Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-09-2005, 17:44   #1
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Król Polacy na morganie

Morgana wszystkim kojarzy sie z PA i ze wszystkim co zle, ale!! Nie zapominajmy o Polakach.
Darkfas - 79 rp
Xillio - 81 ek
Volltio - 99 rp
Jajoo - 89 ek


Anandumim - 103lvl :
- Pierwszy Polak, który wbił 100lvl
- Pierwszy team, który skończył Anihilator Quest
- Pierwszy Polak, który skończył Anihilator Quest
- Wbił najlepsze skille na Morganie (obecnie 93\91)


Mówcie co chcecie ale ja uwazam ze Morgana wcale nie jest taka zla
__________________

Ostatnio edytowany przez Zuno Ryder - 19-09-2005 o 17:53.
Zuno Ryder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-09-2005, 12:25   #2
Lord Arro
Użytkownik forum
 
Lord Arro's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: South Poland
Wiek: 33

Posty: 22
Domyślny

No ja wlasnie rzezucilem sie na Morganke, i zalozylm na niej rodzinke, i nie spotkalem sie nigdy jeszcze z PA. Morgana jest najlepsza!!!!
Lord Arro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 22:54   #3
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Up
Kto nie poznal Avis nie wie co to Morganowski smak życia
@Topic
Gadałem z Anandumim kilka razy wydaje się spox. Słyszałem jednak, że troche tchórzył w walce z Avis. Nie wiem czy to prawda, iż skakał od gildi do gildi aby tylko nie paść. Tak przeczytałem w moim temacie.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 23:04   #4
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Tak to prawda, możę nie do końca skakał od gildi do gildi, ale walki to unikał. Ani razu nawet nie próbował się przeciwstawic (a kiedyś miał największy lvl...). Wszystkie wojny przesiedział skillując lub robiąc UHy (jakiś czas temu sprzedawał na allegro swojego UHmakera). Moim zdaniem jest to największy noob na Morganie, już wole wszystkich Inferno od niego (jest to moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać).
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 23:15   #5
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
LOL

@up
a ty co bys zrobil? walczyl bys jak idiota i tracil skills i lvl? albo wbilbys reda przy takim eq? pomysl zanim cos napiszesz -.-
__________________
Zuno Ryder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 09:17   #6
Pilch
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: Poland,Szczecin
Wiek: 33

Posty: 6
Pilch ma numer GG 2345582
Domyślny

Ten kto niezna Avis i jej tortur odczuje jak nabije 20-30 lvl i dowie sie coto znaczy zyc na morganie obecnie gram na Nebuli
Pilch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 09:57   #7
Maniek66
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 3
Świat: Morgana
Domyślny

Na Morganie gram od dawna, mam tam postać ok 60 lvl i nigdy (powtarzam - NIGDY) nie spotkałem sie z PA ze strony Avisów. O wiele bardziej denerwują mnie polacy z levelem ok 20 -30, którzy myślą że coś na servie znaczą, a tak naprawde są tylko żałośni.

Już mnie naprawde denerwuje te podejscie do Morgany! Jak server powstał na upartego chcieliście zobić z niego serv polski. Podobnie jest teraz na Obsydii (gdzie zresztą dużo osób z Morgany się przeniosło) i coś mi się wydaje, żę wojna Polska vs Reszta Świata po raz kolejny zakończy się porażką. A czemu? Bo Polacy to w większości srający w portki tchórze!!!
Jak były wojny, mimo iż nie uświadczyłem PA od Avisów pomagałem polakom (słałem runy i kase na wojne), i prawde mówiąc obawiam się że ten mój wkład zagarnął jakiś polaczek dla siebie (o czym później się dowiedziałem). Bitwa w wykonaniu polaków to katastrofa, nikt nie chce poświęcić chara, każdy dba tylko o swój tyłek, a już szczytem jest ograbianie własneych kumpli którzy dedli!!!

Może macie kompleksy, że taki Nizahe i spólka bez trudu zrobili po 100 lvl, że się zgrali, nie zdradzają się (gdy wydawało się że Dany Darko odejdzie to jednak stać było ich na kompromisy i pogodzenie się). To własnie jest gra!!! I chodź daleko mi do lizania im dupy podziwiam na swój sposób ich taktyke i to, w jaki sposób opanowali server.

Ostatnio edytowany przez Maniek66 - 22-09-2005 o 11:15.
Maniek66 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 10:07   #8
Adash
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Wiek: 34

Posty: 54
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Adash ma numer GG 3532616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SqTy
Tak to prawda, możę nie do końca skakał od gildi do gildi, ale walki to unikał. Ani razu nawet nie próbował się przeciwstawic (a kiedyś miał największy lvl...). Wszystkie wojny przesiedział skillując lub robiąc UHy (jakiś czas temu sprzedawał na allegro swojego UHmakera). Moim zdaniem jest to największy noob na Morganie, już wole wszystkich Inferno od niego (jest to moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać).
Musze cie zmartwic. Anandumim mial duzy wklad w wojnie Avis vs. Sublade + Nemesis. Caly czas bloczyl nam Avisow i chodzil na ataki. Po przegraniu wojny postanowil zaplacic i grac dalej.
Adash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 15:11   #9
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny LOl

To, ze Anan~ zdradzil nie znaczy, ze skakal z kwiatka na kwiatek. Walczyl przeciw nam <Avis> i nawet mial udzial w deadzie Nizahe A to, ze postanowil grac dalej to jest jego wybor i mysle, ze bardzo dobrze zrobil Po co skakac z serva na server z polakami, ktorzy nie znaja takiego czegos jak: lojalnosc, zgranie, wspolpraca itp itd Tak zachowali sie np : Rahim Inferno, Druugan i inni polacy, ktorzy zdradzili
Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:05   #10
Darkfas
Użytkownik forum
 
Darkfas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 9
Imię: Darkfas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricane
Świat: Morgana
Poziom: 126
Skille: 101/80
Poziom mag.: 21
Żarówka

O jak miło, że ktos zauwazył moją osobę. Granie na Morganie wcale nie jest takie trudne, możliwe ze było ale na ten temat nie moge sie wypowiadac ponieważ stworzyłem mojego chara po tych wszystkich wojnach i konfliktach.
A tak btw Abor to gej
Darkfas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 20:17   #11
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny

Hahaha~~~ Darkfas ;] Noobku :* Mnie tutaj nikt nie docenia ;/ Na tej morganie ehhh Ale wczoraj bylo mi dobrze Darkfas spisales sie :*
Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 21:30   #12
Barnabhinio
Użytkownik Forum
 
Barnabhinio's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2004
Lokacja: Puławy
Wiek: 34

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: Azurro
Świat: Morgana
Domyślny

Ja popieram Mańka66, nigdy nie spotkalem sie z PA ze strony Avis. Moze ja mam maly level ale mam przyjaciol na wyzszych i oni tez nigdy nie mieli z tym problemow. Co prawda czasem ktos z Avisu naduzywa tego ze jest w tej gildii, ale to juz kwestia gracza, nie gildii, a Avis stara sie z tym walczyc(co pokazuje np. sprawa Xadero).

Jesli juz ktos PA to levele 20-30 na slabszych graczach i tu trzeba zaznaczyc ze niestety sa to glownie Polacy, czasem Szwedzi.

A nawet jesli chcielibysmy z nimi walczyc to i tak nie mialoby to sensu,gdyz sa za silni, zbyt dobrze zgrani i nie zdradzaja sie.

@topic
Co do Polakow to zapomniales o kilku, ale trzeba przyznac, ze na Morganie gra duzo Polakow, wiekszosc z nich to spoko ludzie choc zdarzaja sie wyjatki.

@Anandumim
Nazywanie go tchorzem moim zdaniem nie ma sensu, gdyz postapil najlepiej jak mogl, a w wojnie uczestniczyl co potwierdzaja inni. Co wy byscie zrobili na jego miejscu? Po co mial tracic level i skille za cos co nie mialo sensu. A co dala ta wojna? Mimo ze Avisu nie bylo jakis czas to powrocil i to silniejszy. Wiec po co mial to tracic?

Pozdrawiam
Barnabhinio
__________________
***FORZA JUVE***

Internet Explorer to wspaniała przeglądarka umożliwiająca przeglądanie zawartości internetu z Twojego komputera i na odwrót.

Superoptymista to czlowiek, ktory zamiast krzyzy na cmentarzu widzi same plusy
Barnabhinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 23:42   #13
Carissa
Użytkownik Forum
 
Carissa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Lokacja: Hrabstwo Bieruń Nowy
Wiek: 36

Posty: 92
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Relief
Świat: Kyra
Poziom: 40
Skille: 72/71:)
Poziom mag.: 5
Carissa ma numer GG 3225986
Domyślny

Według mnie w wojnie mieliśmy duże szanse.. Dopóki nie spadły nasze morale po hacku Zaznosa..
Udało nam sie zorganizować dwie ładne akcje, odparliśmy kilka ataków.
dobrze nam szło mimo tego że Rahim~ i Druugan ciagle robili akcje kamikadze
Carissa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 00:05   #14
Maniek66
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 3
Świat: Morgana
Domyślny

Ja pamiętam z tamtych czasów zupełnie coś innego niż wszyscy tu piszecie. To polacy lurowali GSy, to polacy wyganiali mnie z expa, to polacy krzyczeli głupie hasła pod depo, to Wy zdradzaliście siebie na wzajem, to Wy nie logowliście się z obawy o swój lvl, to Wy potem wymyślaliście głupie wymówki o przegranej wojnie. Kiedyś Morgana, teraz Obsydia, a za chwile następny serv (co usłyszałem już od kilku osób). Te kilka high lvl polaków to ludzie którzy w większości odcieli się od głupiego myślenia "albo MY albo odchodzimy z serva". Ta gra to nie arena dla pokazywania swoich nazistowskich i narodowościowych poglądów! Boli was że nie jesteście najlepsi? I dobrze! Bo dopóki polacy będą sie wywyższać nie zostaniecie na żadnym servie dłuzej niż 2 miesiące. Moja rada: Nauczcie się angielskiego i pogadajcie kiedyś o problemach z gildią przeciwną, a nie od razu krzyczcie "hunted! hunted!".

Morgana to serv wymarły. Dlaczego? Dlatego, że wy w tej grze pragniecie tylko władzy. A co z zabawą, z przyjaźniami, z satysfakcją zabicia nowego potworka czy wykonania jakiegoś questu? Pomyślcie troche nad tym. Może czasami naprawde warto pogadać, a nie chwytać za miecze, bolty, SDki?
Maniek66 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 09:01   #15
Frolik
Użytkownik Forum
 
Frolik's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: bialystok
Wiek: 35

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 91
Skille: 8+/8+
Poziom mag.: 7
Domyślny

zgadzam sie z ziomem powyzej /\
masz w zupelnosci racje ja jakos osamkiem daje rade i poznalem duzo ludzi z Avis i nie spotkalem sie jeszcze z pa z ich strony.
__________________
19:13 Osamek: ej Volltio ale twoje pvp wymiata haha
19:13 Evil Gator: haha
19:14 Volltio: nie rozmawiam o tym z wami

Co nas nie zabije to wzmocni
Frolik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 09:39   #16
Socut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 37
Imię: Lord Pirit
Świat: Aldora
Poziom: 21
Skille: 19/23
Domyślny

Anandumim to noob!! (noob = uwazajacy sie za najlepszego) mieszkam z nim na osiedlu i niemoge powiedziec o nim dobrego slowa, jest konfidentem zarowno w tibi jak i na rl cyas
Socut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 12:14   #17
Knight michal dwa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Bochnia
Wiek: 37

Posty: 4
Imię: Tajemnica
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 48
Skille: 78/69
Poziom mag.: 29
Knight michal dwa ma numer GG 8811290
Domyślny Morgana jest Spox

Moim zdaniem Morgana jest Spoko ale Ma jedna wielka wade AVIS!!!!!!
Jak by nie ta gildia to morgana by byla najfajniejszym serwerkiem I jeszcze jedna ale to mniejsza wade niestety duzo tam szwabow ale cuz zrobic..... jedna rada dobic levela i tepic Avis I pozostalych hamów
pozdro
morganski Tibijczyk
Knight michal dwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 12:28   #18
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Szwedzi są spoko. Nie wiem co wy do nich macie. Ja raz trafiłem do szwedzkiej rodziny (gildi). No cóż. Zarobiło sie troche kasy.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 19:24   #19
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny

LOl, kiedys szukalem kumpli wsord polakow i daleko nie zaszedlem. Na titanii razem z kumplami z RL zalozylismy rodzinke, i kumplowaliscmy sie z najlepszymi Grim Reapers (jesli ktos pamieta) to moja pierwsza gildia;]
itp itd Teraz to my rzadzimy na morganie moi kumple szwedzi, anglicy, hiszpanie i paru polakow...
Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 01:17   #20
RavenDizz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 23
Domyślny Nie Zapominaj O Mnie :d !

Ja tez na Morgane przyszedlem na samym poczatku ale sprawy potoczyly sie h***wo i musialem zaczac inna postacia od nowa. Teraz mam 70lvl palla (o ktorym nikt na poczatku nie wspomnial! ) i tez wydaje mi sie ze albo Avis sie uspokoilo albo dali mi spokuj . Co do Anandumima sadze ze jest spoko i narazie niemam z nim zadnych problemow.

@OSAMEK:
Dawaj Rh farciarzu !!!

Peace
~Raven.
RavenDizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:26.


Powered by vBulletin 3