Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-09-2003, 15:55   #21
U$3r
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 147
U$3r ma numer GG 2450961
Domyślny Ej no...

Ludzie, a teraz skromne kazankoo
Nie wiem co ludzie maja do swe, chociaz ich ilosc<"jak mrowkow"> nie lezy mi zbytnio, to wam powiem, ze nie nad tym sie trzeba zastanawiac, jak wkopac swe, tylko myslec nad tym, aby wkopac szwabom. Tak np na lunarze byla wielka bitwa ger vs pol, i oczywiscie starym dobrym zwyczajem zapozyczonym z pilki noznej -przegralismy :/ Wiec, nie lamcie sobie glowy, czemu sie bijemy ze swe, bo tak nie jest, tylko jak wkopac szwabom, bo to dopiero skurczysyny() wobec polakow.

U$3r
P.s: nie jestem rasista tylko szownista meskim
U$3r jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-09-2003, 21:32   #22
Gumbi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2003

Posty: 4
Gumbi ma numer GG 2424364
Domyślny

pewnie chodzi ci o wojne na Danubi(byłem i jestem tam : P)ale jzu gram na amerze bo niedlugo mam byc wojan "ostateczna"
Gumbi jest offline  
stary 28-09-2003, 23:23   #23
vade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 105
vade ma numer GG 3784858
Domyślny

Co masz na mysli wojna ostateczna ?? W razie czego walcze za ojczyzne
vade jest offline  
stary 29-09-2003, 14:18   #24
R_A_K
Użytkownik Forum
 
R_A_K's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2003

Posty: 33
Domyślny

SZKODA ZE NA ETERNI TAKIEGO CZEFGOS NIEMA ;]
__________________
" błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego faktu w słowa"
J. Tuwim

www.raczek.deviantart.com
www.orwell.fbl.pl
http://orwell.digart.pl/
http://www.lastfm.pl/user/R_A_K
R_A_K jest offline  
stary 10-10-2003, 20:39   #25
Kosteusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2003

Posty: 9
Domyślny

Ja tam do szwedow nic nie mam ale z gdze sie z kolega ze najgorsi sa hiszpanie i portugalczycy. Juz mnie chba 4 razy PK frajerzy
Kosteusz jest offline  
stary 10-10-2003, 21:35   #26
Yonas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 09 2003

Posty: 8
Domyślny

NIe wiem jak inni ale szwedzi dali mi w kość. Zabli mnie juz na początku mojej przygody na Mainie. I nie dośc że ja miałem niski level to przyszedl gościu na 54 lvl i zabil mnie na 13 i czym sie szczycić ??:| . Niech sie weźmie za równego sobie(co ja mówie ?? ) niech sie wyżyje na potworach a nie na ludziach
Yonas jest offline  
stary 10-10-2003, 23:58   #27
kasza86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2003

Posty: 16
Domyślny te sytuacje

to nie jest wina natrodowosci tylko charakteru i wtracania sie guilgi w prywatne spory

jak szweda zabija to mu kumple pomagaja i tak samo robi polak ktory ma znajomosci

a po miesiacu gadania trzeba robic nowa postac. . .
kasza86 jest offline  
stary 11-10-2003, 00:04   #28
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

na ruberze te sa takie walki???
Gonzo jest offline  
stary 12-10-2003, 19:44   #29
Main Vegeta
Użytkownik Forum
 
Main Vegeta's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 34

Posty: 207
Main Vegeta ma numer GG 2511386
Domyślny

nie wiem jak dla was ale przynajmniej dla mnie szwedzi som hamscy Stoj soebie legalnie i trenoje magic lvl moim sorcem robie se bp hmmow.A tu nagle biegnie typka na 13 lvlu i za niom dwoch typow na 44 lvlu i na 69.Biegnom za niom i krzyczom PK!!No to sie pytam:
-HELP??
a oni
-YES!!
no to ja tom typiarke z hmma niewinnie pociongnolem a tu sie ci dwaj zawracajom do mnie i zaczynajom mnie lac .Nie moglem do depot albo temple bo sam z hmma pocionglem tej typce no i haniebnie z rank szwedow jak sie poznij dowiedzialem zginolem.POza tym nijeden szwed chcial mnie juz okantowac ale sie niedalem albo juz szwedzi pk chcieli mnie juz ze 100 razy zabic.NIenawidze ich poza wyjontkami
__________________
Me noob plx plx
Main Vegeta jest offline  
stary 12-10-2003, 21:13   #30
Wampirek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 59
Wampirek ma numer GG 3088437 Adres Jabbera do Wampirek
Domyślny Heh

Co Wy tam wiecie???!!!?!?! To wszystko odwet za "potop"!!!
Wampirek jest offline  
stary 13-10-2003, 09:15   #31
Kabraxis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2003

Posty: 83
Kabraxis ma numer GG 5452496
Domyślny A ja sadze....

...ze to wszystko przez Waze i jego przylaczenie Estonii do Polski moze i dawno to bylo ale moga byc pamietliwi lol
Kabraxis jest offline  
stary 13-10-2003, 20:44   #32
1michał
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 10 2003

Posty: 7
1michał ma numer GG 2863632
Domyślny

Tak mówicie o tych wojnach na Isarach czy innych Danubiach, a powiedzcie mi co się dzieje ciekawego na Securze?

wprawdzie to non pvp, ale coś się dziać może, np. kiedyś ktoś chciał zorganizować, kumpel mój taki bieg po wszystkich miastach
1michał jest offline  
stary 07-01-2004, 12:01   #33
Soul Hunter
Użytkownik Forum
 
Soul Hunter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2003
Lokacja: Gdynia

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 50
Poziom mag.: 46
Domyślny

A ja powiem wam tyle, byłem na początku na isarze tam właśnie pierwszy raz usłyszałem o walce między polską a szwecją...ale nigdy nie doswiadczyłem jej
natomiast teraz będąc na ruberze mogę wam powiedzieć 2 rzeczy:
- mianowicie winą nie są Polacy czy Szwedzi, lecz poszczególne osoby..mój "qmpel" low lvl ale pk, mówi "zabiłem sobie kilka osób..dlaczego? bo nie byli polakami" to przykład jak ludzie są tępi i mogą namieszać w grze..a niektórzy szwedzi są spox..
- a drugi przykład walki to brazylijczycy i hiszpanie, sami chodzą i się pytają dlaczego lejemy ich bez powodu(fajnie ja nie widziałem żebym ktorego lał, ale looz)..co jest gorsze jest ich pełno i nie umieją po angielsku i tylko słyszysz "aew" "oi" "brazuca?" ...po co się zabierają za tą gre jak z nikim spoza swojego kraju nie pogadają..ja nie wiem

-"why do you kill brazilians?"
-"i've never killed any"
-"......."
-"brazuca??"
skoro nie mają jak pogadać, zn nie znają języka...to po co zaczynają...
Soul Hunter jest offline  
stary 12-01-2004, 09:52   #34
Gohinto
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 22
Gohinto ma numer GG 3161135
Domyślny hmmm....szwedy(huje)

no wiec tak szwedy to huje i tyle, a szczegolnie Walkor, to jest taka cipa ze glowa mala....kto twierdzi ze szwedzi spoko to huj mu dupe, zajebie polaka ktory woli szwedow od polakow.....

Damie - pitka z Vastervik
Walkor i Povi to samo

----------

szwedzi na stryczek

------
Edit by Gremlin
4 Przeklenstwa (w 4 liniach) + rasizm + grozby
Mysle ze komus nalezy sie tydzien urlopu.
Gohinto jest offline  
stary 12-01-2004, 21:30   #35
Hinol
Użytkownik Forum
 
Hinol's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2003
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 100
Skille: 91/88
Poziom mag.: 7
Hinol ma numer GG 2753837
Domyślny

Hmmmmm......... Ja jednak uważam, że na Eterni Szwedzi biją Polaków i jeszcze nie widziałem, żeby (taki bezbronny i niewinny) Polak kombinowal z koleżkami jakiegoś hunta na (miłego i koleżeńskiego) Szweda.

Widziałem taką sytuacje w Kazordoon, że Szwedzi chcieli ubić Polaka, a jakiś lol z Polski także zaczął go bić i looknąć na tego trupa wychodziło, że to Polak PKnął swojego. Szczyt zdradziectwa lolowostwa. Jednak potem kumple tej ofiary chcieli zabić tego niby PK, ale gościu tak się speniał, że na pełnym gazie zapie...... tzn biegł do świątyni wynagrodzić mu śmierć. No, a potem była mała ustawka chociaż nie wiem kto wygrał, bo nie miałem zbytnio czasu.

Jeśli by była jakaś wojna między Polakami, a Szwedami to za ojczyzne wszystko, choć mam 16lvl. By mnie zabili, ale dobre chęci też się liczą. Narazie Szwedzi nic mi osobiście nie zrobili, ale zabili mojego kumpla X
Hinol jest offline  
stary 13-01-2004, 06:36   #36
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Temat zaczal sie od niewinnego pytania, ale kilka ostatnich postow jest bardzo agresywnych.

Ze swojego doswiadczenia powiem ze szwedzi sa zwykle OK (pomijajac balwanow ubranych na zolto-niebiesko dracych sie "swe?", ale to tak z kazda narodowoscia).

Niestety o Polakach musze sie wyrazic dosyc nieprzychylnie (dobry przyklad 2 posty wyzej). Juz pomijajac Ab gdzie co chwile jakis bialo czerwony albo z wybitnie polskim nickiem biega i blaga o sprzet to i w Thais ostatnio coraz czesciej zdazaja sie grupki ktore stoja pod depo i wyzywaja wszystkich od (Cenzura) i (Cenzura).

Pozatym jesli takiego polaczka (na nazwe Polaka nie zasluguje) spotkamy na expowisku to zwykle pyskuje po polsku udajac madrego (moze to tylko mi dlatego ze mam wyjatkowo nie polska ksywke).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 18-01-2004, 19:58   #37
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Gohito - Możesz mnie (Cenzura) , gram na Liberze i Securze i na obu światach szwedzi to jedni z moich najlepszych kumpli. Na Liberze jest szwed o nicku Demon dragon wolf, jest to koles ktory zawsze pomoże w potrzebie, jest on gotów oddac za darmo np. ostatnie plate legsy chodzby sam mial w studded latac (wiem z doswiadczenia). Polacy natomiast poprostu denerwuja ponieważ sami zaczepiają szwdów i potem lecą na forum na skarge jacy to szwedzi źli. Wśród polaków jest dużo wiecej bałwanów o poje***ych nickach latających w barwach narodowych niż szwdów.
Oxygane jest offline  
stary 18-01-2004, 20:42   #38
Palisanderos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Palisanderos ma numer GG 1894766
Domyślny

A ja powiem tak. Polacy bitny narod a z kim sie bija to inny problem a ze Szwedow jest najwiecej to sie z nimi polacy bija (zeby byly rowne szanse)
Palisanderos jest offline  
stary 18-01-2004, 21:41   #39
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Domyślny Lol

Juz w histori polski spotykamy sie z wojna polsko-szwedzka hehehe widocznie tak musi byc a co do tematu...Zawsze ze szwedami byl problem oni najczesciej PKuja i robia rozruby... najleprzym przykladem moze byc FC=](Danubia sie klania) oczywiscie nie wszyscy tacy sa... ale przweaznie to:
zlodzieje i PKowcy :O taki juc ich urok
Asieks jest offline  
stary 22-01-2004, 18:57   #40
Spiegol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 76
Spiegol ma numer GG 1225840
Domyślny POL-SWE NA LUNARZE

Ja gram na lunarze i z tego co mi wiadomo to co jakis czas jest jakaś zadyma polsko-szwedzka. Ja do nich nic nie mam ale wiadomo, że jeśli Polak poprosi o pomoc w jednej z bitew tej wojny to się pomoże

Już nie raz spotkałem Szweda, pogadałem powiedziałem, że jestem z Polski i nic strasznego się nie stało

Ale z tego co wiem to jest na Lunarze spory konflikt zwłaszcza z wysokopoziomowymi Polakami z Ab (nie będe podawał nicków). Już nie raz widziałem tekst w stylu "to ten ****** szwed".

Slyszałem nawet, że kiedyś na lunarze była niezła bitwa POL-SWE, ale nie wiem czy to prawda. Jeśli ktoś coś wie to prosze napiszcie!

WYPIERDASEK>Knight>lvl 23>Lunara
Spiegol jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:57.


Powered by vBulletin 3