Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-04-2006, 11:32   #41
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hide
[miło będzie zobaczyć więcej niż 40 fps [chyba że to max mojego komputera, w co wątpie >.>]]
Zobaczyć chyba tylko za pomocą alt+f8, bo na oko to raczej nie.
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-04-2006, 15:45   #42
Vertenal
Użytkownik forum
 
Vertenal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2006

Posty: 10
Domyślny

Czekam z niecierpliwoscia na ten update a najbardziej cieszy mnie to ze nie bede miec 7 fps tylko duzo wiecej bo kompa mam nawet calkiem dobrego ^.-
Vertenal jest offline  
stary 25-04-2006, 22:21   #43
-//Dekalis\\-
Użytkownik Forum
 
-//Dekalis\\-'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: Mielec

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 5
Domyślny

czy ktoś odp.. na moje pytanie ? jak ustawić Open LG ?? bo mi nie chodzi a ja chce se jeszcze pograć
-//Dekalis\\- jest offline  
stary 26-04-2006, 01:06   #44
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -//Dekalis\\-
czy ktoś odp.. na moje pytanie ? jak ustawić Open LG ?? bo mi nie chodzi a ja chce se jeszcze pograć
Nic nie musisz ustawiac, po prostu Tibia bedzie lepiej chodzic tym, ktorzy te biblioteki maja,a nie na odwrot.

No mam nadzieje, ze sytuacja sie poprawi, imo Cipy zamiast sie bawic dostosowywanie sie do OpenGLi mogliby ogolnie cala Tibie zoptymalizowac, bo to juz nie jest gierka dla kumpli, ale spory projekt, a oni zamiast zrobic nowy material, doklejaja laty. Dodatkowo teraz maja do tego ludzi.

Troche mi sie nie podoba coraz wieksza inwigilacja tego, co piszemy w grze. Oczywiscie, ze nie jestem za spamem, ale czasem jakze nietradowe teksty na trade dodawaly swoistego folkloru rozgrywce . To ma swoj urok .

Cytuj:
Pozostaje pytanie: kiedy to wszystko zobaczymy? CipSoft ogranicza się do stwierdzenia "wkrótce"...
Ta, te ich plany piecioletnie.
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."
Galarion jest offline  
stary 26-04-2006, 20:16   #45
The Outlaw
Użytkownik Forum
 
The Outlaw's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Polska
Wiek: 38

Posty: 55
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Przeczytaj umowe licencyjna w Tibii (albo dowolnej innej grze online), bedzie tam pisalo ze autozy/admini gry maja prawo monitorowac wszelka komunikacje na dowolnych kanalach w grze.
Oj, i tutaj błądzik się wkradł... Otóż CipSoft nie ma możliwości tudzież prawa obserwować ani dołączać się do kanałów prywatnych chyba że ktoś z reprezentantów CipSoftu (gamemaster) zostanie doń zaproszony. Zaproszenie to może zostać wysłane tylko i wyłącznie przez hosta kanału, nikt nie może się "wkraść" bez zaproszenia.

Jeśli chodzi o in-game statement control, widzę że mało kto rozumie na jakiej zasadzie to ma działać. Otóż gdy tylko zostanie wprowadzony update techniczny ostatnie kilka minut tego co jest powiedziane w którymkolwiek z kanałów publicznych zostanie zakodowane na specjalnie do tego celu stworzonym serwerze. Dzięki temu senior tutor będzie w stanie wysłać report zawierający zakodowaną wypowiedź gracza wprost do Customer Support, bez możliwości zmiany jej treści. Następnie CS zależnie od sluszności reportu zaaprobuje go bądź nie (zupełnie jak to się dzieje z namelockami).

Podsumowująć: To co zostanie powiedziane na default, private message channel, private chat channel oraz guild chat nie jest kodowane tak więc nie ma możliwości dla senior tutora aby wysłać report.Jedyne kodowane kanały rozmów to the publiczne, czyli: Game-Chat, RL-Chat, Trade oraz Help.
__________________

Bojownik jakich mało!
The Outlaw jest offline  
stary 01-05-2006, 11:25   #46
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Ej panowie i panie, kiedy będzie ten update, który usprawni klienta i nie tylko?
Bardzo mi na tym zależy bo mam baardzoo dobrego kompa (niestety najnowszy radek ) i mam czasem 5 FPS! Teraz tylko skilluj bo inaczej grać się nie da. Czy ich wkrótce oznacza za miesiąc? A może w środe to zrobią?
NinJa jest offline  
stary 07-05-2006, 16:05   #47
MInDeK
Użytkownik forum
 
MInDeK's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mindslayer
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brutality
Świat: JULERA
Poziom: 85+
Skille: 91/66
Poziom mag.: 19
MInDeK ma numer GG 5275035
Dumny Nerwy..

Mi juz padajom nerwy jak mnie noob na trade albo w dp wyzywa i mysli ze jest nietykalny bo w pz siedzi -.- a takto to dostanie bana i luks ;D
hehe
MInDeK jest offline  
stary 07-05-2006, 18:00   #48
Mic_12
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Zambrów
Wiek: 32

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia
Poziom: 56
Skille: 23 dist
Poziom mag.: 0+
Domyślny Sorry ze to tutaj pisze. TEST SERV

Robię tak jak panowie z tibia.pl każo z testem. Wyskakuje mi ze odnalezienie pliku DLL.D3D9.DLL było nie mozliwie. Mam Win 98 na XP mi dziala. HALP plz ;].
Mic_12 jest offline  
stary 07-05-2006, 18:27   #49
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emilok
Zobaczyć chyba tylko za pomocą alt+f8, bo na oko to raczej nie.
Da się na oko uwierz mi, sam jak grałem w UT to po trzech latach zauważałem róźnicę pomiędzy 60 a 80fps, a co dopiero o 40. Większość "zawodowych" graczy w takie strzelanki to zauważa. Taki skill
Helixaw jest offline  
stary 18-05-2006, 00:57   #50
gasior999
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

witam !!! sorry za spam, ale nie mam gdzie zglosic sie z moim problemem . Po dzisiejszym updacie nie moge uruchomic tibii, wyskakuje mi jakis blad (Tibia Error) tresci:

"Video surface allocation failed. ( Error Code 12)
Please choose another video graphics mode."

NIe wiem co zrobic i nie moge grac . Prosze o odpowiedz i jakies wskazowki jak pozbyc sie tego problemu. Z gory dzieki i pozdawiam

GG 5775257
 
stary 18-05-2006, 09:16   #51
Everix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja rowniez mam ten bład mogl by ktos wyjasnic jak to trzeba zrobic. Z gory dziekuje.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:28.


Powered by vBulletin 3