Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2006, 04:15   #21
Lord Mati
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Pl
Wiek: 34

Posty: 39
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Skille: 15/24
Poziom mag.: 52
Domyślny

Jak chcesz wiedziec to najczesciej z tombuw i kopaln wywalaja mnie polacy nawet na daramie w kopalni z rotami za***al mnie polak bo nie wyszlem
__________________
Prof:Sorc
skile: 16/25
lvl: 54
m lvl: 53 rosne
serv: Kyra



Vs

- swe
Lord Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2006, 06:48   #22
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no tak polacy ( niektorzy ) zachowuja sie jak by ten swiat nalezal do nich ! to jest troche denerwujace sam to nie raz przezylem ale swe zobaczycie co z wami zrobi nie slyszeliscie juz o tym ?!?!?! Swe bedzie tepic all polakow !! Mannow ( obsidia ) powiedzial ze z tamtad wypedzi all polakow !! i na Kyrze bedzie to samo ( bo tez gra ) i swe wykopie all polakow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 07:20   #23
lisek-lisu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2005

Posty: 26
Stan: Niegrający
Żarówka

Na nebuli też jest wojna polsko szwedzka i ja sie nie martwie bo polacy wygrywaja ! yeah
lisek-lisu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 15:25   #24
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

więc...To nie jest wojna polacy vs. szwedzi.Wogule to teraz nie ma żadnej wojny, lecz powoli widac że wszystko ku temu zmierza.
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 16:16   #25
Aggro
Użytkownik Forum
 
Aggro's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 520
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Pomagac Polakom! Polska rulez! Swe to n00by! Znam takiego swe z rl, to jest gówniarz
__________________
Lucifer illuminatio mea!
Aggro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 16:46   #26
Daos Krisus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak jarazie to tylko z jaskin mnie wywalali Polacy anie szwedzi.A jesli to wojny dojdzie to pewnie nikt na tym nie zyska ,tylko ci co bedą w niej uczestniczyc stracą.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 17:43   #27
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

****a dobijaja mnie posty tych noobow, ktorych "polack" wy***al z troli boszzzzz. Ludzie my tu mowiomy o PA, a nie noob PA, ze wy sie boicie 10lv, ktory was wywala z troli,waspow etc. to n/c. Tylko *******ciie jak to bylo na innych servach etc.
Btw. Mannow o ile wiem jest kumplem shyana z arcani, a shyan jest po naszej stronie, wiec mannow rowniez.

@ludwix: trimera to 1 wielka noobolandia, nie ma tam polakow PA, bo zara by im dupe FS skopalo.

Pozdro dla all noobow!!!
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 17:47   #28
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winkler
Btw. Mannow o ile wiem jest kumplem shyana z arcani, a shyan jest po naszej stronie, wiec mannow rowniez.
chciałbys... ;]
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 17:54   #29
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Moze cos konkretniej powiesz, bo twoja wypowiedz wiele nie wniosla.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:19   #30
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Winkler ! co Ty mannowa nie znasz Gedd powiedz mu jaki on jest huahua bo byles z nim w gildi przykro mi ze straciles chara ale mannow nigdy nie bedzie po stronie polakow ... nigdy ( tak mi sie wydaje ) a Shyan jaki ma lev i voc ? tak myslalem ze ng tutaj bedzie grac ;d Rhargar ciekawe czy ma bana jeszcze i czy gra tutaj Pozdro Ez forever
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:32   #31
/Pragnienie\
Użytkownik forum
 
/Pragnienie\'s Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 32

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Gram na kyrze, zaraz 20 druid ale moim zdaniem i tak przegramy ze szwedami, a tak wogule to po co ta wojna moz ebardziej pokojowo
p.s.
tak wogole to ty masz sobie wszytsko wziac czy dla kogo beda te runki etc ( i tak nie przysle)
/Pragnienie\ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:34   #32
Asgard
Użytkownik forum
 
Asgard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: ...
Gildia: ...
Świat: ...
Poziom: ...
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ..
Domyślny

n00bem to byl ten typek co napisal ze chce zeby mu przyslac darmowe itemki na wojne kolejne n00by to typki ktore krzycza ze polska koniecznie musi przejac ten serwer, wygramy wojne, itp... no ja mam tylko takie male pytanie, czy wy wogole gracie na kyrze, i czy ktorys z was wogole bral udzial kiedys w wojnie??

nie mozna zrobic gilldi z lapanki, ktora bylaby zgrana, a tak prubuja polacy... to jest dopiero n00bish, ktos up wspomnial o mannowie z Next Generation, i to jest dobry przyklad zgranej gilldi, ja od dwoch lat o nich slysze, i od dwoch lat sa to praktycznie ci sami ludzie, no moze z kilkoma wyjatkami, i oni sie bardzo dobrze znaja, i wiedza czego moga sie po sobie spodziewac, i na tym opiera sie ich mocne PvP, czego moze doswiadczyc ostatnio Obsydia, na ktorej gralem zanim musialem dac sobie spokoj z tibia (szkola... :/ )

jak polacy chca wygrac, to przedewszystkim zaczac juz myslec o wojnie na powaznie, zaczac rekrutacje mocnych graczy, opracowywac taktyki, i trenowac PvP, oraz wspolne zgranie, musicie tez obrac dobrego stratega jako dowodce, najlepiej jakiegos weterana wielu wojen, no i oczywiscie wszyscy musza sie go bezapelacyjnie sluchac, jakby byl dla nich samym bogiem to moze bedziecie mieli szanse z swe, sam ich strasznie nie lubie, ale trzeba im przyznac ze ich odsetek dobrze grajacych ludzi jest znacznie wiekszy niz dobrze grajacych polakow
Asgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:38   #33
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Asgard masz calkowita racje ... niech te 3 gildie ( polskie Soulblades True itp ) sie polacza w jedna i niech wybiara jedna osobe ktora bedzie kierowac all i ktora ma dobre pvp
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 19:25   #34
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Zrozumcie, ze to nie jest jakies prosze o fri itanz plx, tylko fundusze - jesli mozna to tak nazwac, na wojne (bylo powiedziane, ze jesli sami sie boicie walczyc to chociaz pomozcie w postaci dawania runek etc.).
Pozatym widac, ze za***iscie na czasie jestescie, soulblades polaczylo sie z forsaken...
A dla wiadomosci tego wielce zorientowanego pana asgarda, next generation to poczesci forsaken
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 19:34   #35
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

Pamientajcie tez ze forsaken to nie tylko polacy. Muwie to zeby uswiadomic wam ze nie wszyscy szwedzi sa "ble" a polacy "Oh i ah" wspaniali i uczciwi.
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 20:13   #36
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

Hehehe;p nie macie pojecia o czym piszecie ;pp Zabawne to forum ;d

Forsaken to gildia Hiszpana z NG;p

Wiekszosc NG jest w LI ;p

Soulblades sie rozlecialo, pouciekali noby ;d
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 20:23   #37
Asgard
Użytkownik forum
 
Asgard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: ...
Gildia: ...
Świat: ...
Poziom: ...
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ..
Domyślny

przyznam szczerze ze na dzisiejszej polityce tibii sie nie znam, poniewaz od dluzszego czasu juz w nia nie gralem, co jednak nie zminenia ze NG posiada dobre PvP, i o to mi glownie chodzilo

Do ziomka ktory zalozyl ten tamat moge skierowac tylko takie slowa: umiesz liczyc, licz na siebie, nie masz co sie nastawiac na jakas pomoc ze strony swoich rodakow, bo my zadko pomagamy sobie na wzajem, a jesli juz sobie pomagamy to to czesciej szkodzi niz ma jakis pozytywny efekt ale na prowadzeniu wojny w tibii sie znam, oczywiscie nie jestem jakims mega strategiem, ale potrafie to i tamto, i w niejednej wojnie uczestniczylem, a to za przekonania, a to dla czystej checi zyku, badz z blizej nikomu nie znanych powodow oczywiscie jak wiadomo jezeli sie czegos dlugo nie robi, zapomina sie o tym, i tu znowu odzywa sie moja przerwa... (przekleta matura ) i poprostu chcialem ci pomoc, wiesz lepiej dostac jedna krytyke, od rzyczliwego czlowieka, niz milion pochwal od dupolizow

jezeli polacy wygraja to wojne, w co jednak zdrowy rozsadek kaze watpic, chodzby patrzac na statystyke to prosze tylko o to zebyscie nie zapomnieli o tym ze na tym serwerze sa takrze inni gracze, kiedys pewien madry czlowiek ,a mianowicie Cyceron powiedzial: "Silent enim leges inter arma" - milkna bowiem prawa podczas wojny, moze przynajmniej wy o prawach nie zapomnicie

ale sie rozpisalem pozdro dla ludzi z Furorki, Arkanii, Obsidii
Asgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 20:35   #38
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DuLiB
Hehehe;p nie macie pojecia o czym piszecie ;pp Zabawne to forum ;d

Forsaken to gildia Hiszpana z NG;p

Wiekszosc NG jest w LI ;p

Soulblades sie rozlecialo, pouciekali noby ;d
1 slowo czlowieku do ciebie: WYJDZ!
Soublades rozwiazalem i kazdy, co do 1 czlonka zostal invited do forsaken (i prawie wszyscy dolaczyli, moze jakies pojedyncze przypadki nie.).
Najpierw sprawdz swoje info, a potem sie wypowiadaj noobie.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 22:05   #39
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

@Up
Moje info jest 100% sprawdzone;p daj swoj nick na kyra skoro nazywasz mnie noobem;p
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 22:16   #40
Vikos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2006

Posty: 10
Domyślny

Niestety na razie nie moge pomoc jestem faccem i dopiero probuje sie wydostac z rooka.

Do pozostalych - Czy wy wogole wiecie, co to jest PA?? Bo sadze, ze wiekszosc tu wypowiadajacych sie nie odroznia PA od zwyklego noobostwa. Myslicie, ze jak szwedzi zadza to jest tak fajnie? To wbijcie sobie wszyscy na Selene a zobaczycie co oznacza PA. Gdy za byle co, czasami zupelnie bez powodu a czasami z wyssanych z palca powodow, bedac na 70+ lvl dostajecie hunta od swe i nie macie szans na dalsza gre.

Nie jakies wyganianie 20-30 lvl(ktorzy graja od tygodnia) z glupich jaskin, czy to ze od czasu do czasu zwina wam lootbaga. Ale konsekwentne niszczenie hlvl(ktorzy poswiecili swojemu charowi KILKA MIESIECY) i ktorzy sa zmuszani do OPUSZCZENIA serwera.
Myslicie sobie "a co mnie obchodza hlvle? Teraz jestem low, potem sie bede martwil". Potem juz nie bedzie sie o co martwic, bo po przekroczeniu 70-80+(czasami komus udaje sie osiagnac wyzszy, gdy nie podskakiwal wczesniej swe ale i tak wreszcie dostaje hunta) zostaniecie zmuszeni do zakonczenia gry z wymyslonych powodow.

Pojedynczo i jeden po drugim - DLATEGO gdy przyjdzie wasza kolej to nie bedzie nikogo, kto bylby razem z wami przeciwstawic sie temu.
Dlaczego? Bo to banalny mechanizm – jeden hlvl dostaje hunta a reszta się cieszy, bo dobrze ze to nie oni. Gdy on przestaje grac bo poluja na niego dzien i noc, to kolejny dostaje hunta…i znowu to samo reszta się cieszy, bo nie na nich padlo itd. itd. Az wkoncu przychodzi ich kolej…i co? I lamenty na forum głównym, ze ja nie winny, ze to PA itp. itd.

Tam zaden polak nie ma szans zdobycia 100+ bo od razu wymysla sie byle jaki powod i go niszczy.

to tyle wykladu na temat odrozniania PA od noobostwa. mam nadzieje ze juz wszyscy wiedza, co ten skrot oznacza, bo to naprawde smutne gdy poloczki sami sobie grob kopia, piszac o tym ze autor tego topicu i go popierajacy sa noobami i nie maja szans na wygrana.
zobaczymy jak bedziecie spiewac gdy po 5 mies grania i meczenia sie nad swoim charem wylecicie z serva za to, ze zupa byla za slona.
Vikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.


Powered by vBulletin 3