Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-11-2005, 16:24   #61
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
Sama mogę zrezygnować ze swoich dzwonów i rozwleczonych koszulek Iron Maiden, nie będzie mi to przeszkadzać.
Widzisz, za to ja nie zamierzam rezygnować ze swoich rozciągniętych koszulek Nirvany. Co do średniowiecznych sukni to źle się zrozumieliśmy.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.

Ostatnio edytowany przez Aval'yah - 15-11-2005 o 17:05.
Aval'yah jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2005, 16:25   #62
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Matek:100% right.Z waszych wypowiedzi wnioskuje że trafiliście naprawdę do jakiejś innej szkoły skoro tam są same pasztety.Nikt ci nie każe patrzyć na paszteta.aha i jeżeli każda skompo ubrana i wymalowana dziewczyna jest ****ą w szkole dochodziło by do orgii:-)
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 16:27   #63
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyM(PL)
Chodzilo mi bardziej o to ze jezeli ktos wie ze jest, ze tak powiem nie podoba sie, to nie powinna chodzic w taki sposob jak dziwka sry, ale wiekszosc tak sie ubiera,chodzi,zachowuje,rozmawia nie traktuje innych z szacunkiem.
A jezeli ktos wie ze sie podoba wiekszosci to moze sie tak ubierac bo nikomu to nie przeszkadza i jeszcze gdy jest mila etc.
No wlasnie osoby brzydsze chca "podciagnac swoj poziom" przez stroj, zeby ktos zwracal na nie uwage. Wg twojego myslenia - brzydsza dziewczyna musi ubierac worek na ziemniaki, a ladna suknie balowe? Moze sam zacznij postepowac wg tej zasady, a potem krzycz, ksiaze

@Bellatrix
Cytuj:
Nekro - przecierpiałam dwa lata, nabawiłam się prawie zaawansowanej schizofrenii, wyrobioną mam surową opinię o takich elementach. Zmienić zdanie pomoże mi jedynie długotrwała terapia psychiczna
Stringi są jak najbardziej obleśnym wynalazkiem męskiej wyobraźni. Spadki biodrówek nieraz się zdarzają(zwłaszcza specjalnie... to tylko elementy z mojej byłej klasy wprowadziły taką modę w mojej szkole na zbyt luźne biodrówki...)
Moze masz jakies uprzedzenia do takich? Stringi sa oblesnym wynalazkiem mezczyzn, bo nie zakrywaja calych posladkow, tylko maja paseczek miedzy posladkami! AFE! Bo wiadomo, ze miedzy posladkami u dziewczyn powinny byc wlosy No i faceci nosza te stringi A biodrowki sa zwyklymi spodniami, tak jak "dzwony". Jak cie to tak przeraza, nie patrz na takie dziewczyny...Eh. I ubieraj spodnie po szyje
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 15-11-2005 o 16:34.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 16:41   #64
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Bellatrix:
Piszesz, że nosisz koszulkę Iron Maiden. Może tamtym dziewczynom, wydaje się że jest ona obleśna, że udajesz niewiadomo kogo itp.

Pozatym:
Co masz do skate'ów? Tobie przeszkadzają szerokie spodnie, im może przeszkadzać że nosisz koszulke Iron Maiden.
Sam jestem skate'em, ale nie nosze takich spodni
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 16:54   #65
Mentos
Użytkownik Forum
 
Mentos's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: .:unkn0wn:. [err666] SoaD Rulez! \,,\, (^^) ,/,,/
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na emeryturze
Mentos ma numer GG 5518922
Domyślny

Ooo... mundurki są fajne... tym bardziej jak dziewczyny noszą (uuu, krótka spódniczka ). Ale 80% u mnie w szkole to pasztety xD.
Minusem jest jednak... hmm... upowszechnienie stroju... nie będzie indywidualizmu (a był? Tylko, dresy i dresy ), no i jak się pobrudzi, to kicha, bo raczej każdy będzie miał jeden tylko mundurek xD

Dlatego mundurkom mówię NIE (oj, chociaż ta krótka spódniczka . Żartuję)!
Mentos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:05   #66
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli
Matek, ty wielce wartościowy KIBOLU(jezus...), nie odróżniasz wrednego charakterku od "puściutkiej dziewczynki". Puściutką dziewczynką dla ciebie mogę być ja - w porządku ale nie zgadzam się z twoją opinią(ba, nie znasz mnie ani trochę więc dziw mnie bierze, że się wypowiadasz o mnie no ale wielu taki błąd robi). Dla mnie puściutką dziewczynką jest objaw "seksownego pasztetu" która myśli, że jest najpiękniejsza na świecie i ładne dziewczyny robiące z siebie "tanie dziwki"

Aval'yah - a to możliwe, że się niezrozumieliśmy bo rzadko komu udaje się ze mną porozumieć

pawelekthedruid - pozwól, że nie skomentuję. Zdaje się kolejny przypadek mężczyzny myślącego raczej dolną partią ciała a nie głową

Nekromanta - tego typu teksty mnie nie szokują. Wiele bardziej seksowne są majtki-biodrówki które zasłaniają pośladki do połowy od góry a jednak są odkryte od dołu. Dla mnie już to nie jest obleśne ale świecenie nagim tyłkiem na lewo i na prawo z minimalnym sznurkiem w dupie - o nie nie.
No dobra, niech se biodrówki będą normalnymi spodniami ale na litość boską - czy do tego trzeba koniecznie nosić stringi prawie pod pachy? Majtki-biodrówki też są i prezentują się o wiele lepiej od obleśnych stringów.
O facetach noszących strngi - pozwólcie, że się nie wypowiem...

kaczi - nie mam nic ale w większości są to żule i chuligany, biją młodszych i słabszych, robią z siebie niewiadomo jak ważnego pana świata i wszystkiego dookoła, okradają z wartościowych rzeczy,wogóle się nie uczą(ba, nauczyciele się ich boją)i nikt im nic nie może zrobić(heh... policja też jest bezsilna). Coraz więcej takich elementów zalewa nasz świat. Zapytaj takiego czy słucha bluesa, muzyki klasycznej lub metalu to cię chyba zarżnie jak świnię na miejscu. Mój pierwszy chłopak był skate'em(jak to odmieniacie). Nie przeszkadzało mi jego słuchanie hip-hopu itepe, nie nosił spodni z krokiem w kolanach bo uważa, że wygodniejsze są normalne. Lubi patrzeć na kobiety ale woli wysilić wyobraźnię i fantazjować co może skrywać pod swoim luźnym ubraniem zakrywającym prawie wszystko niż widzieć dookoła rozwijający się burdel. Tak jak i jemu nie przeszkadzało moje słuchanie metalu, noszenie koszulek z coraz to ciekawszymi, trupimi czaszkami.
Jeden filozof stwierdził: "Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni"


Powtarzam: uczeń to jest uczeń a szkoła to budynek w którym się człowiek UCZY(a nie robi burdel dookoła i szpanuje najnowszymi, drogimi rzeczami i wyśmiewa się z uboższego)


jaka mogłaby być inna opinia kogoś kto najchętniej zrobiłby masową rzeź(prawie)wszystkich dookoła?
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:16   #67
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
Dla mnie puściutką dziewczynką jest objaw "seksownego pasztetu" która myśli, że jest najpiękniejsza na świecie i ładne dziewczyny robiące z siebie "tanie dziwki"
Moj przyjaciel z okolic kroku mowi mi, ze bardzo pasujesz do tego opisuBo noszenie koszulki IM tez ne jest cnotliwe. O tak znam paniusie w koszulkach IM, Met ktore puszczaja sie wiecej niz panny z dyskoteki;]
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 15-11-2005 o 17:20.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:16   #68
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
kaczi - nie mam nic ale w większości są to żule i chuligany, biją młodszych i słabszych, robią z siebie niewiadomo jak ważnego pana świata i wszystkiego dookoła, okradają z wartościowych rzeczy,wogóle się nie uczą(ba, nauczyciele się ich boją)i nikt im nic nie może zrobić(heh... policja też jest bezsilna). Coraz więcej takich elementów zalewa nasz świat. Zapytaj takiego czy słucha bluesa, muzyki klasycznej lub metalu to cię chyba zarżnie jak świnię na miejscu.
To ty mylisz zwyklego dresa ze skatem;s.
I nie wiem po co mieszasz do tego muzyke. Czy hh jest dla dresow, a metal dla inteligentow? yy?
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:33   #69
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
To ty mylisz zwyklego dresa ze skatem;s.
I nie wiem po co mieszasz do tego muzyke. Czy hh jest dla dresow, a metal dla inteligentow? yy?
nie mylę dresa ze skatem bo i jedni i drudzy często są siebie warci(najlepsze dowody można znaleźć w: GM 4 w Gliwicach, LO V w Gliwicach, LO VII w Katowicach)

muzykę? Bo subkultura z muzyką mają zbyt wiele wspólnego?

poza tym nie powiedziałam, że metal jest dla inteligentów bo wszędzie trafi się debil.


Matek: znasz kilka paniusi ze swojej okolicy a skąd możesz wiedzieć co jest na drugim kraju. Nie puszczam się bo mam do siebie szacunek i nie wylewam swojego ciała na lewo i na prawo
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:35   #70
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
Matek: znasz kilka paniusi ze swojej okolicy a skąd możesz wiedzieć co jest na drugim kraju. Nie puszczam się bo mam do siebie szacunek i nie wylewam swojego ciała na lewo i na prawo
Przepraszam. Dopiero teraz zauwazylem jak to zabrzmialo. Nie o to mi chodzilo. Wybacz
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:43   #71
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
Nekromanta - tego typu teksty mnie nie szokują. Wiele bardziej seksowne są majtki-biodrówki które zasłaniają pośladki do połowy od góry a jednak są odkryte od dołu. Dla mnie już to nie jest obleśne ale świecenie nagim tyłkiem na lewo i na prawo z minimalnym sznurkiem w dupie - o nie nie.
No dobra, niech se biodrówki będą normalnymi spodniami ale na litość boską - czy do tego trzeba koniecznie nosić stringi prawie pod pachy? Majtki-biodrówki też są i prezentują się o wiele lepiej od obleśnych stringów.
O facetach noszących strngi - pozwólcie, że się nie wypowiem...
Eh, znowu odpowiadam troszke zbaczajac z glownego tematu

Wiec tak - z zalozenia majtki nosi sie pod spodniami, wiec tylko roznica jest w wygodzie. Pytalem sie troche i slyszalem, ze stringi sa wygodne, wiec przechodzimy dalej. Jesli chodzi o "widac pol tylka", to praktycznie tak samo bedzie widac majtki-biodrowki (z ta roznica, ze czesc tylka bedzie zaslonieta). Wiec w obu przypadkach jest to w twoim mniemaniu "oblesne". Cytujac ciebie, majtki-biodrowki rowniez maja "sznurek w dupie". Tez niepotrzebnie czepiasz sie stringow "pod pachy" - jesli chlopak podciagnie majtki zbyt wysoko, to jest to tez "oblesne"? Po prostu nie lubisz stringow, czepialas sie ich i tyle... Ale o gustach sie nie dyskutuje.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:50   #72
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Ja chyba mieszkam w najdziwniejszym miejscu na swiecie, wszystko mi działa(nawet modem od neo+![sic!]), w szkole mam góra 5 takich "modnych pasztetów"

W sumie nie widze niczego złego w mundurkach i nie sądze żeby to ograniczało moją indywidualność, bądź cokolwiek innego.Zresztą widze dużo gorsze rzeczy w szkole niż ograniczenia co do ubioru.
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:53   #73
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
nie mylę dresa ze skatem bo i jedni i drudzy często są siebie warci(najlepsze dowody można znaleźć w: GM 4 w Gliwicach, LO V w Gliwicach, LO VII w Katowicach)

muzykę? Bo subkultura z muzyką mają zbyt wiele wspólnego?

poza tym nie powiedziałam, że metal jest dla inteligentów bo wszędzie trafi się debil.


Matek: znasz kilka paniusi ze swojej okolicy a skąd możesz wiedzieć co jest na drugim kraju. Nie puszczam się bo mam do siebie szacunek i nie wylewam swojego ciała na lewo i na prawo



Uhm, to znaczy że jak słucham HH i nie przepadam za Metalem jestem jakimś Dresem czy ćpunem ? (Dres i skate najczęściej kojarzeni są z listkiem marychy czy co to tam jest -.- ). Otóż nie, Nie nawidze u chłopaków długich włosów i obcisłych ubrań (czyt. Real Metalowce, evul shatanist -.- ) i takie tam, sam się ubieram na luźno itp.


Topic:

Ile razy ja już widziałem takie Grube, Pasztety szwędające się po mieście... najbardziej zapamiętałem tekst ojca, jechałem wtedy z nim do pracy, na giełdę (zwykła giełda handlowa, towary spożywcze itp):
"O Ku***!"
2 słowa wyrażone na widok przechodzącej nam przed maską samochodu, Grubej dziewczyny (~1,80 m oraz na oko 100 kg). Krótka koszulka (prawie że stanik by jeszcze było widać... o ile to coś miało to), i mini ... Wracała prawdopodobnie z mego byłego gimnazjum (teraz w Liceum jestem ;>, tu jest super poprostu ;P ), to w takich przypadkach mundurek by sie przydał ( XXXXXXL ), ale raczej nie spudniczka ... bo ten celulit...argh


Ogólnie do mundurków nic nie mam, czasem fajnie by było... chociaż jednak pochwalić się nowym ubiorem (a gdy ktoś zarabia tyle co moi rodzice, to to jest czym - znaczy się mało zarabiają....) i wogóle. Tak to troche sztywno by było. Wogóle jakieś kolory przynajmniej są w tej "Budzie" a nie... jak to np. na tej reklamie co płatków śniadaniowych dla tęgich umysłów uczących się ułamków (wiecie oco biega), tam takie szare, brzydkie i zurzyte ... tak to wyglądało... blah... wole codzienne ciuchy, przynajmniej czuję się swobodnie.
No cóż, bzdety powypisywałem (tak jak zawsze ;P ) no ale... ktoś z tego ułoży całość :* .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:54   #74
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Jak czytam wszystkie posty w tym temacie to przypomina mi się przysłowie
"Jak cię widzą, tak cię piszą"

Więc nie dziwota, że "kolorowe lale" utażsamiane są z kobietami lekkich obyczajów.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 18:47   #75
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bellatrix Vampirica
muzykę? Bo subkultura z muzyką mają zbyt wiele wspólnego?

poza tym nie powiedziałam, że metal jest dla inteligentów bo wszędzie trafi się debil.
Tia, a czy przynaleznosc do jakiejs subkultury mowi o charakterze czlowieka? O tym czy jest zly czy dobry? Wogole dresow do zadnej kultury zaliczyc sie raczej nie da.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 18:53   #76
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

nie rozumie?jeżeli ktoś jest ****ą tzn kobieta lekkich obyczajów to chyba wiadome co taka klo powinna robić.Chyba że ktoś ma na myśli k.... która tylko na nią wygląda,jej wybór?
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 19:22   #77
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

@up
Szybko łapiesz. Po tym jak człowiek sie ubiera można poznać 3000 różnych rzeczy. Kur.wa to pewna "przenosnia", i nie oznacza tu kobiety która sprzedaje swoje ciało.*

*a nawet jeśli to nie zostało użyte jako przenośnia mam prawo interpretowac to jak chce ;]
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 19:34   #78
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Tak dla mundurków, ale tylko w koloniach karnych dla hip hopowców.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 20:02   #79
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
No wlasnie osoby brzydsze chca "podciagnac swoj poziom" przez stroj, zeby ktos zwracal na nie uwage. Wg twojego myslenia - brzydsza dziewczyna musi ubierac worek na ziemniaki, a ladna suknie balowe? Moze sam zacznij postepowac wg tej zasady, a potem krzycz, ksiaze
No nie zeby worek na ziemniaki, ale bardziej "normalnie" sie ubieraly i co to nich nie pasuje niech nie ubieraja. Bo ja nie widze stara babe w sukni balowej =/ A dla tych ladnych jezeli suknia pasuje to nie mam nic przeciwko :*
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 20:26   #80
AdamS_
Użytkownik Forum
 
AdamS_'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Racibórz
Wiek: 31

Posty: 173
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ariantos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Pimps
Świat: Pythera
Poziom: -
Poziom mag.: 35
Domyślny

A mi się zdawało że to temat o mundurkach.Nie o stringach .Sam jestem przeciw mundurkom.A stringi...są fajne
__________________
Nauczie się odmianów końcówków,bo będziecie mieli dwójów jak mrówków.

Best solo:,Cyclops,Beholder,Mino Guard,Demon Skeleton
Best team: Dwarf Guard,Dragon,
AdamS_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin 3