Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-01-2006, 08:24   #221
Aknee
Użytkownik Forum
 
Aknee's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2005
Lokacja: Zgierz

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Ze względu na to iż powróciłem na forum, pozwalam sobie skasować wszystkie moje stare posty. Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez Aknee - 26-10-2007 o 20:44.
Aknee jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-01-2006, 13:51   #222
Elberos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie ważne kto wygra, ważne jest, żeby nie było PA ani PK masowego
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 14:04   #223
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pregnetu
scorp a powiedz szczerze, czy cos z wypowiedzi makroxa do ciebie dotarlo cyz nie, bo to samo napisalo ci juz chyba z 20 osob i ty nadal nie dajesz za wygrana i disujesz wszystkich w wiekszosci lepszych od siebie (nie mowie o sobie oczywiscie)
z uporem maniaka bronisz swojego honoru i swojego imsia zamiast sie zastanowic nad soba i swoim zachowaniem troche...

wiesz co ci moge napisac zalosc...zalosc...zalosc.. tylko tyle po 1 dawno juz nic nie mowie o moim misiu, po 2 za jaka wygrana? bo nie weim o co ci chodzi po 3 ...
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 15:29   #224
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

a to teraz ja nie wiem sama juz o co chodzi
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 17:31   #225
Mistrz pan i Władca
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony BB rlz

Bad Boyss to najlepsza gildia na Danubii i zawsze taka będzie !! Nawet jak przegra tą wojne to i tak Lil może sie shować to BB żądzi na Danubii, wygrali już nie jedną wojne a LD sie może zhować
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 17:42   #226
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@up
niejedna? ja mysle ze wlasnie jedna
lubie ludzi z bb, ale prawda jest taka ze gildia im sie rozpada, ludzie odchodza bo nikt nie chce walczyc w tej glupawej wojnie
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:40   #227
Makrox
Użytkownik Forum
 
Makrox's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Poziom: 125
Skille: 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
toz sie zes rozpisal chlopcze, ty za to kozak jestes i na pvp grasz nie?ASDA?s: afff pokaz mi swoje pvp , dajmy na wojnie nakrec film i pokaz no pokaz jaki kozak jestes -.- bo widze ze sie wychwalasz, to ze gram na guardii, to bylo przez to ze kolega tam zaczal grac-czyt. ancienciq...



Nie musze ci nic udowadniać , bo ludzie z Danubii i ci którzy mnie znaja wiedzą jakie mam PvP a ciebie to h*uj interesuje ale napewno bym cie zabił także nie rżnij cwaniaka i chłopcze to możesz mówić do swoich ziomków z podwórka albo do kolesi z światu gdzie na każdej kratce masz (PROTECTION ZONE) .
P.S. Jak tam Teddy Bear ? zabawiasz się troche z nim ?




Yours,
Makrox
Makrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:43   #228
Makrox
Użytkownik Forum
 
Makrox's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Poziom: 125
Skille: 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistrz pan i Władca
Bad Boyss to najlepsza gildia na Danubii i zawsze taka będzie !! Nawet jak przegra tą wojne to i tak Lil może sie shować to BB żądzi na Danubii, wygrali już nie jedną wojne a LD sie może zhować

Kocham takie wypowiedzi noobow Jeszcze coś chcesz dodać czy ślepy jesteś jak się przedstawia sytuacja na Danubii ?



Yours,
Makrox
Makrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:47   #229
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

haha
ogladam filmik raistlina sprzed paru dni. niezla polewka bo rl owner jedyne co umial to podleciec na mana shieldzie i walnac spam ue. dam glowe, ze to ktos z olecka gral, pewnie wojtek - nemtor
Drazharm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:55   #230
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

Taa BB górą?To czemu przegrywa z lil? zwłaszcza że ludzie z BB mają po 150 level średnio a z lil tylko po 100-110
suchyxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 22:56   #231
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchyxxx
Taa BB górą?To czemu przegrywa z lil? zwłaszcza że ludzie z BB mają po 150 level średnio a z lil tylko po 100-110

Po prostu lil ma lepsze pvp
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 06:42   #232
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makrox
Nie musze ci nic udowadniać , bo ludzie z Danubii i ci którzy mnie znaja wiedzą jakie mam PvP a ciebie to h*uj interesuje ale napewno bym cie zabił także nie rżnij cwaniaka i chłopcze to możesz mówić do swoich ziomków z podwórka albo do kolesi z światu gdzie na każdej kratce masz (PROTECTION ZONE) .
P.S. Jak tam Teddy Bear ? zabawiasz się troche z nim ?




Yours,
Makrox

wiesz twoja wypowiedz uswiadomila mi ze czegos ci brakuje, masz za duzo kompleksow i grasz na pvp zeby zabic 20lvl-sorca z sd?

pozatym dam ci moj caly majatek na guardi jezeli mnie zabijesz bueheuehe walniesz z sd 200?i ***a mi zrobisz za przeproszeniem...wiec wrzuc na luz i pomysl troche zanim cos napiszesz, co innego rozumiem jakby 130~sorc mnie pekowal, wtedy moze by mnie zabil ale napewno nie ty :<]

Ostatnio edytowany przez scorp - 19-01-2006 o 06:44.
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 08:10   #233
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny :/

scorp moze zostaw nas tu samych ze swoimi wielkimi problemami i kompleksami i wyjdz juz z temo topicu u nie wracaj.. nawet nie wiesz jak wiele to bedzie dla nas znaczyc... takie wielkie odejscie pana z miiiiiiiisieeeeeeeeem
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 09:53   #234
Af_Nero
Użytkownik Forum
 
Af_Nero's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2006
Lokacja: Olsztyn City (Centralne Jaroty)
Wiek: 36

Posty: 30
Stan: Aktywny gracz
Imię: Af Nero
Profesja: Elite Knight
Gildia: Agony Scene
Świat: Danubia
Poziom: 76
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Af_Nero ma numer GG 4035068
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
wiesz twoja wypowiedz uswiadomila mi ze czegos ci brakuje, masz za duzo kompleksow i grasz na pvp zeby zabic 20lvl-sorca z sd?

pozatym dam ci moj caly majatek na guardi jezeli mnie zabijesz bueheuehe walniesz z sd 200?i ***a mi zrobisz za przeproszeniem...wiec wrzuc na luz i pomysl troche zanim cos napiszesz, co innego rozumiem jakby 130~sorc mnie pekowal, wtedy moze by mnie zabil ale napewno nie ty :<]





Uu robisz sie grozny widze chlopcze niewiem czy mnie jeszcze pamietasz ale kij z tym nie fikaj zbytnio bo sie przeliczysz juz na guardi nie gram ale wciaz wbic sie moge , No i jeszcze jedno najwazniejsze NIEWCINAJ SIE W NIESWOJE SPRAWY!,Tak jak kolega wyzej powiedzial wybacz ze zacytuje
"scorp moze zostaw nas tu samych ze swoimi wielkimi problemami i kompleksami i wyjdz juz z temo topicu u nie wracaj.. nawet nie wiesz jak wiele to bedzie dla nas znaczyc... takie wielkie odejscie pana z miiiiiiiisieeeeeeeeem "
__________________
I am returned , I have returned due to friends
Now i win me life

Ostatnio edytowany przez Af_Nero - 19-01-2006 o 09:58.
Af_Nero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 17:43   #235
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@af
cytuj do woli, tylko nie kolega ale kolezanka
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 11:22   #236
Nexagon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 57
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Busters
Świat: Danubia
Poziom: 141
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
wiesz twoja wypowiedz uswiadomila mi ze czegos ci brakuje, masz za duzo kompleksow i grasz na pvp zeby zabic 20lvl-sorca z sd?

pozatym dam ci moj caly majatek na guardi jezeli mnie zabijesz bueheuehe walniesz z sd 200?i ***a mi zrobisz za przeproszeniem...wiec wrzuc na luz i pomysl troche zanim cos napiszesz, co innego rozumiem jakby 130~sorc mnie pekowal, wtedy moze by mnie zabil ale napewno nie ty :<]
Hi, nie chcialem nic pisac na twoj temat bo poprostu mi sie nie chcialo ale spoko napisze. Nie wiem gdzie te lvle zrobiles i czy sam bo tego tez nie wiemy, ale jedno jest pewne pojecia o grze to nie masz za wiele. Gadasz jak bys byl jakims kozakiem niewiadomo jakim, a tak naprawde to pewnie h**a potrafisz.
Co do pvp, to moze znasz takie pojecie jak "PVP Secura" ?? Wiesz skad sie to wzielo? A no stad iz kolesie z Secury (Kiedys byl to jedyny non-pvp serv) na kazdym test serv. padali ofiarami o 50 lvli mniejszyvh kolesi z serverow PVP, nie potrafia sie zachowac jak ktos ich bije i pojecia o uciekaniu maja jak moj pies o grze w noge. Wiec powiem ci jedno, chcesz byc kozak zrob chara na Danubii i pokaz jaki to ty jestes wielki cwaniak. Zjadl bym cie z butami przyjacielu, bo lubie takich jak ty...

Na nastepnym Tescie jestes moj. Cya, Have Fun na tym swoim Depo-servie.


Btw. Jesli chodzi o tego twojego misia to mam takiego znacyz mailem na Elysii, tylko ze na 50 lvlu i go nie kupilem jak Ty, i ten byl bardziej wartosciowy bo byl i jest jedyny na servie. Sprzedalem go jak przestalem tam grac za 916 k ^^.


Ostatnio edytowany przez Nexagon - 20-01-2006 o 11:25.
Nexagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 11:28   #237
Latek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 20
Domyślny

Jeżeli BB chce wygrać Raistlin powinien pojechać do Olecka i dać passy Zecikowi, albo Kondonowi Oni takimi sorcami zabija kazdego
Latek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 13:25   #238
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

@nexagon

hmm, jezeli chcesz duelik na TS prosze bardzo, ale watpie czy ktos z nas kogos zalatwi, wiec daj se siana ;d bardziej wartosciowy hmm, moj teddy jest jedyny i narazie bedzie (do d arma to samo sie tyczy ) i nie powiem zebys byl taki kozak, hacka dostac hmm,,, trudna sprawa moze aimbot? czy co innego? ( dont worry dont cry take grass and fly rotfl
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 13:36   #239
Nexagon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 57
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Busters
Świat: Danubia
Poziom: 141
Poziom mag.: 73
Domyślny

Nigdy nie uzywalem Aim Bota ani nie mialem go nawet na kompie. A hack nie byl przez key logera czy jakos nie znasz koelsia ktory hakuje, wlamuje sie do kompa przez ip bo gdy uzywasz gg jest jakas dziura w systemie czy cos i tak sie wlamuje. Wiec jesli nie wiesz to nie gadaj. A na TS nie boj sie padniesz szybko ;>.
Btw. Nie interesuj sie moim hackem bo to raczej moj problem, i tak juz odzyskalem wszystko a za jakies 2 tygodnie bede mial 2 razy wiecej niz mialem...

Wiesz czemu jestes cwaniak na tym swoim smiesznym servie ? Bo nikt normalny nie gra na takim dziadostwie jak Guardia lol, tam graja takie osoby ktore nie radza sobie na normalnym servie ;< sam kilku poslalem na taki serv ;] nie tacy jak ty obrywali...


NeXa~
Nexagon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 15:56   #240
Buwaak
Użytkownik Forum
 
Buwaak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 105
Stan: Niegrający
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Domyślny

Co to jest TS?
Buwaak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin 3