Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-10-2005, 19:09   #1
orc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2005

Posty: 16
Domyślny Expowiska | Kazo, Edron, Carlin, Ab'Dendriel

Witam,

czy moglby ktos nagrac filmik/zrobic mapke (preferuje filmik) jak dojsc do kopaln w kazo z dwarfami (potrzebuje rowniez miejsc z rotami/trolami w Carlin, rotami w Edron i roty w Ab'Dendriel, prosilbym o mapke/filmik (preferuje filmik)? Chcialem troche poskillowac.


Aha, od jakich skilli potwory takie jak slime'y/ghoule mi nie beda zadawaly obrazen i od jakich skilli bede mogl trenic na monku (oczywiscie spearami)?


I ostatnia rzecz, jakie sa ceny domkow np. 20-25sqm, lozko? I odrazu podawajcie mniej wiecej ceny na miesiac, bo za tydzien planuje kupic PACC, a nie orientuje sie w cenach domkow ;}.


Pozdrawiam,
orc

Ostatnio edytowany przez orc - 19-10-2005 o 21:31.
orc jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-10-2005, 20:35   #2
bmatrix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Filmiku ci teraz nie zrobię bo nie mam czasu, ale dam ci kilka porad dot. kopalń koło Kazzo. Na słabych levelach i skillach nie schodź poniżej poziomu -2. 10 level i skille 20/20 wystarczą do expienia na poziomach -1 i -2. Spotkasz tam roty, dwarfy i kilka pojedynczych respów Poison Spiderów. Level około 15 i skille 40/40 to możesz już się zapuścić na poziom -3 do dwarf soldierów, chociaż polecam 45/45 bo na czterdziestkach nie poradzisz sobię z wiekszą ilością soldków które mogą cię osaczyć. Poziomu od -4 w dół zaczynają się guardy, których nie bierz jeśli nie masz przynajmniej 60/60 i 25lv+. Potrafią bardzo mocno przyłożyć, dodatkowo często występują razem z soldierami co czyni niższe poziomy bardzo niebezpiecznymi. Nie pamiętam dokładnie, od którego poziomu można spotkać geomancery ale chyba -6. Tych solo knightem ciężko brać. Najlepiej je szybko zabić z SD sorcem. Nie napisałeś jakiej jesteś profesji więc napisałem to dla knighta bo myślę że jesteś knightem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 21:11   #3
Grajper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 146
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dalader
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Skille: 90\90
Poziom mag.: 6
Grajper ma numer GG 4165284 Grajper ma login Tlenu grajper@o2.pl
Domyślny

napisał o spearach więc jest pallem. poszukaj po forum, było coś takiego, w ab jak zejdziesz na najniższy poziom depo idziesz na trolle, na poziomie -2 idziesz na chama na pł-wsch i potem przejściek ukrytym między kamieniami. znajdziesz tam reso sporej ilości skele, gholu ( 2 ) roty, poisony , slimy (2). poproś żeby ktoś cie tam zaprowadził bo to fajne miejsce,
Grajper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 21:27   #4
orc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2005

Posty: 16
Domyślny

Oczywiście jestem palkiem, dziękuje za dotychczasowe porady i prosze o więcej. ;-)


Pozdrawiam,
orc


PS.: http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53813
PS2.: Może ktoś gra na Arcanii i może mi pomóc (czyt. zaprowadzić na fajne expowiska)?

Ostatnio edytowany przez orc - 19-10-2005 o 21:31.
orc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 21:30   #5
Matriel
Użytkownik forum
 
Matriel's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Strzałka

Ad.1 http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=45509 Cichy rulez

Ad.2 Mnie slimy na skillach 70/70 nieraz po 50 waliły, więc raczej nie zrobisz takich skilli żeby nie zadawały żadnych obrażeń. Jeśli chodzi o monka to nigdy nie trenowałem na nim więc nie wiem.

Ad.3 Nie mam pojęcia
Matriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:47.


Powered by vBulletin 3