Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2005, 10:56   #1
Van slavo
Użytkownik Forum
 
Van slavo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień
Wiek: 31

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sprzedany
Profesja: Paladin
Świat: Nieważne
Poziom: :(
Skille: Lipne
Poziom mag.: :|
Domyślny Krótki raport z treningu paladynem po Update

Paladyn... Po letnim Update tyle razy próbowałem nim grać... Ale po prostu się nie dało. Zrozpaczony zrobiłem rycerza, czarownika, ale ja po prostu byłem stworzony do gry paladynem. I wtedy zobaczyłem informację o małym Update, w którym to włócznie miałyby rzadziej znikać. Wziąłem więc dwadzieścia oszczepów na Mount Sternum i zacząłem trenować... Miałem 17% do awansu na poziom 62 w walce na dystans. Póki co zabiłem 9 cyklopów i zniknęły mi 4 (!) włócznie i zdobyłem 11%. Po krótce- paladynem znowu można grać. Kryzys zażegnany, dzięki łasce () naszego CIPsoftu. Pozdrowionka! Co jakiś czas zrobię aktualizację (przy każdym awansie w diście), żeby stwierdzić na ile % wystarczy dana liczba włóczni.

@Edit
12:45 You advanced in distance fighting.
No właśnie- małe podsumowanie:
Miałem dist 61 i na zrobienie 17% straciłem 7 włóczni i zabiłem 13 cyklopów. Czyli średnio 1 włócznia wystarczy na zrobienie dokładnie 2,4285714% (). Na jednym cyklopie zdobywam ok. 1,2- 1,3% w diście. Pamiętajcie jednak, że mimo wszystko to ile włóczni stracimy zależy od naszego szczęścia, ja tu tylko podaję średnie wartości. Jednak można już w chwili obecnej śmiało stwierdzić- ten niby mały "apdejcik" w rzeczywistości dużo zmienił. Przed nim bym stracił ok. 2/3 włóczni więcej. I na tym można skończyć na razie. Następna edytka jak zrobię 63 dist. A tymczasem... Nara! ^^

@Edit 2
Postanowiłem, że kończę z Julerą. Za dużo brazylijczyków :/ i wogóle średnio ciekawy klimat. Przeniosłem się na Askarę, no i oczywiście będę palkiem. Nie zrobiłem 63 dista, tak jak obiecałem ale podam dotychczasowe wyniki:
Przy skillu 62 na zdobycie 41% i zabicie 38 cyklopów straciłem 26 włóczni. A z tego wynika, że 1 włócznia (średno!) wystarczy na zrobienie 1,576923%. Z tego również wynika, że na jednym cyklopie zdobywam na tym poziomie ok. 1,0789473%.
Na tym kończę mój raport. Po co go napisałem spytacie? A po to, żeby uświadomić Wam że paladynem znowu można grać. Jedyne co się zmieni, to to że będziecie musieli dokonać wyboru: bełty (exp) czy włócznie (skille)? Żeby nie pozostawiać jeszcze na do widzenia jakiś niejasności... Kupujcie włócznie.
__________________
Char sprzedany. Do widzenia, głupia gro, która mi schrzaniła kawał życia. -.-

Ostatnio edytowany przez Van slavo - 19-11-2005 o 17:56.
Van slavo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2005, 14:21   #2
Wertyczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 30
Stan: Początkujący
Imię: Wertyk
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Aldora
Poziom: 8
Skille: 21/22
Poziom mag.: 11
Domyślny

` wlocznia rzucisz 50 razy
Wertyczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2005, 17:10   #3
Lord Lohta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2005

Posty: 5
Domyślny

Szczerze mówiąc cipsofcik zrobil dobrze paladynom. Teraz jedyna misja to zmniejszenie roznicy przy odrastaniu souli jaka powstaje miedzy facc a pacc wtedy wszyscy beda happy =)
Lord Lohta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2005, 12:22   #4
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny

a ja juz bym chyba wolał zeby palkiem skille rosły tak samo jak knajtowi niz zeby znikały wlucznie... chociaz nie gralem palkiem po tym małym update to dalej jestesm zwolenikiem teori znikajace spiry - cip soft sux
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2005, 21:39   #5
Gandio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 11 2005

Posty: 17
Domyślny

Dla mnie tera sie gra zaje*** Paladinem
skilluje do 70 dista i ide expic...
Paladin to jest najlepsza profesja w tibi
Gandio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2005, 11:57   #6
Crasher
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja kupuje za 1k 100 spearow robie ustawke z kumplem knightem nad rzeczka i skilluje. starcza na dlugo. co do up do zgadzam sie Pal Rox
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:08.


Powered by vBulletin 3