Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-02-2006, 12:24   #21
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

LoL G legi warte wiecej niż cały mój set?
Pozatym miałem aol bo mnie było na niego stać a nie tak jak niektórych sępów(Vesper Drago)żal im uh marnowac na quescie tylko czekaja az all wybija za niego i chwala sie filmikiem.
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-02-2006, 12:25   #22
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bob Marley
Boże ale ty jesteś jeszcze dzieciak. "Wszyscy zazdroszczą" myślisz, że jak wlazłeś na sępa i wziąłeś sobie nagrode nic nie robiąc to już wszyscy będą zazdrościć. Liczyłęm, że skoro masz 104 lvl to będziesz wiedział o co mi chodzi ale widze, ża jeszcze myslisz jak dziecko a ten demon helmet to było takie twoje niespełnione marzenie. A skoro masz mpa to dlaczego w nim nie poszedłeś i nie założyłeś aola? Nie masz kasy? 104 EK nie mógł posiedzieć 1 dzień na guardach i zarobić sobie na aola? a jeśli nie masz uhó to mogłeś iść na scaraby i ciągnąć z nich całę bp kasy. Nie wiedziałeś o tym? taki duży lvl nie wie jak zdobyć kase? żałosne. I jeszcze to przeświadczenie, że każdy mu zazdrości demon helmeta... Buwem, który robił solówke już dawno temu teraz wam pomógł, praktycznie zsolował 1 demona, zostały wam 2, ty nawet explo nie wziąłeś, a wiadomo że każda pomoc się liczy. Jeszcze wlazles ostatni, nawet za sorkam, ito już mówi samo za siebie ...
Masz racje dh było moim marzeniem chyba nie tylko moim, a wogóle co ty możesz o mnie wiedzieć sam nie masz 104 Ek wogole ciekawi mnie twój lvl i się kuźwa wymądrzasz, co do ojczula każdy c*** potrafi skroić takie itemy ale żaden c*** nie potrafi za***ać 18,000,000 expa, masz 40 lvl =1mlv expa zrób 17 mlv to mi dorównasz , masz naprawde czym się popisać...
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:26   #23
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1
LoL G legi warte wiecej niż cały mój set?
Pozatym miałem aol bo mnie było na niego stać a nie tak jak niektórych sępów(Vesper Drago)żal im uh marnowac na quescie tylko czekaja az all wybija za niego i chwala sie filmikiem.
Toć proste , ty i tak nigdy nie zrobisz tego questa bo jetseś pipa

2. Masz racje miałeś takie eQ ale nie masz , ostatnio pisałeś do mnie coś typu " siema bro , pamiętasz mnie? , sypnąłbyś p-seta? bo z th swordem chodzę)

3.Robisz tutaj tylko pajaca z siebie, account Ojczul już nie ma bo pewnie zbanowany bo wysylales linki z zip z keylogerem a najśmieszniejsze jest to że haker został schakowany , sam chakowałeś i sam się schakowałeś

Ostatnio edytowany przez Vesper Drago - 21-02-2006 o 12:30.
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 13:45   #24
Siim
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :)

fajny filmik. Gratulacje nowych itemkow. Piszecie tutaj ze wszedl ostatni...ale dal komus za to (?) demon shielda choc moge sie mylic
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 13:53   #25
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Nigdy nie hakowałem na tibiapl.
Nie dostałem bana na ojczul za hacking.
Kiedys byłes moim bro ale to bylo dawno.
Wtedy jeszczy byłeś normalny a nie taki debil jak teraz.
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:01   #26
Zuczek_pl
Użytkownik Forum
 
Zuczek_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 25
Poziom mag.: 33
Zuczek_pl ma numer GG 2421908
Domyślny

Może by tak rehosta?
__________________
~~HAIL REFUGIA~~
Zuczek_pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:33   #27
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1
Nigdy nie hakowałem na tibiapl.
Nie dostałem bana na ojczul za hacking.
Kiedys byłes moim bro ale to bylo dawno.
Wtedy jeszczy byłeś normalny a nie taki debil jak teraz.
Ostatnio normalnie pisałeś , ale napisałem że dla hakera nie dam nawet scale armor to już się nie odzywasz ludzie Jestem Nienormalny bo niedałem HAKEROWI P-seta !!!! Acha a tak przy okazji ojczul taki mądrys jesteś w wieku bardzo dziecięcym, masz 11 lat więc to coś świadczy , ja nie jestem dorosły ale na rl żeby 11-sto latek tak do mnie mówił to bym skopał dupę
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:36   #28
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

Gratz
Wszyscy ci zazdroszcza dlatego tak pisza !! ^^
Ale to co im przyznam to wytykanie tego bledu ze ostatni wszedles....
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:42   #29
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord'Nesteloo
Gratz
Wszyscy ci zazdroszcza dlatego tak pisza !! ^^
Ale to co im przyznam to wytykanie tego bledu ze ostatni wszedles....
Ktoś musiał wejśc ostatni...
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:50   #30
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

Zazwyczaj knightowie wchodza jako pierwsi....
Ty byles gotowy w 100%....Sergio i Handro dopijali mf ,zarzucali mana shielda..a ty czekales zeby wejsc ostatni
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 15:04   #31
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1
LoL G legi warte wiecej niż cały mój set?
Pozatym miałem aol bo mnie było na niego stać a nie tak jak niektórych sępów(Vesper Drago)żal im uh marnowac na quescie tylko czekaja az all wybija za niego i chwala sie filmikiem.
Chyba było ciebie stać schakować kogoś i zgarnąc aola
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 17:43   #32
Kagonesti
Użytkownik Forum
 
Kagonesti's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2005
Wiek: 42

Posty: 163
Imię: Kagonesti
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Domyślny

ogolnie fajnie poszlo ... gratki

co do samego wykonania: Jezeli ja bym szedl na ten quest wzialbym badziewny eqp ... - p legs p arm jakis steel h dwarven shield :> scarf ... - arm duzo nie daje - zwlaszcza gdy nie odgrywa sie glownej roli (bloker), wiec i tak sie dziwie ze taki eqp zalozyles na ten quest ... w razie zgonu nie traci sie aola (50k) ... a tutaj kolega byl od uhania tak mi sie przynajmniej zdaje. A ludzie mowaicy jakie to sie ma badziewne eqp albo mlvl albo skille to zazwyczaj 10 latkowie z lvlami ponizej 50 probujacy zwrocic na siebie uwage ... szczegolnie kwurzaja mnie ci co na macro jada i sie chwala jaki to oni maja mlvl na 11 lvlu (kiedys) 24 - teraz....

co do wykoniania mi sie podobalo sam chciabym zeby mi ktos zrobil 50% questa :> ... hehe ale na moim servie to raczej czegos takiego nie bedzie ... co do osob mowaicych ze nie ma sie co cieszyc jak ktos zrobil questa za ciebie to moj werdyk - zazdrosc - moga sobie mowic co chca ale dla mnie to 100% zazdrosc - sorki panowie. Jedynym lamerstwem bylo wejscie jako ostatni ... co to kurde mialo byc O.o ...

no i ostatnia kwestia dziwie sie ze dales tarcze tamtej pani/panu ... anie palkowi co to solowal ... no ale ja tam nie wiem jakie macie tam uklady.



ogolnie gratz
Kagonesti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:29   #33
Bob Marley
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Poziom mag.: 7
Domyślny

Zapewniam wszystkich że nie mam 10 lat tylko 17, że mam lvl niewiele niższy niż vesper, że wiem o tibii przynamniej tyle co on. Demon shielda musiał dać, nikt nie zszyści ci demon helmeta za darmo, demon shield to najczęstsza opłata. Możecie mi wierzyć albo nie ale naprawde mam gdzieś, ze on ma demon helmet a ja nie mam. Będę miał niedługo więc zazdrościć nie mam czego. Chlubisz się tak 18 mln expa, swoim 104 ek jakbyś był niewiadomo kim. Jest wielu lepszych od ciebie więc lepiej pomyśl zanim zaczniesz się wynosić ponad wszystkich.
Ojczul ma 11 lat, skopałbyś mu tyłek w rl - ale to nie jest rl, trzeba zauważać różnice. W taki sposób ja skopałbym tyłek Tobie, zresztą ojczul też móglby niemieć problemów bo wcale nie jesteś taki kozak jak się tu przedstawiasz, widziałem twoje zdjęcia z rl, sam je udostępniłeś na fotologu.
A tłumaczenie, że ktoś musiał wejść ostatni to jest mydlenie oczu bo każdy wie, że ostatni wchodzą sorkowie, których ty uprzejmie przepuściłeś przodem. Nie sprzeczam się już o eq chociaż też dziwne to było, albo bierzesz słabe bez aola albo dobre i aola, ty wybrałeś coś pomiędzy nie wiem po co, ale dobra jesteś 104 ek, masz 18 kk expa to znasz tibie jak własną kieszeń. Tylko pomyśl czy to sie nie stało tlkyo nabijaniem expa i strachem przed deadem, bo na demon helmecie to przygody raczej nie miałeś -.-
__________________
U Baby I love Your way
Bob Marley jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 23:22   #34
KiAp
Użytkownik forum
 
KiAp's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 24
Evul Hrumpf

Nareszcie jakis filmik z xantery ,az miło popatrzec . najs łork bojs
KiAp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 07:36   #35
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bob Marley
Zapewniam wszystkich że nie mam 10 lat tylko 17, że mam lvl niewiele niższy niż vesper, że wiem o tibii przynamniej tyle co on. Demon shielda musiał dać, nikt nie zszyści ci demon helmeta za darmo, demon shield to najczęstsza opłata. Możecie mi wierzyć albo nie ale naprawde mam gdzieś, ze on ma demon helmet a ja nie mam. Będę miał niedługo więc zazdrościć nie mam czego. Chlubisz się tak 18 mln expa, swoim 104 ek jakbyś był niewiadomo kim. Jest wielu lepszych od ciebie więc lepiej pomyśl zanim zaczniesz się wynosić ponad wszystkich.
Ojczul ma 11 lat, skopałbyś mu tyłek w rl - ale to nie jest rl, trzeba zauważać różnice. W taki sposób ja skopałbym tyłek Tobie, zresztą ojczul też móglby niemieć problemów bo wcale nie jesteś taki kozak jak się tu przedstawiasz, widziałem twoje zdjęcia z rl, sam je udostępniłeś na fotologu.
A tłumaczenie, że ktoś musiał wejść ostatni to jest mydlenie oczu bo każdy wie, że ostatni wchodzą sorkowie, których ty uprzejmie przepuściłeś przodem. Nie sprzeczam się już o eq chociaż też dziwne to było, albo bierzesz słabe bez aola albo dobre i aola, ty wybrałeś coś pomiędzy nie wiem po co, ale dobra jesteś 104 ek, masz 18 kk expa to znasz tibie jak własną kieszeń. Tylko pomyśl czy to sie nie stało tlkyo nabijaniem expa i strachem przed deadem, bo na demon helmecie to przygody raczej nie miałeś -.-
Jakoś tak to mówisz bardzo niewiarygodnie, nie powiedziałeś jaki lvl gdzie jakie eQ na jakim serwie jaka ksywa, jakie skille? od kiedy ty taki tajemniczy...
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 10:08   #36
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Vesper żal mi tak bardzo sie boisz o swoja marna postać że chociaż jestes ELITE KNIGHT to wchodzisz ostatni dużo więcej hp niz taki sorc.
Nie umiesz sie uhać? Macro ci sie zepsuło?Pozatym na rl dostalbys odemnie raz w pysk i po tobie idz na siłownie lepiej bo jak frajer wygladasz.
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 16:51   #37
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1
Vesper żal mi tak bardzo sie boisz o swoja marna postać że chociaż jestes ELITE KNIGHT to wchodzisz ostatni dużo więcej hp niz taki sorc.
Nie umiesz sie uhać? Macro ci sie zepsuło?Pozatym na rl dostalbys odemnie raz w pysk i po tobie idz na siłownie lepiej bo jak frajer wygladasz.
Show me your foto mr. Pudzian
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 18:01   #38
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

Taaaa mogles przynajmiej klepac FE zeby pomóc blokerom. Te wejscie na koncu mnie dobilo. Nie mam takiego lvlu jak ty, bo posiadam rl life i nie bede takim maniakiem który przesiaduje cale dnie przed komputerem. I nie wiem jak zdobyles ten lvl i kumpli na hlvl z tym twoim Perwekt Inglisz
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 20:19   #39
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

Doskonale wykonany DHQ, wszystko sprawnie i bez strat w ludziach
Nie wiem czego się czepiacie... Po co miałby wchodzić wcześniej? Nie dość że płaci [czyli wymaga że coś się za tą kase dla niego zrobi] to na dodatek jest knightem więc nie miałby tam nic do roboty, bo Banshee nie zabije a demona tym bardziej. Zresztą było tam już wystarczająco dużo knightów

@ Ojczul1
Może przejdziesz się sprawdzić czy cię nie ma na siłowni ? -.-

Ostatnio edytowany przez hide - 22-02-2006 o 20:21.
hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 07:09   #40
Vesper Drago
Użytkownik Forum
 
Vesper Drago's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 104
Skille: 90/86
Poziom mag.: 7
Vesper Drago ma numer GG 5552939
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misterio
Taaaa mogles przynajmiej klepac FE zeby pomóc blokerom. Te wejscie na koncu mnie dobilo. Nie mam takiego lvlu jak ty, bo posiadam rl life i nie bede takim maniakiem który przesiaduje cale dnie przed komputerem. I nie wiem jak zdobyles ten lvl i kumpli na hlvl z tym twoim Perwekt Inglisz

Mogę wrzucić jeszcze filmik kręcony od początku, od drzwi bo skoro nie wiesz to zamknij dupsko frajerze , buwem mial roz*******ić solo wszystkei demony , a cris mial tylko wejsc i dac buwemowi wejść w ten zakamarek jak nas wołali myśleliśmy ze już zsolował , więc dałem wejśc pierwszo sorcom...

I na kręconym filmiku nie widać że mam lagi, chcesz film od początku?? Na 1 demonie po drodze bym padł żeby nie shiver force , bo dostałem kicka , Multimedia roX

Ostatnio edytowany przez Vesper Drago - 23-02-2006 o 07:10.
Vesper Drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:08.


Powered by vBulletin 3