Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-09-2005, 01:25   #21
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

ooo... widze ze nie odczowasz roznicy miedzy rzeczami legalnymi i nielegalnymi... to kiepsko...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-09-2005, 01:30   #22
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

legalne..... nielegalne.... wodka jest takim samym narkotykiem jak i marichuana.... ba, nawet owiele bardziej szkodliwym... tak samo papierosy... z tym ze dla panstwa sprzedaz wodki i papierosow to same zyski - wyprodukowanie litra czystej wodki to koszt ok 5zl, a sprzedawane sa w duuuuuuuzo wiekszych cenach (chodzi mi tu glownie o polske, bo nie w kazdym kraju jest monopol alkocholowy) pozatym skutki palenia/picia widac w poznym wieku, zazwyczaj na emeryturze, a jak ktos emerytowany umrze to tez zysk dla panstwa bo nie musi placic emerytury.... :< pozatym czy tabaka jest nielegalna? bo ja nic o tym nie wiem...
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 29-09-2005, 01:40   #23
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
wodka jest takim samym narkotykiem
wodka to chyba nie narkotyk... alkochol i narkotyk to 2 zupelnie rozne rzeczy z tego zo mi wiadomo, ale moge sie mylic bo specem od tego nie jestem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
wodka jest takim samym narkotykiem jak i marichuana....
moim zdaniem porownywanie wodki do marichuany to lekka przesada. duzo latwiej jest sie uzaleznic od marichuany. poza tym ich dzialanie dosyc znaczaco sie rozni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
pozatym skutki palenia/picia widac w poznym wieku, zazwyczaj na emeryturze
eee. mozesz pic wodke przez 20 lat i sie nie uzaleznic, a jakbys po roku nie usaleznil sie od maryski to moglbys mowic ze to c0d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scream
pozatym czy tabaka jest nielegalna? bo ja nic o tym nie wiem...
tabaka jest legalna w Polsce ale dozwolona tylko od lat 18, tak samo wodka czy piwo. z marichuana jest juz zupelnie inaczej

ps. jak ktos umie czytac to niech przeczyta TO. a tak chociazby z ciekawosci...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 29-09-2005 o 01:42.
ogorek jest offline  
stary 29-09-2005, 07:37   #24
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

ja zażywam tabakę tylko jeśli mam zatkany nos na tyle, ze musze oddychać przez jame ustną... wtedy kropelki mi nie pomagaja ;/
ps. tabaka chyba też jest niezdrowa?
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline  
stary 29-09-2005, 08:20   #25
De'sH
Zbanowany
 
De'sH's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Asa Bay
Wiek: 34

Posty: 321
Imię: Myth'xas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 55
Skille: 90/70
Poziom mag.: 17
De'sH ma numer GG 8522761
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
wodka to chyba nie narkotyk... alkochol i narkotyk to 2 zupelnie rozne rzeczy z tego zo mi wiadomo, ale moge sie mylic bo specem od tego nie jestem

moim zdaniem porownywanie wodki do marichuany to lekka przesada. duzo latwiej jest sie uzaleznic od marichuany. poza tym ich dzialanie dosyc znaczaco sie rozni.

eee. mozesz pic wodke przez 20 lat i sie nie uzaleznic, a jakbys po roku nie usaleznil sie od maryski to moglbys mowic ze to c0d

tabaka jest legalna w Polsce ale dozwolona tylko od lat 18, tak samo wodka czy piwo. z marichuana jest juz zupelnie inaczej

ps. jak ktos umie czytac to niech przeczyta TO. a tak chociazby z ciekawosci...

nastepny... sorry ale to ty sie trzymasz jakis gowinianych stereotypow -.- wszyscy chca ci wytlumaczyc ze wszystko uzaleznia, alokochol narkotyki itp. czemu ktos jest cpunem? a czemu ktos jest alkoholikiem, palaczem itp? pieprzysz glupoty poprostu i tak jak blindzik nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, a chociaz nie wkrecaj ze masz pojecie. Tak btw. ja tutaj komentuje tego posta nigdy tabaki nie probowalem bo po co? A tlumaczenie ze sperma jest tak inteligentne jak z jogurtem (bez orbazy dla autora tego z jogurtem bo wiem ze to bylo z ironia <chyba ;p>)
De'sH jest offline  
stary 29-09-2005, 08:22   #26
Dejvo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Wiek: 24

Posty: 213
Domyślny

Wciągnąłem kiedyś kilka "krechów" . Fajnie było.
Dejvo jest offline  
stary 29-09-2005, 08:30   #27
Bakura
Użytkownik Forum
 
Bakura's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005

Posty: 230
Imię: Bakura Pol
Gildia: Heroes Home
Świat: Elona
Poziom: 20
Domyślny

Powiem ,że to mi się podoba...ani dużych lotów po tym ,ani nic co może zaszkodzić zdrowiu ,a na początek dobra jest ;> (zresztą to jest lekarstwo na czyszczenie nosa) U nas w szkole dużo osób to wciąga;>
__________________


Bakura jest offline  
stary 29-09-2005, 08:48   #28
Cisak
Użytkownik Forum
 
Cisak's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: W dupie
Wiek: 59

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: ajfajkfjajfjajd
Poziom: 79
Skille: 921
Poziom mag.: 23
Domyślny

Hehe..a czy papierosy to też narkotyki? więc nie porównujcie tabaki z np.amfetaminą. bo to tak samo tytoń tylko zmielony z różnymi przyprawami, owszem można się uzależnić. tabaka ma negatywne skutki ale i też pozytywne
__________________
Hail Metal Militia
Cisak jest offline  
stary 29-09-2005, 08:49   #29
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

Alkochol to narkotyk, tylko ze legalny. Alkochol powoduj uzaleznienie fizyczne oraz psychiczne, marichuana tylko psychiczne i to bardzo slabo, duzo slabsze od alkocholu.

@edit
papieros to rowniez narkotyk, majace silne konsekwencje zdrowotne i mocno uzalezniajacy.
__________________


kliknij pana garrisona!


Ostatnio edytowany przez Scream - 29-09-2005 o 09:12.
Scream jest offline  
stary 29-09-2005, 09:02   #30
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
moim zdaniem porownywanie wodki do marichuany to lekka przesada. duzo latwiej jest sie uzaleznic od marichuany. poza tym ich dzialanie dosyc znaczaco sie rozni.
Kupa prawda - prawdopodobienstow teoretycznie jest takie same. W sumie to zalezy od organizmu, ale jezeli dziennie bedziesz wypalal powiedzmy skreta oraz dziennie bedziesz pil 0,25 wodki po kilku dniach nie bedziesz m,ogl odstawic obu rzeczy.


Cytuj:
poza tym ich dzialanie dosyc znaczaco sie rozni.
Dzialanie pistoletu i siekiery tez sie roznie, ale morderstwo jest morderstwem: tak samo z uzaleznieniem

Cytuj:
ja zażywam tabakę tylko jeśli mam zatkany nos na tyle, ze musze oddychać przez jame ustną...
Ja wciagam pieprz (powaga) - troszecke popiecze, ale katar znika baz sladu. Aczkolwiek jednak zostan juz przy tabace

@autor tematu: ile ty masz lat? 10?


edit: moze jeszcze cosik o szkodliwosci tabaki: tak naprawde wszystko zalezy od tego ile nikotyny znajduje sie w danej tabace. Sprawa jest taka, ze w papierosie wiekszosc nikotyny jest spalana - do organizmu dostaje sie tylko niewielka czesc, ktora powoduje uzaleznienie - zarowno fizyczne jak i psychiczne. Tabaka jest o wiele silniejszym srodkiem uzalezniajacym: wchlania sie szybciej (ok3s, gdzie w plucach trwa to 10-15). Malo tego: dziala na wytwarzanie dopaminy, czyli tzw. hormonu szczescia. Po pewnym czasie zaczynamy wachac tabake tylko dlatego, zeby czuc sie szczesliwym, potem wszystkim mowimy jaki ma swietny efek jej zazywanie. W skrajnych przypadkach zakladane sa na forach idiotyczne przypadki kto bierze, zeby znalezc usprawiedliwienie 'nie jestem sam - inni, ktorych nie znam tez biora'. W skrajnych przypadkach zazywanie moze spowodowac chorobe (?) zwana Syndromem Tourette'a.

Wszystko to oczywiscie fakty Ale takie same jak to, ze palnenie powoduje raka: zyje 20 lat na tym swiecie, od 15 roku zycia otaczaja mnie ludzie, ktorzy pala paczke dziennie. Wiekszosc starszakow (40+) pali od ok. 20 lat: i jak nie spotkalem chorego na raka z powodu fajki tak pewnie nie spotkam

@down: sorka, dopiero teraz na wiek zerknelem
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 29-09-2005 o 09:14.
Matek jest offline  
stary 29-09-2005, 09:08   #31
Cisak
Użytkownik Forum
 
Cisak's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: W dupie
Wiek: 59

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: ajfajkfjajfjajd
Poziom: 79
Skille: 921
Poziom mag.: 23
Domyślny

nie no sory 14
__________________
Hail Metal Militia
Cisak jest offline  
stary 29-09-2005, 11:15   #32
Szpicel
Użytkownik Forum
 
Szpicel's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 38

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
qrwa wielcy znawcy sie znalezli co sobie nie dadza nic powiedziec. a jak ci lekarz powie ze moja sperma jest zdrowa to tez ja qrwa bedziesz wciagal nosem? tak? moje gowno tez? madrale... Boze po co takich frajerow zsylasz na ziemie... skoro tabaka jest taka zdrowa to dlaczego na opakowaniu jest napisane ze jest dozwolona od 18 lat i mozna sie od niej uzaleznic? ludzie tabaka to syf! nie pieprzcie mi tu ze to jakies lekarstwo, bo od kataru to sa inne rzeczy. to ze wy sobie wciagacie krechy to nie znaczy ze juz wszystko wiecie.

a qrwy polykaja sperme... wiec co? chcesz sprobowac?

przykro mi bardzo ale akurat w sprawie tabaki to Blind jest od ciebie madrzejszy.
Wydaje mi sie, ze masz jakas obsesje na punkcie spermy, jakies trudne dziecinstwo? Uzywasz takich argumentow, ze smeim twierdzic, iz miales jakies przykrosci zwiazane z ta substancja.

@topic: probowalem (przed 18) i choc nic mi niebylo, to i tak przy tym niezostalem (to byly 3 dni).
__________________
In the name of what?

Ostatnio edytowany przez Szpicel - 30-09-2005 o 09:11.
Szpicel jest offline  
stary 29-09-2005, 11:42   #33
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
chodzilo mi o to ze ludzie wciagaja tabake po to zeby przyszpanowac albo dla tego ze im sie wydaje ze to jest lekarstwo itp. a jesli ktos by wam wmowil ze teraz wszyscy wciagaja sperme i ze to poprawia humor to co? tez byscie ja wszyscy wciagali?
ps. zastanawialiscie sie dlaczego zaczeliscie pic piwo przed osiemnastka?
Jakby udowodniono było że sperma daje np. witaminy ,sprzedawano by ją w aptece,i była by smaczna To LUDZIe by ją KUPYWALI.....

Tabaka niejest lekarstwem,ale działa tak jak krople do nosa.....I w małych dawkach nie jest szkodliwa... CO ty myślisz że ją sie zażywa 5 razy dziennie? :[
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 29-09-2005 o 11:44.
Walekifa jest offline  
stary 29-09-2005, 12:59   #34
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Świetny sposób na zmarnowanie pieniędzy na byle gówno.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 29-09-2005, 14:29   #35
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytat ze strony tuska:

Cytuj:
Uczestniczy regularnie w Mistrzostawach Polski w Zażywaniu Tabaki
w Chmielnie, gdzie podczas I zawodów w 2003 r. uzyskał tytuł wicemistrza Polski.
Sorcerer Maciek jest offline  
stary 29-09-2005, 15:32   #36
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ogorek
qrwa wielcy znawcy sie znalezli co sobie nie dadza nic powiedziec. a jak ci lekarz powie ze moja sperma jest zdrowa to tez ja qrwa bedziesz wciagal nosem?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
akby udowodniono było że sperma daje np. witaminy ,sprzedawano by ją w aptece,i była by smaczna To LUDZIe by ją KUPYWALI.....
jest udowodnione że jest zdrowa i gdyby pewnie nie sprawy estetyki,tabu i religi była by w sklepach/w aptece (maseczki,syropy <rotfl>)
---------------------------------------------------------------------
Tabaka, sproszkowany tytoń (zwykle z odmiany Kentucky lub z machorki), przeznaczony do wciągania przez nos. Wywołuje kichanie. Również dawna nazwa tytoniu fajkowego.
---------------------------------------------------------------------
Narkotyk, środek odurzający pochodzenia naturalnego (rośliny, grzyby) lub syntetycznego, o depresyjnym działaniu na ośrodkowy układ nerwowy, powodującym gł. stan odurzenia, euforii, uśmierzenia bólu, uspokojenia lub senności; wywołuje po krótkim lub dłuższym zażywaniu uzależnienie psychiczne i fizyczne.
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline  
stary 29-09-2005, 15:38   #37
Jedi Master
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny LoBo

LoBo... Tabaka jest do czyszczenia nosa !!
 
stary 29-09-2005, 15:49   #38
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Syf! mowicie ze nie uzaleznia? ja juz znam pewnego uzaleznionego -.-
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline  
stary 29-09-2005, 15:49   #39
Karusa
Użytkownik forum
 
Karusa's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2004

Posty: 27
Karusa ma numer GG 4215443
Domyślny

omg. ludzie!! od wszystkiego się można uzależnić! jak ktos się uzależni od pomidorów to nic mu się nie dzieje!! i nie róbcie z tegto takiej zadymy! nawet jeśli to nie jest szkodliwe to po ***a to wciągacie?? ladny ma smak, zapach?? nie!! dla popisu!! więc tak czy tak na nic wam się tabaka nie przyda!! ktoś się nie zgadza?
Karusa jest offline  
stary 29-09-2005, 16:27   #40
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

oj tam... Co w tym takiego fajnego? To było baaardzo dawno temu- brat przyniósł troche tego to domu... Dał mi, troche wciaglem, ale sie zniechecilem bo mnie nos po tym swedzial bardzo
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.


Powered by vBulletin 3