chce.

dobra, to koniec. Tak, mam być miły i uprzejmy, ale czasami mnie ponosi. Dzisiaj miałeś pecha, że trafiło na ciebie. jutro, to może być ktoś inny, więc radzę MYŚLEĆ!

i w k[piik] tle teraz leci ORION a ja mam wielką ochotę roznieść kogoś na gazrurce.

Wiesz co? Gdyby jakis normalny user tak napisal to znajac ciebie walnalbys mu bana lub pare pkt. karnych.

[edited by MayGyver]
Ty jestes normalny user i dostaniesz kilka punktow za cytowanie calego posta przedpiscy - nie mam zadnych osobistych uprzedzen gdyby ktos pytal




@TOPIC
Mam neostradę za 59 zł/128kb/s i chyba jesczez nigdy nie przekroczyłem limitu. Jak ty to robisz?
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez MayGyver - 16-08-2005 o 17:59.
Pramus jest offline  
stary 16-08-2005, 12:23   #12
Pani K.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Adi - Mam dokładnie to samo i nigdy takich problemów nie miałam, chociaż mam ją na 2 kompy i ściągamy codziennie mnóstwo plików itp.
 
stary 16-08-2005, 13:21   #13
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamlot De'Kapy
jak grasz przez jakos gre on-line, to też ci wrzera dużo MB
to ja nie mam pojecia w jakie gry online ty grasz .....
tibia podczas gry sciagnie Tobie najwyzej jeden megabajt danych, a wysle pięćdziesiąt do stu kilobajtów przez jedna godzinke
wiec jak przekroczyles 32 giga bajty (lól- big lól) w 30 dni to chyba nie jestes sam przypiety do tego lacza......
no chyba ze jestes jakims mega sciagaczem torrentow, masz na laczu forum swoje/stronki, jakis serverek np counter strika, kilka serverow team speaka, prowadzisz dystrybucje filmów z neta i sciagasz 2 dziennie, masz wiecej piosenek na dysku, jak sie do winampa miesci, lub podprowadziles starszemu numer karty kredytowej, i jestes zarejestrowany na x stronach o tematyce XXX,
---------------
podsumowujac, nie mam pojecia jak to zrobiles, ale ja przez 2 tyg z torrentem 20h dziennie sciaglem 5giga, wyslalem 6giga,
------------------
a zreszta neo po "przycieciu" smigac ci powinno 256 kilo bitow w Twoja, a w ****u (kosmos) bez zmian, ja posiadam lacze 180/126 i przy grze w tibie mam wlaczone torrenty z limitem 13KB / 10 KB, team speaka i ani razu mi nie przycisnelo tibi z powodu zapchania lacza ( nawet jak spiewamy piosenki na TS'ie :-] )
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline  
stary 16-08-2005, 15:16   #14
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

@up
Oj, duzo. Cs, Tibia, Knight Online, MuOnline, Tactical Ops itd.
@Adi Olsztyn
Dokładnie, popieram.
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline  
stary 16-08-2005, 15:46   #15
Rendarn
Użytkownik Forum
 
Rendarn's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2004
Lokacja: Właśnie, gdzie ? ;<

Posty: 103
Stan: Niegrający
Rendarn ma numer GG 4865440
Domyślny

@adi olsztyn
A wiesz matole jakie to uczucie kasować dziennie kilkadziesiąt idiotycznych tematów, a teraz natknąć się na taki jak ten ? LUDZIE RTFM DO K**** NĘDZY !!!!!
@założyciel tematu
Myślałem ze napiszesz przynajmniej "wiem mogłem poszukać" albo "następnym razem zajrzę na google.pl" a ty bezczelnie napisałeś "popieram" i napisałeś to bez żadnych argumentów itp.
@EDIT
Sory za uniesienie się ale niekiedy do matołów nie dociera zwykłe "poszukaj"
__________________

Ostatnio edytowany przez Rendarn - 16-08-2005 o 15:47.
Rendarn jest offline  
stary 16-08-2005, 15:51   #16
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
A wiesz matole jakie to uczucie kasować dziennie kilkadziesiąt idiotycznych tematów
Taka jego robota. Z tym, ze on powinien dawac przyklad. A jak teraz ja zjade cie w ten sam sposob jak Scor zalozyciela tylko dlatego, ze dajesz standardowe odpowiedzi i nic nie wnosisz do tematu? Dostane ostrzezenie? Troche konsekwencji...

Cytuj:
Myślałem ze napiszesz przynajmniej "wiem mogłem poszukać" albo "następnym razem zajrzę na google.pl" a ty bezczelnie napisałeś "popieram" i napisałeś to bez żadnych argumentów itp.
Dlaczego bezczelnie? Ja sie z nim i Adim calkowicie zgadzam. Do roli moda nalezy kasowanie ale nie wyzywanie ludzi chocby nie wiem co. Czym on sobie zawinil? Ze pare osob przed nim dawalo glupie tematy?


Cytuj:
Sory za uniesienie się ale niekiedy do matołów nie dociera zwykłe "poszukaj"
?? bym cos napisal, ale chyba mam wiecej IQ od ciebie;]

Nie za bardo rozumiem czemu to sluzylo Scor. Przestraszyc reszte? Czy pokazac, ze modowie naprawde maja sie za bogow? Bo przeciez rownie dobrze mogles puscic mu wiazanke na PW a temat skasowac/zamknac.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 16-08-2005 o 15:53.
Matek jest offline  
stary 16-08-2005, 18:14   #17
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

Cytuj:
Przestraszyc reszte? Czy pokazac, ze modowie naprawde maja sie za bogow?
jedno i drugie


skoro nie rozumieja gdy sie mowi lagodnie i zrozumiale to trzeba czasem uzyc ostrzejszych slow
gdy ktos chce korzystac z forum i pytac o pomoc najpierw powinien zaznajomic sie z ogolnie panujacymi zasadami korzystania z forum (RTFM)
jesli nie, to naraza sie na "z***ke" taka jak wyzej zaprezentowal scor

oczywiscie scor moglby dac ostrzezeni lub bana ale czy to by cos zmienilo? - nie
taki ktos zalozylby drugie konto i pisal dokladnie to samo
a w przypadku uzycia mocniejszego slowa moze cos trafi wreszcie do pustej lepetyny i zrozumie, ze aby uzyskac odpowiedz trzeba umiec zapytac

savy?

@topic i ten pierwszy co nie ma pojecia o czym pisze
Cytuj:
i stary musiał podpisać nową umowe
kto mu kazal? policja czy prezydent? a moze ufoludki?
jak na razie zyjemy w wolnym kraju i nikt nikogo nie moze zmuszac do podpisania umowy
a moze tatus nie przeczytal dokladnie calej tresci?

a jesli przeczytal to chyba wiedzial co podpisuje nie sadzisz?

T.P. s.a nie jest monopolista na rynku w zakresie swiadczenia uslug telekomunikacyjnych - co za problem wybrac innego dostawce internetowego?

i do kogo masz teraz pretensje?
do T.P. s.a za przedstawienie umowy czy do internetu za to ze istnieje i umozliwia sciaganie plikow, przegladanie stron i wysylanie poczty?


p.s. ale jestem kurde grzeczny i w ogole
__________________

Ostatnio edytowany przez MayGyver - 16-08-2005 o 18:19.
MayGyver jest offline  
stary 16-08-2005, 18:20   #18
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

@Matek
Scor miał poprostu zły dzień i jest nupem. A w połączeniu, widzimy na załączonym obrazku co z tego wychodzi.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13.


Powered by vBulletin 3