Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-12-2005, 03:15   #21
tkcolt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2005
Wiek: 35

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Domyślny ...

Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.

Ostatnio edytowany przez tkcolt - 21-02-2007 o 03:38. Powód: Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.
tkcolt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-12-2005, 04:05   #22
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez faucolt
Dla mnie to pisanie na temat sharowania nie ma kompletnie sensu, ponieważ wg. mnie około 95% tibijczyków dzieli konto i tego nikt nie uniknie.
ROTFL!
I co moze, wg. ciebie nie nalezy tego pietnowac i scigac? Do twojej informacji: nawet polowa tibijczykow nie dzieli kont. Ze wzgledu na to, ze polowa nie ma nawet ponad 30 poziomu
Jednak osoba z nawet 8 poziomiem, nie dzielaca konta ma moj wiekszy szacunek niz gnojki co w 2-10 osiagneli 1337 poziom. To jest po prostu zalosne, do tego dzielenie na non pvp juz totalnie mija sie z celem, no bo po co?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez faucolt
To, że na przykład ja się przyznałem nie oznacza, że ma ktoś jakiekolwiek dowody na to, ponieważ w żaden sposób tego nie sprawdził, a na moje konto z którego pisałem posta mógł się zalogować np. ktoś inny niż ja.
Ponosisz odpowiedzialnosc za swoje konto i nawet jak ktos sie wlamie i bedzie cos z niego pisal to spadnie na ciebie. Do tego po tym jak sie skapniesz ze ktos sie wbil na twoje konto mozesz poedytowac posty ktore tamta osoba pisala i wyjasnic to. Ale to tylko przyklad.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 07:16   #23
Karoler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2005
Lokacja: Carlin/Celesta

Posty: 104
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Domyślny

Bosman przekupko! xd Znowu bedzie awantura i masa skasowanych postow ^^ to co przeczytalem skomentuje krotko.... ;s....
__________________
Pi.erdole, nie robie ; )
Karoler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 07:55   #24
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

wiadomo ze celesta to troche piii wiadomo jaki swiat -.-
thirsten czy jakos tak jakies dziecko co jedzie po wszystkich, mysli ze osiagnal jakis 100lvl to boss ? a grac wogole nie umie gra se na faccu pada itd
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 08:07   #25
Mastereczkka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Londyn~Gdynia~Everywhere~
Wiek: 36

Posty: 168
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Tormentors
Świat: Celesta
Poziom: 50
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Mastereczkka ma numer GG 1407733
Domyślny

Bosman .. wychodzi na to, że tobi nie można zaufac .. każdy powiedział tobie jakąś tajemnice .. a Ty je tutaj opublokowałeś ..
Mastereczkka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 08:20   #26
Thristen
Użytkownik Forum
 
Thristen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Sosnowiec~

Posty: 604
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thristen
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 154
Skille: 102/65
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
wiadomo ze celesta to troche piii wiadomo jaki swiat -.-
thirsten czy jakos tak jakies dziecko co jedzie po wszystkich, mysli ze osiagnal jakis 100lvl to boss ? a grac wogole nie umie gra se na faccu pada itd

Tak wiem..Mam szacunek to takich ludzi jak ty..
Skoro mowisz ze ja grac nie umie, to byłbys tak dobry i zakupił mi inny net niz neostrada?
a to ze zachowuje sie tak jak nie inaczej swiadczy o tym ze mam humor..
popytaj moich Dobrych ale to dobrych kumpli, raz potrafie byc mily, pomocniczy a raz jak kogos nie lubie proboje mu cos nawywijac.

Nie ma sensu dalej pisac postów, bo przeciez i tak kazdy ma racje tylko nie ci co zostali wymienieni w tym opowiadaniu
Nie kryje sie z tym ze vall wszedl sobie na mnie i sprzedał loot u djina gdy nie mialem czasu, nie kryje sie dlatego bo nie uwazam tego za shar..

Zreszta bosman opisal nas w sposob cyniczny, my mu sie zwierzalismy, zaufalismy a on z nas szydzi na kazdym kroku..
Pamietaj bosman ze zapomniałes wymienic duzooooo ale to duzoo rzczy o sobie.
Thristen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 08:22   #27
Rapinus
Użytkownik Forum
 
Rapinus's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 32

Posty: 184
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zomo
Świat: Refugia
Poziom: 40
Poziom mag.: 38
Rapinus ma numer GG 8414755
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thristen
Maka bylo mineło jasna rzecz ;d
Ale opowiadanko takze ciebie nie ominie, poczekaj do jutra xD

Nie juz przysiegam nigdy siotra nie zaloguje sie na moje konto bo ją ktos przekupi!
Moze jak bedzie miala 10lat to zrozumi XD

Fajne opowiadanie z tego wszystkiego wyszlo ;S
Maka tak masz racje Jestem Evul sharer bo siostra ma na moim acc swojego chara, 13 Druida ktorym pomyka na rotwormach!!!!
aaaaaa!!!!oneronrrazr111!!
Jesteśdo końca żalosny jesteś takim samym nobem jak na 35 lvlu
Kiedy lurowales do miasta cyklopy
Kiedy na 50 lurowales gsy
Juz nie pamietasz?
Znam Cię na wylot koleś...
Byłeś najwiekszym noobem na Celescie, i chyba Ci do teraz zostało...

Powiadasz 10 lat? hah ty dorośnij szczyciż sie 100 lvlem i co?

Pare słow do Bosmana

Poznałem go w "biedzie" na początku,zaqmplował mnie z NIM Lerek chodz to była taka więź Cześć - Cześć Co tam itp
Jak dobrze pamiętam przez rok grania na Celesćie Bosman nikogo nie tyrał ,poprostu żył w zgodzie

Co do Valla i Coltta i może to prawda co napisałeś,ale to sąmoje ziomki ;p co nie Coltt jak laga na dlu dostałeś i padłęm ;p

Pozdr
__________________


Pwned plx?
Rapinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 08:46   #28
Majk3l
Użytkownik Forum
 
Majk3l's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005

Posty: 125
Stan: Na emeryturze
Domyślny

No to napiszmy troche o tak chwalonym tutaj Bosmanie. Pamietasz Rafal, jak to sie stalo ze Bubu Tao zostal shakowany? Ohh nie? Pamietasz pamietasz, Ty go shakowales, i zjechales z 100+ do okolo 40lvlu i pasy ludziom dawales, a mnie od hakerow wyzywasz, choc ja Adika nie ruszylem nawet, i on juz o tym wie. I kto jest wieksza swinia? Ty Ty Ty! HAKERZE! Zazdrosciles mu ze mu to zrobiles czy jak? Rafal, dlaczego nie piszesz o sobie com? :>. Tak dales mi char, nabilem 3 lvle, raz padlem na rehemosie, owszem hmmy zwastowalem z 20bp, na dragonach, nie ukradlem ich jak Ty twierdzisz na swoja postac. Duzo rzeczy strasznie przeinaczasz, zeby wyszlo ze Ty jestes super, a inni to zwykle "banany". Wpierw sobie przypomnij co Ty zrobiles ludziom zanim zaczniesz oceniac innych.
Majk3l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 09:01   #29
Makaroneczek
Użytkownik Forum
 
Makaroneczek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 117
Skille: 96
Poziom mag.: 20
Domyślny

hehe bosman narobiles burdy na cala celeste HEHE
Makaroneczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 09:26   #30
Culess ue
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Noo coz pora i na moja wypowiedz pomyslicie przyszedl sie tlumaczyc nie nie i jeszcze raz nie Mystic zaczol wyrzucac wszystkie brudy Celesty nie wiem wsumie po co bo odchodzi? czy zycie go w dupe bije i chce Dowalic innym nie wiem jego sprawa mnie to osobiscie smieszy chcesz komus zasrac przedstaw dowody daj gm a nie robisz sobie pogaduszki na glupi temat na tym forum kazdy z nas ma tajemnice czasem je zdradzaja czasem nie najsmieszniejsze ejst to ze jesli cchesz zrobic sobie rachunek sumienia to poprostu zacznij od siebie a nie najpierw jedziesz na innych i oczekujesz nie wiem czego ja moge tylko wspolczuc widac "zostales sam" ja za swoje bledy juz odpokutowalem. Co do Thrista on ma jeszcze dziecine zagrywki ale tak to czasem jest powinniscie to rozumiec ze nie potrafi wytrzymac jak ktos ponim jedzie a mi to wisi mam wlasne zdanie na swoj temat i kazdy moze mowic co chce a jak ma wiekszy problem to niech to omowi zemna w 4 oczka wyjasnimy sobie damy po razie i bedzie ok pozdrawiam wszystkich to byla moja jedyna wypowiedz w tym temacie jak czegos zapomnialem to dopisze przy edytowaniu postac pozdrawiam a jeszcze jedno



ps. Mistic o rzadzie tez zacznij pisac tam to sie dopiero dzieje mowie ci^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 12:14   #31
Lydia Davemport
Użytkownik forum
 
Lydia Davemport's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 43

Posty: 4
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Davemports
Świat: Celesta
Poziom: 107
Poziom mag.: 73
Domyślny

Przeczytalam Twoj post Bosman i zastanawiam sie w jakim celu go napisales. Nawet jesli to wszystko prawda, co chciales osiagnac piszac o tym na tym forum?

Po pierwsze: To tylko Twoje slowo przeciwko ich slowu. Zadnych dowodow.
Po drugie: Jesli chciales "sprawiedliwosci" nalezalo napisac o tym na Gamemaster Forum na Tibia.com i poprzec to dowodami.
Po trzecie: Ty tez nie jestes swiety i nie sadze bys mial prawo krytykowac innych za "niemoralnosc".
Wniosek: Chciales tylko przyciagnac uwage i zrobic szum wokol wlasnej osoby. Po co?

Zgadzam sie, ze dzielenie konta, uzywanie botow/macro, kupowanie/sprzedawanie postaci jest zle. Jest to zlamaniem zasad Tibii i kazdy kto to zrobil, ma swiadomosc ze moze byc zlapany i ukarany banem. Tylko jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Ty, ktory dzieliles postac z bratem i probowales/sprzedales Bosmana miales na celu napietnowanie tego typu zachowania.

Ja osobiscie bardziej brzydze sie zlodziejstwem i brakiem honoru. Gdy Dura i Draz zamienili sie postaciami, a pozniej byly Dura odzyskal chara, okradajac przy tym Anielska - nie moglam uwierzyc ze Polak potrafi zrobic takie swinstwo drugiemu Polakowi, swojemu "kumplowi". Wcale nie jestem pewna czy to co zrobiles dzis Ty nie jest gorsze - ujawnienie "prawdy" to jedno, wykorzystanie powierzonego Ci zaufania - to juz zupelnie inna sprawa. Mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz.

Nikogo nie bronie, nikogo nie osadzam. Kazdy ma swoj rozum i robi to, co uwaza za sluszne. Milej polemiki zycze

Lydia
Lydia Davemport jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 13:17   #32
Mystic Bosman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2005

Posty: 110
Domyślny

Wiec dodam swoje 3 grosze znowu

Kenuy dzieciaku te informacje byly ogolno dostepne , Ne'rooxa i twoja Historie kazdy znal a o jego acc sharowaniu malo kto , Kotra i Oxiego tez duzo osob znalo , Thristen sam biegal i sie darl zebym zakladal temat na forum bo mu DH ukradli , i odrazu mowie ze wszystko co tu napisalem niewiedzialem tylko ja , to bylo ogolno dostepne wiec juz niemowic ze to swinstwo to co zrobilem bo te tajemnice chodzimy sobie pomiedzy kazdym juz od dawna tylko niemowilo sie o tym na oficjalnym forum. o co mi chodzilo zakladajac taka dyskusje ? o pokazanie czarnej strony h-leveli , tzw swiata opanowanego przez Polakow ktorzy nawzajemnie robia syf sobie , coz npvp .


Co do Bubu Tao - nie hacknolem go ja , za to passy dostalem w ramach edukacji jak nabijac szybko lvle tylko w inna strone.




a co do tego rooka to czemu Majkel nie powiedziales ze rowniez Ne'roox i wielu innych rokowalo Bubu np ty ?

Acha i dlaczego mi sie chwaliles ze masz super keylogera ktorego nawet Norton 2006 nie wykrywa a na 2 dzien hacknoles Adika?

Lydio mialem o tobie napisac dzis bo swieta tez niejestes jak i Mozq bo to co pisze jest o lamaniu Tibia Rules przedewszystkim a nie o moralnosci Mystic Bosmana ktory ujawnia to co wiedzial xD


I JESZCZE RAZ POWTARZAM - TE INFORMACJE OPROCZ MOZE 20% SA OGOLNO DOSTEPNE WSROD LUDZI NA CELESCIE A NIE ZE JA UJAWNIAM COS CO MI MOWILI NA UCHO.


Ps. zgadnijcie jaka 2 postac byla na mc xD

Ostatnio edytowany przez Mystic Bosman - 28-12-2005 o 13:34.
Mystic Bosman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 13:56   #33
tkcolt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2005
Wiek: 35

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Domyślny

Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.

Ostatnio edytowany przez tkcolt - 21-02-2007 o 03:37. Powód: Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.
tkcolt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 14:07   #34
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Szkoda że u mnie same buraki co w Tibie nie umieja grać. Też bym posharował konto i 100lvl jak nic <lol>. (sam świety niejestem, patrz chociażby sprawa z Danig'iem, za co mi zlekka wstyd).
Ogólnie temat istnie ciekawy, pokazuje kilka rzeczy o "haj-liwelach". Powiem tylko tyle od siebie, że to wasza sprawa czy sharujecie czy hakujecie siebie nawzajem, ale to świadczy tylko o was i o tym jak was ludzie postrzegają (może dlatego Polacy są postrzegani źle na świecie, nie tylko w Tibii). Niestety szkoda, że to sie tyczy czesto całej nacji a nie pojedyńczych jednostek Przykre....

Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszej grze......
G.

PS. Zanim mnie pojedziecie, że c***a wiem itp. wiedzcie, że w tym kraju każdy ma prawo głosu i wolnej wypowiedzi (ofkoz kulturalnej ).
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl



Ostatnio edytowany przez Grue - 28-12-2005 o 14:08.
Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 17:21   #35
Majk3l
Użytkownik Forum
 
Majk3l's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005

Posty: 125
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Bosman, zawiodles mnie, nawet nie umiesz powiedziec prawdy, tylko dalej klamiesz, powiedz choc raz prawde o sobie a nie pierdzisz ciagle klamiac, az zal dupe sciska.
Majk3l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 17:49   #36
Birmil
Zbanowany
 
Birmil's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 158
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Poziom: 15
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Birmil Birmil ma numer GG 5344630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thristen
Koles daj sobie siana
grasz na celescie z 3miesiace, Gowno ale to GOWNO wiesz
Przeczytales to co napsial bosman i juz wszystko wiesz..tak załatw nam bany tylko pytanie na jakiej podstawie :>
zreszta Gm ci da bana za samo zawracanie dupska..
a czy ja napisalem idioto ze cos wiem ? ja tylko proponuje zebrac to wszystko do kupy

PS: z tym banowanie to byla ironia ? wiesz co to znaczy ? nie sadze.... polecam taki wynalazek jak slownik wyrazow obcych [ty masz w ogole jakies ksiazki w domu ? jak nie to moge ci pozyczyc]
Birmil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 19:51   #37
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

lol!!!
dodam cos od siebie
kotr :lurer jakich malo gdy raz bylem u kumpla rano i on poszedl na nekro i zaja sobie resp to kotr wpadl i mu kazal zlazic (bardziej po chamsku) kumpel poszedl na najgorszy resp nekro ale temu nopkowi to tez nieodpowiadalo i lurnol mu 10 ds kumpel uciekl z jednym uhem i red hp
oxi: tez lubi lurowac sam sie o tym przekonolem -.- 2 gs na klacie
nerox:kolejny boski lurer na d lair mi lurnol 2 dragi ale to ze jestem boski blokerem bloknolem to
mistic:zdawal mi sie kulturalnym czlowiekiem ale po tym co tu przeczytalem to n/c mialem kiedys jego boski anni -.- szkoda ze juz go nie mam :/
ps:Slyszalem czesto texty typu "zobaczysz jakie bedziesz mial lury kozaku " miedzy innymi od oxiego ,neroxa,facculta
I NIC !! PANOWIE CZAS SIE POSTARAC !!!
platonikus: czy ty przypadkiem tutorem niejestes?? moze czas najwyrzszy zagdac do gm zeby wsztkim sprawidzl nie?
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 20:13   #38
Delarev
Użytkownik Forum
 
Delarev's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 392
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 150
Domyślny

nie gram na celeście i nie wiem kto mowi prawde, kto nie i kto ma wine a kto jest czysty...
mój morał z wypowiedzi znajdujących się wyżej mojego posta i na wcześniejszych stronach:
to co tu przeczytałem namieszało mi tak w bani.....że poprostu n/c

@EDIT
tak sobie myślalem ze dodam jeszcze pare slow...zobaczcie...pozornie w 100% nieszkodliwa gra.....a ludzie w rl nie maja takich klopotow co ci co tu na celescie narozrabiali....tzn. ...... jeszczce tylko brakuje zebyscie sie wszyscy gdzies spotkali i pozabijali o tibie...albo chociaz zrobili z siebie kalekow....Jezu takich problemow dorosli niemaja a wy w tym wieku....ehhh szkoda gadac....
__________________
19:00 Marelw the Wolf [79]: I KTO SIE CHOWA PO STACKACH PIERDOLONE PAJACE?
19:00 Kenami [299]: fajnie ; )?
19:00 Eter Rael [262]: a kto robi skule pajacu?
19:00 Antrevis [170]: mieczem wojujesz od miecza giniesz

'jaka ostoja spokoju GAHAHHAHAHA xdd

Ostatnio edytowany przez Delarev - 28-12-2005 o 20:20.
Delarev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 20:42   #39
Sobi Tyron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny A ja???

Zastanawiam sie czemu sie nieznalazlem w tym zestawienu przeciez jestem huntowany przez polowe celesty.Twórco tego artykulu napisz cos o mnie bo tez chce sie znalezc w tym slawnym gronie.


Hail Riders of Apokalypsa


Sobi Tyron lvl 53

Ostatnio edytowany przez Sobi Tyron - 28-12-2005 o 20:57.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2005, 22:55   #40
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Mystic napisz w koncu to co obiecales bo niemam co czytac




Pozdro
G.
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.


Powered by vBulletin 3