Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-04-2006, 10:29   #1
Taki sobie Ktos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Polska/Piła

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Taki sobie Ktos ma numer GG 9424160
Domyślny Moja przygoda z Desert Qest.

Po pierwsze niewiedziałem gdzie to umieścić więc umieszczam tutaj,w Tym dziale.Jeżeli jest to zły dział na ten temat,to prosze go gdzieś przenieść,w bardziej odpowiednie miejsce


No więc tutaj chcę opisać moją przygodę z Desert Qestem.

Gdy sprzedawałem na trade bp kusz(nie chciało mi się biegać na fibule ),zauważyłem ,że ktoś szuka teamu do desert qesta.Niestety ja knight a owego już w składzie mieli,no to ja zacząłem szukać własnej ekipy.Dość łatwo przyszło mi znaleźenie sorka.Był on Polakiem,także dogadaliśmy się szybko.Miał on 21lvl(ja miałem wtedy 20)..Następnie ,już wspólnie zaczeliśmy szukać resztę.po upływie calutkiej godziny ,jakimś cudem znalazłem 28 druida.Na początku martwiliśmy się ,że nas spekuje po qescie czy coś,ale jakoś tak wiarygodnie się z nią(nią.To była ona ) rozmawiało,że przestalismy się martwić.No cóż.Jest druid,jest sorc niema palka ;/Po kolejnej godzinie spamowania trade znalazł sie 26 palladyn,który miał już wykonanego qesta,i chciał za to ,że znami pójdzie 2k!oczywiście nie zgodziliśmy się,ale po upływie 30 minut pojawiła się nowa propozycja-3 life ringi,czy tam healing(te co są w qescie).Zgodzilismy się.No wiec ruszamy!(aha wcześniej druid udał się już na pustynię ,także był już kolo wejscia do tunelu).No to idziemy!gdy byliśmy koło wyjścia w kazo....pall niewziął kuzy -.-...wracamy.okazało się ,że mam jedną taką to mu ją dałem.Idziemy...gdy byliśmy przy wyjściu z kazo(znów)poszło do mnie MSG od Sorca.Niema spell booka.Jak się szczęśliwie okazało miałem dziś jedną taką księgę z beholdera...Wracamy!...ok zanim doszliśmy do druida mineło kolejne 30 minut(biłem rekordy mojego czasu w siedzeniu na kompie).Okazało się ,że druid niema JABŁKA!!!(brał mnie szał)...lecz pall zrobił exevo pan i za 1 razem wyczarował jabłuszko!....IDZIEMY.Jesteśmy koło slimów i zgadnijcie co się wtedy cholera jasna stało?!?!?!...zabiłem je xd i idziemy dalej.Jesteśmy przy tych czterech miejscach dla każdego,juz po bramce levelowej ;p....wszyscy kłada itemy i ......ZAPOMNIAŁEM SWORDA
Tak mnie ogarną szał,że normalnie niewiedzialem juz co powiedzieć...gdy jakoś ich uspokojiłem,i niezabili mnie z nerwów,poszłem do kazo,i kazałem i poczekać....Ide...mam przy sobie 8 gp,w dp nic.mówie różnorakie teksty typu "plx sword" i takie tam...nagle ktoś mi mówi ,żebym poszedł na rotworny,albo kupił.Oświeciłem go tym ,że potrzebyje teraz,natychmiast i wogle,a pozatym niemam kasy!Owy 10 sorcerer był dla mnie tak uprzejmy,że kupił mi tego sworda(POZDRAWIAM.Szkoda ,że niepamiętam jego nicku :/).NO to ja biegiem do mojich"kumpli" i co....? palladyn musiał się wylogowac,więc reszta się zmyła -.-....TAK SIĘ &$&%&...opadły mi ręce i łeb na klawiature -.-...
wróciłem do venore i dałem loga!

a teraz,już następnego dnia zdażyła się fajna "rzecz"...patrze na vipa.Był tam taki sorcer co miał isć z nami wcześniej na qesta(czyli tego ktorego poisalem)...pytam sięgo czy był już na qescie.odpowiedzial,ze wlasnie szuka knighta,bo cala ekipa czeka juz na dwarv bridge..a reszte opowiedzcie sobie sami oczywiście cały qest wykonany....w 10 minut?...

I radze WAM SIĘ UPEWNIAĆ CZY MACIE W BP SWORDA NA DESERCIE
Taki sobie Ktos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-04-2006, 10:38   #2
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

hehe
skleroza nie boli co???


pomyslales o wszytkich tylko nie o sobie =/
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 11:27   #3
Taki sobie Ktos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Polska/Piła

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Taki sobie Ktos ma numer GG 9424160
Domyślny

@UP:To samo powiedział mi ten sorcer ktory był polakiem


@DOWN:Fart ,ze ten sork po dedzie nie stracil 20 lvl'a ;p

Ostatnio edytowany przez Taki sobie Ktos - 27-04-2006 o 19:04.
Taki sobie Ktos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 18:38   #4
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

hehe moj qumpel mial troche inaczej ale tez nie bylo dobrze xD. ida w 4 na tego qesta byli juz w tych tunelach i okazalo sie ze druid zjadl jablko xD. gdy wrocili po drugie jakas inna ekipa zaczela ich blokowac w tunelach. bodajze pal dal loga.... i pojawil sie w swiatyni (tzw.TP) xD pozniej gdy juz mieli wszystko czego trzeba ktos czesniej lurnol zerka i ten zabil sorca.... znow na niego czekali ... dopiero po chyba godzinie zrobili tego qesta
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 14:17   #5
Morfiner
Użytkownik forum
 
Morfiner's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Nisko

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Svanx
Profesja: Knight
Gildia: Cavaliers
Świat: Furora
Poziom: 30
Poziom mag.: 4
Morfiner ma numer GG 7254218
Domyślny

Ja czekałem na pala przez 10min, a puźniej palek nie mial shovela ale knight mial i qest wyszedł
Morfiner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 08:28   #6
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

U mnie to bylo tak, ja palem:
Wlogowalem sie w Ankrahmun moim 21palem, i odrazu ekipa czy nie pojde z nimi na deserta, ja ok, sklad byl: 33knight, 23 sorc, 26druid i ja 21pal (swiat NON PVP). Ale nie mieli jablka, to ja sie wlogowalem na inna postac i zdobylem jablko, nawet 2 (nie weim czemu) i jeszcze kusze wzielem dla siebie.
Idziemy (tzn plynemy do veno) az do tej dziurki na deserta, przy wejsciu spotkalismy 44 knighta, mowil ze nie ma lopaty i ze chce na slimach trenic itp.
No to mu otworzylismy, a ten S!#R$@EL szedl za nami i jak wykladalismy wszystko na stoliki to chcial ukrasc sworda, ale mu nie wyszlo, ale zdazyl zjesc jablko, lecz mialem w bp drugie, ale tamten koles dalej stal, to ja zaczelem gadac na private channelu zeby wszyscy polozyli a knight i druid ostatni, a ja bede ciagle przesowal dzwignie, i udalo nam sie
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 09:29   #7
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aroonia
wszystko czego trzeba ktos czesniej lurnol zerka i ten zabil sorca....
Jeśli idzie się dobrą drogą to nie ma możliwości lurnięcia zerka, tylko FD.

@Autor
Tak to już bywa. Ale i tak gratz questa.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vanzi
Ale zapominanie czegoś to standart w tym quescie.
Tak samo jak cholernie długie szukanie teamu... Dla mojego knighta, szukałem ekipy przez prawie tydzień... W efekcie miałem już na Vipie 2 sorców i 2 Palów, ale jakoś nigdy nie umieli na siebie trafić =.=.....
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka

Ostatnio edytowany przez Venderer - 29-04-2006 o 10:17.
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 10:11   #8
Vanzi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 165
Świat: WoWscape
Domyślny

To raczej przygoda z Final Roomem Desert Questa, czyli minimalną częscią całości Ale zapominanie czegoś to standart w tym quescie.
Vanzi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 10:42   #9
Mignus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 52
Domyślny

Ja jak wykonywałem desert questa to w teamie 3 brazyle i ja xD ale sie udalo
__________________
oto mój pupilek

Ciekawe co z tego wyrośne
Mignus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 11:13   #10
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Desert Quest Experience:
Wbiłem 20lvl i idę do DP. Jakiś knight 20lvl szukał ekipy, więc odrazu się zgłosiłem. Obok stał jakiś druid (20+ lvl) Polak, nie czaił co do niego mówią, ale szybko mu wytłumaczyłem, co i jak. Został mag, nagle knight znalazł maga, więc team w komplecie. Wziąłem spellbooka (żeby odciążyć maga) i kuszę. Knight miał sworda, a druidowi powiedziałem o jabłku i po pierwszym 'exevo pan' mu wyszło. Na miejscu druid zaczął panikować, że się boi, bo nie wziął ani uhów, ani liny. Uspokoiłem go, mówiąc że rope niepotrzebne, a walki to tylko pare pająków i slim. W final roomie gładko poszło. Looknąłem na maga, bo wyglądało jakby miał bohy. "You see master sorcerer (53lvl)!!!". Odrazu napisałem drutowi, że niech lepiej daje loga, jak tylko weźmie nagrody, bo go zabiją. Niestety okazał się on strasznie tępym Polakiem na poziomie "PL?, Hunter ish PK!!". Nic do niego nie docierało. Ja wziąłem nagrody, a on pisze żebym się nie bał, bo tam w tunelu jest wyjście. Naszczęście poszli za nim, więc nie musialem dawać loga. I po chwili coś takiego na priv "(noob-druid): plzz no kille me plxx". Pytam się, czy go biją, a tu taka odpowiedź "(noob-druid): nie bo oddalem im swuj plecak"...
Ręce opadają...
Ja dałem loga, a na drugi dzień spokojnie dotarłem do Dp.
THE END

Ostatnio edytowany przez DRoN - 29-04-2006 o 11:26.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 19:48   #11
Thel Mager
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: Koszalin

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: ???
Profesja: Knight
Gildia: niema :(
Świat: Obsidia
Poziom: 22
Skille: 72/71
Poziom mag.: 4
Problem To maja historia

U mnie było tak:
Zglosilem się szukam teamu na trade, i czekam. Po chwili prawie naraz zglosili sie knight i druid ( ja soc). No to czekamy na palla, czekamy, czekamy.... No i w końcu po dostaniu łapówki jeden pall poszedl z nami. W połowie drogi druid sie logautuje -.-. Czekamy na niego, ale się niepojawia więc inni sie tez lagautują i przekladamy na jutro ten quest. Na zajutrz musialem pojechać z rodzicami do babci na cały dzień . Po kolejnym dniu, w końcu wchodzimy w podziemia. Cudem udalo mi się przetrwac, bo ktoś lurnąl fd -.-. W końcu stajemy na odpowiednich miejscach iii... zgadnijcie co bylo dalej. Taaaak! knight zapomnial sworda!!! wszystko bylo by good, gdyby nie to, że jak knight wracał po sword pk go zabil. Na szczęcie mial 22lvl. Wraca ze swordem i wreszcie wykonalismy ten głupi quest.
Mozecie wierzyć, albo nie, ale ja mam takiego pecha, że lepiej nie mowić
Thel Mager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 09:46   #12
Taki sobie Ktos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Polska/Piła

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Taki sobie Ktos ma numer GG 9424160
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
Niestety okazał się on strasznie tępym Polakiem na poziomie "PL?, Hunter ish PK!!". Nic do niego nie docierało. Ja wziąłem nagrody, a on pisze żebym się nie bał, bo tam w tunelu jest wyjście. Naszczęście poszli za nim, więc nie musialem dawać loga. I po chwili coś takiego na priv "(noob-druid): plzz no kille me plxx". Pytam się, czy go biją, a tu taka odpowiedź "(noob-druid): nie bo oddalem im swuj plecak"...
Ręce opadają...
Ja dałem loga, a na drugi dzień spokojnie dotarłem do Dp.
THE END
O-O-M-M-G-G!!To dopiero glupek...poprostu"normalny" przykład nooba .

@Temat:widze ,że temat jest ok...Piszcie tutaj swoje"głupawe" historie z owym qestem
Taki sobie Ktos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 14:40   #13
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
LOL

hahaha xD normalnie geniusz ten druid xDD i to byl polak? XDD OMG chyba z marsa przylecial XD
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 21:15   #14
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

byłem 21 sorcem oczywiscie jak każdy inny 20+ poziomowy gracz szukałem ekipy zagadałem do koleżanki brillancik 22 druid byl po chwili znaleźliśmy knighta 44 lvl bałemsie że nas zabije ale on zapewnial ze nic nie zrobil i tylo chce ring of healing po 20 min zagadal od nas jakis grasz i spytal si czy nie chcemy palla skorzystalismy z oferty odrazu byl to 21 pall ale ten oszust tez chcial RoHa chociaz napewno nei wykonbal questa ale moja kumpela druid powiedziała że mu da pytam sie druida masz jabłko? a ona nie ale na szczęście knight mial owe jablko doszliśmy do dziury a knight woła
NIE MAM SWORDA może niewiarygodne ale nie mial polazlem an poh na mino camp szukac sworda niestety nie bylo :/ lecz na messange pisze:wracaj mamy sworda wracam okazalo sieze jakis 13 sorc z uprzejmosci dal swój zlootowany sword ale jeszcze jedna draka NIE ZNAMY DROGI na szczescie wlazlem na jakąś strone i tam bylo wszystko opisane idziemy a tu slime knight go zabil ale powstaly dwa fieldy nie mielismy fooda ale na szczescie ielismy EXANA POX idziemy do roomu wszystko ladnie ja ofkors tlumacze gdzie stac pall pociaga za dziwgnie i......
HUUUUURAYYYY quest wykonany knight okazal sie spox ziomkiem i nas nie zabil ide zadowolony do carlin a druid na message:ZABIJE CIE
a ja :COOO????
CO KŁAMAŁEŚ ŻE NAGRODA TO 10K NIC NIE DOSTALAM
ZABIJE CIE
ja wpadam w panike myśle co jej powiedizec
:moze nie masz capa
ZABIJE CIE

ale na szczeście pogodzilismy sie
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 00:32   #15
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Moja historia wyglądała tak: wziąłem mojego kumpla sorca (ja byłem palkiem), po wzięciu nagród zabiliśmy knighta (wypadł roh), kiedy czekaliśmy na zniknięcie skulla wbiła się druga ekipa z której padł sorc i knight... Tak oto miałem 4 rohy i 15k (z sorca wypadla kasa ktora podzielilismy). Może nazwiecie mnie chamem, ale co tam... Takie życie.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 01:05   #16
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Może nazwiecie mnie chamem
cham

ja kiedy robilem deserta problemow raczej nie mialem po za tym ze w tunelu na chwile padl mi net i ekipa chwile na mnie czekala
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 19:56   #17
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

hehe ja nie mam takich problemow gram na none-pvp xD
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 14:34   #18
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Przynajmniej nie jestes egoista : D
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 18:45   #19
Taki sobie Ktos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006
Lokacja: Polska/Piła

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Taki sobie Ktos ma numer GG 9424160
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aroonia
hehe ja nie mam takich problemow gram na none-pvp xD

cóz.....zeby zapomniec sworda,nie trzeba grac na pvp,jak ja xD...takze uwazaj na swordy!!
Taki sobie Ktos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 19:03   #20
sharkins98
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Wiek: 33

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Obsidia
Domyślny

moja przygoda ze desertem xD

Szybko znalazlem ekipe i poszlismy gdy bylismy juz w final roomie okazalo sie ze nie mialem jablka ^^ i z knightem poszedlem na elfy ale nie wypadlo wiec poszlimy do venore kupic i wracamy i knight sie zagapil iwpadlismy w dziure a tam pelno berserkow latalo xD i powiedzialismy pallowi zeby po nas przyszedl a on zamiast nas ropnac to wchodzi i do nas yoyo xD ostatnia nadzieja to sork ale on powiedzial ze sie boi i wreszcie knight wszedl na mc (niebylo innego wyjscia) xd i nas wyropowal i wreszcie go wykonalisimy
sharkins98 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin 3