Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-07-2004, 09:43   #41
Szpila
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 10 2003

Posty: 35
Profesja: Knight
Świat: Rubera
Poziom: 50
Domyślny

a moglby ktos umiescic mapke do tego miejsca z dragami pod thais (tam gdzie ten taras )??
bylbym wdzieczny

P.S: w wiosce elfow tez sa 2 draghi odzielnie, ale troche do dupy placowka bo malo miejsca
Szpila jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-07-2004, 10:04   #42
Almexian
Użytkownik Forum
 
Almexian's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Przemysl

Posty: 56
Domyślny

Gremlin napisal, ze aby isc na smoka magiem lub driudem trezba wziasc zaledwie tarcze i DRAGON NECLATE. Moge wiedziec co to jest bo zabardzo nie wiem. Pisalem to w innym temacie, ale nie moge tego tematu znalesc. Prosze odpowiedzcie.
Almexian jest offline  
stary 27-07-2004, 10:10   #43
_Saijan_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2003

Posty: 145
Domyślny

To taki naszyjnik (z hunterow wypada), ktory zmniejsza obrazenia od ognia o 10% (np. zamiast 100 zabiera 90 hp). 150 ladunkow.
_Saijan_ jest offline  
stary 27-07-2004, 12:32   #44
Rooki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2003

Posty: 46
Domyślny

A druid 22lvl 33mlvl jakie runki powinien wziąść na hunt na draga z dobrym blokerem?
Rooki jest offline  
stary 27-07-2004, 12:55   #45
_Saijan_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2003

Posty: 145
Domyślny

Bueh... jak z dobrym to klasyka: HMMy i UHy na wszelki wypadek SDki chyba mozna sobie darowac...
_Saijan_ jest offline  
stary 04-08-2004, 00:15   #46
Viini
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 08 2004

Posty: 4
Domyślny

Ja jak gralem druidem i 1 raz poszedlem na solo draga to poszlo mi 5 sd spodobalo mi sie to i poszedlem z bratem na elven bane i tam mnie smok uciulal
Viini jest offline  
stary 04-08-2004, 11:51   #47
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja bilem jakis czas temu smoczka (solo) i gdy zostalo mu hp na 1-2 dzidy to obrocil sie sqbany 3 wave (po 2 padlem ) Te smoki sa nieprzewidywalne
Moj qmpel poszedl z druzyna zrobic questa na (cut) . Squad mieli mniej wiecej taki: knight(on)60-65lvl (nie pamietam dokladnie), skille okolo 80/80, 30 ktorys knight (nie wiem po co, w pewnej chwili sie wepchal blokerowi i padl ), ee 90 pall i jeszcze ktos ale juz nie pamietam, bo to bylo dawno. Moj qmpel wystepowal jako bloker oczywiscie (ten 60-65 knight). No i ida sobie, wszystko good, wzieli klucz i ida juz praktycznie do wyjscia. Zaczelo sie szeroko(na mapce) no i smoczki. Na poczatku 1 dl i chyba 1 smok ok poszedl latwo, potem mysleli, ze juz nie bedzie nic zlego, wyszli z waskiej sciezki i sie zaczelo: dl, potem 2 smoki, bloker zaczal uciekac dalej, 2 dl (!!!!!) zaczal uciekac w kolko, a zapomnialem dodac, ze w pechnej chwili mieli 6 smokow Blokera otoczyl dl z 2 smokami chyba, wszyscy zaczeli go uhac (bo jakby on padl to nikt by stamtad nie wyszedl zywy (no chyba ze 90 pall, ale tez nie wiadomo), dobra, przy blokerze zabili smoka z sd, potem dl i smoka tez troche z sd, w miedzyczasie reszta, ktora byla rozproszona pozabijala reszte smokow i juz mysleli, ze po wszystkim. Potem ten 30ktorys knight pokusil sie, zeby pojsc dalej i pozabierac sobie z ziemi pewne.. hm... skarby i dl = dead i potem zabili tego dl (a co to teraz dla nich )sobie wyszli przez teleport (bez tego knightcika ). Quest done, ale masakralnie duzo uhow poszlo (no i sd temu palkowi )

------
Edit by Gremlin
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline  
stary 04-08-2004, 20:53   #48
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Zaraz chyba troche potne bo zalatuje quest spoiling.

Tak pozatym to tak zle im poszlo bo zlurowali za duzo, mam kolege paladyna na 75 ktory tam normalnie expi

re: 2 down
A ja tylko wycielem nazwe miejsca do ktorego poszliscie (czerwone (cut) )
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 04-08-2004, 21:40   #49
luzik
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 06 2004

Posty: 213
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

JA MAM TAKIE PYTANKO

Probuje dobic do 30 lvl+ i skile cos kolo 62/62 (narazie 17 54/55 ) i moje pytanko brzmi na tych skilach wyzej jakie ciosy moge zadawac walczac solo z Guardian halberd???? beda wchodzily??? wezme duzo UH
luzik jest offline  
stary 04-08-2004, 22:14   #50
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

@Gremlin
Staralem sie nie tlumaczyc questu, tylko opowiedziec, jak bylo Dlatego napisalem skarby, a nie rzeczy A napisalem tam chyba, ze bloker zamiast sie cofnac to poszedl dalej

re:2up )
zauwazylem
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline  
stary 05-08-2004, 11:54   #51
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Domyślny

-Bloker 65/65 min. 20lvl 4mlvl i za 1 razem BP Uhow, pozniej zobaczy ile mu schodzi, ew. +HMM
-Ty walisz tylko z HMM, SD mija sie z celem (chyba ze jak juz spadnie na red to go tym wykoncz ale juz lepiej Explozje)
-Bloker musi sie ustawic tak aby F-Wave szly w druga strone (smok musi byc pomiedzy wami)
-Jak drag spadnie na red to tak samo, bo jak zacznie uciekac to w twoim kierunku a wali za siebie wtedy

Najlepiej latajcie na tego w dziorze na polnocny wschod od Kaz
__________________
Rust in pieces.
Chomikvader jest offline  
stary 07-08-2004, 12:30   #52
XX master
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zacznijmy od tego ze kurwa nigdy z 1 smokiem nie uzywa sie sd w dodatku z blockerem nidgy nie slyszalem zeby z blockerem pojedynczego smoka pizgac sd.Blocker ma spoko eq ty tesz najgorszego nie masz;] Wal hmmy i nie sluchaj ich bo sie nie znaja!!!!

jestescie
 
stary 11-08-2004, 18:09   #53
Xellos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja bez blokera na 21lev z 17mlev bez mana shielda bilem draga z jednym uhem wiec ty na 100%dasz rade
 
stary 14-08-2004, 00:17   #54
Xardas with osk
Użytkownik forum
 
Xardas with osk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 8
Xardas with osk ma numer GG 2100519
Evul

Niedawno zachciało mi sie ubic draga ! Mam tylko problem..bo nigdy nie bylem jeszcze i nie wiem czy sobie poradze z qmplami. Dokladniej sprawa wyglada tak....ja blocker 20lvl 4mlvl 58/58 k-axe k-armor dark helmet dragon shield p-legs....moi qmple pall na 22lvl 60/47 i drugi pall tez 22lvl 62/47. Wiec prosze o pomoc...czy bedzie trudno i czy damy rade ...marzy mi sie ubic smoka
Xardas with osk jest offline  
stary 14-08-2004, 07:38   #55
szoz
Użytkownik Forum
 
szoz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Kochany Białystok :]
Wiek: 34

Posty: 137
szoz ma numer GG 5404680
Domyślny

Z dużą ilością run nawet bedziesz mógł solować je . jak chcesz to obejżyj filmik jak palem soluje smoki z bełtami , EX , HMM http://members.lycos.co.uk/szoz/SMOK1.rec



Na tej mapce są bardzo łątwe spawny smoka koło kaz . Niestety na resp się długo czeka

1.Tam jest smok , którego będzie twój bloker lurował i z hmm nawalał , a ty w tym czasie nawalaj go z HMM , EX , SD .

2.Bardzo łatwe miejsce na smoka
wchodzisz do jaskini , SD na smoka , wychodzisz - i tak w kółko .
__________________
szoz jest offline  
stary 18-08-2004, 10:40   #56
Starkey
Użytkownik Forum
 
Starkey's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 180
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Apropos dragonów, od jakiego lvl, skilli i z jakim eq można je opłacalnie( żeby się z małą nawiązką za amunicje zwróciło) solować/ polować z blokerem??
__________________
"... chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż...
nie uniesie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż..."


PROUD MEMBER OF METAL MILITIA !!!




Starkey jest offline  
stary 19-08-2004, 21:15   #57
Msr. Dragoon
Użytkownik forum
 
Msr. Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2004

Posty: 19
Msr. Dragoon ma numer GG 8039091
Domyślny

Powiem wam jedno: NIE BLOKUJCIE DRAGA NA 21lvl hehehe --->
16.06.2004 12:47:35 CET Killed at Level 21 by a dragon
Posluchajcie mojej histori pt. My 1st Dragoon:
A wiec pewnego pieknego poranka gdy bylem jeszcze bardzo MALO doswiadczonym graczem gdyz moj 21 Najcik nie za ciekawie sie prezentowal kolo kumpli 60 z gildii (tera mam prawie 28 wiec nie jest lepiej ale ok) postanowilem sie wybrac z 2 kumplami [22 Sorcek i 21 Drut] na Draga.
Jak wiekszosci Dragon Slayerom wiadomo sa 2 Drag Spawny kolo KazZ. 1 w kanionie ktorego nie polecam a drugi w podziemnej jaskini po drodze do Amazon Campa z Ab abo Carlin[fajne miejsce na solo]. Jak wiecie w tym miejscach jest STRRRASZNIE WOLNY respawn! STRRRASZNIE WOLNY! wiec w 3 czekalismy na Draga w jaskini (stalismy obok jaskini) i stala sie rzecz bardzo nie pozadana zlapal mnie LAG a kiedy LAG puscil bylem na redzie hehehe a Drag walil z GFBkow, szybko sie UHnolem i zaczolem uciekac (nikogo nie bylo kolo mnie), bylem w ogromnym stresie! wiec pomyslalem zeby schronic sie w jaskini nieopodal wchodze a tam DRUGI Drag... Wyszedlem i ze stresu nie pomyslalem ze moge uciec na most ktory jest nie daleko, i zaczolem walczyc z tym zielonym stworem... ladnie, pieknie i Drag mial yellow tylko ze wtedy jeszcze nie wiedzialem ze zeby nie otrzymac F-wave trzeba stac na skos i otrzymalem piekne Combo ktore wystarczylo zeby obodzic sie w Carlin'skiej swiatyni Stracilem wtedy eq za 20k, lvl i co najgorsze 4 mlvl!!! ale wszystko nadrobilem a eq mi oddali. Aha zapomnialem powiedziec ze moi kumple nie chcaco zlurowali Draga z kanionu i uciekli, dlatego zginolem. Tak ze TRZEBA uwazac

Matko ale nowela hehehe ciekawe kto to przeczyta... ale i tak zycze milej lektury.

BEWARE OF THE DRAGON!!!
Msr. Dragoon jest offline  
stary 29-08-2004, 16:39   #58
Heinrich
Użytkownik forum
 
Heinrich's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
8. Na smoka oplaca sie z summonow tylko DS albo leadera, zadnego z tych dwuch nie mozesz jeszcze summonowac.

9. NIE LICZCIE NA DOBRY LOOT, mi z 800+ smokow do tej pory wypadly 4 dragon shieldy, 2 serpent swordy, 2 Dragon hammery i moze z 5 plate legs.
Lepiej dsa na mniejszym lvl, poniewaz leader wali slabo i trzeba duzo strzelac z hmm, a jak sie nie zadaje lepszego dmg, to wtedy waste run jest ;p

btw miales bardzo duzego pecha z tymi smokami, bo ja wczoraj siedzac na edron zebralem w ciagu 2 godzin takiego expienia 3x p-legs/1x d-hammer/life crystal ;p

Ostatnio edytowany przez Heinrich - 29-08-2004 o 16:44.
Heinrich jest offline  
stary 30-08-2004, 17:10   #59
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny

A ja napiszę jedno. Bicie dragów tak po 1 jest nieopłacalne chyba że chcesz sprawdzić swoje umiejętności. Kanion koło kazo jest jednym z najlepszych respów dla palka, ale jest to tak wolny spawn że pożal się boże.
W sprawie lootu... Po updacie dragi dają jeszcze rzadziej jakiegoś sensownego loota niż przed. Po updacie ubiłem jakieś ~80 dragów z czego 25 - 30 solo i loot najlepszy to broadsword i steel helmet -.-
Za to przed upem co kilka dragów wyleciał serpent czy coś takiego...
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline  
stary 30-08-2004, 18:58   #60
Tolo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2004
Wiek: 36

Posty: 89
Domyślny

Dlaczego piszecie ze pod zadnym pozorem nie bic draga z SD? To jest piekna runa ktorej mozna uzywac zeby go zsolowac sorcem. Jeden hmm to 70 many a SD to trzy razy tyle, i ma tak samo 3 razy wieksze obrazenia niz hmm. Wiec SD jest bardziej oplacalne, bo nie trzeba bedzie sie uhac bo szybciej mozna zabic draga. Mojego pierwszego smoka zsolowalem 5 SDkami i bez zadnych uhow, nawet bez straty hp.
Tolo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:17.


Powered by vBulletin 3