Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2006, 17:06   #481
Krister
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi odechcialo sie garc jak kupilem fire axe (na nowym servie 40k).
Szedlem sprzedac do innego miasta i koles mi
podrzucil 4k w 40 platynkach i bp hmm. ;/
ale spoko nie zalamuje sie gram dalej...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2006, 23:33   #482
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Dzisiaj miałem nową przygodę:
Wracam sobie z expu z dwarfów cały happy(pełno exp zarobiłem) i chciałem wrócić i znowu iść na exp. Wracam wracam a tu nagle gość nick: Sir kaszan idzie z orkiem berserkerem, i zaczyna we mnie z fire balli nawalać. Ja uciekam nie zdążyłem napisać exura gran i dedłem. Pach! magic lvl spadłem o 1! Pach bp nie ma! Pach! Butki wypadły()! Pomóżcie mi dając mi bp. Gram na Saphirze. Piszcie na PW proszę dajcie mi bp.

2xdown@: LoL. Nie jestem newbie-.-. Znam się na grze-.-.

Ostatnio edytowany przez Poprostu Pitbul - 18-06-2006 o 21:46.
Poprostu Pitbul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 09:47   #483
Szczuroman
Użytkownik forum
 
Szczuroman's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kuba Ratus
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Skille: Zmienne
Szczuroman ma numer GG 9968315 Send a message via Skype™ to Szczuroman
Domyślny

Ja prosze ja was miałem hacka ale gram dalej. Jakiś koleś zaprasza mnie do gildii i muwi ni zaloguj się na takiej i takiej stronie. Wchodze Patrze Wygląda całkiem jak tibia.com więc na pewno bezpiecznie. Zalogowalem sie. Za pare minut chcę się logować do tibii a tu mi wyskakuje "Your account number or password is not correct". Normalnie myślałem że mnie krew zaleje!
Ale stworzyłem nowe konto i gram Tworzę sobie postać. Na drugi dzień spotykam się (w realu) z moimi kumplami noobami i mi muwią że grają na Honerze(nonPvP) bo sie mnie boją! Może słusznie bo oni to są najgorsze thiefy pod słońcem! Ale okazuje się że mój najlepszy kolega też tak gra bo lubi im wciskać różne pieuwielbiam jeść bananyły
No i oczywiście jeszcze jeden charek i wszystko od początku.
Ale teraz przynajmniej nie mam problemów z PK
Szczuroman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2006, 19:28   #484
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

@2up
Newbie
@up
Jeszcze większy newbie
@topic
Można się wkurzyć, jak pada się na 60lvl na elf scoucie przez kicka. Strata aol, skille, lvl....
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 01:42   #485
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Szczuroman no bez pzresady ! koles daje ci strone z koncówką prv.pl i ty sie tam logujesz? to nawet nie chodzi ze jestes newbie tylko ze tzreba myslec troszeczke

@topic ja dawno temu mialem taka akcje ( przed update ) zrobilem w te bodajze 2godziny bp hmmow, nie moglem go spzredac wiec pomyslaem ze sobie poexpie (jakis 16-18 lvl mailem) no to poszedlem epxic do outlaw campu & okolice, zszedl caly bp hmmow , ja zadowolony wracam do miasta ze duzo expa wbilem, kasy troche mi sie zwrocilo, atu przy wyjsciu z OC dopadl mnie pk ktory wmówil sobie ze go chcialem zabic (argumentowal to tym ze jak go mijalem gdy mial red hp to na mnie byly takie chmurki - exhasuted, za malo many itp, on myslal ze chce go dobic a nie wylaczylem blokady)
Bylem tak wqr**ny ze chcialem walic piesciami w sciane (newbie jeszcze) bo nie dosc ze poslzo 2h na robienie run, to jeszcze +1h na epxienie to jeszcze stracilem an tym +2k kasy!! czyli czyli po +3h grania bylem 2k i ze 2h expienia w plecy....
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 14-06-2006 o 01:43.
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 15:02   #486
Brat Dregalla
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie na przykład się odechciewa grać po każdym dedzie, ale wracam do Tibii dzień później... Bo przecież nie można bez niej wytrzmać dłużej jak 24h no nie ?




Ps.lol?
Ps 2.lol2?
Ps 3
__________________________________________________ _______________
uahhahahahhahahahahahahhahahaha faza... no nie powiecie że nie (jak ktoś powie to ma deda <żartuję>nie żartuję)lol aff hahah dobra się rozpisałem...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 16:17   #487
miszko77
Użytkownik Forum
 
miszko77's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 67
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: non-pvp
Poziom: 33
Skille: 70/55
Poziom mag.: 15
Domyślny

mi sie odechcialo grac jak bilem skila 4 h i wyszedlem na powierzchnie i tam inwazja orkow. Idesobie a tu na caly ekran takie teleporty i pojawily sie orki i dead. Posypalem sie z bohow.chyba 3/4 mojego majatku.
miszko77 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 10:27   #488
VonTrubka
Użytkownik forum
 
VonTrubka's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 23
Domyślny

Włąśnie przedchwilą sobie spokojnie expie no ghulach a tu nagle lag i co patrze i jestem w świątyni bo kochany DS mnie dojechał.FUCK BAGPACK gfb pozedł ię pieprzyć !!FUCCCK
VonTrubka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 11:21   #489
Nerqo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006

Posty: 8
Domyślny Żałosne...

Aż oczy bolą jak newbie pisze : ojezu padłem na lagu bo mnie biły 4 ghoule plx bp plx dajcie coś....

Ja moim elder druidem mając giga lagi wybrałem sie na exp i jednego dnia zaliczyłem 2 dedny i na następnych 2 dniach 1 po kolei.

Oto co mi wypadło : 10 bp mf , 3 bp uh , royal helmet , demon shield , crown armor , tempest rod , hat of the mad , 3 bp hmm , bp explo , bp sd i jakoś życ musze =/ NO COMMENT.
Nerqo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 18:56   #490
Damian-Wladca Wody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 10
Damian-Wladca Wody ma numer GG 6849621
Dumny niektuzy maja takie porblemy....

JAk niektuzy tu pisza swoje winy i jescze muwia ze sa nie wini to mnie krew zalwa (ja osobiscie nie zabijalem n00bow nawet z skullem!!!ja moja postacia(schakowana obecnie) zabilem tylko chyba z 3 4 n00bow moze 5)ale jak sie zabija n00ba to mozna chyba pszewidziec tego konsekwencje co nie???Albo jak ktos dedl i stracil zeczy (wielka rozpacz :/)Zaczy mozna se moze nawewt sekunde odzykac(np. podbiegnie hlvl i nam da;P) a skille nie zrobisz tak szybko.Ja sie pogrozązylem po hacku mam tea haka i zAPOMNAILEM numeru do emaila zaj***cie nie?Wiecie ile mialem dobryk skojazen z nia?Tylko milaem tam pszyciaul.schakowali mnie patsze tera po nielwiem ilu jusz miechach i co wiedzie?!?!??! Wszysczy koledzy zrkowani lub ich nie ma (jeden wyjontek) Wiedzie co ja pzyzywalem ?nie wizdalem co se zoba zrobic jak o nich pomysale plakac mi sie chce:/(tyle pszezylismy pszygud wznoszen upatkow a to byli pszyjaciele od serca na kturych mozna liczyc zawsze mialem parwie cale vip nich )Ale byl taki jeden ziom kturego nigdy takiego nie spotkalem i nie spotkam.Poznalem go na roku mial 7 a ja 8 lvl (ale ja zostawalem na roku by zarobici kase i skile zrobic)bylimy zs soba kilka dni na roku on zdobyl 8 lvl i wylal ale powiedzial ze zostanie tam i bendie namnie czekac bylem na roku jeszce z tydzien+ i wyszlem on jusz mial 11 lvl (palek) ja sorc i zalatwil mi zeczy choci sam mial nie owiele lepsze I gralismy gralismy to co guzej powiedzialem stalo sie .Ale sie rozgadalem a tera na temat
@tobic:?
mi najbardziej sie zalamuje jak padam kilka razy i cos trace cenego(dlamnie ) lub hack lub jecze nic mi nie wychodzi
PS. wy sie tal dolujecie jak dednecie i co dedniecie minie max pare dni i bendzie jak pszetem a pszyjaciul ani zeczy zroka (ja napweno stracilem moje jabko z roka ) nie odzykasz ani postaci .
Damian-Wladca Wody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 12:22   #491
Padre Ciekma
Użytkownik forum
 
Padre Ciekma's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian-Wladca Wody
JAk niektuzy tu pisza swoje winy i jescze muwia ze sa nie wini to mnie krew zalwa ...(
A mnie krew zalwa jak widzę w każdym wyrazie błąd, to chyba tak na złość robione, albo jakaś głupkowata moda.
A jak ktoś w tibii pisze "hoć" zamiast "chodź" to mi sie grac odechciewa, zenada!
Padre Ciekma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 14:18   #492
Plajer
Użytkownik Forum
 
Plajer's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2006
Lokacja: Susz

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Imię: swift
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

2 up..Miałes hacka ale hacka ma sie tylko i wyłącznie z własnej winy... tak wiec wiesz...
__________________
Niech nas nienawidzą tak mocno jak sie nas lękają
Plajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 15:01   #493
lethorn
Użytkownik Forum
 
lethorn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Rookgard

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie ma:(
Świat: Inferna
Poziom: 12
Skille: 18/20:P
Domyślny

ja max załamke miałem gdy sobie gram i myśle o tak sobie kogoś zabije ok mialem fajne eq c arm k legs w helmet itp. dobra patrze jakis 21level biegnie ja skulla rach ciach z sd(jestem drutem) padl patrze serpent myśle fajnie bende miał dla knighta(mojego kumpla) co z rooka wychodzi dobra ide w zaciszne miejsce siedze i czekam na gle sie ruszyłem ale nie moge prubuje nic nic komp sie zawiesił włanczam znowu loguje sie szybko budze sie w świątyni bez c arma i k legs kompletna załamka datego teraz już nie gram drutem tylko rookslayerem

przypomniałem sobie jeszcze 2 sytułacje

1. gram sobie w tibie siedze na soldach miałem wlączony telewizor i spojrzałem zajefajna scenka na moje nnieszczęście trzymłem cały czas strzałke w bok oglondam skończyła sie patrze jestem poziom nizej i goni mnie guard mam red hp po chwili biały dobrze znany napis wkurzony na siebie wyłaczyłem telewizor i kompa poszłem grać w noge

2.to było na 19levelu (chyba) mogłem se summonować elf scouta to ide se na cycki(na tej górze gdzie som gobo) razem z kumplem knightem 8 level dobra zabijamy pare przychodzi jakiś 78RP i mówi walnij hita a ja nie bo mnie zbijesz jak bende miał skulla potem on czache wali mnie z 50 ok walnełem poszedł dalej po jakiś 15 minutach znowu on ja tak samo on też ok po pułtorej godzinie na cycach i gobo i berch(żeby zarcie było) wracam na dole dla treningu zrobiłem znowu scouta podbiega znowu ten RP sytuacja sie potarza ok ma skulla wale go potem ja go wale a on zaczyna mnie z kuszy ja wziolem se defa (poprzednio jak walnoł 50 miałem atak bo rużdzek jeszcze nie było) mało walił 5 10 ale potem z hmm byłem już dość daleko od niego bym może uciekł ale dogonił mnie leci sd i kolejny napis bialy napiśik
__________________

Ostatnio edytowany przez lethorn - 19-06-2006 o 15:47.
lethorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2006, 15:13   #494
soldierofwar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 4
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 19
Poziom mag.: 26
Domyślny heh

@Topic
Po dedach oczywiscie
Ale glownie mi sie odechciewa przez Bardzo znana akcje ktora nazywa sie "Słabe łacze = Ogrommnnneee Lagi"
soldierofwar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2006, 20:57   #495
ToleQ
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 32

Posty: 7
Stan: Na emeryturze
Imię: Toleq
Profesja: Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 17
Poziom mag.: 34
ToleQ ma numer GG 9190233
Domyślny

Ja raz sobie drutem uchy robię przed depo 2 min. przed resem a tu mi ładnie kick no i oczywiście nie moge się zalogować sami wiecie jak to sie skończyło bp uh, karm&cr.hem ale jakoś przeżyłem
ToleQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 13:07   #496
Vietcong Soldier
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 34
Skille: 78/78
Poziom mag.: 5
Domyślny ... pech

Ja raz miałem tak. Łaże sobie po POHu a tu patrze 3 typów z czachami. Levele 25+ (pallki i sorce). Ja byłem knightem na 20 lvlu. niestety ale zobaczyli mnie no to ja w nogi. Ci mnie gonia. Dostalem z combo ze 150 ale co tam. Mialem IHy. Uciekalem do Carlin. Droga dluga ale mozecie wierzyc lub nie PRZEZYLEM! No i teraz sedno sprawy. Czyli kwintesencja glupoty Zamiast pojsc do tego depo, to zaczalem gadac z jakas typiara. Nagle patrze a tu ta banda podbiega no i trap. Przez sama swiatynia. Tylko kilka kratek..... ehhh wkurzylem sie ostro. Polecial d hammer i jakies smieci ale to byl tak glupi ded, i to z mojej winy, ze odechcialo mi sie grac.
Vietcong Soldier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 22:19   #497
Voit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dzisiaj poszedłem z kumplem walczyć z orkami (różnymi) na północ od Thais. Tam łażą jeźdźcy, berserkery itp. Poszedłem zobaczyć, czy nic nie idzie. Nadbiegł berserker, walnął mnie i na dole znany napis. Plecak z orcish axe, żarciem i kasą poszedł do błota. Mam nadzieję, że mój kumpel odda mi rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Voit - 23-06-2006 o 22:21.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 22:55   #498
Felini
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 05 2006

Posty: 71
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 52
Felini ma numer GG 7738378
Domyślny

Historia kumpla:
Expi na dragach i dl'ach wtedy jeszcze 121rp , wpada 3x sorcow ue , ue , ue i pada : ( wtedy rs wypada mu all 20bp uh, 10bp mf, 10bp sd.... bohy i etc ;/
Felini jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 23:19   #499
Kempollo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 01 2006
Lokacja: Bogatynia
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Elera
Poziom: 26
Skille: 14/15
Poziom mag.: 30
Kempollo ma numer GG 5884342
Domyślny :/

Ja miałem 30 level i tak Byłem na afku podszedł 52 level Ek i mnie ubil (POLAK) dobra wkurzyłem sie i tak po 2 dniach wbiłem 30 level ale oczywiście mój młodszy brat włączył Emule u mojego taty na lampku a ja na scarabach I BUM poszlo sie all ***** :/
Kempollo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 22:57   #500
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

to bylo ponad tydzien temu, chodze sobie korytarzami pod pustynia ,zzrobilem panpipe quest(bylme z kumplem 30 lvl knight) a tu wpada dwóch 40ek i zaczyna nas lac, oczywiscie obaj ded ( to dopiero poczatek) , ja w sumie nie bylem az taki zly bo wkoncu mozna miec pecha arz na jakis czas no wiec poszlem odrobilem skilla w 3 godziny (wow zrobilem nawewt 70% do przodu) i ide odrabiac lvl - ATU KICK NA SOLDACH i 3 godziny skilowanai i 2k na speary poszly sie ekhm... daleko.... ja juz wqrwiony na nastepny dzien ide odorbilem juz w 1.5h skilka tylko do 70 (tyle mialem przed oboma dedami) i ide na guardy robic lvl (przed dedami mialem 31 a teraz jak poszlem mialem juz 29 -.-) , po 5 min na guardach znowu kick... i znowu 1k na speary w bloto i 1.5h trenowania.... doslownie parwei plakalem co nie czesto mi sie zdaza, nie jestem (juz) naabem co robi 1 lvl w 3 dni wiec sie zazwyczaj nie martwie, ALE TO? rozumiem 1 ded - zdarza sie, 2- no coz pecha mialem, ALE 3 w przeciagu 5 dni??!?! co do profilu - ustawilem go 2 tygodnie temu i wciaz jest akutalny -.-
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:18.


Powered by vBulletin 3