Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2006, 15:09   #21
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Enjoi
Witam.
Po tym co dzisiaj ujzalam na tibia.com [liczne diedy moich przyjaciol...] postanowilam napisac tu co mysle o tych wszystkich wojnach.
A wiec jak wiadomo Pandoria to "cudowny" server na ktorym nie mozna nawet spopkojnie stanac przed depo, bo od razu komus to nie pasuje... Aktualnie jest wojna Everlight vs. Neverlight [a moze i nawet jakas jeszcze ale samo to...]. Mysle ze nie tylko mi to przeszkadza. Pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp na ktorym nareszcie zapanowalaby harmonia i lad. Wiem, ze prawdopodobnie Wy wszyscy mnie wysmiejecie, no ale takie sa realia sprawy: robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji... to nie jest fair :/ Dla cipsoftu nie bylby to raczej problem, a dla grajacych tutaj byloby to prawdziwym udogodnieniem...
Powiedzialam co chcialam, czekam na wasze opinie.
Enjoi.
Ta, zebys sie nie zesral. Jak sie boisz pk to albo zmien swiat na jakis mniej bojowy, albo non-pvp. Powiesz ze masz 50 level? Kiedys wbilem 50 level w 3 tygodnie, wiec nie placz tylko zakladaj chara.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2006, 16:14   #22
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer
PvP jest po to zeby mozna bylo zabic innego gracza a nie poto by z zabijania zrobic sobie styl gry. A o tym ze nie jest ono po to zeby PKowac świadcza skull marki. Co świadczy o tym ze gracze PK ujacy sa napietnowani na tym swiecie, osoby które pk-uja moga byc bezkarnie zabijane, a osoby nadmiernie pk-ujace traca przy smierci wszytko. Jesli wg Ciebie takie zasady sa przyzwoleniam do zabijania to gratuluje inteligencji.


do PK owania jest serwer PVP Enforced. Tam mozesz pekowac do woli.
dobrze zrobiłes ze poszles na non- pvp skoro nikogo (bez skulla) na pandori nie zabiles w swojej grze i to pewnie dlatego bo bys sie zesral ze strachu czekajac te 15 minut i exivujac Narelich etc : P . PK jest nieodzowną czescia gry ..
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 17:36   #23
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny uhm..

mit genialny jestes ... tylko ze jest jeden problem... szwedzi sa 24/7 na tibi na noob charach... uhm... myslisz ze jak padl gonzalez nabil sobie Pz a tam nagle wszyscy szwedzi mass log... a to bylo 3 rano.. mysle ze to nie jest takie latwe jakie ci sie wydaje...
Blood Romeragura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 19:54   #24
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer
Przegrana czy tez wygrana w wojnie Ever vs Never nic nie z mieni na PA-ndori.

PA - ndoria zostanie zawsze PA - ndorią. ;P

co do zmiany systemu servera na non PvP jestem za. Aktualnie gram na serwerze non pvp i mimo panujacego tam noobostwa uwazam ze system ten bardziej sprzyja mozliwosci rozwoju postaci. Na pandori posiadam 4 postacie z dośc wysokimi lvl, wysokimi na tyle ze chcac dalej grac musial bym płacic lub byc przygotowanym na to ze w kazdej chwili banda zakompleksionych dzieciaków z jednej lub drugiej strony przyjdzie mnie ubic.

A twierdzenie ze serwery non pvp sa dla nobów zostawie bez komentarza, nie kazdy z ludzi grajacych w Tibie musi grac tylko po to by zabijac, a jesli nie potrafisz radzic sobie w pewnych sytuacjach bez uzycia przemocy ... to współczuje.

BTW. Ja grajac na PAndori mimo lvl +70 nigdy nie zabilem nieoznaczonego gracza, a oznaczonych zabijalem tylko w obronie wlasnej. Ale spowodowane to jest raczej tym ze nie musze w tej grze leczyc wlasnych kompleksów i dowartosciowywac sie "siła" jaka posiadam .
Wiesz, zgadzam się z tobą w 100%(wyjątkowo).
Co do Pandorii, nabiłem jednego injustfica Mithgarem, kiedy z Mistyfem chcieliśmy odzyskać demonkę, którą jakiś noobek zajebał jednemu z memberów naszej gildi. Więcej zabójstw nie było( nie licząc paru prób pkingu, gdy miałem już hunta i char był waste).
Co do npvp, ludzie na Facc area rzeczywiście nie należą do najinteligentniejszych, lecz na Pacc jest już znacznie lepiej.
Zauważyłem, że na npvp ludzie są dla siebie milsi, nie udają przyjaźni ze strachu przed huntem itd.
Co do Pandy, wg mnie sytuacja tutaj nigdy sie nie zmieni. Nie chce być złym prorokiem, lecz Ever~~ mają za mało sorców, aby sprawnie zabijać. Może gdyvy z serwera nie zostali wyrzuceni Pokojowy i Spocis, byłoby lepiej.
Ps. Czemu Yaltar zabił Mistyfa???

@ Down
Dzięki za info

Ostatnio edytowany przez XIII - 08-08-2006 o 20:18.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 20:08   #25
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny @up

Prawdziwy Mistyf sprzedal postac i gra nia jakis teraz frajer ktory nosi przy sobie 1 bp uhs.. i wstapil do everlightu po czym poszedl expic.

Btw. Pandorian na jakim non pvp grasz??
Blood Romeragura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:03   #26
Vete Aegrisson
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Nafti
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: ?
Poziom mag.: 32
Vete Aegrisson ma numer GG 1226870
Domyślny

Sam gram na Pandori PA jest było i prawdopodobnie będzie...
Sam miałem hunta u Liss Makavala'i i Leviisona za to, że patrzyłem jak ubijają 38 MS, dobrze ze Smardek był online bo gdyby nie on prawdopodobnie bym padł.
BOH, Time Ring & Utani zrobily swoje ^^
Vete Aegrisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:26   #27
pawlak69
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Wiek: 37

Posty: 12
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vete Aegrisson
BOH, Time Ring zrobily swoje ^^
Chwal się, chwal.
pawlak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:32   #28
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blood Romeragura
Elder Nagan o pk to ty se mozesz po marzyc (no chyba ze cie podnieca bicie 10 lvl ) po 2. jak non pvp jest dla noobow to sprobuj tam sam zagrac zobaczymy czy tam tak latwo sobie poradzisz.

ta ciebie akurat bym ujebal bez problemu...
ja nigdy nie bije mniejszych lvli od siebie...poniewaz oni zamaist sie bronci uciekaja jak debile..ty pewnie tez bys tak zrobil wiec nie pier*dol mi tu ze o pk moge pomarzyc;]
Gralem na non pvp i nieproblem sie tam wybic..nikt cie nei pknie pozatym jest duzo polakow ktorzy sie kozacza bo wiedza ze ich nie killniesz...
Ja:niespamuj na trade debilu
noob:bo co?

i na tym sie konczy...
Elder Nagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:35   #29
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Cool =)

hehe oj Mithgar Mithgar zaczynasz zamieniać się w Hybryde ty i te twoje odzywki w stylu "nie dacie se rady itp" są nuboskie to że ciebie Brozyn nie chcial w Everlight to nie powód że musisz teraz nas oskarżać/prowokować

czy rade damy czy nie...ważne że chociaż paru szwedów padnie
__________________
Pokojowy Pan ... Forever in my heart.
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:50   #30
mario devil
Użytkownik forum
 
mario devil's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2006
Lokacja: in front my monitor

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
a dla grajacych tutaj byloby to prawdziwym udogodnieniem...
a dla grających tutaj noobów było by to prawdziwym udogodnieniem...

Cytuj:
Aktualnie jest wojna Everlight vs. Neverlight [a moze i nawet jakas jeszcze ale samo to...]. Mysle ze nie tylko mi to przeszkadza.
O tak proponuje żeby rozpoczynanie wojny było karane banem, ponieważ niepodoba sie to niektórym graczom.<LoL>

Cytuj:
Pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp na ktorym nareszcie zapanowalaby harmonia i lad.
To zdanie mnie rozje***o.

Cytuj:
no ale takie sa realia sprawy: robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji...
Niemartw sie, tobie 50 lvl nie grozi.
mario devil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 22:26   #31
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Kiedys wbilem 50 level w 3 tygodnie
Chyba robiliSCIE
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 22:50   #32
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark'Conqueror
hehe oj Mithgar Mithgar zaczynasz zamieniać się w Hybryde ty i te twoje odzywki w stylu "nie dacie se rady itp" są nuboskie to że ciebie Brozyn nie chcial w Everlight to nie powód że musisz teraz nas oskarżać/prowokować

czy rade damy czy nie...ważne że chociaż paru szwedów padnie
po pierwsze, nie gram na tym pojebanym serwerze, a po drugie, wy sobie doskonale poradzicie, co zreszta widac po waszych wyczynach.

GO GO GO GOnzo.
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 23:01   #33
afarko
Guest
 

Posty: n/a
LOL WoW

Taka jest prawda siedziecie w depo w domkach i boicie sie o swoje tyłki , robicie wielkie Bumm hum itp bo udalo wam sie zabic paru kolesi .. ale gdy przyszlo co do czego to ...................... wielkie gratz ! dla was co udało wam sie zrobic ale to na tym ma sie skonczyc ? bo jak tak to heh ...






____________________
Hail TK _/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 00:42   #34
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny -.-

up^^ nie wiesz o co chodzi to nie mów //siedzicie w domkach i boicie się o swoje tyłki
omg a co mamy robić? jak jest 10 swe online 100 lvle+ to my mamy iść się na nich żucić 70 lvlami ?
zastanów się człowieku
bez podstępu nic z tych akcji nie będzie
__________________
Pokojowy Pan ... Forever in my heart.
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 02:22   #35
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

E]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark'Conqueror
up^^ nie wiesz o co chodzi to nie mów //siedzicie w domkach i boicie się o swoje tyłki
omg a co mamy robić? jak jest 10 swe online 100 lvle+ to my mamy iść się na nich żucić 70 lvlami ?
zastanów się człowieku
bez podstępu nic z tych akcji nie będzie
mielibyscie wiecej wojownikow dzielnie walczacych ze szweduchami, gdybyscie jakis czas temu nie wyjebali kilku Polakow stad, glownie knightow i sorcow, wiec teraz mozecie miec do siebie sami pretensje, ze nikt nie chce za was padac i za wasz wspanialy team. Trzeba bylo wczesniej myslec, wtedy jeszcze wam do łbów nie przyszlo, ze mozecie kiedys miec taka sytuacje co teraz, kiedy brak wam ludzi do walki. A liczba wyjebanych z serwera takze przez was, Polaczkow, jest okolo 10+. Trzeba bylo wczesniej wziac sie za walke, a ziomy wywalone z tego pojebanego serwera chetnie by wam pomogly.

Milego stania w depo przez cale dnie. CYA!! GO GO EVERLIGHT!
XIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 02:43   #36
afarko
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie sposobem ?

haha . zaczynacie wojne bez obranej taktyki ?? robicie pare fragow i to all . boicie sie konfrątacji ? n/c.. apropo był sis mily atak orkow na thais . wecej ludzi padło niz orkow ahahaha posiadamparefilmikow lecz niewiem czy je tu umieszcze dobranoc :*
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 02:57   #37
Vietcong Soldier
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 34
Skille: 78/78
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Enjoi
Witam.
Po tym co dzisiaj ujzalam na tibia.com [liczne diedy moich przyjaciol...] postanowilam napisac tu co mysle o tych wszystkich wojnach.
A wiec jak wiadomo Pandoria to "cudowny" server na ktorym nie mozna nawet spopkojnie stanac przed depo, bo od razu komus to nie pasuje... Aktualnie jest wojna Everlight vs. Neverlight [a moze i nawet jakas jeszcze ale samo to...]. Mysle ze nie tylko mi to przeszkadza. Pomyslalam wiec, ze mozna poprostu sprawdzic tutaj kto byl by za tym zeby napisac powiedzmy petycje do CipSoftu aby zmienili Pandorie w Non-pvp na ktorym nareszcie zapanowalaby harmonia i lad. Wiem, ze prawdopodobnie Wy wszyscy mnie wysmiejecie, no ale takie sa realia sprawy: robisz 50 lvl [przy ktorego robieniu padasz bez powodow], a od ów levelu bic cie zaczynaja high levele ktorzy boja sie konkurencji... to nie jest fair :/ Dla cipsoftu nie bylby to raczej problem, a dla grajacych tutaj byloby to prawdziwym udogodnieniem...
Powiedzialam co chcialam, czekam na wasze opinie.
Enjoi.
tworzac chara i wybieracjac swiat kazdy wiec na co sie decyduje. ty wybrales server pvp - skoro nie podobaja ci sie panujace na nim realia to zmien na non pvp i masz z dyńki. nie pomyslales nad tym? chyba altwiej zmienic swiat niz pisac jaka idiotyczna petycje. ponadto cipsoft NIGDy nie zgodzilby sie na zmiane 'realiow' danego swiata (pvp, nopvp) bo zawsze znajdzie sie ktos komu by to nie przypasilo.
Vietcong Soldier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 08:40   #38
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus
dobrze zrobiłes ze poszles na non- pvp skoro nikogo (bez skulla) na pandori nie zabiles w swojej grze i to pewnie dlatego bo bys sie zesral ze strachu czekajac te 15 minut i exivujac Narelich etc : P . PK jest nieodzowną czescia gry ..
To gra RPG jedni graja by zabijac innych graczy, a inni graja z innych powodów. To tak samo jak w realnym życiu jedni pracuja i zarabiaja inni nie pracuja i kradna , jedni sie ucza i pracuja w biurach inni nie ucza sie i pracuja przy obsłudze łopaty .

Dla Ciebie zabijanie innych to sposób na gre a dla mnie wsolne hunty, zwiedzanie i rozwiazywanie Questów to sposób na gra. A niezabijalem innych nieoznqaczonych graczy dlatego ze np. wyzwiska kilkunastoletniego dziecka pod moim adresem nie robia na mnie zadnego wrazenia, a za kradziez lootu wystarczy kolesia zjechac do red, nie koniecznie trzeba zabijac.

akurat strach przed innymi graczami nie był powodem mojego zachowania, bo jesli mialbym powod do zabicia nieoznaczonego gracza to zrobil bym to i poniosl wszelkie konsekwencje - wiesz jak to sie nazywa ?? - odpowiedzialnosc

edit:
@ Blood Romeragura.

aktualnie Guardia
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua

Ostatnio edytowany przez Pandorian technomancer - 09-08-2006 o 08:45.
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 09:03   #39
Morgaroth
Użytkownik Forum
 
Morgaroth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vietcong Soldier
tworzac chara i wybieracjac swiat kazdy wiec na co sie decyduje. ty wybrales server pvp - skoro nie podobaja ci sie panujace na nim realia to zmien na non pvp i masz z dyńki. nie pomyslales nad tym? chyba altwiej zmienic swiat niz pisac jaka idiotyczna petycje. ponadto cipsoft NIGDy nie zgodzilby sie na zmiane 'realiow' danego swiata (pvp, nopvp) bo zawsze znajdzie sie ktos komu by to nie przypasilo.
Ja wybierając Pandorię tworzyłem swoją pierwsza postać. Wtedy nawet nie wiedziałem czy są non-pvp mimo widniejących napisów. A tak pozatym Pandorię wybrałem ze względu na mojego kolege , który mi ją doradził.
Morgaroth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 13:09   #40
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny buahaha

Afarko idioto nie widzisz ze oni maja przewage w Shoterach.... i nie sadzisz ze oni maja wieksze w otwartej wojnie po tym Update... po za tym jak jestes taki cfany to wymysl swoja taktyke zrob wlasna gildie i rusz do ataku noo na co czekasz pandoria jest twoja mistrzu..
Blood Romeragura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin 3