Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-10-2004, 16:01   #21
szopenfeldziarz
Użytkownik Forum
 
szopenfeldziarz's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: pod mostem

Posty: 185
Domyślny

@Matfiej
Błąd. Wszyscy (chyba) zrobili na rooku quest z combat knifem. Potrzeba do niego wskazówek? Nie. Po prostu generowane losowo trupy, skrzynie itd. z nagrodami (najlepiej w jakimś niewidocznym/trudno dostępnym miejscu). Ale masz rację z tym czasem. Wymagałoby to potężnych serwerów (chyba), ale jeśli ktoś dostał "zlecenie" na questa to powinien móc go zrobić zawsze.
szopenfeldziarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-10-2004, 16:06   #22
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

@Autor i Dobo
Przeczytajcie na głos to, co napisaliście.

Ja tam zgadzam się z autorem: Quest Spoiling jest DURNY. I dlatego jest zakazany...
Descartes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2004, 16:07   #23
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Pewnie ze takie paskudy jak Desert, Anihil itp itd bylyby niezmienione. Ale minimisje dla NPC i trupy/skrzynki mogly byc losowo.
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2004, 16:14   #24
Dziki Joe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Ci, co grali w prawdziwe RPG wiedzą, jaką przyjemność sprawia rozwiązywanie samodzielne zagadek. Gdy człowiek musi kombinować, myśleć, i wreszcie gdy wymyśli... Nagroda jest wówczas o wiele cenniejsza nawet, jeśli nie ma materialnej wartości.
Jeśli ktoś z was pisał programy komputerowe, to wie, że samodzielne napisanie czegoś daje o wiele większą satyswakcję, niż przepisanie go z ksiązki.
Wiesz, tym się różni RPG od innych gier, że można czasami pomyśleć, wcielić się w jakąś postać, próbować żyć jej życiem. Dlatego też np. Ultimowcy często patrzą z pewną pogardą na Tibijczyków, bo w Tibii element RPG już dawno zaginął. Wszyscy tylko patrzą na skille, expa, poziom magiczny...
Prawdę mówiąc, ja byłbym bardzo szczesliwy i pewnie wrócił bym do gry w Tibię, gdyby CIPowie stworzyli nowy świat, w którym gracze byli by jakoś smuszeni do RPGowania. Za każde lol, za każde hi, ham, yes itp. odrazu byłby ban z tegoż serwera... Ale to chyba tylko próżne mażenia
Pewnie że próżne znaczy . Ja sam bym z chęcią zagrał w tibię, taką jaka naprawde powinna być Jednak co tu dużo mówić...tibijczykom już nie chodzi (o ile kiedyś chodziło) o dobrą zabawę, o rozwiązywanie sekretów, tylko o to by być lepszym od drugiego gracza. (Czyli zabawa zeszła na bok - zrobiła się niezła rywalizacja). Ja Tibii też już podziękowałem jakiś czas temu, bo wiem, że ludzie grający w tej grze mogą być naprawdę nieprzyjemni.
Teraz z łezką w oku i wielką nadzieją czekam na rozwój programu "Open Tibia Server", który mam nadzieję, będzie coraz lepszy
PS: MatKus, jaki miałeś lvl, skille, profesję i na jakim świecie grałeś? (Chyba to nie jest tajemnica ??)

Ostatnio edytowany przez Dziki Joe - 29-10-2004 o 16:17.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:47.


Powered by vBulletin 3