Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-02-2006, 12:16   #101
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

hmmm pewnie nie... a może by tak pokornie dednąć?? A może dednąć tak z rąk tego minotaura ze skały tylko za bardzo nie weim jak do niego wejść.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-02-2006, 19:09   #102
$Vego$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wizu
hmmm pewnie nie... a może by tak pokornie dednąć?? A może dednąć tak z rąk tego minotaura ze skały tylko za bardzo nie weim jak do niego wejść.


Potrzeba załatwić sobie jakieś 6 skrzynek w Mino Hell jest ich dużo, ale nie jestem pewien czy minotaur na skale ma coś wspólnego ze "Spajk'iem". Chociaż gdyby tak głębiej pomyśleć to nie wydaje mi się że teleportuje cię do miecza głupio to by wygladało idziesz, a tu nagle...

- Gdzie ja (cenzura) jestem. O miecz.

Bardziej prawidłowo wygladało by tak, że po śmierciu teleportujesz się do platformy ze SoF'em.
$Vego$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2006, 20:24   #103
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

a sprawdzal ktos czy da sie zrobic teleport na wyspe ( chyba kazdy wie o co chodzi) bo moze ja teraz sprawdze i podam rezultaty

heh nieda sie ;/ teleportowalo mnie do swiatynii szkoda

Ostatnio edytowany przez ari2423 - 06-02-2006 o 22:39.
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 10:02   #104
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

minotaura na sklae zabiłem chyba z 10 razy ale nic... jest silniejszy od innych minotaurów i daje lepsze rzczy niestety nic nadzwyczajnego. Raz mi nawet zostawil 1gp lol.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 10:34   #105
Lord Patrious
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 18
Stan: Tutor
Imię: Cenzura
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cenzura
Świat: Secura
Poziom: --
Skille: 30/30
Poziom mag.: 60
Domyślny

Witam jestem nowy na forum!!
co do tematu
Cytuj:
[b]1.Zrozumncie to że buty dzięki, którym można chodzić po wodzie nie istnieją. (pomyśl sobie że 100 lvl z maina na rooku rozdaje darmowe p sety)
to była wypowiedź Athaniel
nawet jeśli ktoś ma Boots of waterwalking to nic to nie ma. Wiecie, że wokoło wysp jest tylko troche kratek wody a potem czarne niewypełnione pola? Tak też jest na wielu expowiskach więc nawet jeśli ktoś ma te buty to nie przejdzie np z free accem na Edron albo z Thais na Rooka. Poprostu gdyby te wszystkie pola były wypełnione tibia by ważyła..
A Cipsoftr wysofywuje stare quest ponieważ nie ma miejscia na nowe expowiska.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekpkk
2. Ghoul i Minotaur Mage nie są NPC. Jak to sprawdzić ?? Są 2 sposoby. Pierwszy - powiedz do Ghoula/Minotaur Mage'a proste "Hello" (lub Hi, Greetings) - na 100% żaden z nich nieodpowie. Drugi sposób - wybij wszystkie potworki w okolicy i stań sobie - co jakiś czas będziesz widział, że pojawia Ci się ikonka walki (Battle icon) - to są normalne potworki.
No własie ale oby 2 istnieją
a co do minosa na skale- idzie do niego wejść i nawet go zabić tylko uważajcie, żeby wam żaden noobek nie podwalił boxow

Kiedyś ghoul był dostępny, pamiętają go najstarsi tibijszycy w tym ja
Było do niego dojscie i był quest, tylko nie trzeba go było walić z"fista" bo jaka potrzeba??
Jest na roku spike sword, b arm itp bo ma to SUNRISE (90lvl on rook) a napewno nie dostał tego od cipów bo oni nie pochwalają rookslayerow.
Zabił on mino maga, ghoula itp. Nie wierzysz spytaj sie go
ostatnio na tibia.org.pl były ssy kolesia co niby "zrobił quest emperatora Kruzaka" dużo ludzi się nabrało ale wkońcu dowiedli, że to fake

Dyskusja o tych mitach się nie skończy- wręcz przeciwnie będzie narastać a nam nie pozostaje nic innego jak czekać i prubować rozwiązać tą tajemnicę)
ale nie wymyślajcie jakichś głupotxD

//Pozdro\\
Lord Patrious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 12:28   #106
$Vego$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Ja również sprzątłem minota ze skały, ale nie jest on silniejszy od swoich pobratymców, ani nie daje żadnych fajnych przedmiotów (ja miałem 2gp i baga ze plate shield - śmieci ), ale nie o tym mowa zauważyliście pewnie że przy minocie jest ogień przy SoF'ie też. I tak se pomyślałem że ten ogień to teleport na wysepkę ze Spike Swordem, ale nie mogłem wejść w ten ogień, nawet mnie nie poparzył . I zdaje mi się że przez ten ogień może przejść tylko "pokorny".
$Vego$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 12:31   #107
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

hmmm to jest jakiś trop trzeba nad tym pomyśleć. Ja niepróboałem na niego wchodzić ale spróbuje. Może akurat będe pokorny .Ale dobry pomysł.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 16:30   #108
$Vego$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Ok, udało mi się wyprowadzić pierwszolevelową postać z miasta ma dokładne zero w expierience. Teraz zastanawiam się czy zabić mino ze skały czy też pokornie dednąć.

PS : Sprawdzałem ogień u Blind Orca i na Północnej Wieży Trolli jednakże one również mnie nie ranią. Pisze Sorry, not possible jak próbuje w nie wejść.
$Vego$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 18:25   #109
Bunny
Użytkownik Forum
 
Bunny's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 40
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 85/85
Poziom mag.: 5
Bunny ma numer GG 3757199 Bunny ma login Tlenu andre_bunny@o2.pl
Domyślny Hmm...

Nie możesz na nie wejść zapewne dlatego, że są one "na" kamieniu...jednak są miejsca, gdzie w ogień wdepnąć można.

Według mnie, te poszukiwania do niczego nie prowadzą.
__________________

~~Retired~~



~~Retired~~
Bunny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 19:17   #110
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

może spróbuj jakoś przejśc tą postacią przez wodę. Może akurat jednak wątpie. Nioe wiem spróbuj coś pokombinować.
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 22:45   #111
mlodysiwek
Użytkownik Forum
 
mlodysiwek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2006
Lokacja: Wlkp

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
mlodysiwek ma numer GG 7073354
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzorek
Co od tematu z mino i poision daggerem to nie wiem... niby z trola wypada Silver Amulet a wypadl wam na rookgardzie??:> bo mi nigdy a na mainie jak wbijam przykladowo 15 lvl na trolach to wypada czasesto... loot na rookgardzie a na mainland wyglada wg mnie zupelnie inaczej z potworow....


Slyszallem ze da sie kupic u wiedzimy gdzies miotle i mozna na niej latac.... to prawda?:| niby ze za dzuo kasy ALE mozna kupic ta umiejetnosc... slyszal ktos z was o tym?
Mi wypadł silver amulet z trolla na rooku . Według mnie loot jest taki sam.
__________________

mlodysiwek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 22:48   #112
mlodysiwek
Użytkownik Forum
 
mlodysiwek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2006
Lokacja: Wlkp

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
mlodysiwek ma numer GG 7073354
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zerrotyx
widzielem, ze jeden gosciu mial na vinerze poison daggera. ,,Bardzo rzadko" oznacza to, że ja rozwaliłem w zyciu ze 150 walkiri i tylko raz dostałem plate armora. Albo ze rozwalilem ze 100 dwarfów i tylko jeden dwarfen ring. To tak jak żeby z elfa wypadł łuk.

Ghoul nie istnieje. Koniec z tym. Stop z wbijaniem biednym n00bom do głowy, że ghoul jest i mozna z nim walczyc.

Brass armor - niby jest, bo jest mino mag, ale go nie ma, bo nikt nie rozwalil mino maga. Raz myslalem, ze bylem w mino hell i ktos walczyl z nim i byly otwarte drzwi, ale to bylo w okresie uzaleznienia od tibi i mialem fajny sen

Scale Armor tak samo.

Bronze i Silver Amulet istnieja, wypadaja rzadko, ale ludzie je sprzedaja na rooku.

Miotly na rooku nie ma, bo zadnej wiedzmy tez nie ma.

Teleporteru do Mintwalin tez nie ma, bo byloby glupio, jakby n00bki szly se do mintwalin, dostawaly od kumpli z maina dobry eq i wracaly z plate setem?

Spike Sword - juz pisalem ,,najskromniejszy dostanie"
mhhh Słyszałem że w jakiejś starej tibi 6.8 albo cuś brass armor wylatywał ze zwykłego mino.
__________________

mlodysiwek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 11:19   #113
Fabianino
Użytkownik forum
 
Fabianino's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Olecko

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fabianino
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 176
Skille: 114/105
Poziom mag.: 9
Fabianino ma numer GG 6597292 Send a message via Skype™ to Fabianino
Domyślny

Prawda prawdo Posion dagger wypada mialem takie szczenscie i wylosowalem go 1 raz przez 3 lata grania ale to bylo na mainie :/ ale widzialem swego czasu posiona w rooku ma go pewna osoba na antice tak samo ma spike sworda i hatke w ab (a jest na Rooku)
Fabianino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 22:18   #114
Draggy Lord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Wiek: 28

Posty: 84
Stan: Rookstayer
Świat: Arcania
Poziom: 13
Skille: 17/20
Domyślny

Poison Dagger-Możliwe myśle że na rooku na wszystkich switach posaida go
od 15-30 osób
Ghoul-Jest ale nie można się dostać
Mino Mage-Możliwe. Surise ma Brass Armor;może to ukryta bramka levelowa
Spike Sword-niby zdobyty ale jka chcecie moge wam tkai fake zrobic
Draggy Lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 23:32   #115
Immortaller
Użytkownik forum
 
Immortaller's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: Nisko

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: B22
Świat: Nisko
Domyślny

Uwazam ze
1.Spike nieda sie zdobyc ,to tylko ozdoba ,zgadzam sie z Invader4
2.Mino mage ,a to niewiem bo drzwi sa wiec mozliwe....
3.Ghoul ,tutaj absolutnie dojsc do niego sie nieda ,tak sami jak demon na kolumnie w banshee quest..... równiez cos w stylu ozdoby.

Narkoman napisal ze ktos mial killed by ghoul na 6lvl ,ghoul zabil go na mainie bo jak spadasz na 5 przenosi cie na rooka (czyli zrokowanie)

ja tak uważam

@edit.
a podobno kiedys w starej tibi looty byly zmienione i brass arm wypadal z mino (ale tak tylko slyszalem i niejestem pewien)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaczomir1
Mam rookmastera na 13 lvl (xD)!no i tak:
1: ghoul- wejscie do ghoula moze istniec.... tylko ze pewnie trzeba przekopac cos kilofem niewiadomo gdzie...
2: mino mag- wejscie kiedys istnialo.... Ale podobno je usunieto (bo z eq ktory wypada z m maga by na rooku sie zabijalo wszystko...) Mysle ze klucz ukryty jest gdzies na m hell... tak samo jak na bear room trzeba pewnie odkopac dziure we wlasciwym miejscu..
3: spike sword- jest prawdopodobnie dla ozdoby i zeby ktos chcial zostac na rooku.... Teleporty do niego to bajka bo jesli ktos by tam sie przeteleportowal to jakby potem wrocil?? Sunrise ma go bo ma 90 lvl na rooku.... ( ma tez podobno brass arma i dwarven shielda...)
4: boots of waterwalking- istnieja!!! Podobno jakis koles na anni wybral prezent a w nim byly BOWW. Podobno znikaja po kilku krokach na wodzie xD

butki waterwalking istnieja .... leza w domku mikolaja wiec tutaj wątpliwosci niema

Ostatnio edytowany przez Raynold - 19-04-2006 o 09:19. Powód: Edytuj posty!
Immortaller jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 08:58   #116
Vandearan
Użytkownik forum
 
Vandearan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Vandearan
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 8
Poziom mag.: 4
Vandearan ma numer GG 5293510
Domyślny

a moglibyscie podac nick tego co na 6 lvlu padl na ghulu ?? bo mi sie wydaje ze ten typek byl na mainie i zabili go pare razy zeby mial 6 lvl i 1 ded do rooka i koles padl na ghulu

niewiem czy taki post juz byl ale musze powiedziec ze Sunrise ma takie eq poniewaz :

1. zasluzyla sie dla Cipsoftu
2. jako 1 nabila 90+ lvl na rooku
3. grala wtedy gdy takie questy byly jeszcze w tibii

Ostatnio edytowany przez Raynold - 19-04-2006 o 09:17. Powód: Naucz się edytowć
Vandearan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:08   #117
Elitek70
Użytkownik Forum
 
Elitek70's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Wiek: 31

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja bym chcial powiedziec cos odnosnie Poison Daggera - byl on do wylootowania z minotaura ale usunieto ten loot jakis rok temu na Tibi 7.9 (na mainie go wylootowalem, na rooku niemialem okazji). A wiec w obecnym kliencie Tibi juz nieda sie go wylootowac :/ Szkoda.
Elitek70 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2007, 12:44   #118
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny Archeolog

Po co odświeżasz ten temat? Nie łaska zobaczyć na date ? To temat sprzed ponad roku...
Prosze nie pisać po mnie żadnych postów ! Temat do zamknięcia...
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:37.


Powered by vBulletin 3