Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2006, 11:42   #61
Horgar
Użytkownik Forum
 
Horgar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Raszyn
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Malvera
Poziom: 32
Skille: 21/27
Horgar ma numer GG 4955839
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus Pokaż post
Wydaje się więc normalne, że jakakolwiek osoba posiadająca Spike Sword lub Poison Dagger nie omieszkałaby się tym pochwalić przed wszystkimi (tylko może nie na rynku ;-D).
Pewnie masz rację, choć wydaja mi się że taki Sunrise i wogóle "mądrzejsze" osoby by się takim SS nie chwaliły, bo:
a) zostaliby zasypani tekstami typu "pokaż mi spajk sworda pls"
b) wiele osób by z pewnością próbowałoby strapować takiego rookstayera w
nadzieji że owy miecz wypadnie (choć bardziej prawdopodobne wydaje się że taka osoba schowałaby miecz do depo chara)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jarassimus Pokaż post
W rozmowie na Skype @ Milan Ognia wspomniał mi o PoH, który podobno został odkryty dopiero w około 30%. To dość zaskakujące stwierdzenie, jednak ukazuje fakt, że o wielu rzeczach w Tibii (a kto wie, czy także na Rookgaardzie) jeszcze w ogóle nie wiemy.
Tak samo jak to, że (podobno, nie mam 100% pewności) odkryto zaledwie 30% wszystkich questów.
__________________
Koniec z Tibią!
Horgar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2006, 12:17   #62
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

A jednak dokończyliśmy rozmowę z @ Milanem. ;-)

No i teraz takie różne mi przemyślenia pozostały po niej.

Na przykład: kiedyś, kiedy nie było jeszcze wysepki ze Spike Swordem, czy były takie itemy, obiekty, questy lub inne zagadki, których nie dało się w żaden sposób rozwiązać (podobnie jak dziś Spike Sworda itp.), choć dziś tamtejsze zagadki są obecnie doskonale znanymi rzeczami - czy było coś takiego?

Skoro CipSoft tak po troszkę wprowadzał te różne rzeczy w grze, to odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista: tak, były takie zagadki, a dziś są to znane i rozwiązywalne sprawy. Odpowiedź ta wydaje się oczywista, jednak lepiej by było nie polegać na takim "wydawaniu się", lecz na faktach. Stąd zatem moje powyższe pytanie? Czy jest ktoś, kto zna konkretne przykłady odpowiedzi na to pytanie?

Idźmy tym tropem dalej...

Skoro tak, to w takim razie pozostaje nam mieć nadzieję, że również w przyszłości CipSoft na Rookgaardzie wprowadzi coś co pomoże albo nawet doprowadzi do rozwiązania którejś z tych zagadek. Hmmm... taką właśnie mam nadzieję i domyślam się, że powodem, dla którego tyle różnych Rookstayerów nie wyszło na main jest także ta nadzieja. ;-)

A teraz odpowiedzi:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Horgar Pokaż post
wydaja mi się że taki Sunrise i wogóle "mądrzejsze" osoby by się takim SS nie chwaliły, bo:
a) zostaliby zasypani tekstami typu "pokaż mi spajk sworda pls"
b) wiele osób by z pewnością próbowałoby strapować takiego rookstayera w
nadzieji że owy miecz wypadnie (choć bardziej prawdopodobne wydaje się że taka osoba schowałaby miecz do depo chara)
Ad. a).
Kiedy spotkałem pierwszy raz @ Deusa da Harmonia (Rookstayer, teraz już 47 level), widziałem obok niego mnóstwo noobów proszących jak zwykle o co? Hehe, no przecie nie o błogosławieństwo lub autograf... ;-D

Właściwie to racja w tym co napisałeś, choć podejrzewam, że taka osoba i tak by jednak od czasu do czasu organizowała pokazy tego itemu. Powiem Ci co ja bym zrobił (a uważam się za takiego "mądrzejszego" ;-). Gdyby do mnie podchodzili noobki i prosili, żeby im pokazać miecz, ignorowałbym ich po prostu. Zresztą i tak obecnie tak robię (ignoruję), kiedy ktoś podchodzi i, z racji mojego levelu, prosi mnie o jakieś tam 10gp czy "fri itans". Ale od czasu do czasu organizowałbym pokaz w Trading Room swojego cennego skarbu tak, aby wszyscy mogli na własne oczy go zobaczyć (i nie zawracać mi potem głowy ;-).

No, bo powiedz, jaki jest sens posiadania jakiegoś drogocennego itemu (podobnie jak w życiu realnym: przedmiotu), o istnieniu którego nikt a nikt by nie wiedział?

Ad. b).
W tym przypadku liczę, że taka osoba, biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie miałaby dość wysoki level, miałaby także odpowiednio wysokie skille. Oczywiście, nie twierdzę, że nie da się strapować wysokolevelowca, ale z pewnością byłoby to baaardzo trudne. Wszak wysokie skille zapewniają i duże hity, i dobrą obronę przed hitami od powtorków.

Poza tym taki człowiek wiedząc, że może zostać strapowany, będzie zwykle nosił z sobą dużo LF-ów, a może nawet, jak sam wspomniałeś, na takie trudniejsze akcje nie zabierałby z sobą Spike Sworda. Ale na pozostałe akcje takie, w których nie byłoby możliwe jego strapowanie, mógłby już brać ten miecz. Choć jednak sam w to wątpię. Pamiętaj, że taki człowiek (z wysokim levelem) ma dużo capa, może więc z sobą zabrać bardzo dużo przedmiotów.

Zatem znowu ta sama kwestia. Tym razem tyczy się ona nie tyle "drogocenności" itemu, ile jego walorów użytkowych. A jak wiemy Spike Sword ma najlepsze parametry Atk/Def. Jaki zatem byłby sens posiadania tak dobrego itemu (i znów podobnie jak w zyciu realnym: przedmiotu), skoro nie byłoby możliwości go wykorzystania?

Cytuj:
Tak samo jak to, że (podobno, nie mam 100% pewności) odkryto zaledwie 30% wszystkich questów.
Ano właśnie. :-)

Może więc nasz Spike Sword, to jakiś tam 1%, a Poison Dagger, to kolejny 1% (i to samo reszta zagadek) wśród pozostałych 70% nieznanych rzeczy... :-)

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 01-09-2006 o 12:31.
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 18:57   #63
Cezex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Ostróda

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 20+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

@UP

od któregoś tam update nie da się już trapować .... sprawdz ze jak zejdziesz w dol to nie ruszajac sie z rope spotka poprostu klikając use na line a następnie pod siebie ropnie postać do góry ... więc jak wy byście chcieli strapować jakiś h level ...
Cezex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2006, 23:35   #64
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezex Pokaż post
:D od któregoś tam update nie da się już trapować .... sprawdz ze jak zejdziesz w dol to nie ruszajac sie z rope spotka poprostu klikając use na line a następnie pod siebie ropnie postać do góry ... więc jak wy byście chcieli strapować jakiś h level ...
Zaraz zaraz... ajne momenten bitten. ;-)

Jak to się "nie da trapować"? Dobrze wiem, że po update można chodzić po beczkach, skrzynkach itp. Ale kiedy staniesz w wąskim korytarzu i za sobą postawisz cokolwiek typu box, beczka itp. to już nikt Cie stamtąd nie ruszy. Co z tego bowiem, że można samemu wejść na beczkę, skoro nie można kogoś wepchnąć na nią? Zatem da się trapować. :-)

Co do kwestii rope-point, linka na rope-point działała już przed updatem: mogłem sobie stać nawet obok pola z rope-pointem i jak robiłem "Use" linkę na tym polu, to wchodziłem na górę. Mało tego, nieważne ile śmieci leżało na rope-point, to i tak to działało (ciekawostką jest to, że nie da się otworzyć ciała martwego potworka leżącego na rope-point, więc nawet sam właściciel tego ciała musi czekać 10 sekund po zabiciu potworka, żeby go przesunąć :-). To samo, oczywiście, tyczy się także drabinek, tyle, że nie trzeba do tego linki, ale sama zasada jest identyczna. Dlatego też nie wiem cóż to ma do rzeczy.

To tyle. Przesyłam pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 05-09-2006 o 23:36.
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 22:37   #65
Pszemek LP
Użytkownik forum
 
Pszemek LP's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Lucera
Poziom: 50
Skille: 20/24
Poziom mag.: 48
Pszemek LP ma numer GG 7309579
Domyślny Heh...

Po moim poście przeczytam pewnie "Wyjdź stąd", "Gdyby każdy myślal jak ty to by był odkryty tylko quest na torcha" itp. itd. Moim zdaniem jednak, którego raczej nie zmieni nic, spike sword, ghoul, mino mag itd na rooku są niedostępne i nawet nie ma sensu kilofem całego rooka przekopywać albo coś podobnego. CipSoft dał na rooka te różne niedostepne itemy żeby później móc sie pośmiać z kolesi którzy za wszelką cene chcą je zdobyć i całymi dniami i nocami sie głowią jak tu wykonać questa na Sword of Fury (czyt. Spike Sword). Na ich miejscu też bym pewnie tak zrobił, bo co Cipkom da że jakiś super, wypasiony rookstayer będzie miał SSa czy pokona MMa? Cipy nic nie dają bezinteresownie a Rook jest dla nich bezinteresowny Na miejscu tych wszystkich, jakże wytrwałych poszukiwaczy (na mój gust, niedostepnych) itemów, dałbym sobie spokój z tymi zagadkami rookowymi i sie zajął czymś ważniejszym. No ale każdy ma swoje zdanie i nikomu nie rozkazuję nic robić

PS. Jeśli są jakieś błedy to sorka ;]
Pszemek LP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 22:54   #66
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Te twoje ważniejsze sprawy to jest np. jak dojść do Bazyliszka? Moim zdaniem te questy będą dopiero dostępne jak CIPy dodadzą nowe, silniejsze itemy na Main i tym samym podwyższą poprzeczke broni na Rooku.
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 18:38   #67
Ununul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 26
Ununul ma numer GG 253751
Strzałka

@up
tak i na rooku trza bedzie mieć 20 lvl, zeby przejść na meina. Oczy wiście popieram tezę, że przydałyby się w tibii jakieś itemy jak i potwory oraz czary dla wysokolevelowych postaci, ale myślę, że na rooku zostanie tak jak było, chyba że wymyślą drugą wyspę po rooku. O tym queście na spike sword to wcale nie jest takie głupie i możliwe, że jest on i w dniu dzisiejszym do przejścia. Słuchajcie się stonogi, ona(on) was zaprowadzi. Jak się zmęczycie nawet wam nogę może pożyczyć...
__________________
Żeby wziąć udział na loterii na Securze kliknij
tutaj
Ununul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2006, 18:45   #68
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ununul Pokaż post
Oczy wiście
I oczy zawisły...

Cytuj:
Słuchajcie się stonogi, ona(on) was zaprowadzi
Tak nas prowadzi od początku tego tematu i prowadzi, prowadzi, prowadzi i nie może doporowadzić
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 07-09-2006 o 19:25.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 15:41   #69
Xedo Dreona
Guest
 

Posty: n/a
Cool Da się zdobyć SS narooku!!!!!!!!!!!!

Mój kolega ma kolege, ktory jest GM i on mu powiedzialem a on mi że można , ale trzeba miec wykupiony PACC. Jak nie wierzycie to piszcie do mnie. nie klamie na serio. Jedyne co wam tera powiem to to ze jak sie zdobedzie SS to pojawia sie GM i ci gratuluje.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 16:10   #70
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

A to GMy czekają 24h/dobe aż ktoś zdobędzie SSa, że gratulują? A jaki jest sposób? Wrzucasz na wyspe z SSem 100k i samo przeniesie? -.-
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2006, 21:47   #71
dreggi
Użytkownik Forum
 
dreggi's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Polska

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 29
Skille: 72/55
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezex Pokaż post
Teraz słowo o Spike Swordzie. Prawdopodobnie też jest zagadką, niby jest zasypany tunel wspominający o Sword of Valor (nie wiem czy dobrze napisałem)
źle. Spike Sword- SoF - Sword of Fury (miecz furii)
Magic Sword-SoV - Sword of Valor (miecz mestwa)
__________________
Forza Juve!
dreggi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2006, 14:37   #72
SebaPunk
Użytkownik forum
 
SebaPunk's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 4
SebaPunk ma numer GG 5620949
Domyślny

Noś się rozpisał chłopie Wiesz co powiem Ci że masz podobny tok myslenia do mojego A o tym ghoulu to nie wiedziałem że to było z ghoula scale armor...właśnie jak zaczynałem grac w tibie to miałem scale armor i teraz nikt mi nie wierzy że miałem!
SebaPunk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2006, 17:21   #73
Horgar
Użytkownik Forum
 
Horgar's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Raszyn
Wiek: 33

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Malvera
Poziom: 32
Skille: 21/27
Horgar ma numer GG 4955839
Domyślny

UP.
Synku ty mi nie wyskakuj ze scale armorem bo ja z demonkami na smyczy na raty chodzę. A tak na serio to jak nie masz konkretnego dowodu to sobie daruj pisanie. A tak wogóle to cały ten temat to wielki śmietnik i właściwie wszystko co można było powiedzieć to juz dawno powiedziano, teraz to tylko czasem jakis koles wyskakuje z tekstem "miałem kiedys szpajk szworda ale to było jak zaczynałem grać w tibie i wyszedłem wtedy na main"
__________________
Koniec z Tibią!
Horgar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 22:07   #74
FreQok
Użytkownik Forum
 
FreQok's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2007
Lokacja: Frombork

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Nie Ma
Świat: Celesta ;*
Poziom: 22
Skille: 10/25
Poziom mag.: 35
FreQok ma numer GG 1197160
Domyślny ...

Autor tematu byc moze mowi prawde ale moim zdaniem (dla mnie) ss istnieje i jest byc moze qest i moze jest taki prosty tylko ze my tego nie widzimy Ja wierze w wszystko co jest na rooku i to tylko moja wypowiedz! Kazdy moze myslec inaczej... Jeden powie ze spika nie ma a mino mag to sciema ( to on tak uwaza i to jego wypowiedz)


Ja tam wierze w mino maga i spike sworda !!!!! Moze kiedys xD ODKRYJE!!!! mowie Moze... Nie mowie ze napewno


szukajcie a znajdziecie xD
__________________
http://muuonlineee.fora.pl/ wejdzie a nie pozalujecie !!!!
FreQok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 22:17   #75
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

ARCHEOLOG

FreQok nie zauważyłeś że temat jest '' nieco'' nieaktualny ?
Spójrz data ostatniego posta przed twoim ( a ułatwie Ci to 20-09-2006, 17:21 ).

Trzeba więcej komentarzy?
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2008, 12:15   #76
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cezex Pokaż post
Tak na tibianwes było też zdjęcie jak MM zostaje zabity, co okazało się totalnym FAKE.

A co do tego co napisał wyżej Prodigy.
Mi od początku chodzi o SAMODZIELNE zabicie MM ponieważ kto z was powiedziałby komuś jak tam dojść? To tak samo jakby ktoś wiedział jak zdobyć DSL ze skarbca w Kazoo i komuś powiedział, wtedy ten ktoś jeszcze komuś itd... i wtedy nie byłoby już tajemnicy. Myśle że większość ludzi wolałaby to zrobić samemu żeby cała chwałe przypisać tylko sobie. Jednak nie dopuszczam możliwości że ktoś pokona go w grupie co jest bardziej prawdopodobne. Jednak myślę że gdyby wogóle istniała mozliwość zabicia go (nie na test servie) to juz dawno by go ktoś zabił. Przecież Tibia ma już tyle lat ...


i co z tego ze tibia ma tyle lat 75%+ ank nie jest odkryte i questow to juz nie wspomne.
Do czasu kiedy ktos nie odkryje tego questa i nie ujawni, nie pokaze czegos mozna sobie tylko gadac czy jest quest czy nie ma i taka jest prawda.
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 11:08   #77
Alf_Druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Exiva "

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 28
Skille: 15/21
Poziom mag.: 28
Domyślny

No Wiec przejzalem Form I Domyslam Sie Ze Sof Da sie miec na roku Poniewaz gdzy on zniknie (teleportuje sie ) i Tak sie zastanawiam Sie czy jak on zniknie to trzeba bylo by Przekopac Caly Rook Shovelem a na dodatek byc moze tez pickiem moze by znalazlo sie jakies ukryte wejscnie w ktorym czekal by na nas sof bardzo mozliwe to jest ;] ale zeby przekopac caly Rook Zajelo By Nam to sporo czasu jak Sama Nazwa Nosi Zajelo By nam to ROK !!

Piszcie co na ten temat sadzicie ;]
Alf_Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 11:28   #78
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

@up
Chyba to było już sprawdzane, lecz nie wiem na pewno.
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 16:22   #79
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alf_Druid Pokaż post
ale zeby przekopac caly Rook Zajelo By Nam to sporo czasu jak Sama Nazwa Nosi Zajelo By nam to ROK !!
Zajęłoby to dwa tygodnie, lub jak wolisz, Zajęłoby To Dwa Tygodnie.


Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2008, 20:46   #80
Boanergis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2007

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Więc przynajmniej moim zdaniem na Minotaura Mage poszła by grupa przynajmniej 5 osób gdzie jedna lub dwie są blokerami (druga zajmuje miejsce pierwszej jeśli ona zginie), jedna osoba od Life fluidów [będzie podawac blokerowi w jedno miejsce Life fluidy (można ją wykorzystac, lecz nie trzeba)], a reszta osób to nikt inny jak shoterzy walący z łuku (połowa z poison arrowsów, druga połowa z normalnych). Wtedy zabicie Minotaura Mage nie stanowi większego problemu oprócz wysokich skilli Distance fightingu (myślę, że 18 lub nawet 17 wystarczy), wysokich skilli Shieldinga (przydałyby się jak największe, napewno powyżej 20) i duży zapas Life fluidów.

To jest oczywiście moja ocena. Każdy może mieć inne zdanie.

Pozdrawiam, Kshaq.
ciekawe od kiedy mino mag wali z lapy albo z czegos innego fizycznego, chyba ze snaki ci taki problem sprawia ze 20 skill musisz mieć. a poza tym jak masz luk to nie możesz mieć tarczy nie masz tarczy shielding jest ci na cholerę. a w ogóle to git jeśli zdązysz sie uleczyć od ciosu mino maga jak on wali hity 100+. mino mag walnie ci na raz z ef, hmm i soulfire, , może wtedy walnąc na raz hita za 230 czyli 1 hitem może zwalić rookstayera na lv 27.
Boanergis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin 3