Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-09-2005, 01:21   #361
Cyc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 33

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Imię: Polomin
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 29
Skille: 72/70
Poziom mag.: 5
Cyc ma numer GG 7877020
Smutny

Mi najbardziej odechciewa sie grac jak jaki koles mi zabije rota jak trenie shielda i sworda ale i tak go zawsze ropam zeby nie blokowac respa ale ja pisze mine a on i taki zabije i jeszcze mi loota kradna noobki
Cyc jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-09-2005, 09:06   #362
Qbshtall
Użytkownik Forum
 
Qbshtall's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 51
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Keltera
Poziom: 16
Poziom mag.: 17
Domyślny

Mi się odechciewa grać jak jakieś n00by na zabijąją mój spawn.
Ostatnio zs00monowałem sobie Pande i uparcie mówiłem NIE ZABIJAJ to i tak 28 knight rozwalił mi pande chciałem pomścić ale qmple wyjechali na obóz xP
__________________
zieeF...
Qbshtall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2005, 13:32   #363
Tobik
Użytkownik forum
 
Tobik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Legnica, Tarninów

Posty: 16
Świat: Fortera
Poziom: 36
Tobik ma numer GG 6560707
Domyślny

mi sie odechcialo grac na chyba 8lvl jak trenilem na berach i tu ni z tad ni z owad wyskakuje orc rider. rach ciah poszedlem do piachu a zgubilem scale armora i 2 handed sworda ale potem pozbieralem sie po jakichs 2 dniach i teraz znowu gram
Tobik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2005, 17:21   #364
alfa
Użytkownik Forum
 
alfa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2005
Lokacja: wygodny fotel
Wiek: 32

Posty: 174
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tehaes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 84
Skille: 79/78
Poziom mag.: 7
Domyślny

mnie wkurzyl dead na 20 lvl od draga.
poszedlem z kumplem na ank n a dragi. on testowal hity z giant sworda.
a ja jak by co mialem go uhac
klepal klepal
a ja sie patrzylem.
poszlismy troche dalej i ten sku.... znaczy drag sie przezucil
najsmieszniejsze jest to
ze jak juz nie zylem bylo napisane exura vita ktora na hotkeyu zazucilem przed deadem
__________________
Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza
i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna
jestem zuchwały, bezczelny, zachłanny i co?
od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko!



pytanie sprawdzajace tuz po hacku:
21:14 Mikano Kabie [115]: moje rl imie?
21:14 Tehaes [87]: HAHA nei mam kurwa pojecia
alfa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 20:41   #365
Wicio333
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 17
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Rubera
Poziom: 19
Skille: 19/24
Poziom mag.: ;]
Domyślny może to ...

hunce se na ghulach na ghost landzie tam gdzie jest fd kolo wejscia.
Z świerzo zdobytym 35 lvl jade te ghule fd i 1 ds nirzej a tu nagle ...... ta da lagg < dzienkuje kochanej telekomunikacji > wlogowalem w swiatyni pobieglem do domku wziolem bsa < bez tarczy zapomialem o niej > bo mi gs wypadl i lece za<tentego> fire Diabelka a tam 11 pal jurz go zabil nie mial chyba capa na gsa bo nie wziol ale zaszachal bp uh i bp gfb i bp hmm i kaske z hunta <caly bp krucej mówiac > ale po konwersacji z moim gsem oddal < pierwszy hit 70 + wlazł > czyli niby dobre zakonczenie ale 33 lvl z 35 i skile down i i...... 4 m lvl znowu
Wicio333 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2005, 18:27   #366
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

http://img26.imageshack.us/my.php?image=beztytuu2xc.jpg :/ stracilem buty i dragon hammer
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 19:45   #367
ViteQ
Użytkownik Forum
 
ViteQ's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 30

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Antica
Poziom: 10
Skille: 33/15
Poziom mag.: 2
ViteQ ma numer GG 3035077
Domyślny

A u mnie było tak:
Ide sobie spokojnie i typ bierze Invite to party. Ja biore Join to party, a typki (akurat byłem przy depo) zaczęły mnie atakować z okrzykami: ,,Zabijać żółtych". Inna akcja: Ide sobie i dochodze do questa na scale armor. Patrzę: Skorpion. Zabiła mnie trucizna. Proboje wrocic po rzeczy i znowu zaliczam deada. Potem ide i typy się naparzają ze spearów. Pomagam temu, co jest atakowany atakując drugiego. A na mnie rzuciła się cała banda i pojawiła mi się biała czacha. Za co?
__________________
ViteQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 21:16   #368
Humak
Użytkownik Forum
 
Humak's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Mi odechciewa się grać jak deadne ... ale po jakiejś chwili ( pare godzin ) znów przychodzi "faza"
__________________
Humak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 21:50   #369
Lafina
Użytkownik Forum
 
Lafina's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Poziom: 9
Skille: 33/29
Poziom mag.: 1
Lafina ma numer GG 4201580
Domyślny

Ja kiedyś szłam sobie z depo do Sama zeby sprzedac steel shield. Gadam sobie z kumplem, nie patrze na ekran a tu nagle napis ,,You are dead". Patrze a tu 2 cyce stoja. Nie gralam przez 5 dni.
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!


Lafina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 15:15   #370
Łukasz789
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Luki Druid
Profesja: Druid
Gildia: Nie mam
Świat: Furora
Poziom: 25
Skille: 15/26
Poziom mag.: 32
Łukasz789 ma numer GG 2234134
Domyślny

Ja to miałem tak że chyba nie będę już grać w Tibie .
Dzisiaj dednalem dwa razy.
RAz:
Ide sobie z kumplem na Amazon Qest (byłem tam kiedyś ale mi mapka znikła)
i idziemy inn droga patzre na mapke na tibia.pl acha tedy . Patrzymy tu są drzewa nie ma jak przejśc ale jest dzuira zlazimy, idziemy troszke a tam wyjscie, wylazimy NIE DA SIE WRÓCIĆ BO DZIURA ZNIKNĘŁA. TO trudno idziemy przed sibie poszlismy dwa pola DRAGON zpiepszamy tam gdzie bylsimy Dragon nas nie goni gadamy dluzszy czas i w koncu doszlimy do wniosku ze bez sensu tu stac caly dzien i czekac az ktos draga za***ie, to idziemy ja mu mowie ze jak nas nie bil przedtem to tera mzoe tez , A JEDNAK 3 HITY I JUZ PO NAS. Poxnienj przepraszam kumpla ze zla droge wybralem ze wogole , on mi daje BP line ide se na amaoznki, poxnije na zamek wchodze na parter TAM ORC BERSERKE daje mi hita za 140Hp ja zlaze na dol i co .. LAG i tak zaliczyłem dwa dedy w 10min. Dlatego już kończe z Tibią.
PaPa moi drodzy.
Łukasz789 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 16:41   #371
Sugide
Użytkownik Forum
 
Sugide's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 34

Posty: 131
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 72
Skille: 88/87
Poziom mag.: 6
Domyślny

@up a nie wiesz co to łopata ?

Mi się odechciewa jak padam przez lagi i nic nie moge zrobić.
__________________
Your's Sugide.
Take Care.
Sugide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 17:26   #372
Matik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 10 2003

Posty: 84
Matik ma numer GG 1856238
Domyślny alkohol i tibia

ja miałem taka sytuacje wrocilem ze szkoly (oczywiascie naje^%$^% PIjany) usiadlem na kompa wlaczylem tibie jazda (bylo super dopuki) niezaczolem sie jac ze znalazlem war hammera i nadupcaly mnei 2 huntery ciesze sie dalej you are dead <zly> spadl mi g armor doszedlem wszytko odzyskalem i gralem dalej choc po tym dedzie wytrzeźwialem w 100 % procentach
Matik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:35   #373
Levus znany jako mag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 11
Imię: nie powiem
Profesja: Sorcerer
Gildia: nie mam
Świat: Azura
Poziom: 20
Skille: 18/21
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matik
ja miałem taka sytuacje wrocilem ze szkoly (oczywiascie naje^%$^% PIjany) usiadlem na kompa wlaczylem tibie jazda (bylo super dopuki) niezaczolem sie jac ze znalazlem war hammera i nadupcaly mnei 2 huntery ciesze sie dalej you are dead <zly> spadl mi g armor doszedlem wszytko odzyskalem i gralem dalej choc po tym dedzie wytrzeźwialem w 100 % procentach
Po 1: Czemu przychodzisz z budy nachlany?
Po 2: Po co grasz w tibie po alkoholu?
Po 3: Po co zostawiasz tu notke? To była twoja wina, że nachlales sie i zaczales grać!
Levus znany jako mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 20:52   #374
kamiloscorbin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Ab'dendriel Coastwood 8

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eton Chaza
Profesja: Paladin
Świat: Dolera
Poziom: 20+
Skille: 60+
Poziom mag.: 10
Domyślny

5 deadow w ciagu dnia(nic dodac nic ujac)
kamiloscorbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 22:21   #375
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 35

Posty: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloody_Izual
Dla mnei dzisiaj był fajny zgon poszedłem moim knightem(lv 22) i kumplem palkiem(lv 20) do orc fortres.
Taktyka prosta on ucieka i wali ze strzal a ja gonei z tylu i bije.Więc po zabiciu kilku zerków i liderów i innych orków posliszmy pod bramy.Obeszliśmy na okolo kumpel powiedział:"weż full def i idz zloorować lider' to ja na to ok.I wię ide patrze Lider i spearmany lider za mną a kumpel wali z strzał nagle...lider zmienił celi i ruszył na mojego kumpla kumpel złapał laga i zgon a ja w dlugom(doszły 2 zerki) i uciekam z tamtąd oczewiście była ta wieża strąznicza i dołączyły 2 lidery i 3 zerki i pare orków po ok 1minucie ucieczki wszyscy sobie odpuścili tylko został jeden zerk który mnie bił.Więc doschodz z 26hp do dziury z której wszedliśmy i nagle bach dostałem w plecy i spadłem do dołu martwy.
Co w tym było fajne to było komiczne działy tam się rózne rzeczy np.biegne i patrze palek i krzycze help(gonił mnie lider) a za tym gościem też lider fajnei to wyglądały mam nawet ss jak dochodze do wartowni.
dobre szczegolnie "biegne i patrze palek i krzycze help(gonił mnie lider) a za tym gościem też lider" buhaha lol moja sytuacja? hmmm jak bylme zabic chyba 4 osoby <zabily mojego druta, nie dlai nim exp i og blokowali ciagle> wracam niestety z rs ale szczesliwy ze dalme im nauczke wylatuje elit knight 91lvl i mnie leje... uciekalme z fibuli do thias zeby sie gdzies w miescie schowac w kanalach i lag mnie zlapal<a dokladniej internet padl bo neostrad emi przyspieszyli......momet doskonaly> loguje sie w siatyni 0 eq stracilme noble arm plate legs szaliczek dwarven shield i steel helmet
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 20:11   #376
Kirk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja miałem pecha... Dzisiaj. Szczęśliwy, że wreszcie mogę wyjść z rooka idę do wyroczni... gadami się teleportuje do miasta na v... Wychodzę z klasztoru, idę zwiedzać nowe miejsca i... atakuje mnie jakaś *^^Y%&$ mandaryncia czy jakoś tak... w jej nazwie było q... zaraz wracam do gry!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 20:11   #377
Marcin14
Użytkownik forum
 
Marcin14's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 7
Smutny Niestety

Szedlem zeby kupic sobie Blue Robe i mialem 38k przy sobie
wyskoczyl zlurowany GS i ded mialem tylko 2 uh i 10many wyleciala kasa
crown legs i bohy.....
Marcin14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2005, 16:56   #378
Mercenary
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 5
Domyślny Ja też mam pecha...

Poszedłem sobie kiedyś na roty a tam... pk
Nie dość że mnie zabili to na dodatek straciłem serpentsworda i brasslegi a na dodatek nie mam kasy na głupiego packbacka.
Dlatego też zastanawiam się czy nie przestać grać w Tibie
Mercenary jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2005, 19:56   #379
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

1 sytuacja, brak gry na 3-4 miesiące. CÓDEM uzbierałem niegłupie eq warte małe conieco na Antice. Wartość koło 150k w zwyż. Wchodze sobie na postać pewnego pięknego poranka i jak nie !!@#$@#$%$%^ ... z eq został mi war hammer w innym miescie.
2 sytuacja: (nie przestałem grać ) polazłem na beholdery... przecie tam mnie nic nie zabije (40 lvl elite) stanalem w miejscu gdzie raczej zaden bh nie przylezie... wchodze na pewna stronke o tibii, po sekundzie znowu na knighta, patrze, a tu dostaje hita za 44 i You are dead. (skubany bh jakims cudem mnie znalazl, pewnie mial cynk od gma czy cos...) Poszly bohy, fire axe, demon shield, 5 bp uh, 3 bp uh, 3 k w kasie, sporo ringow, kilkanascie kluczy, i crusader helmet. (cudem kumpel dobiegl na miejsce i uratowal loota, po prodze tuz kolo bh minal sie z kolesiem ktory akurat szedl w to miejsce...
3 sytuacja: (znowu nie przestalem grac) 2 dni temu... Kliknalem na mapce na katedre, wlozylem dragon lance, demon shield i FA w bp... Wlaze na strone klanu, pisze posta, wchodze na postac, patrze, a tu otoczony przez 2 slimy (z kad do #@$%^ tam byly slimy) wlasnie padlem. Tuz kolo schodkow do katedry. Poszly 3 bp uh, demon shield, D lance, crown legi, crusader helmet, 2 bp hmm, ringi, klucze, i FA... Kumpel zza teleportu na ank przybiegl na utani+bohy+ring... kolo ciala najwyrazniej przeszlo ze 20 osob... ale nikt nie sprzawdzil wszscy mysleli ze to cialo "dzikiego wojownika"... niestety, poszlo 35% do 6 magic lvlu (jakim cudem) i 2 lvle + po 2 skille w dol
Najwazniejsze ze cale eq mam juz na sobie
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2005, 08:43   #380
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cos mi odwaliło i poszedłem z kumplem na draga. Kumpel, knight(wtedy 23lvl) dał mi(jak w profilu) pare SDeków i zlurowal draga pod drabinke. Więc ja sobie wchodzilem, rzucałem SDekiem i w dół(tutaj ewentualny UH). I tak udało mi się 6 razy. Smoczek miał już około 300, może troche więcej hp i wtedy się zezłościł;]. Mnie złapał lag, a jego jakaś kur**ca za przeproszeniem i mi kombo pokazał;]
Co było dalej chyba wiadomo... Naszczęście kumpel wziął moje rzeczy i straty nie były jakieś ogromne, bo expa odrobiłem w godzine, ale myśl, że byłem tak blisko zsolowania(no, prawie) draga nie daje mi spokoju
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:52.


Powered by vBulletin 3