Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2005, 17:26   #21
Niemozolny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 12 2005

Posty: 6
Imię: Niemozolny
Profesja: Elder Druid
Gildia: Brak:)
Świat: Askara
Poziom: 23+
Skille: nieTrza
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
2 - Rank
202h 15m - Online Time (Month)
Safi Askara - Character
74 - Level
Elite Knight - Vocation
2005-11-16 - Date Added


Tylko to jest od 16 listopada do konca tegoz miesiaca.
To daje ok. ~13h dziennie i Ty chcesz mi powiedziec ze mozna tyle grac??
Zauwaz tez ze to tylko srednia, czasami widzialem jak byla online po ok 20h.
Zauważ ze online tyle . a ile siediz na trening afk? polowe z tego!! Nie nawidze dzielenia acc i jak by to robiła bym to powiedział , a rozmawiam z nią coedziennie i wiem ze nie dzielo. Pozdro. Co do wojny to będize moim zdnaiem
Niemozolny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2005, 23:17   #22
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Hyhy....

Zalozmy ze masz racje i Safi polowe czasu siedzi afk na treningu co daje nam ~6,5 h. Przy czym nie wierze ze przez 6,5h nie spoglada na ekran i nie patrzy co sie dzieje. Watpie zeby postawil 76 EK knighta i nie patrzyl co sie dzieje, zwlaszcza ze ma od dluzszego czasu problemy z Eclispe i jakby ja tylko przylapali na afk training = dead (w listopadzie przyekspila i to niezle, w tym ze miesiacu zajmowala sie przede wszystkim expieniem ).
Idac dalej, tzn. 6,5h treni i nastpne 6,5h expi/nic nie robi/czy cos innego. Rozumiem ze ktos komu srednia wypada ~13h na dobe (zauwaz ze czasami mogla grac np 5 godziny a nastepnego dnia 20 godzin - miala takie przypadki).
Zakladajac ze nie dzieli konta i jest normalnym czlowiekiem to poza graniem w Tibie pozostaje jej srednio ok ~11h. Normalny czlowiek spi od 6-8h dziennie. Bede tak uprzejmy i zaloze ze spi ~6h godzin.
Pozostaje nam ~5h - przez ten czas moze sie umyc zjesc wszystkie posilki i co najwyzej wyjsc z psem na krotki spacer (jesli ma psa).
A co z reszta zycia?? Jej zycie wyglada tak:

Sen ---> Tibia ---> Jedzenie ---> Sen ---> Tibia ---> itd....

Jesli tak jest to wspolczuje tej osobie ( sa specjalne poradnie ),
bardziej prawdopodobne jest jednak to ze konto ma wiecej niz 1 ownera.

@Niemozolny
Pomysl racjonalnie zanim cos napiszesz i to ze z nia rozmawiasz nie znaczy ze nie dzieli. Myslisz ze to bedzie tak wygladalo??:

-Niemozolny: czesc
-Safi Askara:hi
-Niemozolny:dzielisz konto??
-Safi Askara:nie!!
-Niemozolny:heh bo ludzie mowia rozne rzeczy
-Safi Askara:no cos ty jakbym dzielila to bym przeciez ci powiedziala

@ALL
Ludzie wlaczcie mozgi i czytajcie uwaznie posty zanim cos napiszecie, lepiej nic nie napisac niz pisac bez sensu.
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 05:45   #23
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Zmieniając temat...
Ice Kamol został wczoraj "shackowany", chociaz jego lvl i skile są bez zmian. Nie wiem dokladnie jak to się stało bo owner zbyt rozmowny nie jest, ale postaram sie dowiedzieć wiecej. Jest to jednak smutna informacja zwłaszcza dla mnie....
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 16:50   #24
Skittl
Użytkownik forum
 
Skittl's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005

Posty: 16
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rexis
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Masz racje Polacy nie boja sie walczyc, oni raczej hm... nie potrafia walczyc. To chyba lepsze okreslenie. Wojna moze i bedzie ale Polakow mozna okreslic tak: walcza jak nigdy, przegrywaja jak zawsze .
A propo new owner Falkona to to nie wiem jaki glab mogl sprzedac jeszcze wiekszemu glabowi chara ktory jedyne co potrafi to deadowac na szwedach (moglby chociaz stac w pz, jak nie potrafi 82 MS uciec przed max 93 RP ).
Co do Safi Askara to nie wiem czy dzieli czy nie, ale jak ktos jest online ~po ok 18-20h na dobe przez kilka tygodni to podejrzane.

Over & Out
Karwal

Stary owner Flakona to nie 'glab' .A ten co teraz gra to sie zgodze , nie umie grac.


Cytuj:
omg wojny na askarze nie bedzie.
byla juz nie jedna okazja zeby pokonac swe ale tu gz dla noobkow, ktorzy czekali nie wiem na co a jesli nie brali udzialu w wojnie i tak byli hunted za lvl.
sam bralem udzial w kilku wojnach na askarze. 1 byla ja brian dark mial 35lvl
eternal union vs shadow. potem byla wojna dark mafia vs eclipse, potem fearless vs eclipse i ostatnio byla wojna z eclipse, nie pamietam nazwy naszej gildi, poniewaz przetrwala 3 dni -.-. w ciagu tych 3 dni wynik byl chyba 16:0 dla swe, gdy gildia sie rozpadla zostalem tylko ja z garstka kumpli trapowalismy swe itp. teraz z tego co wiem wiekszosc polakow hlvli idzie na new serv, wiec tym co chca zaczac gre na askarze nie polecam

yours, Tagassh
Tagassh nie zniechecaj ludzi do przyjscia na Askare
Skittl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 19:40   #25
Tagassh
Guest
 

Posty: n/a
LOL

@All
odpier****sie od Safi...
spojzcie na siebie

@Skittl
askara to piekny swiat z wielkimi mozliwosciami rozwoju, poznasz tam ciekawych kumpli, spokojnie mozesz expic, poniewaz zawsze znajdziesz jakies wolne expowisko dla siebie ceny sa w miare normalne, niskie ceny run zachecaja rowniez sorcow do gry na tym idealnym, pelnym przygod serverze.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 19:48   #26
Tagassh
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skittl
Tagassh nie zniechecaj ludzi do przyjscia na Askare
askara to wspanialy swiat z wielkimi mozliwosciami rozwoju, spotkasz na nim ciekawych kumpli. zawsze znajdziesz jakies expowisko dla siebie, dla sorkow dobra wiadomoscia sa niskie ceny run. Ogolnie ceny utrzymuja sie na normalnym poziomie. Zapraszam na askare.

@all
odpier***cie sie od Safi, co to was obchodzi czy sharuje czy nie, jak sharuje to jej sprawa. Chcecie wygrac wojne? tak? to przypier*****cie sie do swe a nie do naszych. omg co za narod...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2005, 15:53   #27
ahcarb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Wiek: 36

Posty: 233
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
ahcarb ma numer GG 1229087
Domyślny

Przez ostatni tydzien ceny itemków drastycznie spadły, niewiadomo czemu.
MIejmy nadzieję ze wszystko powruci do normy , gdyz rook jest pelny
__________________
""Hasta la victoria siempre"" >>> LiFe
ahcarb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2005, 22:35   #28
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

Safi nigdy nei dziela konta...!!!! Ice kamol mial hacka torrannoo juz na new serv taga tak samo juz myslalem ze hunta nie mam ale znoiw dedy zaliczylem i 44 lvl
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2005, 00:27   #29
marttin89
Użytkownik Forum
 
marttin89's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Wiek: 29

Posty: 38
Imię: Nestor Xav
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Eclipse
Świat: Askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 45
Wyślij wiadomość przez ICQ do marttin89 marttin89 ma numer GG 1697917
Domyślny

Wojny na askarze moim zdaniem nie bedzie. Poniewaz polacy poprostu boja sie walczyc( nie wszyscy oczywiscie), kiedy flakon konczyl z serverem to wiedzialem,ze to bedzie rowniez moj koniec, zaczelo sie od tego ze zabilem razem z flakonem lastiniona; rl kolege briana darka, biran napisal do mnie ze albo zaplace 40k albo kick z eclipse wiec powiedzialem, ze kick, lol nie bede mu placil no i dostalem kicka. razem z flakonem zrobilismy gildie "mercury" flakon zaprosil tam kazdego polskiego hlvla. nastepnego dnia flakon powiedzial mi, ze odchodzi i da mi lidera w gildii, nastepnego dnia, pytalem kazdego z osobna czy chca wojny, na gc kazdy krzyczal, ze nie mozemy dac soba pomiatac itp. Porozmawialem z wiekszoscia z osobna i okazalo sie ze kazdy chce grac na tym serverze -.-. Po kilku godzinach gildia sie rozpadla. pozniej zaliczylem chyba 3 albo 2 dedy jak stalem afk pod domkiem i ostro sie wkur**lem, ale powiedzialem ze nie poddam sie tak latwo poszedlem nawet odrobilem 2 lvle, ale mialem kicka jak bilem sie z saint nahir i stracilem znow lvl i eq (jakies 170k) mialem juz wtedy sie poddac ale znow powiedzialem sobie ze trzeba grac dalej, znow odrobilem lvl, ale kiedys wszedlem na forum znow stalem pod domkiem, czytalem temat i padlem. spoznilem sie wtedy 2 sekundy ;/
ale nadal chcialem tam grac mialem jeszcze jakies 120 bps hmmow i 400k na runki, i pewnego dnia moj kuzyn irver shadow zostal zaatakowany w thais przez devil dom~~ kolege z rl aewyna darka.. ale okazalo sie ze ten devil 50 ek, to noooooob i moj kuzyn 39 master go zabil ;] zlootowalem kilka bp uhow.
wpadlem wtedy zobaczyc co sie dzieje i devil zaczal oskarzac mnie, ze to moja wina ze zginal (lol). I nagle zaczal mnie wyzywac i bic. najpierw mialem uciekac do dp i rozmawiac, ale pomyslalem sobie ze zaden noob nie bedzie mnie bil zlurowalem go za miasto i zabilem ;] zlootowalem 3 bps of uh, zaczalem uciekac pod mount stermun czy jakos tak po kilkunastu minutach wpadl devil dom~~ tylko tym razem byl ze stolryggiem, zaczeli mnie bic, za***alem najpier stlorygga, a pozniej devila, ale pozniej wpadl juz aewyn, mi zostalo kilka uhow uhnalem sie tym co mialem i padlem ;/ i tak skonczyla sie moja przygodda z askara.
Szczerze mowiac to uwazam ze to swiat bez zasad weliax moze robic wszystko, i kazdemu graczowi ktory chce teraz zaczac grac na askarze, odradzam to z samego serca
jesli ktos chce kogos zabic na askarze to pisze do mnie na iridii, moj nick to zolduck, ustalimy co i jak nie chce zabijac zunriego, sergeia, arcatusa, avajana, dja, agnusa i kilku innych, reszte bardzo chetnie czekam na propozycje, jesli wiecie cos o nowych serverach to mowcie mam juz niezla ekipe ;]



sorka ale pisalem tego posta o 1;20 w nocy i czytaja go dostrzegam, ze jest on tak niestylistyczny i posiada wiele bledow literowych, iterpunkcyjnych itp
ale szczerze mowiac mam to gdzies wazne jest to zeby wiekszosc zrozumiala co chcialem powiedziaec
jeszcze raz sorry
Nestor

Ostatnio edytowany przez marttin89 - 18-12-2005 o 00:33.
marttin89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2005, 20:54   #30
milibi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 35

Posty: 375
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 30+
Poziom mag.: 30
Domyślny

Eh z moich dawnych znajomych na Askarze utrzymało sie chyba 2 osoby ale nic
Co do Safi ona nie Sharinguje Acc
Nestor szkoda że tak się skończyła twoja przygoda z tym serverem
Eh a miało być tak pięknie ...........
milibi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2005, 13:25   #31
Niemozolny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 12 2005

Posty: 6
Imię: Niemozolny
Profesja: Elder Druid
Gildia: Brak:)
Świat: Askara
Poziom: 23+
Skille: nieTrza
Poziom mag.: 38
Domyślny

Oj Nestor, napsiałem ci keidyś na prv na tibi ze jestes noobek bo trzymasz z Eclipse a i tak cie kiedyś wyrolują i zhuntują i bedziesz miał the end z askarą! Ale nie myslałem ze to tak szybko sie stanie Pozdro
Niemozolny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 01:56   #32
marttin89
Użytkownik Forum
 
marttin89's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Wiek: 29

Posty: 38
Imię: Nestor Xav
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Eclipse
Świat: Askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 45
Wyślij wiadomość przez ICQ do marttin89 marttin89 ma numer GG 1697917
Domyślny

Furks dlaczego piszesz z Niemozolnego ?? przeciez wiem ze to ty, jak chcesz mi cos powiedziec to nie z noob chara plx
Czlowiek uczy sie na bledach, poczytaj dokladnie moj post i zobacz ze nie dalem sobie w kasze dmuchac, dlatego mnie huntuja.;]
marttin89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 06:32   #33
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Czy to prawda, że wczoraj, a właściwie to dziś około pierwszej rano pojawił się na Askarze Orshaball??
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2005, 13:44   #34
ahcarb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Wiek: 36

Posty: 233
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
ahcarb ma numer GG 1229087
Domyślny

00:09 Orshabaal is about to make his way into the mortal realm. Run for your lives!

00:12 Orshabaal has been summoned from hell to plague the lands of mortals again.

;p
__________________
""Hasta la victoria siempre"" >>> LiFe
ahcarb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin 3