Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-03-2006, 17:55   #81
Xaynel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Wiek: 33

Posty: 9
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra~
Evul Trap..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukasaldo
Po takim trapie to tylko kwestia czasu kiedy zginie
A jak sie znalazl w trapie? Wsuneli go tam ! a on sie nawet nie ruszyl
Xaynel jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-03-2006, 18:29   #82
Garino Ardielowan
Użytkownik Forum
 
Garino Ardielowan's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006

Posty: 104
Stan: Niegrający
Garino Ardielowan ma numer GG 4269790
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez info_w_sieci
APELUJĘ: NIE WŁAZIĆ NA TO, AVAST ZACZĄŁ MI SZALEĆ JAK WBIŁEM NA TEN LINK. TRZYMAJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI.
__________________
Retired...
Przepraszam wszystkich, jeśli kiedyś Was uraziłem, to już koniec.
Garino Ardielowan jest offline  
stary 08-03-2006, 19:05   #83
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Sytuacja w jakiej Tetro~ padł, była w sumie gwarancją jego deada. Przy SD powerze tych, którzy go bili, to i 10 Bp Uhów by mu nie pomogło. Natomiast do myślenia daje to, jak do tej sytuacji doszło. Dał się strapować jak nowicjusz. Poza tym, zachowanie jego gildii pozostawia wiele do życzenia, nikt nawet palcem nie kiwnął.
Co do tego, jak szybko zrobił swój lvl, to nie wierzę, żeby nie sharował, ale szczerze mówiąc: nie obchodzi mnie to. Gram w Tibię for fun, nie dla lvla, więc mu nie mam czego zazdrościć.
ripper jest offline  
stary 08-03-2006, 19:57   #84
Nataniel
Użytkownik Forum
 
Nataniel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 86
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 100
Nataniel ma numer GG 4184087
Domyślny

o tak chodzi o czerpanie przyjemnosci z gry, a niektozy graja tylko po to by zadzic. Taka jest natura czlowieka a w szczegolnosci mezczyzny ze dazy do tego by byc najleprzy by sie wyrozniac w posrod tlumu. Ale wspolzawodnictwo to najleprza zabawa.
Tetro co tu muwic wy juz wszystko powiedzieliscie. Wedłog mnie nie brak mu umiejetnosci lecz pewnie nie umial utrzymac nerw na wodzy i nie wiedzial co zrobic wiec go latwo strapowali i sybko padl. Na jego miejscu niezle bym opieprzyl glidie bo laskawie ktos by mogl uhnac albo probowac rozwalic trapa.
heh cieniutko czlowiek uczy sie na bledach wiec mysle ze Tetro bedzie bardziej uwazal. A co do jego zachowania i popisywania sie to ma nie wiecej jak 16 lat ( 0 powagi).
Nataniel jest offline  
stary 08-03-2006, 21:05   #85
Celmir
Użytkownik Forum
 
Celmir's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 147
Celmir ma numer GG 5651885
Domyślny

Duzo ludzi tutaj pisze i sie podnieca ze Tetro w miecha zrobil 100lv.Ja rowniez wam moge to poczynic lecz w wakacje, poniewaz w odruznieniu od Tetro nie jestem po***any i mam rl zycie.
Co do tego deda to sie ciesze bo na *** ****a sie wystawial glupek??Mysli ze 116lv to moze Xeretrze na lep wejsc??
Celmir jest offline  
stary 08-03-2006, 23:16   #86
Zao
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Imię: Devlar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sky
Świat: Inferna
Poziom: 65
Skille: 82/53
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Motizu
Wiekszosc z was (ktorzy krytykuja Tetra) macie po 30-40 lvle i jak was ktos bije to sracie w gacie, trzesiecie sie i spadacie z krzesla co on ma powiedziec kiedy ma ~~120... Sami widzicie, ze ludzie z wyzszymi lvlami nie przyznaja wam racji... Podniecacie sie, ze padl ,,jak noob'' a co Wy byscie zrobili w takiej sytuacji zastanowcie sie zanim cos powiecie .
Przyczepiliscie sie do Tetra a on wcale nie gra 24/7... nie mowiac o Taifunie (ktory jest senior tutorem a pewnie gra w min. 2 osoby).
Tetro jest dobrym graczem i Wy mu zazdroscicie, ze ma taki lvl i smiejecie sie ze padl... Tak jak juz mowili wyzej Wy nie zrobilibyscie nawet 50 w 10 ownerow. WIEC ZASTANOWCIE SIE CO W OGOLE PISZECIE!!

Hail Next-Generation

P.S. W tej walce padlo duzo wiecej osob z BM np. Mizaeron
Jeszce raz Hail
Pozdrawiam Lord Motizu!
Made my day jak polowa postow o ludziach, ktorzy mysla ze Tetro jest fajny i wlaza mu w dupe.

Od poczatku: tetro nie jest noobem? blad, jest i to wielkim noobem (tzn. kazdy z ownerow), podniecacie sie ze wbil 100 w miech? a jaki to problem bedac 23h i 45 min. dziennie online? <- nie wierzycie ? sprawdzcie. Nikt by sie nie wyuhal z takiego trapa? Kazdy by tam padl? heh, a czy to czyjas wina ze dal sie zatrapowac jak pierwszy lepszy noob? Jak ktos mnie atakuje to czy trzese sie ze strachu, spadam z krzesla i sram w gacie za przeproszeniem? Raczej nie, jesli mam daleko do pz to sie bronie, a jak nie to spokojnie uh za uhem i jakos zawsze dobiegam (jestem z inferny wiec nie pieprzcie glupot ze nie wiem co mowie). Nie wierzycie? Z checia moge wyskoczyc na duelka, znam swoje mozliwosci w PvP. Ze smiechu i wspolczucia wam moglem o czyms zapomniec.

Regards,
Dev~
Zao jest offline  
stary 09-03-2006, 19:48   #87
mychacz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 10
Skille: 40/30
Poziom mag.: 1
mychacz ma numer GG 3870638
Domyślny

mam nadzieje że tetro zejdzie wkońcu z kyry ... jak jednego dnia padł to zabił mojego kumpla za nic ...
n/c
|>>>>-ŻAL-<<<<|
__________________
Aktywny gracz Tibii 7.2-7.6
Wracam do gry. xP
Twórca www.tibia.wot.pl ^^
mychacz jest offline  
stary 09-03-2006, 20:11   #88
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lebu
Nie Wiem Czy O Tym Wiecie Ale Tetro To Valais Z Arcani...
Mial Tam 102 Ms I Wcale Nie Byl Noobem...
A Jak Mowicie Ze Nawet 120lvl Moze Byc Noobem To Zrobcie Chociaz 50lvl Wtyle Czasu Co No 117...x(
OMGF to ty chyba w zyciu nie widziales co on wyrabia. Albo gra te 23h na dobe a potem nie widzi BP z Uhami ^^. Przepros i wyjć zamiast pieprzyc glupoty. Tetro znowu pokazal jaki z niego master PvP nothing more
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline  
stary 10-03-2006, 12:10   #89
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Debilniejszego posta nie widziałem. Co z tego ze jest polakiem ? A ty sie nie klepiesz w szkole z polakiem ? W****isz sie na polaka to dalej go lubisz BO jest polakiem ? Nie masz czego tutaj gratulowac to nie jest wytrwalosc to jest choroba.
Czy to jest forum o życiu? - Nie.
Nazywaj to jak chcesz, może i faktycznie jest chory, może ma 30 lat i siedzi w 1 gimnazjum, może jest tak bogaty, że nic nie musi robić - nie wiem i nie interesuje mnie to. Szanuje go poczęści, nie pochwalam jego zachowania, ale może się zmieni i będzie jakiś Polski serwer.
chesek jest offline  
stary 10-03-2006, 15:05   #90
NicekLW
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2006

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
NicekLW ma numer GG 2305082
Domyślny

Wez ****a tetro cipka bez skrupółow... zeby tak padac omg
wezcie przeprowadzcie z nim wywiad znow to powie tera ze sie bzykal i zostawil kompa dla brata znów
acc sharing ***any
NicekLW jest offline  
stary 10-03-2006, 23:41   #91
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

O.o I wszyscy [piszący że dzieli] pewnie go znacie z RL i macie masę dowodów? >.>

"Duzo ludzi tutaj pisze i sie podnieca ze Tetro w miecha zrobil 100lv.Ja rowniez wam moge to poczynic lecz w wakacje, poniewaz w odruznieniu od Tetro nie jestem po***any i mam rl zycie."

Kolejny znawca się odezwał -.- Ty pewnie tak jak 3/4 tego forum znasz go i wiesz że nie ma kumpli/jakiegokolwiek innego życia...

[btw jak można nie mieć życia? można mieć różne ale jeśli się żyje to się je ma :> [cóż za popis poprawności językowej ;]]]
hide jest offline  
stary 12-11-2006, 11:09   #92
Prowokator
Guest
 

Posty: n/a
Król

haha tetro jak złób pada
  Received Infraction
stary 12-11-2006, 11:55   #93
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prowokator Pokaż post
haha tetro jak złób pada
idiota -.-
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin 3