Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2006, 15:11   #81
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wesoly Gucio
Kiedyś przczytałem posta napisengo przez Rookguardian de'Bove, w którym twierdzi, że istnieje możliwość powrotu na Rook nawet ze 150 levelem... Oczywiście nie upieram się przy żadnych tunelach, ale to daje do myślenia prawda?
Tak, jest to jak najbardziej mozliwe. Znalem kiedys kolesia ktory wrocil na rooka ale z 128 lvl. Jego imie to Ex cavator czy jakos tak, gral na danubi. W ciagu jednego dnia zostal zhakowany i zrookowany. I tak oto 128 lvl wrocil na rook. Sadze ze w ten sposob moze wrocic i 200 lvl
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2006, 17:56   #82
Kaczomir1
Użytkownik forum
 
Kaczomir1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kaczomir
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 38
Skille: 70
Poziom mag.: 15
Kaczomir1 ma numer GG 6188777
Domyślny Ekhm...

Mam rookmastera na 13 lvl (xD)!no i tak:
1: ghoul- wejscie do ghoula moze istniec.... tylko ze pewnie trzeba przekopac cos kilofem niewiadomo gdzie...
2: mino mag- wejscie kiedys istnialo.... Ale podobno je usunieto (bo z eq ktory wypada z m maga by na rooku sie zabijalo wszystko...) Mysle ze klucz ukryty jest gdzies na m hell... tak samo jak na bear room trzeba pewnie odkopac dziure we wlasciwym miejscu..
3: spike sword- jest prawdopodobnie dla ozdoby i zeby ktos chcial zostac na rooku.... Teleporty do niego to bajka bo jesli ktos by tam sie przeteleportowal to jakby potem wrocil?? Sunrise ma go bo ma 90 lvl na rooku.... ( ma tez podobno brass arma i dwarven shielda...)
4: boots of waterwalking- istnieja!!! Podobno jakis koles na anni wybral prezent a w nim byly BOWW. Podobno znikaja po kilku krokach na wodzie xD
Kaczomir1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 18:04   #83
Aqua
Użytkownik Forum
 
Aqua's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005

Posty: 37
Imię: Aqua pal
Świat: Aurea
Poziom: 56
Skille: 23/31
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaczomir1
3: spike sword- jest prawdopodobnie dla ozdoby i zeby ktos chcial zostac na rooku.... Teleporty do niego to bajka bo jesli ktos by tam sie przeteleportowal to jakby potem wrocil?? Sunrise ma go bo ma 90 lvl na rooku.... ( ma tez podobno brass arma i dwarven shielda...)
Cipsoft nie daje itemów za osiągnięcie jakiegoś lvlu.
Rary można dostać za wykrycie jakiegoś poważnego błedu w tibi
__________________
-= Power of water =-
Aqua jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 18:07   #84
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Problem

@Kaczomir1
A podobno Sunrise to tylko NPC to taki skrypt podobno, podobno jak powiesz do Obiego iddqd idkfa to dostaniesz plazma gun i niesmiertenosc, a podobno ze jak wypijesz 100 flaskow wody z morza kolo spiked sworda to morze wyschnie i bedziesz mo0gl przejsc po miecz bo podobno to tylko iluzja miecza.....
czlowieku daj podobno spokuj. FAKTY FAKTY!!!
I czytaj co inni przed toba napisali, bo takich podobno tekstow mamy tu na peczki.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 02:13   #85
Wesoly Gucio
Użytkownik forum
 
Wesoly Gucio's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Wiek: 43

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Isara
Poziom: 22
Skille: 20/24
Domyślny

No i się Klocek zirytował...
Wesoly Gucio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 07:22   #86
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
3: spike sword- jest prawdopodobnie dla ozdoby i zeby ktos chcial zostac na rooku....
Cipsoft chce zeby ludzie jak najszybciej roka opuszczali a nie na nim zostawali...

Cytuj:
4: boots of waterwalking- istnieja!!! Podobno jakis koles na anni wybral prezent a w nim byly BOWW. Podobno znikaja po kilku krokach na wodzie xD
W anihilatorze w prezencie jest tylko jeden przedmiot i niejest losowy a wiec to co napisales jest nieprawda

Ostatnio edytowany przez Asthan - 03-02-2006 o 07:24.
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 07:41   #87
Dragmax
Użytkownik Forum
 
Dragmax's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2005

Posty: 50
Imię: Ricersky
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 14
Skille: 53/53
Poziom mag.: 3
LOL

Ludzie mam do powiedzeniea pare istotnych rzeczy:

1.Po co zostawać na rooku jak na mainie tych itemów to sie sypie z nieba.Np. Katana to tam w depo podłoga jest nimi usiana.
2.Jak by dedli człowieka z np.Brass Armorem i nie zdązy wrócić. Zwłoki zgniją i Super Item przepadnie.
3.I ostatnie to to że Ghul , Mino Mage i Spike Sword są na rooku po to żeby zachęcać do spadania na maina.

Więc nie rozkopujcie całego rooka kilofem w poszukiwaniu tajnego tunela do Spike Sworda tylko idźcie na maina!


(\_/)
(O.o)
(> <) To jest króliczek. Skopiuj go do twojego podpisu aby pomóc mu zawładnąć nad światem! (a czemu nie...)
Dragmax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 09:22   #88
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@up
Zostaje się na rooku z kilku prostych powodów:
1: Żeby poodkrywać tajemnice
2: Bo ma się dość maina, PK itp.
3: W przerwie od maina
4: Na przekór takim jak ty
Co do dedania: na mainie jak kupisz crown armora, zabije cię pk i zlootuje go to już nic?
A dlaczego mamy spadać na maina? Bo nam tak każesz? To ja mówię NIE! Będę siedział na rooku jak długo mi się będzie podobało.
I po cholerę ten królik w poście?
@topic
Nie ma tunelu z maina na rooka.
Wejście do spike sworda było, ale prawdopodobnie je zamknęli.
Tak samo MinoMag. Ale warto poszukać żeby potwierdzić/obalić mit.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 09:28   #89
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 30

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

Moim zdaniem cipsoft moglby cos z tymi mitami zrobic... bo to jest po prostu glupie jak oni robia jakas glupote inni sie tym interesuja a i tak nie da sie np. wejsc do ghoula. Cipy powinni zrobic jakies legendarne przedmioty na przyklad albo jakas legende, ze jakis ziom uwiezil mino maga w tej krypcie na mino hellu, i uciekal kiedy jeszcze jaskinia grobowa polaczona byla z mino hellem. i przez przypadek wpadl do jakiegos grobowca z ktorego nie bylo wyjscia. i rozlozyl sie i powstal ghoul. Mozna by np. zbierac jakies legendarne itemy, jakies pierwscienie lub kamienie po calm rooku i jakby mialo sie wszystkie to mozna bylo uwolnic ghoula, zabic go i wziac klucz do mino maga. Moglboby byc tak ze wypadna z niego tylko kasa i zlote rekawiczki. Ubieramy zlote rekawiczki i pociagamy za dzwignie uaktywnia sie teleport, który teleportuje nas do spike sworda. Klikamy na niego no i you found spike sword potem wkladamy go w reke (nie do backpacka) i wchodzimy w ognie by zginac (oby nie stracici ow mieczyka ). I pojawiamy sie w swiatyni, level downgraded ale za to w naszej dloni poblyskuje srebrny spike sword...
Cor Tibiarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2006, 14:10   #90
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

Słuchajcie a ja mam inny pomysł. Tylko nie wiem czy da się go wykonać. Tak tylko pisze co mi przyszło do głowy. A mianowicie:
tam na tej tabliczce do spike sworda pisze że tylko pokorny czy jakos tak moze miec spike sworda. moze jakby jakis 1 lvl bez eq tam doszedl to moze by dostal jaakos tak. Ale nie wiem czy mzna dojsc tam 1lvl. Heh probowalem bez eq moim nie 1lvl ale sie nie udalo.... nie wiem moze uznacie że to głupie, ale to tylko mój pomysł...

Ostatnio edytowany przez wizu - 05-02-2006 o 15:36.
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2006, 23:22   #91
NooB from LW
Użytkownik Forum
 
NooB from LW's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Lidzbark Warimński
Wiek: 31

Posty: 112
Stan: Na emeryturze
Imię: Nie
Gildia: gram
Świat: juz
Poziom: w
Skille: tibie
NooB from LW ma numer GG 9402597 Send a message via Skype™ to NooB from LW
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaczomir1
Mam rookmastera na 13 lvl (xD)!no i tak:
1: ghoul- wejscie do ghoula moze istniec.... tylko ze pewnie trzeba przekopac cos kilofem niewiadomo gdzie...
2: mino mag- wejscie kiedys istnialo.... Ale podobno je usunieto (bo z eq ktory wypada z m maga by na rooku sie zabijalo wszystko...) Mysle ze klucz ukryty jest gdzies na m hell... tak samo jak na bear room trzeba pewnie odkopac dziure we wlasciwym miejscu..
3: spike sword- jest prawdopodobnie dla ozdoby i zeby ktos chcial zostac na rooku.... Teleporty do niego to bajka bo jesli ktos by tam sie przeteleportowal to jakby potem wrocil?? Sunrise ma go bo ma 90 lvl na rooku.... ( ma tez podobno brass arma i dwarven shielda...)
4: boots of waterwalking- istnieja!!! Podobno jakis koles na anni wybral prezent a w nim byly BOWW. Podobno znikaja po kilku krokach na wodzie xD



1.Głowe ci trzeba rozkopać kilofem i zobaczyć czy coś tam masz.

2.Tak tak a krowa to piekny ptak

3.Chyba jedyna zecz z jaką sie zgadzam z tobą procz eq sunrise

4. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka
NooB from LW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2006, 23:50   #92
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ja mam jeszcze inny pomysł ( ), który w najbliższym czasie sprawdzę. Otóż tak: można wykożystać zasadę teleportu. Może gdyby stanąć pod drzwiami do MM, i zagrodzić się tak pięknie ludźmi (ale ludźmi, nie skrzyniami, bo na skrzynie sie da normalnie wlogować) i się wylogować. Po naszym wylogowaniu ekipa się ustawia tak, aby nie dać nam nawet 1 kratki na wlogowanie się w pokoju (wystarczy że nie będzie miejsca w promieniu 2, no może 3 kratek). I może po wlogowaniu "kopło" by nas o tą kratke do przodu? (Tak, tylko 1 kratkę, to wystarczy żeby ominąć drzwi, a przypominam, żeby TP działało potrzeba mieć zaludnione 2 kratki. Po za tym to są drzwi i co jak co ale drzwi się otwierają, czy jest klucz, czy tego klucza nie ma i nie mają tendencji jak ściana, że jest stała i koniec).
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 10:53   #93
$Vego$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wizu
Słuchajcie a ja mam inny pomysł. Tylko nie wiem czy da się go wykonać. Tak tylko pisze co mi przyszło do głowy. A mianowicie:
tam na tej tabliczce do spike sworda pisze że tylko ubogi czy jakos tak moze miec spike sworda. moze jakby jakis 1 lvl bez eq tam doszedl to moze by dostal jaakos tak. Ale nie wiem czy mzna dojsc tam 1lvl. Heh probowalem bez eq moim nie 1lvl ale sie nie udalo.... nie wiem moze uznacie że to głupie, ale to tylko mój pomysł...

Pomysł wykonalny bo istnieje tunel wyjścia z miasta bez posiadania 2 lvl. Tylko musiałbyś wziąść ze sobą kumpli, którzy pokonaliby za ciebie potwory, a następnie chronili by cię przez resztę drogi. Tylko nie wiadomo czy by to zadziałało na wszelki wypadek wywal z siebie wszystkie itemy co do jednego, no i myśle ze dopiero wtedy byłbyś ubogi.
$Vego$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 11:30   #94
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

No właśnie to samo miałem na myśli... jak wejdzie kumpel to spróbuje.
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 15:19   #95
Deredra
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hehe, a ja znalazłem fotkę jak gośc startuje na rooka z Thais

Oczywiście fake, ale fajny i pomysłowy

Foto na stronce, nie chce dać się zapisać
http://www.republika.pl/asamb/0025.html

Der~~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 15:36   #96
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

yyy mała poprawka miało być pokorny a nie ubogi....
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 16:43   #97
Ursu$$
Użytkownik forum
 
Ursu$$'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Jewely
Świat: Samera
Poziom: 25
Skille: secret
Poziom mag.: 13
Domyślny

nie mowcie ze cos nie jest do zdobycia.
mowicie jakbyscie nigdy nie grali w RPGi w tych gierkach na ogol wszystko da sie zdobyc
ostatnio ktos puscil mit ze golden helmet jest do zdobycia w ankh i dostal bana za QS czyli co? prawda...
Ursu$$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 16:50   #98
zZzIoMal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Masz rację

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ursu$$
nie mowcie ze cos nie jest do zdobycia.
mowicie jakbyscie nigdy nie grali w RPGi w tych gierkach na ogol wszystko da sie zdobyc
ostatnio ktos puscil mit ze golden helmet jest do zdobycia w ankh i dostal bana za QS czyli co? prawda...
1.Co do tego pieprzenia o grach RPG to masz rację wszystko jest możliwe.
2.Kto puścił ten mit i cyz ten temat zamkneli napisz może to będzie prawda z tym golden helmetem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 18:00   #99
Byczek Of death
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 7
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Pytanie

Jedno ci powiem Vantagek, moz i sie da wykonać, ale jak wrócisz ??
Byczek Of death jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2006, 18:08   #100
$Vego$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wizu
yyy mała poprawka miało być pokorny a nie ubogi....
Hmm to może spróbuj nie walczyć ani razu odczas gry i pokornie przyjmuj ciosy uciekając przed wrogami.
$Vego$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin 3