Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-08-2005, 14:22   #1
Magn3t0
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 6
Magn3t0 ma numer GG 2478104
Domyślny thoria pk part ll

nie dosc ze mielismy wielki nie fart do lota to zdechlismy prawie wszyscy....

http://rapidshare.de/files/4034376/peka-thoria.rec.html
Magn3t0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2005, 16:43   #2
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny avik rlz

najlepszy byl avik ^^ kiedy my uciekalismy w dol ( ja i avik) wyskoczyl nam khalidor a jemu akurat zniknely x i mogl dac loga dzieki temu mialem na karku khalidora ale cos mu nie szlo ze mna ( jakbym mial bohy to bym go zabil ) weic zawolal jariaza wtedy mialem jzu pewnie problemyale trzymalem sie , wtedy przyszedl wladimir wzyciek ( nie mailem szans bylo 3 na 1).Zabili nas poniewaz my zabilismy dornusa tego 37 eldera ale byl jeden problem on na mnie nabil yelow skulla! ( wiec moglem go zabic) zostawiam to pod sąd reszty użytkowników forum.
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 16:51   #3
Ehur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schnappi
najlepszy byl avik ^^ kiedy my uciekalismy w dol ( ja i avik) wyskoczyl nam khalidor a jemu akurat zniknely x i mogl dac loga dzieki temu mialem na karku khalidora ale cos mu nie szlo ze mna ( jakbym mial bohy to bym go zabil ) weic zawolal jariaza wtedy mialem jzu pewnie problemyale trzymalem sie , wtedy przyszedl wladimir wzyciek ( nie mailem szans bylo 3 na 1).Zabili nas poniewaz my zabilismy dornusa tego 37 eldera ale byl jeden problem on na mnie nabil yelow skulla! ( wiec moglem go zabic) zostawiam to pod sąd reszty użytkowników forum.
Jakybym mial bohy... ROTFL Jasne, jasne Khalidor to wcale nie jest 77 EK, ktory ma ponad 1,2 k hp, więc zabiłbyś go jakby:
a. dostał zawalu.
b. miał kicka.
c. a lub b

Pozatym nie wiem czy Erg robil dziś filmik jak z Avikiem odemnie padli...
Ehur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 19:59   #4
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ehur
Jakybym mial bohy... ROTFL Jasne, jasne Khalidor to wcale nie jest 77 EK, ktory ma ponad 1,2 k hp, więc zabiłbyś go jakby:
a. dostał zawalu.
b. miał kicka.
c. a lub b

Pozatym nie wiem czy Erg robil dziś filmik jak z Avikiem odemnie padli...
sry zle sie wypowiedzialem , ah ta wada mowy ;d chodzilo mi o to ze ja ,avik ,eragornox z bohami i gran hurem rzecz jasna oraz t ringiem dalibysmy se rade z khalidorem ( solo bym nie mial szans wystarczy ze by mial bp uhow)
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 20:24   #5
Ehur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schnappi
sry zle sie wypowiedzialem , ah ta wada mowy ;d chodzilo mi o to ze ja ,avik ,eragornox z bohami i gran hurem rzecz jasna oraz t ringiem dalibysmy se rade z khalidorem ( solo bym nie mial szans wystarczy ze by mial bp uhow)
0 szans. Jeden msg na guild chacie i w 2 minuty wszyscy są przy Khalidorze [ostatnio tak było z Karajakataką, w 5 minut zbiegło się ~10 osób]. Pozatym Khalidor napewno nie nosi przy sobie mniej niż 10 bp uh, bo ma aola - e-plate, bo nadal jeszcze czasem bijemy NS.
Ehur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 21:30   #6
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny problem

ehur sluchaj jak ja widzialem jak on mnie dzisiaj próbowal zabic to mi sie płakać chciało , ja nie wiem czy jakis inny owner gral czy cos i gdyby bylaby tylko taka sytuacja ze on we mnie wbija a neidaleko jest avik i ergaornox to khalidor bylby troche zaskoczony a pozatym edlug mnie pomyslal by sobie ze sam sobie z nami poradzi i na guild chacie nic by nie pisal ( pozatym to troche .... no wiesz 3 sorca ktore 30 lvla nie maja bija 77 ek i przez to on musi wolac pomcoy sadze ze by sie troche tego wstydzil) i zamiast 0 szans to tak 20% szans......chociaz wiadomo ze z knightem najtrudniej bo ma najwiecej uhow i najweicej hp najlepeij zabijac sorce i druidy ;]
a propo sorcow CZEMU NA WIDOK WZYCKA WSZSYCY UCIEKLI?! -.- aha zabraklo sdków a mowilem bp dla kazdego -.-
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 22:15   #7
Alightaya
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2005
Lokacja: Tibia
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ili dan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 76
Skille: 86/30
Poziom mag.: 18
Alightaya ma numer GG nvm Alightaya ma login Tlenu szklara16@tlen.pl
Dumny

Jak dla mnie to 3x [30 lvl] sorc ma 0% szans na 77 ek sorry ale taki pan ma za duzo hp 1200~~ zeby mozna by mu cos zrobic wy walicie w ludzi max 150~~ [sd] wiec 450 na raz ... a on uh wiec to troche nic nie daje i napewno on ma okolo 20 bp uh nie ryzykowal by .... wiec jak dla mnie to 0 %
Alightaya jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2005, 22:34   #8
Ehur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez schnappi
ehur sluchaj jak ja widzialem jak on mnie dzisiaj próbowal zabic to mi sie płakać chciało , ja nie wiem czy jakis inny owner gral czy cos i gdyby bylaby tylko taka sytuacja ze on we mnie wbija a neidaleko jest avik i ergaornox to khalidor bylby troche zaskoczony a pozatym edlug mnie pomyslal by sobie ze sam sobie z nami poradzi i na guild chacie nic by nie pisal ( pozatym to troche .... no wiesz 3 sorca ktore 30 lvla nie maja bija 77 ek i przez to on musi wolac pomcoy sadze ze by sie troche tego wstydzil) i zamiast 0 szans to tak 20% szans......chociaz wiadomo ze z knightem najtrudniej bo ma najwiecej uhow i najweicej hp najlepeij zabijac sorce i druidy ;]
a propo sorcow CZEMU NA WIDOK WZYCKA WSZSYCY UCIEKLI?! -.- aha zabraklo sdków a mowilem bp dla kazdego -.-
Nah, nie innym owner, dziś wszyscy mieli lagi i Khali dostał ze 3 razy kicka na hydrach, ale go oduhowaliśmy. Szczerze to normalnie nie macie szans go ubić...
Ehur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2005, 12:13   #9
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny chyba zartujesz

szanse by byly gdyby byly pieniadze -.- teraz szans nie mamy rzadnych przeciez to by trzeba bylo z 12bp sd na kazdego zebysmy z nim mogli wygrac wiadomo ze nosi z multi bp uhow ale mowie ze gdybysmy mieli te 12 bp sd i z 5 bp mana fluid to bysmy i tak przegrali bo to jest niewykonalne -.^ sorc 30 nie udzwignie 12 bp sd i 5 bp mf ale gdybysmy nie wiem targali to w bp to wtedy na pewno ktos nam by to zakosil szanse sa na wszystko ale tak po glebsyzm zastanowieniu to znikome ; ) jestem zmuszony przyznac wam racje ;/ ;p
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:54.


Powered by vBulletin 3